r SCHAKENBOSCH paviljoenshoofd academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam praktijkbegeleid(st)er nijsmelünghe hoofd van de polikliniek verpleegkundige ned. herv. psychiatrisch centrum te Leidschendam S 'sHeeren Loo-Lozenoord <H. Beiaarden Centrum ,,'t Olde-Heem" DIRECTRICE/DIRECTEUR ziekenverzorgenden verpleegkundig. ziekenhuishygiënist(e) verpleegkundige directeur patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek ZIEKEN- Of BEJAARDENVERZORGENDE zeeweg ziekenhuis velsen eerste ziekenverzorgenden ziekenverzorgenden OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE ZATERDAG 3 JUNI 1978 TROUW/KWARTET J1 1 B-verpleegkundigen met belangstelling voor opleiding en begeleiding De opleiding en praktijkbegeleiding van leerlingverpleegkundigen hebben bt) Schakenbosch altijd de grootst mogelijke aandacht gekregen. Deze opleidingsmogelijkheden zijn in de loop van enkele jaren ontwikkeld, waardoor een nieuwe kursusopbouw mogelijk werd. waarin theorie en praktijk harmonieus worden geihtegreerd. Schakenbosch zoekt kontakt met B-verpleegkundigen die vooral op praktijkgebied een belangrijke bijdrage kunnen leveren aan onze opleiding nieuwe stijl. Het gaat om de volgende funktie: JF' Overeenkomstig de nieuwe kursusopzet krijgen de leerlingen gedurende hun stageperiode op een afdeling een vaste begeleid(st)er die voor een persoonsgerichte werkbegeleiding zorgt. Tevens levert hij of zij voor ongeveer een dag per week een bijdrage aan de kursus. Hij/zij wordt daarbij o.m. verantwoordelijk voor de integratie van theorie en praktijk, werkevaluatie. begeleiding bij verpleegkundige situaties en beoordeling van de leerlingen. Vanzelfsprekend is hiervoor een intensief kontakt met de diverse afdelingshoofden «n met de mensen van de afdeling opleiding noodzakelijk. D sjnktie staat overigens een grote vrijheid toe, o.a.. met betret* tot de eigen dagindeling. Het bezit van het diploma ziekenverpleging B is vereist, het diploma praktijkbegeleiding wordt op prijs gesteld. Wanneer u dit laatste diploma niet bezit moet u bereid zijn de opleiding hiervoor te gaan volgen Afhankelijk van opleiding en ervaring is aanstelling mogelijk in de rang van verpleegkundige A of Ie verpleegkundige. Voor verdere informaties over deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer M A. Aardema. hoofd opleiding, telefoon (070) 20 92 52. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Veursestraatweg 185, Leidschendam. (Prot.Chr.Inrichting voorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 6868 Binnen onze inrichting ontstaat binnenkort, in verband met gezinsuitbreiding van het huidige paviljoenshoold, een vacature voor de functie van Het betreft hier een paviljoen bewoond door 3 groepen vrouwelijke pupillen en 1 groep mannelijke pupillen. Hoofdtaken: - leiding geven aan een team bestaande uit 21 personeelsleden meewerken en meedenken bij de verwezen lijking van de doelstelling: het bieden van een zo optimaal mogelijk leefklimaat voor de bewoners. Elton: gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van het Z- en/of A- of B-diploma positief christelijke levensovertuiging. Gewenst: - een voltooide kaderopleiding of de bereidheid deze te volgen - minimaal 1 iaar ervaring als leidinggevende - bereidheid tot het vervullen van de dienst van maandag t/m vrijdag. Salariëring: - afhankelijk van leeftijd en ervaring geschiedt de aanstelling In de functie van 1ste verpleeg kundige A met een minimum salaris van I 2629,74 en een maximum van I 3137,99 bruto per maand overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. voor hel Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J Bast, regio-hoofd. toestel 449. Schriftelijke sollicitatie te richten aan het Hoofd Personeel en Organisatie, vóór 13 juni 1978. Prof. Poststraat 1. Kloosterburen (Gr.) I.v.m het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaresse roept het bestuur sollicitanten op voor de functie van Naast de geeigende beroepsopleiding (een verpleegkundige A opleiding diploma) dient de te benoemen functionaris te beschikken over goede contactuele en organisatonsche kwali teiten. Zij/hg dient in staat te zijn op een goede wijze voor een modem personeelsbeheer zorg te dragen. waarbi| het accent zal vallen op de democratiseringsprocessen binnen de personeelsstruc tuur. de bewoners-commiisie en de ondernemingsraad Voorts wordt van de te benoemen functionaris verwacht dat zij/ hij bereid is de integratie van het open- en gesloten bejaarden - werk