FAMILIEBERICHTEN RECEPTIE l ZATERDAG 3 JUNI 1978 TROUW/KWARTET atÏ kunnen van maandag tot en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur Goedemorgen oma Korving hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag Jorg en Ulco Land heer Voor de grote en warme belangstelling ondervon den bij ons 40 jarig huwe lijk zeggen wij u hartelijk dank J. Kooistra A. A. Kooistra- Zuur Oldenhuisstr 19 Ten Post Ons werd toevertrouwd Bas Christiaan Karei de Lange Pien de Lange- Lunenborg Ingeborg Bram Mater Spei College P O Box 209. Francistown. Botswana. Soli Deo Glona Dankbaar en blij dat God hen zo lang voor elkaar en voor ons heeft gespaard, hopen wij D.V met onze lieve ouders Teake van den Akker Johanna Krist de dag te herdenken, dat zij op 9 juni a s. 60 jaar gele den in het huwelijk zijn ge treden. Hun dankbare kinde ren. klein en achterkleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 9 juni van 16.00- 18 00 uur m de zalen van de Zuider Kerk. Burg. Wuite- weg 71 te Drachten. Drachten, juni 1978 Br. Slotstraat 37 Op 5 juni 1978 is het 50 jaar geleden dat onze lieve ouders en grootouders Willem Tjerkstra en Janny Tjerkstra-Delhaas besloten samen hun levensreis voort te zetten. Op dn.- dag hopen zij elders met ons dit jubileum blij te vieren en deze weg over bergen en dalen, in vreugde en leed. maar steeds door Gods zegen begeleid, dankbaar te herdenken. Onmiddellijk hierop aansluitend gaan ze met vacantie. hun kinderen en kleinkinderen. ..Groot Berg en Dal" Oude Kleefsebaan 281 Berg en Dal. Op 13 juni a s hopen onze ouders A. Biesheuvel Bzn. en C. Biesheuvel-van den Ban hun 50-jarig huwelijk te vieren. Op zaterdag 10 juni geven wij u gelegenheid tot felicite ren van 14 30 tot 16.30 uur in Motel Sassenheim te Sassenheim. U bent van harte welkom. Barend Froukje Zwanenburg. Kuyperlaan 22. Blij en dankbaar hopen wij D.V. op 24 juni a.s. met onze kinderen en familie ons 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Receptie op vrijdag 16 juni a.s. van 19 00 tot 20.30 uur in de aulu van de Waalse Louise de Coligny School. Ame- tisthorst 421, Den Haag. J. Douma en A. V. Douma-Veldstra Den Haag. Hongarenburg 44. Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 50-jarig huwelijksfeest ondervonden willen wij u heel hartelijk danken. J. J. Paul A. Paul-de Ruiter Rottekadc 36. Zevenhuizen. Dankbetuiging Gaarne willen wij u allen bedanken die de 10de mei voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. W. Hakkenes J. Ifakkenes-Horlings Assen, juni 1978, SI inge 77 Maar. blij vooruitzicht dat mij streelt, ik zal, ontwaakt, uw lof ont vouwen. Zacht en vredig ontsliep in haar Heer en Heiland op 80-jarige leeftijd onze lieve zorgzame moeder en oma Reintje Hermina Kleisen, weduwe van M. E. Hardonk. De Bilt M. J Scholten-Hardonk R W. Scholten Utrecht: Michiel Annelore Angoulène (Frankrijk: Marieke De Bilt. 1 juni 1978 Huize ..Weltevreden" Corr. adres Park Arenborg 38. De Bilt Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ..Huize Weltevreden". Prof. Dr H. Kamerlingh Onnesweg 14 te De Bilt Condoleantie-bezoek al daar zaterdag 3 juni van 17-18 uur. De dienst vpn Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 6 juni om 9 30 uur in de aula van de algemene begraafplaats te Laren (N.H.), waarna aanslui tend de Jbegrafenis op genoemde begraafplaats. In volle overgave aan zijn Heer en Heiland over- '«cd onze geliefde zwager en oom Bcrnardus Hoogendam echtgenoot van A M Hoogendam-Slegers Li iso P Kamper-Slegers Wurmorvoer Gvd Fange-Slegers Kalamazoo 'USA) A v d. Hurst-Siegers neven en nichten Heden behaagde het de Here onverwacht van ons weg te nemen onze vader, groot- en overgroot vader Berend Siert Wiersema op de hoge leeftijd van bijna 92 jaar: sinds 13 augustus 1972 weduwnaar van I. Smit „De Heer is mijn Herder" Ps. 23 Baflo. 