PERSONEEL GEVRAAGD Chemisch analist(e) lo 1) een ervaren chauffeur 2) een enthousiaste verpleegkundige een energieke vertegenwoordiger voor de bouwmarkt een medewerker voor de salarisadministratie (m/v). Trouw boekhoudkundige kracht DE MAATSCHAPPIJ VAN WELSTAND administratief medewerker DIAKON ESSENHU1S, GRONINGENi De Missie Verkeersmiddelen Aktie MEDEWERKER (T) dirk verstoep b.v. part-time medewerk(st)er part-time medewerk(st)er TWEE BOEKHOUDKUNDIGE MEDEWERKERS ZATERDAG 3 JUNI 1978 TROUW/KWARTET 20 zoekt voor spoedige indiensttreding een De Msstschappq beheert onroerende goederen va instellingen binnen de Nederlandse Hervormde Kerk e TAAK: De werkzaamheden zullen bestaan uit het assisteren van de administrateur bij de uitvoering van alle voorkomende administratieve werkzaamheden, zoals het bewaken van het debiteurenbestand, het opstellen van overzichten, en het opmaken van jaar rekeningen en begrotingen. GEVRAAGD: MAVO-opieiding en praktijkdiploma boekhouden In verband met de te verrichten werkzaamheden genieten zij die bekendheid hebben met de struktuur van de Ned. Hervormde Kerk de voorkeur. Schriftelijke so Ui citaties met voüedige inlichtingen te richten aan het Bestuur, Poirterslaan 5. Poetbus 208, DE STAD GRONINGEN De Gemeentelijke Okenst voor Sociale Werkvoorziening biedt werk aan ca. 850 personen, die onder aangepaste omstandigheden arbeid verrichten. De dienst beschfct hiertoe over een grote verscheidenheid aan werkzaamheden. Deze zi|n ondergebracht bi| een tweetal werkverbanden, een industrieel- en een cultuur- en civieltechnisch werkverband Aan het hoofd van elk werkverband staat een algemeen bednjfsleider, die rechtstreeks ressorteert onder de directie Tot hei tndustrlMe werkverband behoren de produkt»- afdelingen inpak montage drukken) boekbrderi] metaalbewerking dienstverlenende afdelingen transport. magazijn en onderhoud. In vetband met de benoeming van de bedrijfsleider metaalafdeling tot algemeen bednjfsleider- industriéel-werkverband wordt gevraagd een bedrijfsleider metaal-afdeling Deze zal in nauwe samenwerking met hoofdwerfcleiding en werkleidmg zorg dragen voor een optimale begeleiding van ca. 100 medewerkers. In de afdeling metaal worden vele soorten arbeid verricht, waaronder draaien, lassen, plaatbewerken, stansen, bankwerken. afkorten, draadsmjden en ook het opbouwen van koelers Ook is er een gereedschapmakerij en een Voor een goede taakvervuUng is nodkj: opteidng H T S. wtb/m t -niveau ervaring als leidlnggever in een produktie-orgamsatie bekendheid mei moderne produktietechnieken in slaat op eigentijdse wijze leiding te geven bereidheid om participatie van alle medewerkers le bevorderen oog hebben voor de bijzondere sociale problematiek van de sociale werkvoorziening Een psychologisch onderzoek kan tot de Aanstelling is mogek|k tot een maximumsalaris var, 4 191.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva/ng Vacaturenummer. 76.213. Overigens zijn de gebnifcelijke rechtsposZieregeiingen van de gemeente Belangstellenden wordt verzocht hun solicit a tie - onder vermelding van het vacaturenummer - bnneo 10 dagen na het verschipen van dit blad m te zenden aan burgemeester en wethouders, Grote Markt 1 te Groningen fn onze ziekenhuisapotheek kan een chemisch analist(e) worden geplaatst. Funklie-informalie De werkzaamheden betreffen het onderzoek van geneesmiddelen, met inbegrip van de bepaling van geneesmiddelen in lichaamsvloeistoffen. Funktie-eisen Opleiding op HBO-A niveau is vereist. Ervaring op het gebied van het geneesmiddelenonderzoek strekt tot aanbeveling. Inlichtingen Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Drv O.G. Groenewold. ziekenhuisapotheker, iel 050-258654 toestel 232(na l9.00uur05928-2540>. