KOK naaiüeiheem Directie/ecretari/ COÖRDINATIE-CENTRUM STUDIELECTUUR VOOR BLINDEN DIRECTEUR (vr. of m.) Oe Protestants Christelijke Onderwijsvakorganisatie (PCO) voorlichter/journalist adjunct-hoofd voorlichting dirk verstoep b.v. telefoniste/receptioniste hoofd algemene dienst PERSCOMBINATIE N.V. groepsleider/ster dataverwerking PERSCOMBINATIE N.V. ASSISTENT PROJEKTLEIDER/STER f ZATERDAG 3 JUNI 1978 TROUW/KWARTET PERSONEEL GEVRAAGD Htt bestuur van de Stictiting Coördinatie-centrum Studielectuur voor Blinden toekt voor spoedige indiensttreding een Dit Coördinatie-centrum verzamelt en verzorgt integraal de behoefte van Winde en slechtziende scholieren, studerenden, afgestudeerden aan vak- en studiemateriaal in voor hen bruikbare vorm. Inhoud van da functie Leiding geven aan het bureau, bestaande uit een kleine staf van medewerkers. Onderhouden van contacten met gebruikers enerzijds en blinden bibliotheken en overige producenten van aangepaste lectuur (zowel braille ais gesproken tekst) anderzijds. Indienen en onder contWe houden van een eenvoudig jaarbudget en daarover verantwoording afleggen aan het bestuur. Voorbereiden van beleidsbeslissingen. Oeelnemen aan en notuleren van bestuursvergaderingen. Vereisten Einddiploma gymnasium. Bij voorkeur enige jaren universitair onderwijs en/of het diploma B D A.-opleiding wetenschappelijk bibliothecaris of G.O.-D/C. Sociale bewogenheid naast krachtdadig doorzettingsvermogen. Mogelijkheid tot het leggen van goede menselijke contacten. Minimum-leeftijd ongeveer 35 jaar. Arbeidsvoorwaarden Salaris gebaseerd op Rijksregeling voor de rang van hoofdcommies, schaal 103 (f3117. tot f3992,-). Beslist geen part-time mogelijkheid. Brieven te richten aan het bestuur van de Stichting. Keizersgracht 782, Amsterdam. Inlichtingen bij mevrouw H. Wellensiek-van Klaveren (tel 020-249053). verenigt onderwijsgevenden in het primaire en het voortgezet onderwijs, die hun werk willen doen vanuit hun christelijke geloofsovertuiging. De organisatie wordt terzijde gestaan door een bureau met ongeveer 30 medewerkers. Op de afdeling publiciteit van het bureau is er plaats voor een die samen met de eindredacteur en onder verant woordelijkheid van het hoofdbestuur van de PCO de redactie zal voeren over het wekelijks verschijnende PCO-MagazIne (oplaag 30.000 exemplaren) en het veertiendaagse Magazine' Beroepsonderwijs/AVO (6.000 exemplaren). Op de afdeling warden verder alle voorkomende publlcitelts- werkzaamheden van de PCO uitgevoerd, zoals: het uitgeven van persberichten het vervaardigen van voorlichtingamateriaal het begeleiden van belangrijke bijeenkomsten het voeren van propaganda-acties het verlenen van medewerking aan publicaties van organen waarin de PCO participeert, zoals de Nederlandse Federatie van Onderwijsvakorgani saties (NFOJ, de Nederlandse Protestants Christe lijke Schoolraad (NPCS) en het Christelijk Natio naal Vakverbond (CNV). Van de aan te trekken medewerker wordt verwacht dat hij/zij de doelstelling van de PCO onderschrijft belangstelling heeft voor ontwikkelingen in het onderwijs bereid Is In teamverband te werken zelfstandig opdrachten kan uitvoeren. Ervaring in de journalistiek en/ot de voorlichting strekt tot aanbeveling. Wij bieden, afhankelijk van ervaring, een goed salaris en uitsteken- de secundaire arbeidsvoorwaarden Sollicitaties zijn hartelijk welkom bij de PCO, Postbus 87868. Badhuisweg 139, Oen Haag. Voor inlichtingen: L. ter Haar (hoofdredacteur) en D. B. van der Waals (eindredacteur), tel. 070-872131. De Voedingsdienst van Naarderheem bestaat uit 17 medewerkers. Dagelijks worden 500 maaltijden bereidt, waarvan ca. 70% uit diëten bestaat. In deze dienst ontstaat 1 juli a.s. de vakature voor een allround die ervaring met het werk in een instellingskeuken heeft. Er is een 40-urige werkweek. De salariëring, die afhankelijk is van leeftijd en ervaring, is gebaseerd op de regeling van de N.Z.R. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. Funk, Waarnemend Hoofd Voedingsdienst Sollicitaties te richten aan de heer F.J van der Ley, Hoofd Civiele Dienst prol chr centrum «-oor verpleging en reaklivcnng van chronisch zieken in gooi-noord. amersfoortsestraatweg 1 - naarden -tel 02159-46347 Het Personeelfonds Nederlandse Omroep is een Stichting waarvan vrijwel alle omroepmedewerkers deelnemer zijn. Het bestuur telt vijf werkgevers- en zes werknemersvertegenwoordigers. Het fonds geeft uitvoering aan de pensioen- en de ziektekosten verzekering van 7000 deelnemers en pensioentrekkers. De staf telt 17 medewerkers onder een tweehoofdige directie. Van één van de directieleden komt de pensioendatum in zicht. In verband met de toekomstige opvolging roept het bestuur kan didaten op voor de functie van: Vanuit deze positie zal kennis gemaakt kunnen worden met het totale beleids- en beheersveld van het fonds en zicht verworven kunnen wor den op de plaats van het fonds in de omroep. Het is de bedoeling van het bestuur dat deze secretaris vanuit deze - als tijdelijk bedoelde - functie uitgroeit tot adjunct-directeur. Het bestuur vraagt van gegadigden die opleiding en ervaring, die hen in staat stellen maatschappelijke en technische ontwikkelingen om te zetten in beleidsimpulsen voor het bestuur. Men dient daarbij als ge sprekspartner te kunnen optreden van externe deskundigen en advi seurs. De veelzijdigheid van de functie vraagt van de functionaris een opleiding op universitair niveau met een exacte inslag. Zo strekt b.v. kennis van automatiseringsprocessen tot aanbeveling. De toekomstige management-taken en de vele relaties met omroep en deelnemers doen een beroep op ontwikkelde sociale vaardigheden. Gelet op de opbouw van de staf wordt veertig jaar als maximum leef tijd gezien. Directeur C.J. Bouwmeester kan u desgewenst nog nader informeren (035 - 77 21 80). Het bestuur verzoekt u uw reactie binnen 14 dagen te richten aan het adres Trompenbergerweg 4 te Hilversum. Na een mogelijk noodzakelijke eerste selectie aan de hand van binnen gekomen informatie, zal een eerste gesprekkenreeks worden vastge steld in de maand augustus. Het oordeel van een psycholoog zal in de afweging worden betrokken. GEMEENSCHAPPELIJK ADMINISTRATIEKANTOOR (GAK) HOOFOKANTOOR BOS- EN LOMMERPLANTSOEN 1 AMSTERDAM-W. Het GAK draagt zorg voor de uitvoering van de ziektewet (zw). de werkloos heidswet (ww) en de wetten op de arbeidsongeschiktheidsverzekeringen (aaw. wao) ten béhoeve van 15 bedrijfsverenigingen, omvattende circa deel van het nederlandse bedrijfsleven Bovendien verzorgt het GAK de administratie voor de Gemeenschappelijke Medische Dienst (GMD), een twintigtal bedrijf spensioenfondsen en een aantal andere instellingen. Aan de uitvoering van deze omvangrijke en veelzijdige taken werken circa 10.000 medewerkers verdeeld over het hoofdkantoor te Amsterdam en de 27 over het hele land verspreide districtskantoren. Ter ondersteuning van die. taken is interne en externe voorlichting en public-relations noodzakelijk. Deze ondersteunende taken zijn verenigd in onze afdeling Voorlichting, die met inbegrip van de sector bibliotheek en documentatie, 10 medewerkers telt en rechtstreeks onder de hoofddirectie ressorteert. Wegens promotie van de huidige functionaris zoeken wij een Functie-eisen: grondige kennis van voorlichting en public-relations ervaring op het journalistieke vlak goede contactuele eigenschappen belangstelling op breed maatschappelijk terrein, bij voorkeur met enige ken nis op het sociaal-politieke vlak en sociaal verzekeringsgebied leidinggevende capaciteiten gewenst bij voorkeur niet ouder dan 40 jaar Geboden wordt: een functie, die de mogelijkheid biedt voor verdere uitbouw van activiteiten een salans. afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, variërend tussen 3900,- en 5200.