Afscheid van Knobel toch met promotiefeest e Doe mee! Anticlimax op Wageningse Bei Arbiter helpt Argentijnen Oostenrijk taktisch sterk Voetbaldwerg verrast Winnende treffer te laat Dopingcontrole: Johnstone positief Pils en borrel voor Wim Suurbier 4 cê Maastricht krijgt eindelijk zijn zin Win het boek "Voedbal WK'78 Wageningen-FC Groningen 0-0 Cricketuitslageiw MAANDAG 5 JUNI 1978 SPORT TROUW/KWARTET A - ■«6 - <.-rt wi jm -J? %- ei 1 De Hongaar Tibor Nyilasi krijgt de rode kaart van arbiter Garrido na een overtreding tegen de Argentijn Tarantini die op de voorgrond zijn karakterrol extra accentueert. BUENOS AIRES De kwelgeest van de thuisfluiters zal waarschijnlijk ook gedurende dit wereldkampioenschap boven de stadions rondwaren. Antonio José da Silva Garrido was tijdens Argentinië-Hongarije (2-1) in ieder geval een produkt van dit onsmakelijke gilde. De Portugees zwaaide dapper met gele en rode kaarten voor de Hongaren, maar hield ze op zak. toen de gastheren zich in het maken van even geniepige overtredingen uitleefden. Het is te hopen, dat de overige arbi ters meer lef en kwaliteit op hun conduite-staat hebben dan Da Silva Garrido. anders zou het best kunnen zijn dat op 25 juni niet de ware kam pioen opstaat. Hongarije, met een rouwband spe lend omdat de 100-voudige oud inter national en politicus Boszik op 52- jarige leeftijd was overleden zal de wereldtitel in ieder geval niet van West-Duitsland overnemen De Ma- gyaren waren wel sterker dan ver wacht. maar ontberen kwaliteit om het in dit toernooi ver te schoppen. Bovendien moet trainer Lajos Baroti «op zijn oude dag weer in genade aangenomen» het één wedstrijd zon der zijn hooggewaardeerde spelers Töröcsik en Nyilasi stellen. Zij liepen elk twee gele kaarten op en moesten dus voortijdig het speelveld verlaten. In een wanhopige poging om de kort voor het einde opgelopen achter stand goed te maken, vergrepen zij zich aan hun tegenstanders. Baroti: ..De zenuwen zullen ongetwijfeld een rol hebben gespeeld, maar een ex cuus voor hun gedrag is dat uiteraard niet. Niettemin zal ik hen missen. Töröcsik en Nyilasi zijn sleutelfigu ren in mijn elftal." Kritiek had Baroti vooral op Oarrido. ..Wanneer Argentinië vlak voor tijd geen 2-1 had gescoord, zou dat elftal ongetwijfeld een strafschop hebben gekregen. Terwijl Bertoni aanlegde voor zijn schot wees de scheidsrech ter al naar de elf meterstip." Dat verwijt was ongenuanceerd, omdat de Portugees zijn wijsvinger op dat ogenblik niet in de richting van de kalkvlek priemde. Baroti had beter de capaciteiten van de rechtspreker ter discussie kunnen stellen. Dat deed hij niet. getuige de hypocriet getinte woorden: ..De scheidsrechter is de totale autoriteit in het veld. dus heb je zijn beslissingen te respec teren." Aan de overwinning van Argentinië deed het niets af. dat zij met nadruk gesteld. Toch is de weg voor het orga niserende land nog heel ver. Het tem perament en het overwicht resulteer den pas in de slotfase in de volle buit. ..De psychische druk van de eerste wedstrijd verlamde de spelers." ver dedigde trainer Menotti zich. ..In de komende dagen zal het ongetwijfeld beter gaan." ARGENTINIt-HONGARUE 2-1 <M) 8: Csapo 0-1. 14: Luque 1-1. 