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling pervoncel/aken. Van Ketwich Verschuurlaan 82. 9700 RM Groningen. j.vy, i Gemeentebestuur EPE Het gemeentebestuur ven Epe heeft besloten over te gaan tot het aantrekken van een Voorlichtings ambtenaar (m/v) De nieuw te benoemen medewerker zal met een grote mate van zelfstandigheid worden belast met de volgende aktiv'iteiten: - adviseren aan het college van burge meester en wethouders over openheid en openbaarheid van bestuur, voorlichting en inspraak; - uitvoeren en coördineren van alle voor- lichtingsaktiviteiten waaronder: onderhouden van contacten met pu bliciteitsmedia; onderhouden van contacten met de burgerij; coördineren en organiseren van de inspraak. Aanstellingseisen: - brede algemene ontwikkeling, onder meer blijkende uit een middelbare schoolop leiding; - ruime ervaring op het terrein van de voorlichting en/of de journalistiek, bij voorkeur bij een overheidsinstelling; - bekendheid met de gemeentelijke or ganisatie; - uitstekende redaktionele vaardigheid. Rang en salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in de rang van: hoofdcommies: salarisgrenzen f3.113,- tot f3.745,-of hoofdcommies A: salarisgrenzen f3.381,- tot f4.191.- De rechtspositieregelingen van de overheid zijn van toepassing zoals: 8% vakantie toelage, ziektekostenregeling voor ambtenaren (I.Z.A.). Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicita tie, voorzienvan uitvoerige inlichtingen, binnen 10 dagen nè het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wet houders, Huis der Ge meente, te Epe (Gld.). De Ned. Chr. Reisveremging stelt zich ten doel in over eenstemming met haar grondslag aan haar leden toeristi sche recreatie te bieden Voor onze ca. 30 medewerkers tellende reisorganisatie, gehuisvest in een modern ingericht kantoorpand, vragen wij t b v onze afdeling boekhouding voor de bediening van onze NCR Office-computer (model 399 met magneet- bandcassettestations) een VROUWELIJKE OPERATOR VOOR HALVE DAGEN Gewenst wordt: een vooropleiding op Mavo-niveau enig praktisch administratief inzicht ervaring in de bediening van genoemde of verge lijkbare apparatuur accuratesse leeftijd 23 jaar en ouder Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne binnen 14 dagen tegemoet aan onderstaand adree van het Cen- traal-Bureau der N.C.R.V. NEDERLANDSE CHRISTELIJKE REIS-VERENIGING Prinsestraat 33/35 2513 CR s-GRAVENHAGE tel. 070- 924301 (MIVA) vraagt voor haar kantoor in Breda een die de verantwoordelijkheid zal dragen voor een belangrijk deel van de administratieve en organisatorische werkzaamheden. Gedacht wordt aan iemand, die belangstelling heeft voor het werk van de kerken in de ontwikkelingslanden; die beschikt over inventiviteit; en die bereid is om in teamyerband te werken. Een middelbare schoolopleiding is een vereiste. Leeftijd 35 40 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: het Bestuur van de MIVA, Vijverstraat 12, Breda. B.V. RUVA-Varsseveld fabriek van Keukens, Kasten en Deuren zoekt voor West en Zuid Nederland Leeftijd 30-35 jaar. Zijn werkzaamheden zullen zijn het verkopen van de door ons gefabriceerde keukens, kasten en deuren aan aanne mers, bouwmaterialenhandelaren en keukencentra en het propageren hiervan bij architecten en bouwverenigingen. Gevraagd wordt een goed ingevoerde zakenman met ervaring in de bouwmarkt. Mocht U geïnteresseerd zijn in deze funktie, dan verzoeken wij U om Uw schriftelijke sollicitatie met bijvoeging van een recente pasfoto, te sturen naar de direktie van B.V. Ruva-Postbus 31 - Varsseveld. Dirk' Verstoep B.V., werkmaatschappij van de Koninklijke Bos Kalis Westminster Group N.V., voor de uitvoering van water bouwkundige betonwerken over de gehele