- bruto per maand opname in een aan de eisen des tijds aangepaste pensioenregeling 8% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie Een psychologisch en medisch onderzoek maken deel uit van de selectiepro cedure Wilt u uitvoeriger informatie over deze functie, taakomschrijving etc. wendt u zich dan gerust tot het hoofd van de afdeling Vit. de heer G. Glaudé (tel: 020- 871480) <3 y Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van I "i dit blad te richten aan mr. A van Bentum. directeur dienst Personeelszaken-GAK Dirk Verstoep B.V. Is een werkmaatschappij van de KonfnWflce Bos Kans Westminster Group N V en richt haar akttvfteiten speciaal op de uitvoering van waterbouwkundige betonwerken in binnen- en buitenland Voor het hooWkamoor te Gouderak zoekt zij op kone termijn een Voor deze funktte wordt gedacht aan een representatieve )onge vrouw, die beschikt over een goede telefoonstem en een goede spreekvaardigheid In de moderne talen. Dirk Verstoep B.V. Wedt een aantrekkende werkkring met goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Voor vervoer van Gouda naar Gouderak v.v. kan worden gezorgd. Indien u geïnteresseerd bent, wordt u verzocht een schriftelijke sollicitatie met pasfoto te witten richten aan. Dirk Verstoep B.V. afdeling Personeelszaken Middelblok 130 Gouderak. n* Bejaardencentrum „Uitzicht" (Geref. Stichting tot huisvesting, verzorging en verpleging van Bejasrden) Daal en Bergselaan 52 Postbus 60501 -v 2506 LM 's-Gravenhage. Wij vragen voor ons centrum een Wij zoeken voor deze funktie iemand met diploma huishoudkunde of gelijkwaardige opleiding organisatorische en leidinggevende capacrteilen goede kontaktuele eigenschappen en niet ouder dan 40 iaar Salariëring en arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O voor bejaarden tehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur. £P (Uitgeefster van de dagbladen Het Parool. Trouw en de Volkskrant, alsmede van diverse huis- aan-huls- en nieuwsbladen) Op de centrale marketing- en medlaresearch afdeling beslaat een vacalure voor een (leeftijd vanaf 25 jaar) Deze medewerker/ster zal tot taak krijgen: het via eigen terminal-apparatuur verrichten van computer-uitdraa»- ingen. de technische verwerking van in eigen beheer verricht onderzoek. het toezicht houden op registratie en verslaglegging van de adver- tentie-omzetgegevens. de supervisie over het samenstellen van marktinformatieAdocumen- tatie ten behoeve van de commerciële afdelingen. statistische ondersteuning Voor deze functie is minimaal een middelbare schoolopleiding (mei wiskunde) vereist met bij voorkeur enige ervaring op het gebied van statistische analyse-technieken. De medewerker die wij zoeken, moet bereid zijn zich verder te ontwikkelen op het gebied van mediaselectie en statistiek. Enige kennis m.b.t. mediaselectie en eventueel het dagbladwezen strekt tot aanbeveling, doch is niet vereist. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstr. 131,1091 GL Amsterdam, t a v. mevr. E. Verwilligen. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 020-926870. bij de heer R. P. Koster (toestel 409). (Uitgeefster van de dagbladen Het Parool, Trouw en de Volkskrant, alsmede van diverse huis-aan-huis- en nieuwsbladen) Op de centrale marketing- en mediaresearch afdeling bestaat een vacature voor een (leeftijd vanaf 21 jaar) die zich binnen een klein team (de onderzoeksunif) gaat bezighouden met het begeleiden en uitwerken van onderzoek. Hiertoe onderhoudt deze contacten met verschillende afdelin gen. zoals redacties, advertentie- en abonnementensectoren. Vereisten voor deze functie zijn: Opleiding op middelbaar niveau (bij voorkeur HEAO. commer ciële richting) Goede taalvaardigheid. Zelfstandig en accuraat kunnen werken. Bij voorkeur met ervaring op het gebied van (markt- )onde»- zoek Bereidheid zich verder te ontwikkelen door middel van f studie. indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u uw schriftelijke solticrtatie richten aan Perscombinatie NV. Wibautstr *91. 1091 GL Amsterdam. t«.v mevr E. Verwilligen Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 020-926870. bij de heer R P Koster (toestel 409)

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18