uw volgende koelkast wordt 'n De Utrecht handhaaft haar toppositie op het gebied van winstdeling- ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★■A-* TYPISTES MAKELAAR-TAXATEUR HET TREFPUNT UrRECHT MAANDAG 5 JUNI 1978 trouw/kwartet: v H P (e d« vl B B rti zc fr P« 8« H di g< d< vl El H. Gefeliciteerd opa de Haan met uw 76ste verjaardag. Wil en Wim Anneke en Gerard Gartjan en Chantal ..Welgelukzalig is hij die den God Jacobs tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting op den Heere zijnen God is." Psalm 146 5 en 6 (oude berijming) Voor ons geheel plotseling nam God tot Zich mijn lieve man. onze lieve zorgzame vader en grootvader Gerrit Anton Bos op de leeftijd van ruim-67 jaar. A. Bos-Maarleveld J. van Atten-Bos J. van Atten J. Bos J. Bos-Lok E. H. Bos G. Bos-Bodewitz G A. Bosch-Bos M. Bosch en kleinkinderen Nunspeet, 3 juni 1978 F. A. Molijnlaan 27 Geen bloemen - Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30-8.00 uur in de Geref. Kerk aan de Driest- weg te Nunspeet. Een rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 7 juni in de Geref. Kerk aan de Driestweg. aanvang 10.50 uur. De teraardebestelling vindt daarna plaats op de algemene begraafplaats aan de Eperweg te Nunspeet om plm. 11.45 uur. Op de dag van de begrafenis is er ook gelegen heid tot condoleren vanaf 10.30 uur. Door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. In Jezus ontslapen onze lieve zuster en tante Pietemella van der Sar op de leeftijd van 75 jaar. F E. van Staalduinen-van der Sar E. Boers-van der Sar neven en nichten. 's Gravenzande, 2 juni 1978. Prins Hendrikstraat 11. Correspondentie-adres: Langestraat 43. 's Gravenzande. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de rouwdienst in de aula. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op dinsdag 6 juni a.s. om 14.45 uur in de aula op de algemene begraafplaats te 's Gravenzande. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Het heeft de Heere behaagd na een moeitevol leven, tot Zich te nemen in zijn eeuwige heer lijkheid zijn moegestreden kind. onze geliefde vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Martinus de Boer op de hoge leeftijd van 88 jaar. Sinds 14 december 1957 weduwnaar van Trijntje Meijer Psalm 42 Zuidhorn. „Zonnehuis". 2 juni 1978. Warffum. G. de Boer J. de Boer-Lijnema Zuidhorn: C de Boer-de Boer P. de Boer Huizinge: K. de Boer C H de Boer-Visser Tinallinge: W. de Boer A de Boer-Bouman Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaats vinden dinsdag 6 juni a.s. te Baflo om 13.30 uur vanuit de Gere formeerde Kerk. De rouwdienst vangt aan om 13.00 uur. Belang stellenden worden verzocht dan aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in „Concor dia te Baflo na de begrafenis. Vader is opgebaard in „Viskenij". Condoleantie-bczoek maandag 5 juni van 19 30-20.30 uur Correspondentie-adres: G de Boer, Westerval- ge 77. Warffum Geen bloemen Frigidaire Ga eens langs bij uw leverancier en kijk naar zo'n FRIGIDAIRE koelkast, diepvriezer, wasautomaat of vaatwasser. De uwe is er zeker bij! Importeur voor Nederland Groothandel Vegro b.v.Korte Vondelstraat 2-4. ALKMAAR. Romeinen 8 38, 39 Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst noch krachten noch hoogte noch diepte, noch enig an der schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods. wel ke is in Christus Jezus, onze Here In Jezus ontslapen mijn lieve dochter, onze lieve zuster en tante Jacoba Wilhelmina Vreugdenhil op de leeftijd van 33 jaar. Hoek van Holland: H. A. Vreugdenhil-Lok Maassluis: Corry en Jan van der Eijk Arjan en Marcel Hoek van Holland: Kees Vreugdenhil Oosterhout (NB): Henny en Joop Hoorweg Rosalinde en Esmaralde Honselersdijk: Flip en Hanneke Vreugdenhil Noordwijkerhout: Aad Vreugdenhil, Ria Schell Hoek van Holland: Hans Vreugdenhil Hoek van Holland, 4 juni 1978 2e Scheepvaartstraat 20 Gezang 300 1 Eens, als de bazuinen klinken, uit de hoogte, links en rechts, duizend stemmen ons omringen, ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zingen. Heer, dan is Uw pleit beslecht. Vanmorgen vroeg heeft God thuis gehaald Zijn kind. onze lieve vriendin Coby Vreugdenhil in de leeftijd van 33 jaar. Delft. Margo Mekkes Gerry Voogd Elly Vink en Erick Michels Sybrand en Emma van der Zwaag Tjeert en Christine Hoekstra Leerdam Greet Jonker Els Akse en Ben Kaufmann Delft. 