te stimuleren Voor de te benoemen functionaris is een nante woning beschik- baar Salaris volgens de C.A.O bejaardentehuizen Kloosterburen is gelegen nabq het recreatiegebied Lauwersmeer en heeft goede busverbindingen met de stad Groningen Soikatabes binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de voorzitter van hel bestuur J S van Weerdenstraat 12. Leens „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnenkort zijn op de verzorgingsafdelingen van ons Centrum enkele funkties vakant van Vereist is het Staatsdiploma Ziekenverzorging, terwijl ervaring als gediplomeerde ziekenverzorgende tot aanbeveling strekt. Niveau: Afhankelijk van de opgedane ervaring kan een salaris worden geboden in de rang van ziekenverzorgende, (minimum f 1.713,- tot maximum f 2.136,- bruto per maand). Deze kunnen worden ingewonnen bij de verpleeg kundig adjunkt-direktrice, mevrouw Bijkerk. Telefoon 02920-21777, toestel 2202. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer T 78.37. PROTESTANTS ZIEKENHUIS DRACHTEN- o een modem streekziekenhuis; heeft de mogelijkheid om ruim 300 patiënten te behande len en te verplegen en telt ruim 550 medewerkers Gevraagd: FUNCTIE. Het bewaken," verbeteren en (doen) uitvoeren van het pakket van maatregelen ter bestrijding en voorkoming van ziekenhuisinfecties. Het geven van lessen en instructies. De hygiënist(e) is hiërarchisch rechtstreeks gesteld onder de directrice, terwijl het toezicht op deze functie uitgevoerd wordt door de infectie kommissie. EISEN: - Diploma A der Ziekenverpleging - Leesvaardigheid in de Engelse taal, gebaseerd op HAVO-niveau - Bereidheid tot het - waar nodig en mogelijk - volgen van theoretische- en praktische oplei ding - Persoonlijkheidsstructuur, die méér de nadruk weet te leggen op "raad en bijstand" dan op inspectie". SALARIËRING: Deze is overeenkomstig de inpassingstabel van de N.Z.R., nr. 16 tot en met 23, terwijl de secondaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen van toepassing zijn. Gezien de landelijke omgeving en de ruime, gevarieërde huisvestingsmogelijkheden, is het aoed wonen in Drachten. Informatie over deze functie wordt gaarne verstrekt door de direkteur-geneesheer Drs. Z.S. Stadt, aan wie ook de schriftelijke sollicitatie gericht kan worden, onder vermelding van de letters Z.H. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990 - 168 50 Per 1 september a.s. komt in ons zieken huis de funktie vrij van: Momenteel zijn wij bezig met de bouw. van een nieuwe polikliniek met een spreekuurafdeling voor alie specialismen en poliklinische operatiekamers. Van de kandidaten voor deze funktie verwachten wij dat ze: een ruime poliklinische ervaring hebben beschikken over goede kontaktuele eigenschappen leiding kunnen geven aan een team goed kunnen organiseren een kaderopleiding hebben of bereid zijn deze te volgen Ervaring op een operatiekamer strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van ver pleegkundige A; promotiekansen zijn aanwezig. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij zr. G. van Dijk, toestel 624. Sollicitaties dient U te richten aan zr. G. van Dijk. hoofdverpleegkundige algemene dienst. protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Binnenkort ontstaat in ons ziekenhuis de vacature van op de KRAAMAFDELING, in part-time dienst verband voorde nachtdiensten: 7 nachten werken, 7 nachten vrij. Vereist: diploma ziekenverpleging A Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben. Nadere informatie over deze funktie wordt U gaarne verstrekt door zr. L. A. Schaap, alg. hoofdverpleegkundige, tel. 08389 -9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken van het Prot. Chr. Streekziekenhuis, Edeseweg 118, te 6720 GA Bennekom. I Het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit omvat op dit moment 617 bedden. Omvangrijke uitbreidingsplannen zijn in vergevorderde staat van voorbereiding en hebben betrekking op de nieuwbouw van de polikliniek en de uitbreiding van de kliniek naar 862 bedden Met het oog hierop is een versterking van het directieteam noodzakelijk. In dit team, waarin een herstructurering van taken heeft plaatsgevonden, vaceert de functie van Deze zal. naast de mede-verantwoordelijkheid voor de totale directievoering, belast zijn met het ontwikkelen en doen vaststellen van het geneeskundig en verpleegkundig beleid ten aanzien van de patiëntenzorg. Hij heeft de supervisie over de organisatie van het klinisch en poliklinisch onderwijs en het onderzoek en onderhoudt