1 sjr Trouw 'Stripdossier' van de ABN voor nieuwe spaarders. ABN Bank FAMILIEBERICHTEN Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezei Voor maar f 15,-. Waarom is Stripdossier echt uniek? Welke spaarrekening? OINSDAQ 6 JUNI 1978 TROUW/KWARTET kunnen ven maandag tol en mei vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uu/ opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond isdtt alleen mogelijk van 18 00- 20.00 uur Velen zeggen. Wie zal ons het goede doen zien? Verhef over ons het licht uws aanschijns, o Here! Ps. 4 7. In vrede ontslapen Anna Cornelia Zuurendonk weduwe van Pieter Cornells Loof op de leeftijd van 81 jaar. Ede. P. A A. Loof A. N. Loof-Mastebroek Haarlem, A A. Loof J. H. Loof-Hoekstra Zoeterwoude. E. L. v.d. Bosch-Loof Ph. v.d. Bosch Rotterdam. D. M. Bakker-Loof A Bakker en kleinkinderen Amsterdam. 3 juni 1978 Anthonie van Dijckstraat 3 huis De overledene is overgebracht naar het Uit vaartcentrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91, voorheen Prinses Irenestraat 91 (tussen Par- nassusweg en Amstelveenseweg), bezoek woensdagmiddag van 3-4 uur en woensdag avond van 7-8 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den donderdag 8 juni te 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van het Uitvaartcentrum Zuid te 13.30 uur. Geen bloemen. Thuis geen bezoek. Plotseling is overleden mijn lieve hospita Mevrouw Loof We hebben samen een fijne tijd gehad. Corrie Broek Amsterdam. 3 juni 1978 In vrede ontslapen in Christus, haar Zaligma ker. onze zeer geliefde Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Petronella Isabella Benjamina Besselaar geboren 6 februari 1885, weduwe van Pieter" Hendrik Blok. En de vrede Gods, die alle verstand te boven gaat, zal uw harten en uui gedachten behoeden in Christus Jezus. Philippenzen 4:7 Rotterdam: H J. Blok F. I. Blok-Brunsting Voorburg: H C. E. Blok-Henkemans Rotterdam: P. H. Blok C J. Blok-Henkemans Rotterdam: E. B. W. Bredemeijer-Blok C. L. F. Bredemeijer Ermelo. W. G. I. Baas-Blok J. R. A. Baas Breukelen: P. I. B. de Jong-Blok H W. de Jong klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 2 juni 1978 „Pniël". Oudedijk 15 Correspondentie-adres: Nachtegaallaan 26, 3055 CS Rotterdam De begrafenis zal plaatshebben woensdag 7 juni a.s. op de begraafplaats Crooswijk, na aankomst in de kapel om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de kapel na afloop van de begrafenis. Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw de hemel en de aarde. In vol vertrouwen en overgave in zijn Heer'en Heiland, is na een langdurig lijden, dat hij moedig en geduldig heeft gedragen, door zijn Heer tot Zich geroepen, mijn innig geliefde man, onze vader en pake Age Yska Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, op de leeftijd van Doorn: jaar. R. Yska-Nauta Rheden: J Mulder-Yska H J. Mulder Maarssen: D Yska G U. Yska-Abma Bilthoven: Y de Roos-Yska P. A. G. de Roos Biddinghuizen: D Yska C Yska de Vries M. van Vcldhuysen-Yska L. van Veldhuysen en kleinkinderen Doorn. 4 juni 1978 Van Heemskerklaan 19 Geen bezoek aan huis. geen bloemen, geen toespraken De begrafenis vindt plaats op donderdag 8 juni 1978 op de Nieuwe Begraafplaats. Arnhemse bovenweg te Doorn om 14.00 uur. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de Geref. Kerk aan de Kampweg te Doorn, waarin zal voorgaan Ds W. Bos en welke aanvangt om 13.00 uur. Ver trek vanaf de Geref. Kerk naar de begraaf plaats om 13.45 uur Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de aula op de begraaf plaats. Het hoofdbestuur van de voedingsbond C.N.V (C.V.A.T.) deelt met droefenis mee dat is over leden zijn oud-voorzitter Age Yska Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 69 jaar. Van 1964-1972 was hij voorzitter van onze organisatie, terwijl hij sinds 1957 deel uitmaak te van de dagelijkse leiding van de