31 mei 1978 „Viskenij" Ten Post: B. H. Wiersema J. Wiersema Pieterburen: H. T. Ritzema-Wiersema H. P. Ritzema Piet Bert Ida Groningen: C. R. Scheper-Wiersema J. A. Scheper Herman Bert en Marike Ida en Hylke Trix Yvonne André er. achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 5 juni a.s. te Wittewierum. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht samen te komen om 13.45 uur in de Geref. Kerk, Oldenhuisstraat te Ten Post. Correspondentie-adres: Stadsweg 115. Ten Post. Na een langdurige en moedig gedragen ziekte is overleden mevrouw M. R. Oosterbeek-van Heukelem echtgenote van de rector van onze school Dankbaar zijn wij dat zij zich vele jaren aan de zijde van haar man heeft ingezet voor onze school. Ons gevoel van medeleven gaat uit naar haar man en familie. Wij bidden dat zij de kracht mogen ontvangen om dit verlies te dragen. Bestuur en medewerkers van de Christelijke Scholengemeenschap voor Assen en omgeving. Met diep leedwezen namen wij kennis van het overlijden van mevrouw M. R. Oosterbeek-van Heukelem echtgenote van de rector van onze school. Zij toonde altijd veel belangstelling voor de leer lingen en nam vele jaren actief deel aan leerling activiteiten. Wij danken haar daarvoor. Mogen haar man en kinderen de kracht van God ontvangen om dit verlies te dragen. Leerlingen en oud-leerlingen van de Christelijke Scholengemeenschap voor Assen en omgeving. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge heen gaan van onze leerlinge Hilde Smith Hij die haar doorgrondde en kende heeft Zijn hand op haar gelegd. Namens bestuur en medewerkers van de „Frans Boogaardschool", Chr. Opleiding voor het kleuteron derwijs te Vlaardingen, J. Madern. voorzitter G. Visser, dir.e Tot ons verdriet is zeer plotseling van ons heenge gaan onze klasgenote Hilde op wie wij erg gesteld waren. De leerlingen van de ..Frans Boo gaardschool" en in het bijzonder klas 2A Anja. Annette. Christie, Elize. Florentina. Gonny. Hetty. Ina. Jacqueline. Janneke. Jeanette. Joke, Maja, Marian. Nannie. Rcnce, Yvonne Na een lagndurig lijden dat zij waardig en gedul dig heeft gedragen is door haar Heer tot Zich geroepen Max Oosterbeek-van Heukelem •27-11-1917 1 1-6-1978 Echtenote van P. Oosterbeek Lindelaan 38, Assen. Moeder van'' F. E. Nu man-Oosterbeek en W. G. Numan Badlaan 21, Surhuisterveen Oma van Hendrik en Maartje „Of wij nu leven of sterven, wij zijn altijd van de Heer." Gelegenheid tot condoleren op maandag 5 juni van 19-20 uur in de aula van de Chr. Scholenge meenschap Selma Lagerlöflaan 3 te Assen. Een dienst van Woord en gebed zal worden gehouden op dinsdag 6 juni om 13 uur in de Adventskerk. Lindelaan 49 te Assen. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden om 15 uur op de begraafplaats Sel- werderhof te Groningen. Liever gen bezoek aan huis. Vandaag vond God het moment gekomen om bij Zich thuis te halen onze lieve schoonzus en tante Max Oosterbeek-van Heukelem Assen 1 juni 1978. Groningen: C. A. Oosterbeek-Houkes J. Oosterbeek H. Oosterbeek Rijswijk (Zd.