82: Bertoni 2-1. Scheidsrechter: Oarrido Toeschouwers: 80.000. Rode kaarten: Tö röcsik. Nyilasi (belden Hongarije). Oele kaarten: Töröcsik. Nyilasi (Hongarije) en Passarella (Ar gentinië). ARGENTINIË: FUlol; Olguln, Oalvan. Passarella. Tarantini); Ardlles. Oallego. Valencia (Alonso); Houseman (Bertoni). Luque. Kempes. HONGARIJE: Oujdar; Torok (Martos). Kocsls, Toth. Zomborl; Kerekl, Nyilasi, Töröcsik; Pinter. Csapo. Nagy. BUENOS AIRES De tak- tiek triomfeerde. Want Span je mocht zich dan in alle op zichten gedragen als favoriet om dit duel voor Groep 3 te winnen, het was Oostenrijk dat verrassend met de zege ging strijken. Goed wachtend wat Spanje van plan was, de besluiteloosheid in de Spaan se voorhoede op juiste wijze taxerend en oog houdend voor de eigen aanval, pakte Oostenrijk tenslotte de 2-1 zege. Oostenrijk speelde gewoon slimmer, drukte knap het tempo en haalde op deze wijze de Spanjaarden uit hun spel. De 50.000 toeschouwers, van wie velen getooid waren met de rode en gele vlaggen van de Spaanse natie, moedigden hun favorieten onophou delijk aan in de strijd tegen de Oos tenrijkers, die voor de eerste maai sinds 1958 doorgedrongen waren tot de eindronde. De snelle start van Spanje overblufte echter de Oostenrijkers allerminst en zelfs scoorde Oostenrijk de eerste goal. Binnen tien minuten zelfs. Wal ter Schachner passeerde vanaf de rechtervleugel naar het midden, ont ving de bal terug, en rushte met een korte sprint tot vlak voor het Spaan se doel. Zijn schot was daarna voor doelman Angel onhoudbaar: 1-0. 8panje bleef echter domineren maar ontsnapte In de 21e minuut aan nog grotere achterstand toen Kreuz was doorgebroken. De Spaanse doelman Angel redde echter op fenonenale wij ze. Een minuut later was de stand gelijk. Rechtervleugelspeler Dani kreeg de bal uit een afgeslagen aan- ROSARIO Tunesië, dat op weg naar Argentinië nauwelijks tot een overwinning kon komen, is de ein dronden begonnen net een verras sende zege van 3-1 op Mexico ..Voet baldwerg" Tunesië kwan op slag van rust met 1-0 achter via een on streden straf schop. maar werkte zich met veel enthousiasne over deze tegenslag heen De wijze waarop Ali Kaabi i55ste ninuut». Nejib Gonnidh «80» en Moktar Dhouib i87i antwoordden op de strafschop van Arturo Vazquez was ronduit verbluffend. Tunesië met duizend tegen éën. een totale outsi der. heeft zich thans aan het hoofd geplaatst van groep 2 voor West- Duitsland en Polen, de nummers een en drie van het vorig wereldkan pi oenschap. In vergelijking met West-Duitaland- Polen was het optreden van Tunesië en Mexico een verademing. Aanval len spel. In hoog ten po gespeeld, vol speelse invallen en een dozijn kansen aan weerskanten. Het benutten ervan ging Mexico minder goed af. De Mid- den-An erikanen kwan en in de bles suretijd van de eerste helft met 1-0 voor. toen An ar Jebali de bal in het strafschopgebied met de hand raakte en de Schotse scheidsrechter John Davidson daar opzet in zag. Vanaf de elfneterstip zette Arturo Vasquez de Tunesische doelman Moktar Naili op het verkeerde been on vervolgens met een slap schot te scoren. Na rust moesten de Mexicanen tol betalen voor het hoge ten po. De op portunistisch voetballende Tunesi sche an ateurs kregen n eer vrijheid en profiteerden. Ali Kaabi was de eerste, die recht voor doel de ruin te kreeg voor een schot. Hij knalde de bal in de linkerhoek, vervolgens profi teerde Nejib Gommidh van het feit dat hij op de linkervleugel niet werd geschaduwd, en de dol gespeelde Mexicanen kregen de genadeslag. MAR DEL PLATA Nelinho •mocht de derde achtereenvol gende Braziliaanse hoek schop in de slotfase van de wedstrijd tegen Zweden ne men. HIJ treuzelde wat. De bal lag volgens hem op de ver keerde graspol en dat zou het rendement voor zijn voorzet wel eens negatief kunnen be ïnvloeden. Niet op z'n snelst bracht de invaller voor Gil het leder op de juiste plaats. Eren later lag de bal In het doeL Zlco had de voorzet koppend afgerond. In eerste Instantie Juichende Brazilia nen, maar de gezichten betrokken toen bleek dat scheidsrechter Tho mas uit Wales al afgefloten had voor de treffer gemaakt was Het bleef 1-1, de verwijtende bükken en gebaren van de Zuidamerikanen ln de richting van de arbiter ten spijt. Nlrellnho s getreuzel en de tegenwerkende