fijnen lekstreek EEN FULL TIME LEIDSTER SOCIAAL KULTUREEL WERK(ST)ER COÖRDINATOR leid(st)er gezinsverzorging full time leidster (leider) gezinsverzorging en gezinshulp PART-TIME KERKELIJK WERKER (M/V) groepsleidsters MEDEWERK(ST)ER SUBHOOFD leld(st)er langdurige hulpverlening stichting voor maatschappelijke dienstverlening inde west-betuw uwe: GROEPSLEIDSTER twee groepsleid(st)ers- Prinses Irene SOCIAAL KULTUREEL WERKSTER „NIEUW HOOG-HULLEN" WEET JIJ VEEL BREEGWEESTEE? MAN VAN 25 - 35 JAAR Uw reclameboodschap bereikt 355.000 geïnteresseerde TrOUW lezers en lezeressen ZATERDAG 3 JUNI 1978 TROUW/KWARTET De Prof Chr Stichting voor Maatschappelijke Dienstverlening „RIJN- en LEKSTREEK" vraagt m verband met komende vacature De taak van deze functionans zal bestaan uit a leiding geven aan gezinsverzorging en bejaardenzorg in omgeving van Woerden b. de begeleiding van de gespecialiseerde gezinsverzorging en stagiaires gezinsverzorging en leerling-gezinshelpsters in een deel van het werkgebied. Standplaats: rayonkantoor Woerden. Van deze functionaris wordt verwacht. dat zij in teamverband kan werken contact met gezinnen, verzorgsters en helpsters kan onderhouden verzorgsters en helpsters kan begeleiden Vereisten Diploma Sociale Academie of HBO Ervaring in gezinsverzorging noodzakelijk. Pos. Prot Chr levensovertuiging. Rijbewijs noodzakelijk. Geboden wordt rechtspositie en salariëring volgens COAM, voor zover subsidia bel en werkbegeleiding vanuit de instelling. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bi) de staffunctionarissen gez.verz. van de stichting. Mw. A. Pieterse en Mw. N. J v Grondelle of bij de directeur, de heer J Quak, allen telefonisch bereikbaar onder nummer 03480-16147 Sollicitaties (liefst zo spoedig mogelijk) aan de sekretaresse van het bestuur. Mw. mr. M. M. Thiissen-Breukmk. Populierenhof 3 te Bodegraven, tel. 01726- 12460 Stichting Jeugdhaven te Dordrecht vraagt met spoed een die samen met vrijwilligers, bestuur en beroepskrachten wil mee helpen het in augustus in gebruik te nemen nieuwe club-en buurthuis "De Boei" een functie te geven in de Zeehavenbuurt te Dordrecht. Wij zoeken iemand die in staat en bereid is in diverse werksoorten binnen het sociaal-kultureelwerk ingezet te worden. Verwacht wordt dat hij/zij met de andere beroepskrachten wil mee denken in het totale beleid van de instelling en dit te vertalen in het praktisch handelen. Gewenst is: afgeronde beroepsopleiding; - minimum leeftijd 23 jaar; ervaring in het sociaal-kultureelwerk; - goede contactuele eigenschappen; - rekening te houden met de christelijke levensvisie van waaruit de Stichting Jeugdhaven werkt. Inlichtingen: Chris de Jong (teamcoördinator) tel. 078-31574 of 078-56760. Sollicitaties aan de secretaris: T. Schoolenberg Waterman 180 Dordrecht. Het Behandelingstehuis uitgaande van het Burger Weeshuis van Rotterdam die na een inwerkperiode van tenminste een half jaar met de coórdmatiewerkzaamheden in de Observatieafdeling belast zal worden Leeftijd. 30 jaar De voorkeur gaat uit naar kandidaten van protestantsen huize. Vereisten: H.B O -i w of gelijkwaardige opleiding. Een ruime praktische ervanng (tenminste 7 jaar) met het leiden van tehuisgroepen. Nadere gegevens over de aard van de functie en de wijze van inwerken zullen gaarne verstrekt worden in een persoonlijk gesprek Sollicitaties te nchten aan de directie van het Burger Weeshuis. Mozartlaan 150. 3055 KM Rotterdam De sektie gezinsverzorging en gezinshulp van de Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid te Rotterdam, een organisatie met 1350 medewerk(st)ers, heeft op korte termijn plaats voor een (tijdelijk dienstverband) die zich na een korte inwerkperiode zal gaan bezig houden met het bezoeken van gezinnen, het begelei den van gezinshelpsters/-verzorgsters, het koördi- neren van diverse organisatorische werkzaamheden, alsmede het voeren van een kleine administratie. Onze gedachten gaan uit naar een kandida(a)t(e) met diploma M.B.O.-S.D., H.B.O.-M. W. of akte N-XX Ervaring in deze sektor is zeker een pré. Schriftelijke sollicitaties aan: Stichting voor Kerkelijk Sociale Arbeid, De Heer C. M. van Putten, tuf.: 010-363033. Als gevolg van het vertrek van éen van onze acht leidsters zoeken wij voor zo spoedig mogelijk voor de afdeling gezinsverzorging/gezinshulp een Zijn/haar taak zal bestaan uit de beoordeling van de hulpaanvragen, de begeleiding van de leefeen heden die hulp ontvangen, kontakten onderhouden met andere instanties en het tot stand brengen van eventuele verwijzingen. De begeleiding van gezinsverzorgsters/helpsters, zowel individueel als in groepsverband, behoort eveneens tot hun werkzaamheden. Binnen onze instelling wordt in teamverband ge werkt. terwijl voorde koordinatie, begeleiding, plan ning. enz. een staffunktionaris aanwezig is. Vereiste opleiding: bij voorkeur Sociale Academie/ H S.A. danwel vergevorderd met de studie hier voor. oanwel in het bezit van een N-akte (XII. XIX of XX) of diploma M.B.O.