-Holland): H. Oosterbeek 's Herenberg: J. C. Bos-Oosterbeek D Bos „Gij toch, Gij zijt hun roem, de kracht van hunne kracht Uw' vrije gunst alleen worde de eere toegebracht; Wij' steken 't hoofd omhoog, en zullen de eerkroon dragen Door U, door U alleen om 't eeuwig welbehagen; Want God is ons ten schild in 't strijdperk van dit leven En onze koning in van Isrels God gegeven". Psalm 89 vers 8 Met droefheid geven wij kennis dat de Heere na een langdurig geduldig gedragen lijden uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Machiel Adrianus de Keijzer op de leeftijd van 75 jaar „De Heere kent de genen die de Zij nen zijn" 2 Tim. 2 vers 19 M. U. de Keijzer-De Deken L. M. de Keijzer N. de Keijzer-Kik J. J. de Keijzer H. L. de Keijzer-Kuipers D. C. A. de Keijzer C. de Keijzer-Kik en kleinkinderen Barendrecht, 2 juni 1978 Meidoorn 6 Geen Bloemen Geen toepsraken Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.30-21.00 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 6 juni 15.30 uur op de Ned. Herv. Begr. „Oud-Charlois". Charloisse Lagedijk 680 Rotterdam. Aankomst aula 15.00 Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de oprichter en oud directeur van ons bedrijf de heer M. A. de Keijzer op de leeftijd van 75 jaar. Voor het vele dat hij heeft betekend voor ons en. de onderneming zijn wij hem bijzonder dank verschuldt. De beste herinneringen zullen wij dan ook aan hem bewaren. gezamenlijk personeel M. A. DE KEIJZER B.V. Rotterdam Rotterdam. 2 juni 1978 „De Heer is mijn Herder." Nog treurende over het verlies van dochter en vrouw, geef ik hierbij, mede namens de verdere familie, kennis van het heengaan van mijn lieve zoon, onze zwager, oom en neef Willem Kamp op de leeftijd van 45 jaar. J. Kamp J. Groenendijk Lenie en Joke Familie J. Brandenburg Mevrouw G. Lindenberg Rotterdam, 2 juni 1978 Huize „Magnolia" Abbenbroekweg 61 Wim ligt opgebaard in de rouwkamer Goereese- straat 10, Rotterdam-Zuid. Condoléance-bezoek aldaar dinsdagavond a.s. van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 7 juni a.s. om 14 uur in „De Open Hof'-kerk, Middelhar- nisstraat 153. Rotterdam-Pendrecht, waarna om ca. 14.45 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraafplaats van Rotterdam-Char- lois, Charloisse Lagedijk 680. Bedroefd geven wij kennis dat heden uit ons midden is weggenomen onze vriend en huisgenoot Willem Kamp op de leeftijd van 45 jaar. Personeel en bewoners van Huize „Magnolia". Rotterdam. 2 juni 1978 Abbenbroekweg 61 Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14 8 Met droefheid berichten wij u, dat op 77-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, schoon moeder. oma. zuster, schoonzuster en tante Hester Rijninks gehuwd geweest met Johan Coenraad Ligtvoet. Wij zijn dankbaar voor het vele goede, dat wij in haar mochten ontvangen. Maassluis: W. J. Schaart-Ligtvoet U. B. Schaart Roeland Hester Amsterdam: P. Ligtvoet H. C. N. Ligtvoet-Bos Arjen Hester en familie Amsterdam. 1 juni 1978 IJdoornlaan 359 Correspondentie-adres. P. Ligtvoet. Sarphatipark 126"'. Amsterdam De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dins dag 6 juni om 13.20 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van IJ doornlaan 359 te 12.