EXCELSIOR STOPT GRONINGEN AF s Race naar eredivisie weer open Amateurs: halvering verhoging Doe mee! Johan de Muynck winnaar van Giro Doelpunt van Peter Houtman niet voldoende voor de volle winst: 1-1 Wereldrecor^j 200 m voor i Marita Kochjl Wageningen verslaat MW met 1-0 VUC helpt Hoogeveen aan titel Ruime zege Sparta: 6-2 Na vergadering van zeven uur in Zeist Italianen grote verliezers Ig or Win het boek "Voetbal WK78" MAANDAG 29 MEI 1978 SPORT Trouw/Kwartet GRONINGEN FC Gronin gen heelt de kans laten liggen de koppositie in handen te ne men van de nacompetitie. Na de zwaarbevochten 1-1-remise in het Oosterparkstadion tegen Excelsior, is terugkeer van de noordelijke ploeg in de hoogste voetbalklasse op de tocht ko men te staan. Woensdag ont vangt Groningen op eigen grondgebied MW en zondag wacht tenslotte de zware uit wedstrijd tegen Wageningen. Uitgerekend Excelsior door ieder een volledig kansloos geacht in de extra puntenstrijd heelt FC Gro ningen van drie belangrijke punten in de slopende nacompetitie be roofd. De Rotterdammers zijn dit seizoen uitgegroeid tot een ware Angstgegner voor FC Groningen. In de normale competitie speelden de teams tweemaal gelijk en in de be kerstrijd ging FC Groningen met 2-1 ten onder. „Ik weet ook niet precies waarom we het altijd zo moeilijk tegen Excelsior hebben", aldus Groningens bewinds voerder Theo Verlangen. Toch leek FC Groningen aanvanke lijk op niet al te veel problemen te stuiten. Excelsior speelde erg be hoedzaam en raakte daardoor nogal eens in moeilijkheden. Maar in die aanvangsfase bleek ook dat Gro nings topschutter Peter Houtman nog lang niet fit was. Houtman was na zijn in de eerste confrontatie met Excelsior opgelopen enkelblessure wel speelklaar gemaakt, maar het ontbrak hem veelal aan de noodza kelijke sprongkracht. Het meespelen van Houtman lever de de Groningers niettemin rende ment op. Na een half uur reikte het hoofd van de Rotterdamse killer ho ger dan dat van Cees van de Munnik, waarna doelman Jan van Steenber gen geen kans tot verweer meer had: 1-0. Een puntgave aanval vla Theo Keukens, Jan van Dijk en Eddy Bak ker ging aan het doelpunt van Hout man vooraf. Daarna kwam de huur ling veelal in het bedrijf niet meer voor. De nog niet fitte enkel kreeg nog enkele tikken van de felle Van de Munnik en in de slotfase ruimde Houtman het veld voor Jannes Loves. In het tweede part raakte Excelsior al snel langszij. Routinier Sjaak Roggeveen ontfutselde de bal aan Jan van Dijk, zette Carlo van Tour aan het werk en uit diens pass knal de Leen Swanenburg de bal langs doelman Azing Griever onberispe lijk in: 1-1. FC Groningen ging daarna verbeten op jacht naar de volle winst, waar door het duel nog interessant ver liep. want Excelsior was in de tegen stoten zeker niet ongevaarlijk. Doel punten bleven echter uit. Verlangen: „We moesten een tweede doelpunt forceren. Dat lukte niet, waardoor de ploeg nerveus raakte. Hopelijk pak ken we nu woensdag MVV. Dan heb ben we de zaak weer in eigen hand." FC GRONINGEN-EXCELSIOR 1-1 (1-0). 29. Houtman 1-0. 62. Swanenburg 11. Scheidsrech ter Van Ettekoven. Toeschouwers: 7000. Groningen: Griever Van Loon. Hlddlnk, Waal- derbos. Oosterwold; Van Dijk (Mulder). Veldma te, Bloemberg: Bakker, Houtman (Loves), Keukens. Excelsior.- Van Steenbergen; Van der Spek, Rog geveen. Van der Munnik. Meijer; Stalleu, Was- lander (Nijssen). Van Toer. Ernst, Pot (Van Diggelen). Swanenburg. ERFURT - De Oostduitse M Koch heeft zondag bij atletiek) A strijden in Erfurt het wereld- e: ropese record op de 200 meter 1 T| lopen verbeterd. Marita Koch lil I afstand in 22.06 seconden. Hetl I wereld- en Europese record 22,21 seconden op naam van Szewinska. De Poolse heeft al| 22.0 seconden gelopen maar dezf. was niet elektronisch opgencjCC De internationale amateur atl federatie (IAAF) erkent wereli Europese records op afstandel