daartoe nauwe contacten met de faculteit der geneeskunde In de beleidsvoorbereiding wordt hij ondersteund door de vergadering van medische afdelingshoofden, waarvan hij voorzitter is. De coördinatie van het dagelijks gebeuren in de (poli)kliniek wordt, waar het de organisatie van de patiëntenzorg betreft, opgedragen aan een adjunct-directeur medische bedrijfsvoering en een adjunct-directeur verpleging. Van belangstellenden wordt verwacht, dat zij algemene ervaring in de medische praktijk, bij voorkeur ook in het leidinggeven aan medici hebben. Aan hen die zich nader omtrent deze functie willen oriënteren zal op hun verzoek gaarne informatie, waaronder een functieprofiel en een taakomschrijving, worden toegezonden. Kandidaten dienen te kunnen instemmèn met de christelijke levensvisie, zoals geformuleerd m de grondslag van de Vereniging, waarvan het ziekenhuis uitgaat. Leeftijd niet beneden 45 jaar De honorering komt overeen met die van een gewoon hoogleraar. Nadere informatie kan worden verkregen bij de waarnemend medisch directeur. Prof.Dr. F G Bouman. De Boelelaan 1117 te Amsterdam, telefoon 020-548 34 50 Of 02949-17 75 (privé) Zij die de aandacht willen vestigen op eventuele kandidaten kunnen zich ook tot Prof.Dr. F.G. Bouman wenden Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht bij het ziekenhuisbestuur, t a v. Mr. H. Velema. van der Hoochlaan 3 te Amstelveen. Stichting service-flat „de Keizershof" te Utrecht. De bewoners van de 100 wooneenheden van de service-flat „de Keizershof" vormen tezamen een leefgemeenschap welke is geba seerd op volledige individuele zelfstandigheid. Ten behoeve van de door de stichting te verzorgen service-elementen, waaronder ondermeer het verstrekken van eerste verpleegkundige hulp, zoeken wij op korte termijn een Van belangstellende voor deze funktie wordt verwacht: het bezit van het diploma zieken- of bejaardenverzorgende. begrip voor de problematiek voor de ouder wordende mens, het stimuleren van een goed woon- en leefklimaat. Salaris is in overeenstemming met bestaande regelingen. Een komple- te woning is ter beschikking voor hen die intern willen wonen. Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van opleiding en ervaring te richten aan het bestuur van de Stichting serviceflat „de Keizershof"p/a Postbus 5090, Naarden. Tel. 02159-46321. tst. 220. Voor de KINDERAFDELING vragen wij een De afdeling omvat neonato logie, infectieboxen en zalen met in totaal 40 bedden. Het bezit van het diploma kinderaantekening is vereist. Voor informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de verplegingsdienst, tel. 02550-19100, tst 2383. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie van de Stichting Medisch Centrum Velsen, postbus 464, 1970 AL IJmuiden. Het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) behoort evenals het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) tot de Stichting Medisch Centrum Velsen. Dit verpleeghuis met plaats voor 207 somatisch zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden, vraagt voor de afdeling somatisch zieken U bent in het bezit van het diploma Ziekenverzorgende. Onze voorkeur gaat uit naar degene, die tevens in het bezit is van het certificaat Voortgezette Opleiding. Hiervoor hebt u nodig het diploma Ziekenverzorgende. Uw salariëring geschiedt volgens de geldende C.A.O. in de gezondheidszorg. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch benaderen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw i v Wever, verpleegkundig direktrice, van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-458351 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis met verpleeghuizen a te Amstelveen. Beekbergen. Doom. viaardmgen. Zuidhom en Zv/oiie. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Ten behoeve van het verpleeg- en reaktiveringscentrum „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor welke in november a.s. van start gaat. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar en 6 maanden zijn. De minimum vooropleidingseisen zijn tenminste L.H.N.O. op C-niveau, of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en vangt aan met een introduktie periode van 10 weken. Interne huisvesting is mogelijk. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door Zr. E. M. Kloosterman, praktijk coördinator, tel. 030-611211. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur, de heer R J. v. Essen, Neckardreef 6, Utrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16