-Sociale Dienstverlening. Rechtspositie en salariëring volgens landelijke re geling. Er bestaat een goede pensioenvoorziening en verhuiskostenregeling. Autokostenvergoeding vol gens COAM-regeling. Wilt U nadere inlichtingen, neem dan kontakt op met Mevr. C. J. Vader, staffunktionaris. Schriftelijke sollicitaties aan het kantooradres der stichting t.a.v. D. van Rossum, direkteur. Onze instelling is werkzaam in het Land van Altena. gelegen direkt ten zuiden van Gorinchsm. De gemiddelde afstand tot Utrecht, Den Bosch, Breda, Dordrecht en Rotterdam bedraagt zo'n 30 kilometer. Onze instelling is een gekombineerde A-instelling en kent naast de werksoort gezinsverzorging/ge zinshulp een afdeling algemeen maatschappelijk werk. Wij hebben de beschikking over een modern maar huiselijk kantoorpand. maatschappelijk centrum land van altena en de dongemond federatieve stichting voor maatschappelijke dienstverlening op interconfessionele grondslag in het land van altena en in de dongemond centrale administratie: pompstraat 1. 4250 da werkendam, telefoon 01 §35-2000 postbus 33 De Gereformeerde Kerk van Rotterdam-Hillegersberg/Schie- broek zoekt4 een voor een periode van max. 3 jaar. Taken Het geven van professionele ondersteuning ten behoeve van de vele vrijwilligers, die op allerlei gebied in de gemeente actief zijn. Hierbij wordt vooral gedacht aan begeleiding, training en advisering van gemeenteleden, die betrokken zijn bij de diverse kerkelijke aktiviteiten. Opleiding Sociale Akademie (bij voorkeur richting opbouwwerk), andere daarmee te vergelijken opleiding, of studerend voor urgentieopleiding S.A Ervaring met vrijwilligerswerk is gewenst. Het werk geschiedt meestentijds in de avonduren. Salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens landelijke richtlijnen. Sollicitatie en informatie bij: A. H. Visser, Ribeslaan 24 3053 MN Rotterdam telefoon 010-221641 Wij, jongens en groepsleiding van de „MEENT", hebben zeer dringend twee nodig voor onze pubergroepen. Wij denken dat daarvoor nodig is: weten wat er speelt, weten wat je wilt, weten wie je zelf bent. Ons huis bestaat uit twee leef groepen in één huis: de eerste met tien jongens van 11 tot 14 de tweede met tien jongens van 13 tot 16 jaar. Sollicitaties te richten aan „Zandber gen", Postbus 682, 3800 AR Amers foort, tel. (033) 3 25 14 De Werkgroep "Samenleven met Surinamers" van de Raad van Kerken in Nederland zoekt op korte termijn een voor de provincie Gelderland Taak: voorlichting en toerusting aan kader en leden van de kerken scheppen van voorwaarden om te komen tot een relatieopbouw tussen Nederlanders en Surinamers. Opzet en uitvoering zal gebeuren in teamverband, onder verantwoordelijkheid van de Werkgroep en in nauwe samenwerking met consulenten samenlevingsopbouw van de kerken in Gelderland. In een tweetal plaatsen is gedurende een jaar voorbereidend werk verricht. De voorkeur gaat uit naar iemand van Surinaamse afkomst met een opleiding in één van de sociale wetenschappen of aan een sociale academie. Naast affiniteit met het kerkelijk leven wordt grote betekenis gehecht aan contactuele mogelijkheden, met name naar de kant van Surinaamse gezinnen. Een werkverband zal worden aangegaan voor twee jaar. Inlichtingen en sollicitaties (voor 20 juni) richten aan: ds. J.E. van Veen, secretaris Werkgroep Samenleven met Surinamers. Camegielaan 9, Den Haag, tel.: 070 - 65.39.15 Revalidatiecentrum „De Hoogstraat" vraagt een voor een dwarslaesie afdeling, in de rang van 1e verpleegkundige, met kennis of belangstelling voor de revali datie. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewon nen bij zr. E. de Reus. hoofd van de afdeling. Schriftelijke sollicitaties richten aan Mw. G. T. M. Jansen, hoofd verpleegdienst, Postbus 47, 3956 NB Leersum. I De Stichting voor Maatschappe lijke Dienstverlening In de West- Betuwe is een algemene instelling voor gezinsverzorging, bejaarden verzorging en algemeen maat schappelijk werk. Het werkgebied (de West-Betuwe) omvat 8 ge meenten. mei in totaal 96.000 inwoners. Het centraal bureau is gevestigd te Gekfermalsen en er zijn unit-bureaus voor het uitvoe rend werk in Culemborg. Gelder- maisen en Tiet. Het aantal mede- werk(st)ers bedraagt 490. Htóttd Inlichtingen en/of taakomschrijving over deze tunktie worden graag verstrektte lefoon (03455) 4041. Salaris en rechtspositie volgens de COAM- regekng (voorzover subsidiabel). Het salens bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3045.92 bruto per maand. Eventuele medewerking aan een grafofogisch onderzoek wordt gevraagd. Voor deze funktie ZJjfn bezit van auto en rijbewijs BE noodzakelijk. Op korte termijn zoeken wij voor de unit CULEMBORG een met als taken o.m. het begeleiden van bejaarden en chronisch zieken, die langdurig hulp nodig hebben, het geven van leiding aan gezinshelpsters en-ver zorgsters, het samenwerken en medeverantwoordelijkheid dra gen in een team van 6 kollega's. Gevraagd wordt diploma Sociale Akademie, H.S.A. of akte N XX Ervaring in de hulpverlening en in begeleiding vereist. Eigenhandig geschreven sollicitaties vóór 10 juni a.s, te richten aan de directeur. Rijksstraatweg 32, Gelder- malsen. Lffdi culemborg - gektermalsen -1 iel INTERNAAT „DE STERRESCHANS" te NIJMEGEN In ons Prot. Chr. Internaat voor schipperskinderen is per medio aug. plaats voor een die in samenwerking met teamgenoten leiding v kinderen van 13-17 jaar l geven aan een groep schoolgaande gevraagd wordt: minimum leeftijd 23 jaar tenminste 4 jaar voortgezet onderwijs, een beroepsgerichte opleiding strekt tot aanbeveling ervaring gewenst prot. chr levensovertuiging geboden wordt: naast een leuke werkkring, een goede salarisregeling (Ministerie van Onderwijs) lange vakanties Sollicitaties en inlichtingen: Directeur internaat „De Sterreschans Ubbergseveldweg 119-123 te Nijmegen, tel. 080-229270 mat ruime ervaring en een diploma M.B.O.-I.W., willen wij nog graag verbinden aan ons internaat voor schippersjeugd te Rotterdam. Het betreft twee gemengde groepen: van 10 tot 13 jaar en van 13 tot 16 jaar. Gevraagd worden enthousiaste krachten, leeftijd 23 jaar of ouder, met een protestants-christelijke levensovertuiging. Salariëring (en schoolvakanties) volgens de regelingen van het Ministerie van Onderwijs. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen [010] 32.88.88; sollicitatiebrieven te richten aan de heer M. Doesburg, direkteur van het INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEUGD SPORTSINGEL 70 - 3078 XT ROTTERDAM Veldwijk is een psychiatrisch ziekenhuis, waar ca. 800 patiénten worden behandeld en verpleegd. Het gaat uit van de Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. In ons Centrum voor arbeidsscholing en revalidatie is per 1 juli plaats vooreen Zij zal werkzaam zijn in een team van vier medewerkers. Van haar wordt verwacht dat zij met groepen psychiatrische patiënten maatschappelijk gericht bezig zal zijn door het bewust maken en ontwikkelen van hun kapaciteiten en het trainen van sociale vaardigheden. Voorts wordt van haar verwacht dat zij meedenkt in een afdeling die nog volledig in ontwikkeling is. Voor het goed vervullen van deze funktie zijn vereist diploma A Sociale Academie - M.B.O.-s.k.w., H.B.O.-s.k.w. bij voor keur ervaring in het werken met groepen van verschillende leeftijden niveau. Leeftijd 20-30 jaar. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Inlichtingen over deze funktie kunnen telefonisch worden verstrekt door P.v.d. Merwe, 03417 4848, tst. 414. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Algemeen Direkteur van Psychiatrisch Ziekenh u is Ermelo rtSo Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van alkohol- en drugpatiënten Oosterbroek 1, EELDE (Dr.) Telefoon 05907-1412 wat het inhoudt om te werken met jonge problematische drugs/alcohol gebruikers binnen het milieu van de therapeutische gemeenschap Hier krijgen de bewoners (meisjes en jongens) o.a. door de hiërarchische structuur, groepen, encounters, groeimogelijkheden aangeboden. Veel wordt van je gevraagd: duidelijkheid, inzet, betrokkenheid, zelf inzicht, warmte. Dit alles is mogelijk binnen een team. waarin we nauw samenwerken en elkaar steunen. Als dit je uitdaagt, en je bent een met ervaring in soortgelijk werk, laat van je horen! Wat opleidingsniveau betreft, denken we aan bijv. B-verpleging. maat schappelijk werk. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van de stichting Nieuw Hoog-Huilën. Inlichtingen over de aantrekkelijke advertentietarieven: tel 020913456, Toestel 743

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22