OCCASION Tegen een kleinevergoeding GARANTIE een heel jaar rijden (DOOD FAMILIEBERICHTEN Trouw BU nederlandse dagbladunie n.v. Audi VRUDAG 2 JUNI 1978 TROUW/KWARTET P14-RHS16 kunnen van maandag (ot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond <H aleen moge*jk van 18.00- 20.00 uur Hartelijk gelukgewenst Ome Bruijn-Zaayer met uw 89«te verjaardag Piet en An* Joep en Bep Jaap en Bep Kees en Mama 22 klein- en 13 achterkleinkinderen Waor :»e/d« icoon gebiedt Heer iy» zager. Hed-r nam d* Heer tot Zich voor on* nog onver wa *ht >iup lieve rouw en moeder Trijntje de Wit-van den Heuvel :r. 1« leeftijd an 83 jaar Leiderdorp P de Wl» Leiden WUly en Kees ring. en Nik Leiden Tineke en FnU Leiderdorp Nelleke en Charles Leiderdorp Ria Oude Ade. Henk van der Voort 2351 AZ Leiderdorp, 31 mei 1978 Achthovenerweg 18 De overledene is opgebaard in het Bouwcentrum Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden Bezoek aldaar vrijdag n.m. van 7 7 45 uur en zaterdag vm van 11 11.45 uur Thuis bever geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op maandag 5 juni a.s om 2 uur in de Petrakerk. Surinamestraat 3, Leiden waarna de begrafenis om ca. 2.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Hoogmadese weg te Leiderdorp zal plaatsvinden. Heden nam de Here tot Zich, nog onverwacht, onae lieve schoonzuster Tine van den Heuvel echtgenote van Piet de Wit Woubrugge: P. van Egmond-de Wit M. van Egmond Valkenburg B J Ba m hoorn-de Wit G Barnhoorn Leiden A J Roe!offs-de Wit B. Roeloffs ..Uw stok en Uw stal. die vertroosten mij" Na een arbeidzaam lenen is heden ia alle ruit en rrede nan ons heengegaan onze liene zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder Wijntje Rodenburg-van Leeuwen weduwe van Hermanus Rodenburg op de leeftijd van 89 jaar. Pijnacker: A de Bruijn-Rodenburg A de Bruijn Ommen C. Rodenburg A. Rodenburg-van der Eist Pijnacker: H. W. van Atten-Rodenburg J. van Atten D Rodenburg J Rodenburg-Rodenburg klein- en achterkleinkinderen Pijnacker. 1 juni 1978 Mr Dr v.d. Helmlaan 69 Moeder ligt opgebaard Emmapark 58. Bezoek en gelegenheid tot condoleren vrijdag avond van TOO tot 9.00 uur De rouwdienst zal gehouden worden in de Ned Hen. Kerk aan het Koningshof zaterdag 3 juni om 10.30 uur waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de begraafplaats aldaar omstreeks 11.00 uur Vertrek van Emmapark 58 om 10.15 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de kark ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De Here heeft voor ons zeer onverwacht tot Zich genomen onze lieve moeder en grootmoeder Adriaantje Willemijntje Nooteboom weduwe van K- J W. IJzerman in de ouderdom van 85 jaar Bodegraven P van Doorn-IJzerman J G van Doorn Yvonne Ridderkerk 30 mei 1978 ..de Rirderborgh' Correspondentieadres WU gr noord 61 Bodegraven begrgfrni^ heeft in stille plaats gehad te Rid d erkent. De Heer is mijn Herder! "k Heb al u-at mij lust; Hij zal mij geleiden naar grazige weiden. Hij voert mij al zachtkens aan waat'ren der rust. Met dank aan God, dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging, in het bejaarden centrum „Uitzicht" is heengegaan onze lieve zorg zame moeder, groot en overgrootmoeder, be huwdzuster en tante Cornelia van der Eijk sinds 1955 weduwe van IJsbrand van Staal- duijnen in de ouderdom van 95 jaar. Els peet. L. van Staalduijnen J. van Staalduijnen-Hoogendam Vlaardingen. C. van Staalduijnen A. N. van Staalduijnen-Boekestijn Maasland, A. Boekestijn A. Boekestijn-Bijl Schipluiden, T. M. van der Ende-van Staalduijnen W. P. van der Ende Kethel, D. de Lange-van Staalduijnen Vlaardingen, P. van Staalduijnen P. van Staalduijnen-van der Sar Maasland. S. van Staalduijnen M. van Staalduijnen-Keljaer Delft, C. van der Ende-van Staalduijnen P. van der Ende klein- en achterkleinkinderen Vlaardingen. 