bond. Daarvoor was hij als hoofdbestuurdér, gedu rende ruim 12 jaar, in verschillende delen van het land werkzaam. Moge de Here zijn vrouw en kinderen de vertroosting en de kracht geven om dit voor hen zo grote verlies te kunnen dragen. Namens het hoofdbestuur M. D. den Hollander, Voorzitter P. de Nooijer. Secretaris algemene zaken De begrafenis vindt plaats op donderdag 8 juni 1978 op de algemene begraafplaats (Arnhem- sebovenweg) te Doorn om 14.30 uur. Vooraf vindt een rouwdienst plaats in de Ge ref. Kerk aan de Kampweg te Doorn, welke aanvangt om 13.00 uur. Toch nog onverwacht heeft de Here uit onze familiekring tot Zich genomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Christiaan Willem van der Pol Geliefde echtgenoot van A. van der Pol-Hoek op de leeftijd van 51 jaar. Zeist: C. T. Hoek Nijkerk: Wout en Gerrie Hoek-Verbeek Klerksdorp (Z.A.) Rien en Bep Hoek-van Reeden Zeist: Leny Hoek Leerdam: Cees en Marion Hoek-Kroon Neven en nichten Zeist, 2 juni 1978, Bergweg 158 God nam vrij onverwacht van ons weg onze lieve tante Rebecca Geessiena Oversteeg Weduwe van F. W. Kottelbrink op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: G. Breukelaar-Bloemendal Bussum. 4 juni 1978 Koekoeklaan 3 „De Heul" Correspondentie-adres: Colorado 7, Amstelveen. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize ..De Heemburgh", Graaf Wichmanlaan 28 te Bussum. Bezoek aldaar van 18.30-19.30 uur. De teraardebestel ling zal plaatshebben op donderdag 8 juni om 11.00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Valkeveenselaan te Naarden. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond ni_ open doen. want Gij hebt het gedaan. Psalm 39: vr Onbcriji Heden heeft God tot zich genomen onze lievi broer en zwager Willem Hendrik Reehorst Uit aller naam: J. Reehorst Pleinweg 81° De begrafenis zal plaats vinden 6 juni om 11. uur op de begraafplaats Kovelswade, Konii weg te Utrecht. "11 Om Stripdossier te bemachtigen hoeft u niets anders te doen dan een spaarrekening te openen bij de ABN en daarop ten minste f 50,- te storten. De ABN legt daar dan nog eens f 7,50 spaarpremie bij. Stripdossier mag u dan meenemen voor maar f 15,-. Let wel: u hebt f 7,50 gekregen en u betaalt f 15,-. Het is wel verstandig om enige haast te maken, want het aanbod geldt zolang de voorraad strekt. Stripdossier is een dik naslag werk dat speciaal voor de ABN is gemaakt. Voor jong en oud van 8 tot 80 jaar. Het is dus nergens anders te koop. Nog nooit verschenen er zoveel verschillende striphelden in één boek. Stripdossier is in totaal 320 pagina's dik. Er zijn 80 pagina's met een ency clopedisch karakter: bibliografie, historie, achtergronden, ontwikkelin gen in Nederland, de rest van Europa en Amerika. En er zijn 230 pagina's stripverhalen met beroemde figuren zoals: Bommel en Tom Poes, Robbedoes, Nero, Hoempa-Pa, Lucky Luke, de Smurfen, de Generaal, Sammy, Olivier Blunder, en Suske en Wiske. Vele van de verhalen in Strip- dossier zijn nog nooit eerder in boekvorm verschenen zoals: Robert en Bertrand, Bollie en Billie, F.C. Knudde, Michel Vaillant, Guust Flater, Popeye, Sjors en Sjimmie, Agent 327, Storm, De Leukebroeders, Leonardo, Eppo en Flippie Flink. Het aanbod om Stripdossier voor maar f 15,- te kopen, geldt voor alle spaarmogelijkheden van de ABN. U kunt bijvoorbeeld een Spaarboekje of -rekening nemen, Jr V een Spaar-Extra- rekening of een Girospaarrekening. Natuurlijk is er, voor jonge spaar ders, De Zilvervloot. Waarmee nog eens 10% extra rijks premie te verdienen is. De mensen van de ABN helpen u graag bij uw keuze. En: alvast veel plezier met uw Stripdossier. s onlucnnirnruuml-m» ami a vimnuwxs-mwwluxyivwowjyimbmiu aw>mt**n/sv knvw»©!»» n KuftKit.v AitKY«A\YJiYnu>«n.n*)NvtiTo©i«3iii»mn^tJi*is-i Ai^.vr i:;©i«:«.»Kin.M urn»«dm» umkaii ei«>m»« i»

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14