wereld, vraagt voor haar kantoór te Gouderak een parttime telexiste/telefoniste Haar werkzaamheden zullen onder andere omvatten het bedie nen van de telefooncentrale en de telex alsmede het verrichten van tyjjewerk. Hiervoor wordt gedacht aan een jonge vrouw, die in het bezit is van het diploma Mavo en Machineschrijven alsmede beschikt over een goede telefoonstem en goede kennis van de moderne talen. De werktijden zijn van maandag tot en met vrijdag van 12.30 tot 18.00 uur. Dirk Verstoep B.V. biedt een aantrekkelijke werkkring met goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. U wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie met pasfoto te richten aan: Dirk Verstoep B.V. afdeling Personeelszaken Mlddelblok 130 Goudarak. Het Ministerie van Justitie vraagt Lb.v. het Korps Gestichtswacht jonge mannen van 20-25 jaar. die opgeleid wensen te worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste iaren 4) dienst doen bij één of meer detachementen in het westen van Nederland. Gedurende deze laren verrichten zi) beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. Vereist enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MUL0/MAV0-4/LTS strekt tot aanbeveling. Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1709,- per maand of f 1801.- per maand voor bezitters van het. diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 2367.- per maand, exclusief de toelage voor onregelmatige dienst, welke gemiddeld f 100.- tot f 150.- per maand bedraagt. Na voltooide opleiding en bij goede dienstvervul ling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste dienst Carrièremogelijkheden Bij de selectie van gestichtswachter wordt rekening gehouden met een doorstroming naar de functie van bewaarder (na voortgezette opleiding max f2498.- per maand): na een kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij de bewaking of bij de gestichtswacht (max. salaris f2901,- per maand) mogelijk. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Als u in deze functie geïnteresseerd bent. kunt u deelnemen aan de voorlichtingsbijeenkomst die gehouden zal worden op 24 juni 1978 te Amsterdam. Aanmelding kan geschieden door inzending van opderstaande coupon aan het Centraal Wervings- ea Opleidingsinstituut. Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP s-Gravenhage. waarna u een uit nodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtingsbijeenkomst. Leeftijd: vac. nr. 7-2291/0156 _jaar. Brilsterkte: Naam. Straat: Woonplaats: zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichts wachter op 24 juni 1978 te Amsterdam. ALGEMEEN ZIEKENVERVOER BROEDER DE VRIES Vraagt voor spoedige indiensttreding: Vereisten: leeftijd minimaal 25 jaar, liefst gehuwd, representatief voorko men. minimaal 5 jaar rijervaring op groot materieel en wonende te Amsterdam. Het bezit van een E.H.B.O. diploma strekt tot aanbeveling. Vereisten: diploma A en B of minimaal B met A ervaring, leeftijd onder de 35 jaar, representatief voorkomen en wonende te Amsterdam. Het rijbewijs BE strekt tot aanbeveling. Wij bieden een interessante, afwisselende en verantwoordelijke functie in dag, avond, nacht en weekenddiensten, zowel in binnenland als buitenland. De verpleegkundige krijgt een speciale taak inzake het begeleiden van patiënten op vliegtuigen welke vliegen binnen Europa en Midden- Oosten. Wij bieden een goede salariëring met onregelmatigheids en buitenland toeslag. Chaufeurs welke niet in het bezit zijn van een geldig E.H.B.O. diploma dienen bereid te zijn dit te behalen. De kosten worden door het bedrijf vergoed. Voor verpleegkundigen bestaat de mogelijkheid intern een opleiding cardio-vasculaire reanimatie te volgen terwijl deze cursus in het najaar omgezet zal worden in een cursus traumatologie. Sollicitatie uitsluitend schriftelijk te richten aan: Algemeen ziekenvervoer broeder de Vries, Valeriusstraat 151b, Amsterdam. STICHTING DE VRIJE LEERGANGEN AMSTERDAM De Stichting bestuurt thans een tweetal protestants-christelijke onderwijsinstellingen, te weten: het Instituut V.L.