gras- K1 hadden Zweden gered. rt dat de winnende treffer van Bra zilië verdiend zou zijn geweest. Daar voor had het spel van het elftal, dat door velen al voor het toernooi we reldkampioen werd genoemd, zater dag te weinig kwaliteit. Het gelijke spel was de Juiste afspiegeling, want de degelijk spelende Zweden hadden •niet onder hoeven te doen voor het veelgeroemde Brazilië. In de beginfase van de wedstrijd voor groep drie kregen de favorieten voor de wereldtitel enkele kansen. Hell ström moest Inzetten van Relnaldo en Zlco keren. Ook Tonlnho en (op nieuw) Relnaldo kregen in het eerste kwartier mogelijkheden en vonden gaten ln de Zweedse defensie maar hun schoten belandden naast. Na die gemiste kansen leek Brazilië wat te rug te zakken. Doordat het midden veld er nauwelijks ln slaagde vol doende aanvallende Impulsen te ge ven. kwam de defensie van Zweden, met daarin Björn Norriqvlst. die voor de 109de keer in het nationale elftal speelde en daarmee op de eerste plaats ln „de club van honderd" kwam, weinig ln gevaar. De counters van de Zweden daarentegen bezorg- door Richard Matthijsse MAASTRICHT Na een afwezigheid van twee seizoenen is MW weer teruggekeerd in de eredivisie. De ploeg die tot gisterenavond, op Excelsior na, de minste kansen had om promotie te bewerkstelligen, heeft zich, dankzij een grillige speling van het lot, kunnen kronen tot kampioen van de na- competitie. Begrijpelijk dat zich gisterenavond in de Geus- selt hartstochtelijke tonelen hebben afgespeeld toen de spea ker het resultaat bekend maakte van Wageningen en FC Groningen. Het was een uiterst iel stromhalmpje waaraan de ploeg van de scheidende trainer George Knobel zich kon vast klampen. Er moest met vier doelpun ten verschil worden gewonnen van Excelsior. Dat bleek overigens een vrij eenvoudige opgave. Ds Rotter dammers die naar een voetballoze periode snakken, konden de insplra- Ue niet meer opbrengen om hun te genstander het vuur na aan de sche nen te leggen. Dat MW dan ook de eerste helft met een 4-0 score afsloot, had weinig te maken met de Maas trichtse voetbalklasse, maar kon lou ter worden toegeschreven aan het slappe verzet van Excelsior. Nog geen enkele maal in deze na- competitie kregen de MW-ers zoveel vrijheid als in dit eenzijdige treffen waarin vrijwel elke Maastrichtse aan val bijna een doelpunt opleverde. Dat de eerste periode niettemin met een 4-0 stand werd afgesloten lag dan ook aan het falen van Dijkstra en Smeets die minstens drie opgelegde kansen achteloos lieten liggen. BIJ MW was na een lange afwezig heid Barry Hulshoff weer van de par tij. Omdat de lange verdediger ln zijn eigen defensie nauwelijks enig be langrijk werk kreeg te verrichten, kon hij zijn frontlinie naar hartelust steu nen. MW was al binnen twee minu ten op een voorsprong gekomen, dankzij een gave kopbal van Huub Smeets. De lange spitsspeler die vrijwel elk duel met zijn bewaker Van der Mun- nik in zijn voordeel beslechtte, wist daar echter weinig van te profiteren. Tot een heel wat opmerkelijker rol kwam vooral in de eerste helft Kowa- lik die menige fraaie opening creëer de en zelf uit een door scheidsrechter Weerink toegekende (omstreden) strafschop voor het derde doelpunt van MW tekende. Kort daarvoor had Bonfrère, met medewerking van Ex- celsior-verdediger Van der Spek voor 3-0 gezorgd, terwijl opnieuw Kowalik uit een ragfijne voorzet van Roosen MW aan de uiterst belangrijke 4-0 voorsprong hielp. Naarmate de tweede helft vorderde en doelpunten in Wageningen uitble ven werd de nervositeit in de Maas trichtse gelederen steeds zichtbaar der. Excelsior kon zich daardoor ein delijk ook eens in het strafschopge bied van zijn tegenstander begeven maar veel effect had dat niet. Doel man Gerards die