5 Trouw ILIEBERICHTEN ei 3AG 6 JUNI 1978 TROUW/KWARTET P12-RHS jen van maandag tot en met vrijdag telefonisch q.OO-19.30 uur opgegeven worden op nummer Iil3456. tandagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- uur. {morgen Oma Nuis |jk gefeliciteerd y 89ste verjaardag klein- en terkleinkinderen Gefeliciteerd lieve Henk Margriet w Zalig zijn de doden die in de Heere sterven" een liefdevolle verzorging in „De Koper- )k" werd op 83-jarige leeftijd uit ons midden «genomen onze lieve moeder en zorgzame Neeltje van Stam sinds 1945 weduwe van Thomas Bouma C. M. Notenboom-Bouma René Ernst en Marian Kees Nelline zacl nd'e zeil of ikke thoven, 4 juni 1978. ize De Koperwiek", jerwieklaan 3. rr.adres: sterlaan 33, De Bilt. overledene is opgebaard in de rouwkamer i „De Koperwiek". De rouwkamer is dins- geopend van 19.00-19.30 uur. De rouw- nst zal gehouden worden donderdag 8 juni 11.30 uur in de aula van „De Koperwiek", arna de teraardebestelling omstreeks 13.00 zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf- ityats, Berensteinseweg te 's-Graveland. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" iroefd hebben wij afscheid genomen van >e geliefde zorgzame vader en opa, broer, iger, oom en huisgenoot Jacob van Nieuwkerk weduwnaar van Neeltje van der Wel le ouderdom van 81 jaar. 's-Gravenzande: G. van Nieuwkerk L. van Nieuwkerk-van Geest Jeanette, Eline, Heieen 's-Gravenzande: W. van Nieuwkerk J. M. van Nieuwkerk- Kuivenhoven Nelianne, Jaap, Carla, Mathilde, Corlinda 's-Gravenhage: J. F. Vellekoop-van Nieuwkerk M. Vellekoop Ellen, René Iravenzande, 4 juni 1978 :eburghlaan 13 egenheid tot condoleren dinsdag 6 juni van en van 7-9 uur en na de begrafenis in de a van de begraafplaats, rouwdienst zal worden gehouden op woens- 7 juni om 3 uur in de aula op de algemene [raafplaats te 's-Gravenzande, waarna de letting in het familiegraf zal plaatsvinden. nde 's-Gravenzande: J. W. van Nieuwkerk A. van Nieuwkerk-van Trigt Caroline, Johan 's-Gravenzande: J. A. van Nieuwkerk W. H. van Nieuwkerk-Solleveld Marco, Claudia 's-Gravenzande: G. Vreugdenhil-Roskam en verdere familie Psalm 17 7 Maar blij vooruitzicht dat mij streelt! Ik zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met Uw goddelijk beeld. een kortstondige ziekte is op de leeftijd van n 76 jaar in zijn Heer en Heiland ontslapen lieve man, onze zorgzame vader en opa :olaas Wilhelmus van den Herik Uit aller naam: C. van den Herik-Buit likerk, 4 juni 1978 Ster 32 begrafenis zal D.V. plaats vinden donder- 8 juni a.s. om 14.30 uur op de Nieuwe emene Begraafplaats te Almkerk. iraf zal een dienst van Woord en Gebed den gehouden, deze zal aanvangen om uur in de Geref. Kerk te Almkerk. De ist zal worden geleid door Ds J. Wolven, egenheid tot condoleren woensdag 7 juni van 19-20 uur in „Huize Antonia", Burg. kstaaat 22, en na de begrafenis in de kerk. Geen bezoek aan huis geen bloemen ireid 1 o vak i mo at vi ek met .V vertrouwen op zijn Heer en Heiland is van heengegaan, mijn lieve broer, onze zwager oom Derk Ezink Weduwnaar van Johanna ten Brinke de leeftijd van bijna 82 jaar. Rijssen: H. G. Makkinga-Ezink Fam. ten Brinke Fam. van Uitert ter, 3 juni 1978 (ssenseweg 7. J rr. adres: ssen, Parkstraat 106. rouwdienst waarbij wij u verzoeken aanwe- te zijn zal gehouden worden op donderdag uni a.s. om 10.45 uur in de Geref. Kerk te waarna de teraardebestelling zal plaats- i om 12.00 uur op de algemene begraaf- 'ts aldaar. De overledene is opgebaard in rouwcentrum „Het Lenfert", Lenfertsweg ■ijssen, waar woensdagavond a.s. van 19.30- 00 uur gelegenheid is tot condoleren. Üd „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Psalm 23 Met droefheid geven wij u kennis dat de Here voor ons onverwachts uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Gesina Charlotta Docter-Waanders op de leeftijd van 55 jaar Kampen: H. J. Docter Heerhugowaard: C. Docter Y. E. C. Docter-Schut Celeste Steenwijk: C. Nolles-Docter H. Nolles André en Carola Kampen, 3 juni 1978 Esdoornhof 251. Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 juni vah 19-20 uur in de rouwkamer van het Stads ziekenhuis, ingang le Ebbingestraat, Kampen. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 8 juni om 13.30 uur in deze rouwkamer, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Kampen, Boven- broeksweg. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.00 uur. Plot6eling nam God uit ons midden weg mijn lieve dochter, onze zuster, schoonzuster en tante Gesina Charlotta Waanders echtgenote van H. J. Docter geb. 10 jan. 1923. Wij bidden om Gods nabijheid voor mijn zwager onze schoonzoon en zijn kinderen in dit verlies. Kampen 3 juni 1978. Heerde: C. Waanders-Ros Apeldoorn: J. Waanders1 A. Waanders-.de Ronde Scherpenzeel: J. E. Jonker-Waanders Klerksdorp (Zd. Afrika): R. J. Jansen-Waanders Ph. Jansen Enschede: C. Waanders Heerde: H. Waanders J. M. W. Waanders-van Dalfsen A. Waanders H. G. Waanders-Buitenkamp J. H. Waanders A. Waanders-Hengelaar neven en nichten. „Want daar zal geen nacht zijn" In Gods heerlijkheid opgenomen mijn lieve moeder, onze lieve tante en oud-tante Magdalena Christina Houtvester gehuwd geweest met Wessel van Hoogevest Wij zijn diep bedroefd, maar dankbaar voor het vele goede, dat wij in haar mochten ontvan gen. Zij mocht 86 jaar worden. Lunteren: Catharina van Hoogevest Maarssenbroek: W. W. van Hoogevest J. M. van Hoogevest- van den Brink Hoogeveen: Ds. K. Boersma T. A. Boersma-van Hoogevest Leersum: W. G. H. van Hoogevest P. van Hoogevest-van Dijk achterneven-nichten Lunteren, 4 juni 1978 Valkseweg 18 De rouwdienst wordt gehouden donderdag 8 juni a.s. om 14.00 uur in de aula van de be-, graafplaats „Den en Rust", Frans Halslaan te Bilthoven, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoléren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Liever geen bezoek aan huis In stilte en vertrouwen zal uw sterkte zijn (Jes. 30 15) Met droefheid geven wij kennis dat de Here, nog onverwacht, van ons heeft weggenomen mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Nelletje Noordam echtgenote van J. Kamer op de leeftijd van 76 jaar Hoofddorp: J. Kamer Thunder Bay, Ontario, Canada: H. C. Marbus-Kamer W. Marbus Dronten: M. Kamer H. Kamer-van Vuren Wieringerwerf: J. Vonk-Kamer J. Vonk Hoofddorp: J. A. van der Maarl-Kamer D. van der Maarl en kleinkinderen Hoofddorp, 5 juni 1978 Hoofdweg -641 De overledene is opgebaard in de aula van Huize „Horizon", Kruislaan 54 te Hoofddorp. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woens dag 7 juni a.s. des avonds van 8.00-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op don derdag 8 juni des namiddags om 2.00 uur in de aula van de nieuwe algemene begraafplaats aan de Hoofdweg bij de Vijfhuizerweg te Hoofddorp, waarna de teraardebestelling al daar zal plaatsvinden. Geen bloemen Openbaring 14 13 En ik hoorde een stem uit de hemel zeggen: Schrijf, zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aati. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken volgen hen Vannacht nam de Here, geheel onverwachts van onze zijde weg onze innig geliefde en zeer zorgzame man, vader en opa Nicolaas Jozua Elenbaas op de leeftijd van 58 jaar. Nieuw- en Sint Joosland: A. Elenbaas-Baaijens Piet en Connie Frans en Dien Arnemuiden: Dirk en Mattie Nieuw- en Sint Joosland: Theo en Nelly Arnemuiden: Dirna en Ad Nieuw- en Sint Joosland: Anja en Simon Hans en kleinkinderen Nieuw- en Sint Joosland, 3 juni 1978. Achter de kerk 22a. De overledene ligt opgebaard in het mortuari um van het Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur dagelijks van 17.30-18.