31 mei 1978 Bejaardencentrum „Uitzicht" Correspondentie-adres: Westgaag 11, Maasland. Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de aula van het bejaar dencentrum, gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdagavond van 8 tot 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 3 juni a.s. in bovengenoemde aula, aanvang om 9.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Maasland. Aankomst ongeveer 10.30 uur. Zijn genade is ons genoeg God heeft uit haar lijden verlost en thuisgeroepen Zijn kind. onze lieve vrouw, moeder en schoon moeder Jacoba Philippine Kouwenhoven-Schilling op de leeftijd van 47 jaar. P. A. Kouwenhoven Voorburg: Mieke White Rock B.C. (Canada): Peter en Terri Den Haag; Jobs en Kees Voorburg: Bart-Jan Voorburg, 1 Juni 1978 Vijverhof 16 en bezoek aan huis. Op dinsdag 8 juni a.s. zal om 12.00 uur een rouwdienst worden gehouden in Opgangkerk, Laan van Oostenburg, waarna om plm. 13.00 uur de teraardebestelling volgt op de Algemene Be graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Na een moedig gedragen lijden nam God tot Zich onze lieve schoondochter, schoonzuster en tante Jacoba Philippina (Oenke) Kouwenhoven-Schilling J. D. Kouwenhoven-Schuil Dordrecht: G. F. v.d. Wees-Kouwenhoven B. v.d. Wees Moer kapalle: P. Bukman-Kouwenhoven E. H. Bukman Uithoorn: A. O. Kouwenhoven D. Kouwenhoven-Verschoor Burlington (Ont): S. Kouwenhoven M Kouwenhoven-Stellingwerff Amstelveen: J. P. Stellingwerff-Kouwenhoven J. Stelüngwerff Vancouver (B.C.). F. Kouwenhoven S. A. Kouwenhoven-McMullen Vancouver (B.C.): W. Kouwenhoven S Kouwenhoven-Millecam Vancouver (B.C.): D. A. Kouwenhoven C. Kouwenhoven-Boonstra Hotiselersdijk: H. J. Kouwenhoven J. Kouwenhoven-van Dien Vancouver (B.C.): J. A. Kouwenhoven S. Kouwenhoven-de Mos Vancouver (B.C.). F. W, Kouwenhoven Y. M. Kouwenhoven-Lapierre neven en nichten 1 juni 1978 Correspondentie-adres Prof. Evertslaan IS, Delft Zalig zijn de zachtmoedigen Heden nam de Here tot Zich mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en grootmoeder Adriana Wilhelmina van Os echtgenote van J. H. Vogel in de leeftijd van 75 jaar. Breukelen: J. H. Vogel Utrecht: E. Vogel K. P. Vogel-den UijL Asc» en Johsn Soesterberg: J. Koornstra-Vogel J. K ooms tra Wico en Dianne Utrecht: A. H. Vogel Baarn: H. Kroon-Vogel A. M. C. Kroon Anneke Breukelen: A. W. van Halum-Vogel R. van Halum Michel en Robert Breukelen, 1 juni 1978 Willink van Collenstraat 6. Thuis geen bezoek. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie zaterdag 3 juni a.s. in het mortuarium van het Diakonessenhuis te Utrecht ingang burg. Fockema Andreaelaan van 17.00 uur tot 17.30 uur en na afloop van de teraardebestelling in de aula. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den in de Gereformeerde Kerk, Straatweg te Breukelen maandag 5 juni a.s. om 13.30 uur. Deze dienst wordt geleid door ds W. Molenaar. In aansluiting daarop zal om 14.30 uur de begrafe nis plaatsvinden op de Nieuwe Alg. Begraaf plaats, Zandpad te Breukelen. Heden nam God tot Zich Zijn moegestreden kind Jacobus Nicolaas Hagg op de leeftijd van 86 jaar P. Hagg-Oudenaarden kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage. 1 juni 1978 Zwolsestraat 211 De overledene is opgebaard in het uitvaartcen trum van de Coöp. Uitvaartverzorging Bauter- semstraat 3, Den Haag Bezoek zaterdag en zondag van 10.00 tot 11.00 uur voor de middag. De teraardebestelling is bepaald op maandag 5 juni omstreeks 3.45 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen". aan de Kamperfoeliestraat. Vertrek van het uitvaarcen trum om 3.30 uur.Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de be graafplaats. Heden ontsliep na zijn aardse taak vol trouw en toewijding volbracht te hebben, in zijn Heer en Heiland, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Giljam Casper van der Schelde op de leeftijd van 70 jaar. H. van der Schelde-van der Kaay D. J. van der Schelde G. van der Schelde-Louw Linda Karin Utrecht. 1 juni 1978 Nijeveldsingel 13-1 Vader ligt opgebaard in de aula van het zieken huis Oudenrijn, aan de Van Heuven Goedhart- laan te Utrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar maandag van 19.00 tot 20.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 6 juni a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats „Dael- wijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht) Vertrek vanaf het woonhuis Nijeveldsingel 13-1 om plm. 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis- plechtigheid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland, mijn zeer zorgzame man, onze lieve vader en grootvader Bernardus Hoogendam op de leeftijd van 76 jaar. A. M. Hoogendam-Slegers Canada: H. van Zeumeren-Hoogendam G. B van Zeumeren Schaarsbergen: H. Hoogendam T. Hoogendam-van den Ham Arnhem: J. H. Tiemens-Hoogendam H. J. Tiemens Canada: B. Hoogendam F. Hoogendam-Verduin en kleinkinderen Schaarsbergen, 31 mei 1978. Deelenseweg 52. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum aan de Thorbeckestraat 1 te Arnhem. Gelegen heid tot afscheid nemen aldaar vrijdag en zater dag van 19.30 uur tot 20.00 uur De rouwdienst wordt gehouden op maandag 5 juni a.s. om 10.30 uur in de hervormde Kerk aan de Kemperberger- weg te Schaarsbergen. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Gelegenheid tot condoleren na de teraar debestelling in het Hervormd Centrum aldaar. (Daar is de Meester, en Hij roept U. Joh. 11 28B Bereid gemaakt door zijn Heer ging heden naar zijn eeuwig huis mijn lieve man en onze fijne papa en opa Cornells van Elderen op de leeftijd van 69 jaar Slikkerveer: M. van Elderen-Eugster Amstelveen: Anneke en Murk Popma- van Elderen Aster Goes: Elly en Jan Simon Ridderbos- van Elderen Wouw: Wilma en Pieter van der Hammen- van Elderen Sander Zwijndrecht Arja en Ad van Die- Slikkerveer, 1 juni 1978 Joh. Seb. Bachstraat 50 Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Onze man en papa is opgebaard in de rouwkamer van „De Noordhave" aan de Noordstraat 73A, te Bolnes, waar gelegenheid tot rouwbezoek zal zijn, zaterdagmiddag van 16.30 tot 17.30 uur en na de bemoedigingsdienst in de Kerk. Op verzoek van de overledene zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. De bemoedigingsdienst zal gehouden worden op maandag 5 Juni, om 11.30 uur in de Gereformeer de Kerk, Dillenburgplein, Slikkerveer. ELKE ZATERDAG IN Advertenüemeterieil moet donderdags (ie post) bezit zijn. Inhcttöngen over deze special* advertentiepagina s TEL. 020-913456 TOESTEL 794, reap. 783 en 750 Tot ons verdriet is zeer plotseling van ons heenge gaan onze klasgenote Hilde op wie wij erg gesteld waren. De leerlingen van de „Frans Boo- gaardschool" en in het bijzonder klas 2A: An ja. Annette, Christie, Elize, Florentina, Gonny. Hetty, Ina, Jacqueline, Janneke, Jeanette. Joke, Maja, Marian, Nannie, Renée, Yvonne ,,'k Heb alles verloren, maar Jezus verkoren, Wiens eigendom ik ben In haar HEER en Hei land ontslapen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Hilleke van der Mooren weduwe van Jan Koops in de ouderdom van bij na 88 jaar. Uit aller naam: J. Klaassen- van der Mooren Haarlem, 1 juni 1978 Rollandstraat 89 Correspondentieadres: Trompstraat 37, Haarlem. Geen bezoek aan huis Geen toespraken. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouw kamer, Parklaan 36 te Haarlem zaterdag- en zondagmiddag van 15.00 tot 16.00 uur. De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden dinsdag 6 juni a.s. om 10.30 uur in de Pelgrimkerk aan de Stephensonstraat, hoek Pijlslaan te Haarlem, waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk, omstreeks 12.00 uur, op de begraafplaats „Westerveld" te Drie- huis-Velsen. Allen die na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Sjoerd de Haan hun medeleven hebben be- toond, betuigen wij onze oprechte dank. Het deed ons zeer goed. I. de Haan-Aardema kinderen en kleinkinderen Broek op Langedijk, juni 1978 Dorpsstraat 40. „Ik ga naar Jezus mijn Heiland" In dat geloofsvertrou wen heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve man, vader, groot- e overgrootvader Jacob Jan Bolt echtgenoot van Dieuwertje Balkema op de leeftijd van 75 jaar. Psalm 42 (oude ber.) Bedum, 30 mei 1978. „Bederawalda", de Vlijt 1-4. D. Bolt-Balkema Uithuizen: A. S. Kremer-Bolt J. Kremer Hoofddorp: S. P. Bolt Geldrop: H. Bolt H. Bolt-Houwing Uithuizen: E. J. v.d. Hoek-Bolt J. D. v.d. Hoek Zwolle: T. G. Diepstra-Bolt H. Diepstra Valkenswaard: P. C. Bolt G. Bolt-Kuizenga Hoogkerk: J. v.d. Laan-Bolt A. v.d. Laan Kleinkinderen en achterkleinkind Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. zater dag 3 juni om 10.30 uur op de Algemene Be graafplaats te Bedum. voorafgegaan door een rouwdienst in de Mara- nathakerk. Grotestraat. Bedum. Aanvang rouwdienst 10.00 uur. Na de begrafenis gele genheid te condoleren in .Concordia", Prof. Me keistraat 1, Bedum. Na de bevordering tot Gods Heerlijkheid van mijn allerliefste vader Gijsbertus Hoogland ondervind ik veel steun en troost door Uw gebeden en door al Uw fijne meeleven. Hartelijk dank daarvoor! Mede namens de familie Ina Hoogland Dordrecht, iuni 1978. Venuslaan 24. wm gevestigd te Rotterdam. uitgifte van prijs van uitgifte inschrijving 78.100 gewone aandelen op naam/niet-royeerbare certificaten aan toonder van gewoon aandeel op naam in stukken groot één f 50.-, vijf f 50,- en twintig f 50,-, ten volle gerechtigd tot het dividend over het boekjaar 1978 en volgende boekjaren. f 162,50 per gewoon aandeel op naam/niet-royeerbaar certificaat aan toonder van gewoon aandeel op naam van nominaal f 50.-. van heden tot vrijdag 9 juni 1978 op de voorwaarden van het prospectus d.d. 1 juni 1978 bij de kantoren van ondergetekenden te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage, waar tevens exemplaren van het prospectus en inschrijvingsformulieren, alsmede - tot een beperkt aantal exemplaren van de statuten en van het laatst verschenen jaarverslag van Nederlandse Dagbladunie N.V. beschikbaar zijn. Storting woensdag 28 juni 1978. Claims de inschrijving zal uitsluitend openstaan voor houders van claims van de uitstaande gewone aandelen op naam/niet-royeerbare certificaten aan toonder van gewoon aandeel op naam en wel in de verhouding van nominaal f 50.- nieuw kapitaal op nominaal f 200.- bestaand kapitaal. Als claimbewijs is aangewezen dividendbewijs nr. 26. Claimhandel deze zal op maandag 5 juni 1978 aanvangen. amsterdam-rotterdam bank n.v. algemene bank nederland n.v. bank mees hope nv n.v. slavenburg's bank nederlandscbe middenstandsbank n.v. Amsterdam. 1 juni 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16