4 juni 1978. Liedboek voor de Kerken Gezang 88 Ik heb getracht te leven vanuit de opdracht van Jezus: „God lief te hebben en mijn naaste als mij zelf.' Jacoba Wilhelmina Vreugdenhil 28 mei 1945 4 juni 1978 Ik ben blij dat ik mocht leven, ik dank iedereen die mij het leven mogelijk hebben gemaakt te leven. Delft, Hugo de Grootstraat 10. Correspondentie-adres: 2e Scheepvaartstraat 20. Hoek van Holland. De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op woensdag 7 juni a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk te Hoek van Holland, Mahustraat 170. waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.30 uur en na afloop van de begrafenis in de kerkzaal van de Gereformeerde Kerk te Hoek van Holland. Voor degenen, die Hem liefhebben, heeft God bereid, wat geen oor heeft gehoord, geen oog heeft gezien en wat in geen mensenhart is opgekomen. (naar 1 Cor. 2 9) Heden heeft de Here tot zich genomen onze lieve vader, opa en broer Cornells van Willigen weduwnaar van Hendrica Francina Herrewijn op de leeftijd van 78 jaar. Rotterdam: J. J. van Putten-van Willigen H. van Putten Marja en Bram Kees, Francin, Hans Alphen a/d Rijn: A. Berkenbosch-van Willigen A. Berkenbosch Lieke, Rinke, Arco Hoogvliet: G. A. van der Sluijs-van Willigen A. van der Sluijs Aad, Frank, Cees, Els en verdere familie Rotterdam, 2 juni 1978. ..De Elf Ranken", Aesopusplaats 2. Correspondentieadres: Middenhagen 86, Rot terdam. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.30- 20.00 uur in de rouwkamer van „De Elf Ranken". De begrafenis zal plaatshebben woensdag 7 juni op de begraafplaats „Crooswijk" om 14.30 uur. Vertrek vanaf „De Elf Ranken" om 13.45 uur. Thuis gehaald door zijn Hemelse Vader onze lieve broer, zwager en oom Cornelis van Willigen Rotterdam: C. Herrewijn-Kuijpers Den Haag: A. P. van Willigen A. van Willigen-de Groot Rotterdam: H. Glansdorp C. P. M. Glansdorp-Herrewijn C. M. de Bruijn-Herrewijn nichten en neven. Rotterdam, 2 juni 1978. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen Zijn moegestreden kind, onze innig geliefde zoon en broer Ruud de Mooij op de leeftijd van 17 jaar. A. de Mooij C. de Mooij-Ouwehand Adrie Katwijk aan Zee, 3 juni 1978 Piet Heinlaan 7 Thuis liever geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 7 juni a.s. des morgens 12 uur in de Triomfatorkerk aan de Piet Heinlaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 1 uur op de begraafplaats „Duinrust" aan de Park laan te Katwijk aan Zee. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats „Duinrust". „Zoo ik niet had geloofd, dat dit leven mijn ziel Gods gunst en hulp genieten zou, mijn God, waar was mijn hoop, mijn moed, gebleven? Ik was vergaan in al mijn smart en rouw. Wacht op den Heer. God vruchteschaar, houdt moed! Hij is getrouw, de bron van alle goed. Zoo daalt zijn kracht op u in zwakheid neer, wacht dan, ja wacht, verlaat U op den Heer!" Ps. 27 7 Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis, dat na een met bewonderenswaardige geestkracht doorstane ziekte, van ons is heen gegaan mijn zeer geliefde man, onze zorgzame vader en grootvader, Pieter Rijnsburger echtgenoot van Margje Groen, op de leeftijd van 76 jaar Zoeterwoude: M. Rijnsburger-Groen kinderen en kleinkinderen Zoeterwoude. 