evenals Smeets na een ongeoorloofde actie met de gele kaart werd bestraft (ook Zwanenburg van Excelsior kreeg geel te zien) be hoefte slechts zelden in actie te ko men. Een kwartier voor het einde had MW via Smeets weer succes: 5-0. MW keert dus terug naar het hoog ste niveau in het betaalde voetbal. De pressiegroep die twee jaar terug George Knobel naar Maastricht te rug haalde heeft haar zin. De grote investeringen die de gemeente Maas tricht en een aantal sponsors ln MW hebben gedaan hebben dus succes val door Pezzey en scoorde met een laag schot: 1-1. In de tweede helft zakte Spanje weg. Oostenrijk trok het Initiatief meer en meer aan zich, maar faalde in de afwerking van de aanvallen. Tot tweemaal toe werden levensgrote kansen gemist, totdat ln de 77e mi nuut Spanje door de knieën ging. Jara kogelde van even bulten het strafschopgebied hard ln, de bal werd door een Spaans been gestopt, kwam voor de voeten van Krankl en de 25- Jarige Wener maakte ditmaal geen fout: 2-1. OOSTENRUK-SPANJE M (M) 8: Schachner 1-0. 21. Danl 1-1. 78: Krankl 2-1. Scheidsrechter: Palotal (Hong.). Toeschouwers: 50.000. OOSTENRIJK: Koncllla; Brei ten berger, Pezzey. Obermayer, Sara. Jara. Hlckersberger (Weber), Kreuz: Prohaska, Krankl, Schachner (Plrkner). SPANJE: Angel; Marcellino, MlgueUl. Plrfl. San Jose. De la Cruz, Asensl, Cardenosa (Lael); Danl. Cano. Rexach (Qulnl). toen Moktar Dhouib van achteren opkwan en via de rechtervleugel op het doel afging. Trainer Mejed Chetali's stunt om doeln an Sadak Sassi (176 interlands) te laten vallen ten gerieve van Mok tar Naili. die in Rosario pas aan zijn tweede interlandwedstrijd toe was. was een volledig succes geworden. Bij de Mexicanen konden Sanchez en Rangel. die zich tijdens de kwalifica tieronden als schutters par excellen ce hadden gepresenteerd, niet vol doen aan de hpoggestelde verwach tingen. TUNESIt-MEXICO 3-1 (8-1) - 45: Vasqurt 0-1 (strafschop). 55: Kaabi 1-1, 78: Oommldg 2-1. 87; Dhouib 3-1. Scheidsrechter. Oordon. Toeschou wera: 25.000. BUENOS AIRES Volgens het Argentijnse persbureau Te- lam is de Schot Willie Johnstone bij het dopingonderzoek na de wedstrijd tegen Peru positief be vonden. Het persbureau noem de „hoge FIFA-officials" als bron voor het nieuws. In de uri- nestraal van Willie Johnstone zouden sporen van het verboden stimulerende middel Fencafa- min zijn aangetroffen. Er is nog geen officiële bevestiging van de FIFA gekomen. De Schotten wilden voorlopig nog een com mentaar op het bericht geven. Volgens de FIFA regels kan een speler binnen 12 uur om een contra-expertise, een tweede on derzoek, vragen. De dopingcon trole wordt in Buenos Aires ver richt. De uitslag zou binnen 24 uur na de wedstrijden bekend kunnen worden gemaakt. In het toernooi van 1974 werd de Haitiaan Erst Jean-Joseph be trapt op het gebruik van stimu lerende middelen. Hij werd voor de rest van het toernooi ge schorst. MENDOZA Wim Suurbier deed er na afloop van de wed strijd tegen Iran vier uur en een kwartier over voor hij een plasje kon produceren voor de doping controle. Samen met Wim Jan sen was Suurbier bij loting voor de controle aangewezen. Wim Jansen voldeed na anderhalf uur aan de opdracht. Bij Suurbier ging het nog aan zienlijk trager hoewel voor de betrokken speler zeker niet on aangenamer. Om tot het beoog de doel te komen kreeg hij eerst water te drinken. Toen dat wat te eentonig werd ging men over op bier en tenslotte op whisky. Kuim vier uur kon Suurbier ten slotte zijn plasje plegen. De uitslag van deze urinetest zal waarschijnlijk pas later bekend worden gemaakt door de extra wachttijd waardoor de Suurbier- zending niet tijdig in Buenos Aires arriveerde. Volgens dokter Kessel is er geen enkele reden om aan een verkeerde uitslag te