en met 400 meter alleen wanne* tijden electronisch zijn opgenoj door Erik Oudshoorn WAGENINGEN In de nacompetitie is blijkbaar helemaal niets voorspelbaar. MW, dat zich algelopen woensdag nog opwierp als dé grote favoriet voor promotie, moest gisteravond plotseling een gevoelige klap incasseren. Wageningen nam in eigen stadion revanche op de 3-2 nederlaag die het afgelopen woensdag in Maastricht opliep (1-0). Het duel stond in een schril contrast met de eerste wedstrijd. Niet MW domineerde, maar ditmaal was Wa geningen de ploeg die een overwicht opbouwde. Alleen in de slotfase kwa men de Wagerüngers even in moei lijkheden. Aanvalsgolven, die vooral gericht waren op spits Huub Smeets. brachten de Maastrichtenaren ech- DEN HAAO - VUC heeft op het sportpark Het Kleine Loo in Den Haag zijn sportieve plicht vervuld door de laatste wedstrijd voor het zondagamateurkampioenschap van Nederland tegen Geldrop met duide lijk verschil (3-0) te winnen. De Hage naars hielden daarmee Geldrop van de titel af. waardoor Hoogeveen de lachende derde werd. VUC luidde met deze overwinning trainer Van der Lubbe, die na negen jaar weg ga&t. op gepaste wijze uit VUC sloeg in de tweede helft toe. Tien minuten na rust zorgde Wim Alkemade voor de openingstreffer, die VUC vleugels gaf. Er kwamen talrijke scoringskansen voor de Ha genaars. Mol en Winkels misten ech ter van dichtbij. In de 73e minuut scoorde aanvoerder Bob Rijpstra wel Hij kopte een fraaie voorzet van invaller Rob Alkemade (die volgend seizoen bij Ajax speelt) even fraai in. Zéven minuten later bepaalde Jan Gerritsen, die ook al kort daarvoor was ingevallen, de eindstand op 3-0. WC-GELOROF 3-0 (0-0) 55 Wim Alkemade 1-0. 73 Bob Rijpstra 2-0. B0. Jan Gerritsen 3-0. Scheidsrechter Wijman. Toeschouwers: 2000 ROTTERDAM Sparta heeft de laatste wedstrijd voorde Zomercom petitie tegen Nantes met ruim ver schil gewonnen. Het werd op een met slechts 1000 toeschouwers bezet Spangen 6-2. Bij de rust stonden de Rotterdammers als met 4-0 voor. Van Zoest (3). Van der Meer (2) en Henson scoorden voor Sparta. Pe- koet nam beide treffers van Nantes voor zijn rekening. Scheidsrechter Weerink leidde dit duel voor groep 4. Voor groep 7 won FC Utrecht thuis- spelend eveneens met grote cijfers. Het Belgische La Louviere werd na een 1-0 ruststand met 5-1 verslagen. Van Veen (2). Vriezen (2) en Gozems scoorden voor FC Utrecht; Darden- ne deed dat voor La Louviere. Scheidsrechter was Henk van Dij ken. Het aantal toeschouwers be droeg 1500. NEC won in Nijmegen ten aanchouwe van 600 toeschou wers met 3-2 van FC Antwerp. Hier was de ruststand 1-1. Surau, Hen driks en Janssen scoorden voor NEC. Oeurts deed datzelfde twee keer voor Antwerpen. Arbiter in Nijme gen Beirevoets Voor 1600 toeschouwers verloor Roda JC in Lens van de Franse eer ste divisieclub van die naam. Het werd na een 1-1 ruststand 1-3. Leo Degens scoorde het Limburgse doel punt Flack. Marx en Francoise scoorden voor Lens Ajax verloor in Barcelona de wed strijd tegen Barcelona met 3-1 na een 1-0 voorsprong bij de rust Het was de ..officiële' afscheidswedstnjd van Cruijff in Barcelona. Anderlecht won voorts in Leuven met 2-1 van eerste divisieclub Eindhoven. ter geen soelaas. De race naar de eredivisie is met de 1-0 Wageningse winst in ieder geval weer helemaal open. Wageningen MW stond ook in het teken van de confrontatie George Knobel-Frans Kórver. Zoals ongetwijfeld bekend was laatstge noemde enige tijd assistent van de Maastrichtse oefenmeester. Daarna trok Körver voor drie seizoenen naar het Belgische Tongeren waar hij zijn eerste praktijkervaringen opdeed als hoofdtrainer. Tongeren wilde Körver aan het einde van het vorig seizoen houden, maar de Limburger ging lie ver in op een lucratiever aanbieding van Wageningen. De leerling ontmoette dus de mees ter en er bestond voor Körver geen grotere voldoening