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 7 juni 1978 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Hieraan voorafgaande vindt voor de familie en belangstellenden een rouwdienst plaats in de Gereformeerde Kerk te Arnemuiden die aan vangt om 13.00 uur en geleid zal worden door de Weleerwaarde heren Ds C. Bijman en Ds P. Homburg. Na afloop van de teraardebestelling is er gele genheid de familie te condoleren in het ont moetingscentrum van de Gereformeerde Kerk. Geen bloemen. Heden overleed onze lieve mem en beppe Swieuwke van Houten-Lep op de leeftijd van 74 jaar Sinds 1974 weduwe van Ulbe van Houten „Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven." Leeuwarden: E. van Houten S. van Houten D. van Houten-Hoekstra Friesche Palm: G. Kooistra-van Houten K. Kooistra Dronten: S. van Houten T. van Houten-Wijma Veenendaal: H. van Houten G. van Houten-de Groot en kleinkinderen St. Annaparochie, 2 juni 1978. Corresp.-adres: De Bird 25-4, Leeuwarden. Rouwdienst op 7 juni 13.30 uur in de Geref. Kerk te St. Annaparochie. Gelegenheid tot condoleren een half uur voor de dienst in het lokaal achter de kerk. Met droefheid vermelden wij het overlijden van onze medewerkster Mejuffrouw J. W. Vreugdenhil Als leidster bejaardenverzorging is zij vanuit haar christelijke levensvisie in haar persoon een daadwerkelijke steun geweest voor haar cliënten en gezinshelpsters bij bejaarden. Het bestuur van de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverle ning Delft: A. Timmermans, voorzitter P. Willemsen, secretaris Namens de gezamenlijke medewerkers van de Stichting voor Maatschappelijke Dienstverle ning Delft geef ik kennis van het overlijden van onze collega Coby Vreugdenhil Haar zorg voor collega's welke zich uitte in een zeer attent medeleven zal lang in onze herinne ring blijven. De wijze waarop zij haar geloof gestalte gaf, ook tijdens haar ziekte, heeft op ons allen diepe indruk gemaakt. J. W. Scheffers, directeur. De Raad van de Gereformeerde Kerk van 'Delft (Westerparochie) geeft met droefheid kennis van het overlijden van zijn ouderlinge Coby Vreugdenhil Hij gedenkt met dankbaarheid de toewijding en trouw in alle arbeid die zij voor de Heer en Zijn kerk verrichtte. Namens de kerkeraad, A. C. Hofland, praeses A. v.d. Eyk, scriba Delft, 4 juni 1978. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze klasgenote Coby Vreugdenhil Wij bewonderden haar warme belangstelling in ieder van cns Cursisten van leergroep 3B van de afdeling Rotterdam, van de H.B.O.-M.W. Rotterdam, 4 juni 1978 „Wat we nu zien zijn de vage beelden, in een spiegel, maar dan staan we oog in oog." 1 Cor.: 13-12 Onze schoonzoon, zwager en oom Dirk Jan Smit, Inverme- re, Canada moest ons mededelen dat zijn lieve vrouw, onze dochter, zus. schoonzus en tante Jeanne Smit- van der Steenhoven dertig jaar en haar dochtertje Adriana Lusk vijf jaar op 3 juni 1978 door een auto-ongeluk om het leven zijn gekomen. Zij zijn nu bij Jezus. Dordrecht: J. G. van der Steenhoven A. van der Steenhoven-Bos Piet Gilhuis Cokkie Gilhuis-van der Steenhoven Menno, Sjaantje en Jan Jaap Amstelveen: Jan Zijlstra Irene Zijlstra-van der Steenhoven Amsterdam: Jan van der Steenhoven Gerard van der Steenhoven Abeelstraat 127, 3329 AC Dordrecht. Ons bereikte het schokkende bericht dat in Canada op 3 juni 1978 door een auto-ongeluk om het leven zijn gekomen Jeanne Smit van der Steenhoven dertig jaar en haar dochtertje Adriana Lusk vijf jaar Hij die de sleutels heeft van de dood en het dodenrijk trooste de familie in dit verlies waarbij men selijke woorden tekort schieten. Direktie en personeel Van der Steenhoven, ten Holter en van Nispen tot Sevenaer, Advokaten B. V. In de vroege morgen van de Dag des Heeren heeft de Heer in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn zeer geliefde vrouw en onze lieve moeder Korstiana Meijer-Koops in de leeftijd van ruim 79 jaar. Want ik weet: mijn Verlosser leeft" (Job 1925) Veenendaal: J. M. Meijer Ede: H. H. Meijer Doesburg: N. A. Meijer C. C. Meijer-de Zeeuw Veenendaal, zondag 4 juni 1978 Mulderslaan 14 Gelegenheid tot condoleren: woensdag 7 juni van 19.00-20.00 uur in gebouw „Eltheto", Flui tersstraat 2 te Veenendaal. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 8 juni om 11.30 uur in de Oude Kerk aan de Markt. De teraardebestelling zal plaats vinden om 12.45 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Geen bloemen Na ruim 4 jaar liefdevol te zijn verpleegd in de Willem Arntsz-Hoeve nam de Heere van ons weg onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sophia Brouwer weduwe van A. Brouwer op de leeftijd van 84 jaar. „Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen." Ps. 103. 