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De Heer is mijn Herder Uit onze familiekring heeft God heden tot zich genomen onze lieve zuster, schaonzuster en tante Hester Ligtvoet-Rijninks geboren 18 mei 1901. P Rijninks J Rijninks G. A. Rijninks-Van Andel neven en nichten. Amsterdam, 1 juni 1978 Op 1 juni 1978 overleed na een kort ziekbed te Rotterdam Emma van Egmond geb. 4 januari 1904. Uit aller naam: G. A. Arentz Corr.adres: Van Diemenstraat 205 's Gravenhage. De begrafenis vindt plaats op maandag 5 juni a.s. om 11.30 uur op de algemene begraafplaats Nieuw Eijkenduijnen, Kamperfoeliestraat 2 A 's Gravenhage. HET HERVORMD LYCEUM WEST - Hemsterhuisstraat 79, Amsterdam. Ter gelegenheid van zijn afscheid als rector van het Hervormd Lyceum West biedt he bestuur de Heer Drs C.H. Huisman een receptie aan op: zaterdag 24 juni 1978 van 14.00 -17.00 uur in de aula van de school. Alle belangstellenden zijn hartelijk welkom. Het Bestuur van het Hervormd Lyceum West.; Bijdragen voor het afscheidsgeschenk kunnen gestort worden op rekening van dt Amro-bank nr. 42.11.31.829 ten name van het Hervormd Lyceum West of op postgiro nr. 390376) t.n.v. de Amro-bank, Amsterdam Gem. giro nr. A 10150) onder vermelding: ten gunste van rekening nr. 42.11.31.829 t.n.v. het Hervorm» Lyceum West. Storting indien mogelijk vóór 17 juni 1978. Heden nam de Here tot Zich. nog onverwacht, onze lieve schoonzuster Tine van den Heuvel echtgenote van Piet de Wit Woubrugge: P. van Egmond-de Wit M. van Egmond Hazerswoude: G. de Wit Valkenburg: B. J. Barnhoorn-de Wit G. Barnhoorn Leiden: A. J. Roeloffs-de Wit B. Roeloffs 'De Heer is mijn Herder' mij zal niets ontbreken. In God's heerlijkheid opgenomen onze lieve moe der, behuwdmoeder en oma Geesje Beek weduwe van Ale Mollema in de leeftijd van 77 jaar. Zaandam: J. C. Havinga-Mollema J. A. Havinga IJsselstein: J. Mollema Utrecht: J. Mollema-Haars. Kesteren: G. Mollema T. E. Mollema-Tuinema en kleinkinderen. Zaandam, 1 juni 1978. Verpleegtehuis Oostergouw Corr.adres: Herengracht 109. De overledene is opgebaard in de aula van Uit vaartverzorging Purmerend. Populierenstraat (achter het Stads Ziekenhuis) te Purmerend, al waar een rouwdienst wordt gehouden op maan dag 5 juni om 13.15 uur, waarna om 14.00 uur de teraardebestelling plaats zal hebben op de be graafplaats aan de Purmerweg te Purmerend. Na afloop van de plechtigheid zal er gelegenheid zijn tot condoleren. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Haar wens is vervuld" De Here heeft tot Zich genomen onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder Trijntje Slegt-Steensma weduwe van Gerrit Cornelis Slegt op de leeftijd van 88 jaar. Uit aller naam: A. G. de Jong Amsterdam, 1 juni 1978 Huize „De Kimme". Beemsterstraat 546 Correspondentie-adres: Ter Hooge 11-2 1082 CK Amsterdam Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 juni om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Het hoofdbestuur van de Voedingsbond CNV (C.V.A.T.) geeft met ontroering kennis van het overlijden van zijn oud-hoofdbestuurslid G. C. van de Schelde op de leeftijd van 70 jaar. In 1945 werd hij bezoldigd bestuurder van onze organisatie. Tot in 1967 was hij in deze funktie werkzaam. Moge de Here zijn vrouw en kinderen de kracht geven om dit voor hen zo grote verlies te dragen. Namens het hoofdbestuur: M. D. den Hollander, voorzitter P. de Nooijer, secretaris alg. zaken Utrecht, Mauritsstraat 45. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 6 juni om 13 uur op de algemene begraafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Toch nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve moeder en oma. onze zuster en schoonzuster Cornelia Alida Vermooten weduwe van Frans Cornelis Bosboom op de leeftijd van 76 jaar. Wim, Cora, Betty en Martin kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 1 juni 1978 Oude Raadhuislaan 62 Corr. adres: Bührmannlaan 38 Ankeveen Geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden maandag 5 juni om 3 uur in de kapel op de begraafplaats ..Oud- Kralingen" aan de Kralingseweg 334, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Vertrek vanaf de rouwkamer aan de Voorschoter laan 51 omstreeks 2.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. In Christelijk jongenskamp van 17 t/m 22 juli zijn nog enkele plaatsen vrij. Ben je lussen de 13 en 16 jaar en heb je zin om j onder leiding op de Veluwe te kamperen vraag dan i een folder aan. g; Tel. 053-767050. h< 8( T k k hl Vi m rr zi cl V 25 jaar ORANJE NASSAU MAVO 25 jaar lj I- Eeuwfeest Chr. Nat. School te Hien-Dodewaard Oudleerkrachten en oudleerlingen worden uitgenodigd om het 100-jarig bestaan van onze school op D.V. Zaterdag 10 juni a.s. bij te wonen. Het bestuur Nadere inlichtingen: Mevr. Geluk - Hornstra tel: 08885-1581 Leiden Het Bestuur van de Vereniging voor Christelijk Mavo te Leiden nodigt alle oud-docenten, oud-leerlingen en ouders van leerlingen uit het 25-jarig bestaan van de Oranje Nassau Mavo (voorheen Oranje Nassau Ulo en Zuiderpark Ulo) mee te vieren op zaterdag 30 sept. om 15.00 uur in de aula van de school. Na een gezellige receptie/reünie wordt u de gelegenheid geboden kennis te nemen van enkele onderdelen van het huidige schoolgebeuren. VERTEL HET VERDER: Welkom op Zaterdag, 30 sept a.s. 15.00 uur te Leiden, Asserstraat 1. tel. 071 -125435 Tot onze grote ontsteltenis overleed op 1 juni jl. geheel onverwacht onze medewerker van de me dische staf A. H. J. van Loenen Martinet, oogarts In hem verliezen wij, naast een specialist op het gebied van hoornvliesaandoeningen, een waarde vol en geliefd medewerker, die zich volledig inzet te voor zijn patiënten. Zijn markante persoonlijkheid, zijn kameraad schap en werk zullen blijvend in onze herinnering zijn. Onze gedachten gaan uit naar zijn diep getroffen gezin. Bestuur, directie, medische staf en personeel Oogziekenhuis Rotterdam Met droefheid berichten wij. dat op 1 juni is overleden onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jacoba Philippina Schilling echtgenote van Ir Pietcr A. Kouwenhoven Voorburg, Vijverhof 16. Landsmeer: H. Boon-Schilling R. Boon Bloemfontein (Z.A.): W. M. Faber-Schilling J. G. Faber Epke, Truus, Mieke en Ans. Winnipeg (Can). J. A. Schilling. Amsterdam A. Schilling „Wa?(t Hij is onze vrede" In zijn 88e levensjaar is in Christus ontslapen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Martinus Groenewegen weduwnaar van Johanna Bartina Eering Rotterdam: J. Groenewegen H. C. Groenewegen-de Goey M. Sikma-Groenewegen H. A. Sikma Nuenen: M. de Ruiter-Groenewegen A. de Ruiter klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 1 juni 1978 Graaf Lodewijk van Nassaustraat 3 Gelegenheid tot condoleance op zaterdag 3 juni a.s. van 14.15-14.45 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 5 juni a.s. op de algemene begraafplaats Crooswijk. na een samenkomst in de kapel aldaar, welke aan vangt om 11 uur. Ik wil familie, vrienden en kennissen mijn oprechte dan) betuigen voor het medeleven en de belangstelling onder vonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mij lieve moeder. Antonia Maria Lemckert-van Aggelen j J. W. H. Lemekert 's-Gravcnhage, juni 1978 Cornelie van Zantenstraat 88

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12