dan dat hij Kno bel op een of andere manier sportief zou overtreffen. Na de nederlaag van woensdag in De Geusselt toonde de Wageningen-trainer zich zichtbaar geëmotioneerd. Hoewel zijn ploeg duidelijk niet opgewassen bleek te gen de technische kwaliteiten van de Maatrichtenaren, kondigde hij knar setandend aan dat zijn formatie vol komen onnodig had verloren. Op dat moment, in de catacomben van het stadion De Geusselt, ging er slechts één gedachte door hem heen: een sportieve revanche op MW en Knobel En wie een blik werpt op de ranglijst van de nacompetitie. voor gister avond. kon concluderen dat dé Berg bewoners eigenlijk ook maar weinig anders overbleef. Een nieuwe neder laag zou Wageningen reduceren tot vrijwel kansloos in de nacompetitie. Met dit uitgangspunt in het achter- Zeeger Tollenaar van Wageningen wint een luchtduel van MVV'er Huub Smeets. hoofd zoekt Wageningen gister avond al vroeg het offensief. In de basisopstelling had Frans Körver in vergelijking met woensdag één be langrijke wijziging aangebracht. In de spits was Kees van der Berg, die doorgaans als middenvelder mee speelt, geposteerd. Jan Menting schoof dientengevolge op naar de linkerflank. Kees van der Berg vuurde in die eerste helft vanuit zijn hangende- splts-positie enkele harde schoten af. En de aanvallende bedoelingen legde Wageningen ook al geen wind eieren. Na een kwartiertje mikte Pe ter van der Ley met een ver én hard schot op de lat waarna de terugs pringende bal door Bram Braam op gevangen en ingeschoten: 1-0. Het duel werd er een stuk grimmiger door want MW raakte steeds geïrri teerder. Smeets moest toezien dat een kopbal van hem door aanvoer der Van der Klift maar ternauwer nood van de lijn werd verwijderd terwijl een inzet van Webb op de lat terechtkwam. De Maastrichtenaren moesten daarnaast zelf op het mid denveld vaak paniekerig aan de noodrem trekken, hetgeen Janssen een gele kaart kostte. De invaller voor Kerstgens maakte er een hobby van op het middenveld tegenstan ders onderuit te halen. Nog méér beroering wekte een hard schot van Van Osenbrugge die door Lacroix van de doellijn werd gekopt. Toeval overigens, want de Limbur ger had op goed geluk naast de doel paal postgevat om Gerards wat rug dekking te geven. Een identieke situ atie deed zich een kwartier na rust voor. MW dat eindelijk de nood zaak van het aanvallen had ingezien trok massaal samen in de doel- mond van Wageningen. Smeets, even losgelaten door Tollenaar, kon uit een voorzet van Kowalik het leer hard inkoppen. Bram Braam pateer de de bal evenwel voortreffelijk. MW bleef na die doelkansen naar het hoofd van Smeets zoeken waar door Bert van Geffen enkele be nauwde ogenblikken doormaakte. Maar de bonkige doelman kweet zich voortreffelijk van zijn taak. Tot in de laatste seconde hield hij het Wageningse doel brandschoon. WAGENINGEN-MW 1-0 (14)) 14. Braam 1-0. Scheidsrechter Beek. Toeschouwers 9.000. WA GENINGEN Van Geffen; Braam. Van de Klilt. Tollenaar. Tomas; Van Osenbruggen, Van der Ley. Leushuis; Hazelhekker (Bish), Van der Berg, Menting. MW: Gerards; Webb. Lacroix, Dijkstra. Schrijnemakers; Janssen (Mulkens), Bonfrère, Quaden, Kowalik, Smeets. Roosen (Van Berlo). ZEIST Op de eerste mooie zater dag van het jaar werd de algemene Jaarvergadering van het amateur voetbal in Zeist door de veelheid van de aan te nemen besluiten in dikwijls Ingewikkelde materie een marathon. Méér dan zeven uur uit puttend vergaderen weerhield de afgevaardigde Veringa er aan het eind niet van voorzitter Jo van Marle de evenknie te noemen van de legendarische official Karei Lotsy. Voor de aanwezige afdelingsbe stuurders was dit gezien het ap plaus geen krasse vergelijking. Feit was dat de toch al hooglijk gewaar deerde voorzitter van het amateur- bestuur en eerste vice-voorzitter van de KNVB bij zijn volgelingen nog meer respect had afgedwongen door de