-V.U:, de M.O.-opleidingen. Bij de stichting zijn 350 docerende en niet-docerende personeelsle den werkzaam. Ten behoeve van de afdeling algemene zaken zoeken wij: Taak: het verzorgen van invoer en verrekenen van uitvoer salaris gegevens m.b.t. de computer. het beoordelen van de declaraties m.b.t. het woon- en werkverkeer en de dienstreizen. Vereist: enige jaren ervaring op dit gebied in de overheidssfeer, bij voorkeur bekendheid met CASO. instemming met de doelstelling van de stichting. Salaris: maximaal 2.901; bij gebleken geschiktheid is een uitloop mogelijk tot maximaal 3.312. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer H. Jansen, tel. 020-178793. Sollicitatiebrieven te richten aan het secretariaat van de Stichting De Vrije Leergangen, Postbus 90048, Amsterdam. WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND Het L.C.G.J. te Driebergen zoekt een voor de afdeling Boekhouding Zij/hij zal zich dagelijks van 9.30 - 15.00 uur o.m. gaan bezighouden met de giroverwerking, de codering, de voorbewerking van de bestel lingen en het verzorgen van de overzichtsstaten. Daarvoor vragen wij: een MAVO-opleiding, typevaardigheid en kennis van boekhouden. Het salaris voor deze 75% funktie ligt tussen f 1276,— en f 1600,— bruto per maand. Tevens zoeken wij een voor het sekretariaat Zij/hij zal in overleg 's morgens, 's middags of 's avonds - belast worden met het notuleren van vergaderingen, het uittypen van notulen en het verzorgen van de korrespondentie. Daarvoor is nodig: een goede algemene ont wikkeling en ervaring met typen en stenografe ren. Het salaris voor deze 50?ó funktie ligt tussen f 946,- en f 1073.- bruto per maand. Belangstellenden voor deze funkties kunnen hun sollicitaties richten aan het L.C.G.J., t.a.v. de heer G. van Willenswaard, Postbus 99, Driebergen. HET HOOFDKWARTIER VAN HET LEGER DES HEILS Damstraat 15 AMSTERDAM vraagt voor spoedige indiensttreding in h6t bezit van hat prcktijkdiploma boek houden. Het bezit van of studie voor het diploma M.B.A. strekt tot aanbeveling. Aangeboden wordt een werkkring waarin in teamverband de financiële administra tie van de diverse maatschappelijke te huizen van het Leger des Heils wordt behartigd. Salariëring volgens de C.A.O. bejaarden tehuizen overeenkomstig opleiding, leef tijd en ervaring. Sollicitaties te richten aan: De financieel secretaris, Damstraat 15, Amsterdam. Tel. 020-241703tst. 133. Chr. Woningbouwvereniging „Patrimonium 's-Gravenhage" De exploitatie van onze ca. 4000 woningen wordt uitge voerd door ons fascinerend en groeiend bedrijf, waarin wij kunnen plaatsen een jonge en energieke (mannelijk of vrouwelijk) waarin wij graag de volgende eigenschappen onder kennen: een opleiding op minstens MAVO en M.B..-niveau; contactuele eigenschappen en goede omgangs vormen; goed uitdrukkingsvermogen, vooral in geschrift; accuraat en gemotiveerd; de bekwaamheid nieuwe taken te ontwikkelen en uit te voeren, waartoe vooral organisatietalent nodig is. Wij kunnen bieden: een zelfstandige en afwisselende werkkring op een druk, doch gezellig en modern kantoor; goede mogelijkheden tot ontplooiing; een salaris, in overeenstemming met de functie en goede secondaire arbeidsvoorwaarden, zoals vastge legd m de C.A.O. voor woningcorporaties. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur van onze vereniging, Zmkwert 5, Den Haag

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20