denken. Hooguit kan men misschien constateren dat Suurbier hoe wel redelijk balvaardig volstrekt niet rijvaardig moet zijn geweest. (ADVERTENTIE) Dhlab. Aziz* (Karoul). MEXICO: Reyes; Martinez. Ramos. Ten*. Vas quez: Mendlzabal (Lugo). CueUar. De La Torre; UlorüJa. Rangel, Sanchez. den de Braziliaanse verdediging pro blemen. In de 37ste minuut resulteer de zo'n tegenaanval ln een doelpunt. Sjöberg strafte een fout van verdedi ger Oscar goed af: 1-0. Vanaf dat moment bleef het oppas sen voor de Brazilianen, want de counters werden met name door Sjö- brend en Wendt uitstekend uitge voerd. Vier minuten voor rust kopte Lennajt Larsson de bal uit een voor zet van zijn achtemaamgenoot Bo tegen de lat. Nadat de 45 minuten om waren, bracht Relnaldo de stand ln evenwicht. Een pass door het cen trum benutte hij goed en nu kon doelman Hellström, die zo vaak gered had. er echt niets meer aan doen: 1-1. Brazilië hoefde niet met een achter stand de kleedkamers ln. maar het had weinig gescheeld, want direct na de treffer floot Thomas af. ZWEDEN: Hellatröra Borg. Andernon. Non qvist. Erianduon. Tipper. Lennart Larsson. <E< slrömi. Llnderoth. Bo Larsson. 8joeberg. Wend Oicar (Braopgeschreven a Kijk op de verpakking van Iglo lunchkroketten, bitterballen en frikandellen! Of haal een wedstrijdkaart bij uw winkelier (ook verkrijgbaar bij Iglo, Postbus 2114, Utrecht) n Dat kan je niet koud loten. MVV-trainer George Knobel op de schouders nadat 1 geworden dat MW toch naar de eredivisie promoveert. opgeleverd. MW, gaat zoals bekend, verder zon der oud-bondscoach Knobel. Als een held is hij gisterenavond bejubeld. Een beter afscheid had hij zich niet kunnen denken. Voor de opvolger van George Knobel, de voormalige trainer van Sparta en Volendam Leo Steegman moet het eveneens een ge denkwaardig moment zijn geweest. De ambitieuse Steegman die hunkert naar zijn rentree in het betaalde voet bal blijft zodoende gespaard doorgaans weinig verheffen de éerste divisie. Exeelsior-MW S-0 (4-0) 2~. Smeets 1- frere 2-0.17: Kowalik (strafschop) 3-0.3! 4-0. 77. Smeets 5-0. Scheidsrechter V schouwers: 6.000. MW: Gerards. Webb. Lacrolx. 1 lo) Kerstges; Bonfrère. Dijkstra, Quae iik. Smeets en Rossen. Excelsior: Van Steenbergen: Van der S| leu. Van der Munnik. Van Tour; Pattyni sen. (Meijer) Waslander. Ernst. Pot, Zat (Van Diggelen). door Peter Onvlee lot tw WAGENINGEN Het leek op een begrafenis. Dooi werd het op de in de uren daarvoor zo roerige Wageninfcn Berg. Verslagen liepen de ploegen van Wageningen en th Groningen na het minutenlange uitgestelde laatste K ciële fluitsignaal van arbiter Gerrit Berrevoets richt spi kleedkamers. De stem van de speaker met de al bekepi mededeling dat MW via de 5-0-zege op Excelsior volgend jaar weer in de eredivisie zal acteren en iÜvt Wageningen of FC Groningen bekrachtigde de anti ,sl max slechts. Wageningen en Groningen hadden elkfc; middels een 0-0-score van de promotie gehouden. neel spannend voetbal kan zi]Éid jacht op de winst en daan ve: promotie naar de ere-divisie tei béide ploegen evenwel ten on ve IT Geen doelpunten, geen pn Ir; slechts de ontgoocheling restt n de bij Frans Körver, de trail lat Wageningen om de negatieve nc ling van FC Groningen dat lang op die ene niet gekome treffende counter hoopte. Twintig opwindende minuten voet bal waren aan het onthutsende einde van hun vermeende voetbalhappe ning voorafgegaan. Minuten, waarin de volgepropte tribunes, de spelers en vooral de beide banken eindelijk door de diepste ontgoochelingen werden geslingerd. Slechts het „naar voren" deed nog opgeld. Tevergeefs zoals zou blijken. Wageningen-FC Groningen. Een duel dat vooral de beslissing leek te bren gen over promotie naar de eredivisie. Wageningen, thuis nog