9 Canada: D. Brouwer G. Brouwer-Vonhof Breukelen: W. Brouwer C. Brouwer-Fokker Canada: M. H. Hoogendoorn-Brouwer J. Hoogendoorn Canada: A. Brouwer G. Brouwer-Schenk Vleuten: A. Brouwer W. Brouwer-Fokker Kocker.gen: J. Brouwer A. E. Brouwer-de Vor Maarssen: M. Brouwer A. Brouwer-van Eijk Klein- en achterklein kinderen Zeist, 4 juni 1978 corr. adres. J. Brouwer, Wagendijk 4a, Kockengen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 7 juni in de aula bij de begraafplaats van 20.00-21.30 uur. En na de begrafenis in gebouw „Irene", Wagendijk 42. De begrafenis 2al D.V. plaats hebben op donderdag 8 juni a.s. om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Kocken gen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehou den in de Geref. Kerk welke aanvangt om 13.30 uur. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (btj de Ridderstraat) mJ BEGRAAFPLAATS VKEDENHOF N V betaalbaar bij Kas-Associati. N.V. per 5 juni 1978 dividend bewijs no. 79 met J a en oprich tersbewijs no. 52 met 75, bei den onder aftrek van 25'' div, dend belasting t w resp. 0.7.' *r 18.75. ONDERLINGE Levensvert. Mij 's-GRAVENHAGE u.a. Zeestrj it 70 's-Gravenhagr Algemene Vergadering vati Deelnemers en Aandeelhou ders op maandag 26 juni 1978 om 10.30 uur in Ambassador Sophialaan 2 te 's-Gravenha ge. Punten van behandeling: 1. het jaarverslag, de balans en de verlies- en winstreke ning over 1977 2. benoeming van twee commissarissen De stukken liggen voor de stemgerechtigden ter inzage ten hoofdkuntore van de Maatschappij. Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen f „Ziet, welk een liefde ons de Vader heeft gegeven, dat wij kinderen Gods genoemd worden, en wij zijn het ook. 1 Joh. 3'la Na een gelovig en moedig gedragen lijden heeft de Here van leven en dood thuis gehaald mijn moegestreden men Jacobus Mackenbach op de leeftijd van 65 jaar. C. M. Mackenbach van Boxtel Rotterdam, 4 juni 1978 Middelharnishof 182. Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer van het Clara Ziekenhuis, Olympiawcg 340, Rotter dam. Bezoek woensdag van 7-7.30 uur, tevens gelegenheid tot condoleren. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op donderdag 8 juni in de „Christus Triumfator'-kerk Krabbendijksestraat te Rot terdam-Pendrecht om 13 uur, waarin zal voor gaan Ds H. Lijesen, waarna de overledene ten grave zal worden gedragen op de Ned. Herv. begraafplaats Oud-Charlois aan de Charlois selagedijk om ca. 14 uur. Liever geen bloemen. „Vaste Bots van mijn behoud Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een moedig gedragen lijden, onze broer, zwager en oom Jacobus Mackenbach echtgenoot van C. M. van Boxtel, op de leeftijd van 85 jaar. Rotterdam, 4 juni 1978 Middelharnishof 182 Schiedam. G. Mackenbach H. Mackenbach- van der Velden Dordrecht: N. Luijendijk-Mackenbach J. Luijendijk Rotterdam: J. P. Mackenbach E. W. Mackenbach van Manen Rotterdam: C. M. Mackenbach D. Mackenbach-van Veelen Tilburg P. M. M. Oerlemans- G. J. C. Oerlemans Neven en nichten van Boxtel Heden is in Jezus ontslapen onze lieve zoon broer, zwager en oom Willem Obbink op de leeftijd van 39 jaar, geliefde echtgenoot van Anna Obbink-Sinnema en zorgzame vader van hun drie kinderen Jan-Willem, Aline-Jelly Grada-Anna Johannes 11 25 Sneek: J. W. Obbink Utrecht: G. G. Obbink Alkmaar: O. Obbink S. Obbink-Boonstra G. O bbink C. Obbink-de Wit Nunspeet. T. Obbink Zoutelande: W B Obbink S. Obbink-Zeilstra Zuidlaren: S. Obbink neven en nichten Sneek, 3 juni 1978 Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op woensdag 7 juni a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Oosterkerk, Jachthaven straat, Sneek, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Condoleantie een half uur voor de aanvang van de dienst. Geen bezoek aan huis. Vervolg op pagina 14

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 11