3 juni 1978 Noordbuurtseweg 41a Geen bloemen Voor de begrafenis, woensdag 7 juni, op het kerkhof van de Ned. Herv. kerk te Zoeterwou de zal een Dienst des Woords worden gehou den in de kerkzaal van het Bejaardencentrum „Huize Emmaus", Bennebroekweg 1, Zoeter- woude-dorp. Aanvang Dienst des Woords om 14.30 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in het verenigingsgebouw „Ons Huis", Kosterspad te Zoeterwoude. Heden heeft de Heere na een kortstondige ziekte uit ons midden weggenomen, onze ge liefde schoonzuster en tante Siny Waanders echtgenote van Hendrik Jan Docter Psalm 121 Familie Docter Heerde, 3 juni 1978 Zwolseweg 36 Korte tijd na het afscheid van vader is ook overleden onze lieve moeder en oma Maria Catharina Vrijlandt-Leenhouts weduwe van Willem Adrianus Vrijlandt geboren te Biervliet op 16 mei 1908 Ps. 139 3 D. „Met al mijn wegen zijt Gij ver trouwd" IJsselstein (Utr.): Arij en Adelheid Amsterdam: Ineke en Frans Westervoort: Theo en Joke Wageningen: Marius en kleinkinderen Borssele, 2 juni 1978 Plein 5 Correspondentie-adres: Dorpsstraat 61a, Wes tervoort De teraardebestelling zal plaatshebben op woensdag 7 juni 1978 om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Borssele. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in verenigingsgebouw „Vijver- zicht" Plein 3 te Borssele. INTERNATIONAL STATISTICAL INSTITUTE Prinses Beatrixlaan 428, Voorburg, tel. 694341 heeft op haar correspondentie sectie vacatures voor ervaren Goede kennis van geschreven Engels vereist, kennis van Frans is een plus punt. Goed salaris, afhankelijk van ervaring. Sollicitaties naar deze functie, op een klein kantoor met veel internationale contacten en een prettige werksfeer, worden gaarne ont vangen op bovenstaand adres, kamer 141. nu, ppt In september start in Den Haag de mondelinge avondopleiding onroerende goederen lnschri|vingen jqn vanal heden mogelt|k voor een beperkt aantal deeine(e)mefs(sters) inlichtingen M.O.O.G. (Mak. Opl. Onr. Goed) Tvieitoseweg 7a - DEVENTER tel 05700-10916 bgg 05759-1233 In stille overgave des geloofs is van ons heengegaan onze broer en zwager Christiaan Willem van der Pol op de leeftijd van 51 jaar. Putten: M. van der Pol A. van der Pol- Kaspers Dronten: P. A. van der Pol H. J. van der Pol- Bakker Woerden: I. van Reede- van der Pol D. J. van Reede Amstelveen: A. van der Pol A. M. van der Pol- Jansen Zeist: B. van der Pol N. van der Pol van der Lee Maarssen: e. van der Pol D. C. van der Pol- Muller Zeist, 2 juni 1978 Bergweg 158 Geen bezoek, geen bloemen Geen toespraken. De begrafenis zal plaatshebben te Zeist op de algemene be graafplaats dinsdag 6 juni a.s. Hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouw dienst gehouden wor den in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot con doleren na de begra fenis in de aula. ZAKENFLITSEN KAMERVERHUUR BEM.BUR. biedt in de vrije vestiging a LUXE APPARTEMENTEN vm. f 600,- p.m. Incl. Telefonische inlichtingen bl bureau: tel. 071-14106*. Deltos keramltk B.V. biedt aan 1e en 2e soort plavuizen, rechtstreeks van fabriek, afmeting 20x20 en 10x10 vm. Dagelijks geo pend van 9-17 uur. Maandag t/m vrijdag. UTRECHTS JAAGPAD 121 (ingang Kettlngstraal, 200 m. vóór Leiderdorpsebrug) LEIDEN. TEL. 071-143010 F perkplanten V.A. 0,30, GROENTE- en VASTE PLANTEN, HOU TEN HEKKEN, POMPEN EN VIJVERS, REGENTON NEN, GRINDTEGELS ETC. Garden centre Bloemendaal HOOGMADESEWEG, LEIDERDORP. TEL. 071-121920 Nabij Elisabeth Ziekenhuis, privé parkeerplaats. Iedere dag geopend. 82 FIGUURGlASSOORTSft inslagvrij glas tegen braak, onbreekbare deure glas voor meubelen, dubbft Ie ruiten 10 jaar garanti 6 spiegels in elke gewens a afm. Glasfabriek Degens, Oostzeedijk 228- 250. Rotterdam tel. 110130. Maand t/m vrijd. 8-17.0$» uur verkoop aan part. NC 80 83 *ri VP dec Nu 14 15.1 F.ii ma m 5 J Bijna een vijfde deel van aan verzekerden ten Roede. de premies voor levensver zekeringen (in vaktermen: Daarmee handhaaft de Utrecht zich aan de top op het individuele kapitaal-en rente- gebied van winstdeling, verzekeringen t komt over het Dat mag r* ik wel als je het al afgelopen jaar als winstdeling sinds 1883 doet). 'D« Utrecht legde als eerste en enige N.V. het recht op winstdeling bij de oprichting <18831 in de sUluten vast. een AMEV onderneming

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8