ongeslagen, (behoudens dan een bekemederlaag tegen AZ'67) dit seizoen moest win nen. FC Groningen had mogelijk al aan een gelijkspel voldoende. Kleine re winst dan 3-0 van MW was dan alsnog voldoende. Theo Verlangen, trainer van de Gro ningers. had daarom voor een behou dende uitgangspositie gekozen. „Spe len op de counter" dicteerde hij zijn volgelingen erg lang. „In een wed strijd komen er altijd wel kansen." Wageningen kreeg hierdoor een op tisch overwicht. Met, behoudens ln de eerste minuut een schot van Jan Menting dat op de vuisten van doel man Azing Griever uiteen spatte, evenwel geen echte doelrijpe moge lijkheden. Defensief maakte de Gro ningse ploeg onder leiding van laat ste man Karei Hiddink geen fouten. Erg opwindend werd de eerste helft door deze Groningse strijdwijze daar om niet. Te meer omdat Groningens speerpunt Peter Houtman (in Gro ningen tegen Wageningen ln deze na- competitie nog goed voor vier tref fers) tegen Zeeger Tollenaar niet echt los kwam. FC Groningens uitgangspositie werd naarmate de wedstrijd vorderde on dermijnd. Vanuit Maastricht. De al snel bereikte 3-0-score bracht lichte paniek en de 4-0-ruststand betekende dat ook Groningen moest gaan winnen. Het leidde na de wisseling tot heel wat meer opwindende taferelen. Wa geningen zocht nog meer de aanval, creërde zich tegelijk ook mogelijkhe den en het beter ogende Groningen moest terug. Kwam in problemen, toen kort na elkaar (in de 15de en 16de minuut) Gerdo Hazelhekke en Jan Mentink Juist over het doel van Azink Griever mikten. Een blessure van dezelfde Griever leidde halverwege de tweede helft spectaculaire slotfase ln. Met de ze nuwachtige Willy Hubers ln de ploeg voor de uitgevallen Grieving toonde Groningen met Wageningen aan hoe chaotisch maar tegelijk ook sensatlo- pe ge Pt do Tot slot: arbiter Berrevoets (tw het geel aan Groninger spe ha Dijk en Wageningen-aanvoen der Klift toen beiden in de het met elkaar aan de stok k r i Wageningen-FC Groningen 0-0. Schel Berrevoets. Toeschouwers: 13.000. K Wageningen: Van Oeffen; Braam, Van Tollenaar. Tomas (Van VlJ(elJIcen); Van gen. Van der Lay, Leushuls; Hazelhekl Ud Berg (Blsh) en Menting. FC Groningen: Griever (Huberts), Vanl dink, Waalderbosch, Oosterwold; Van I male. Bloemberg; Bakker, Houtman, (Mulder). *."R tn oet DEN HAAG - De uitslagen gisteren voor de competitie ge cricketwedstrijden zijn: HOOFDKLASSE: HBS UD draw HBS 226 voor 3.. UD «tijd»., uitslag. 4-2 HCC-VOC HOC wint i out. HCC 174 voor 5 f - Hercules-Quick: Quick wint met 162 ni 200 voor 5. Hercules 38 all out Kievieten-Rood Wit Kievieten wint n Kievieten 222 voor 7. rood wit 193 all o EERSTE KLASSE: ACC-Hermes DVS ACC wint met II r. Hem es DVS 80 all out. ACC 81 voor 0 VRA VRA wint met 85 runs. VRA Excelsior 128 all out De Krekels HCC II Krekels wint met*en HCC II 127 all out. Krekels 128 voor Quick N-Bloemendaal Bloemendaal wickets. Quick 44 voor 8. Bloen endaal 1* °t< MOTORSPORT - In de strijd om l tel cross 125 cc won Gerard Rond in Zwitserland Tijdens de kampioen Zandvoort won Jack Middelburg dfLii cc. In de 500 cc klasse won Wil Harte» - - in On Ui rsti trecht uit Roelolarendsveen brak motor blokkeerde belde enkels en Louis Coldewijn uit Arnhem bri et ongeluk een been GOLF - Liesbeth Koopman en Streutgers hebben In An sterdan d le titel bij resp. dames en heren gewonnen HANDBAL - BDC 'herem en HM el zijn zeven-handbal kan pioen gewe me VOLLEYBAL - De Engelse jeugdr Harderwijk de Nederlandse jeugd I de cijfers 8-15 8-15 1-15 ATLETIEK De halve marathon* dam is gewonnen door Johan Ki)nr ki In I uur 10 min22 sec TENNIS - Door Jay Mozatek verslaan promoveerde Pelllkaan M divisie vei opi ge ilei bi aai I ïst "fcgl on an' al

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12