manier, waarop hij de ver gadering door de zwaar beladen agenda loodste. Van Marle mani festeerde zich in al zijn grootheid, beminnelijk, maar vooral vooruit strevend. Een knap staaltje van hem was om staande de vergade ring een gat in de begroting, dat de afgevaardigden met grote meerder heid hadden laten vallen, te dekken. In zijn openingswoord verweet Van Marle de samenstellers van het niet aan de orde komende rap port „Gezonder Betaald Voetbal" dat ze vergeten waren dat het ama teurvoetbal met zijn miljoen leden ook nog bestaat. Hij stelde dat het amateurvoetbal graag wil meewer ken aan gezonder betaald voetbal en kreeg applaus toen hij voorstel de een telegram te sturen naar het Nederlands elltal in Argentinië. Van Marle maakte ook een abrupt einde aan de al jaren durende dis cussie over het nieuwe bondsblad. De amateurclubs werden verplicht een aantal abonnementen ver plicht af te nemen. Dat bracht een inkomstenpost op de begroting van 830.000 gulden. Er waren voorstel len om die post om te slaan over de ledenaantallen per vereniging (per honderd leden), maar Van Marle wist de afgevaardigden te winnen voor het voorstel van zijn bestuur. Clubs met in de KNVB-competitie uitkomende elftallen zijn verplicht drie abonnementen te nemen voor een totaal bedrag van 275 gulden per jaar. afdelingsclubs twee abon nementen voor 150 gulden en zaal voetbalclubs een abonnement voor 75 gulden. De bondsvergadering op 1 Juli zal deze zaak definitief vast stellen. Het hete hangijzer „bondsblad" was betrekkelijk snel weggehan gen. het voorstel van de verhoging van de inkomsten van het amateur voetbal hield de gemoederen lang bezig en werd dan ook slechts aan genomen als het in twee fasen zou worden uitgevoerd. Het bestuur wilde de verenigingscontributie verhogen van een rijksdaalder naar honderd gulden en de inleggelden voor elftallen in de competitie van tien naar vijftig en in het beker toernooi van vijftien naar vijfen twintig gulden. De vergaderinz ging voor dit jaar slechts "akkoord met een halvering van de verhogin gen. Dit impliceerde dat van het begrote kwart miljoen gulden de helft wegviel. Een gat. waar Van Marle een oplossing voor vond. Op de begroting was namelijk twee ton uitgetrokken voor een enquête in het amateurvoetbal. Daarvan zal slechts 75.000 gulden gebruikt worden. De begroting (inclusief een post voor opleiding van ondernemings- raadpersoneel. die komt er ook bij de KNVB), die een bedrag van bij na 18 miljoen gulden omvatte, werd verder zonder veel problemen vastgesteld. De nieuwe statuten van de KNVB werden vervolgens inhoudelijk goedgekeurd. De ama teursbepalingen hadden als het aan Van Marle had gelegen ook vlot doorgegaan, maar met name de afgevaardigde Weber (Den Haag) had nogal wat In te brengen. In een bondig rapport toonde hij aan. dat amateurspelers volgens de huidige regels van de KNVB bedra gen van zo'n 7.000 gulden kunnen opstrijken aan kilometervergoe dingen. verteergeld enzovoorts. Weber wilde de klok jaren terug- draalen en de vergoedingen aan amateurspelers drastisch beknot ten. Hij bracht zeven verschillende voorstellen in stemming. Ze wer den op een (wordt nader onder zocht) na allemaal verworpen Ook de mogelijkheden tot betaling van de niet actieve amateurs wer den aangevochten. „Dat is de enige redding van ons kader", pleitte Van Marle, „het is geen goede oplossing, maar als we b.v. een sportleraar van een school niet meer betalen voor wat hij bij een voetbalclub met jeugd doet, hebben we binnen kort geen kader meer". Het bestuur van het amateurvoet bal kwam vervolgens met het voor stel tot een eenmalige heffing van een gulden per lid tot het kweken van financiële reserve. Van Marle wist de vergadering in zoverre te overtuigen dat de reservekweek van een miljoen gulden in twee jaar zal worden verwezenlijkt. Bij de vaststelling van de regle menten van het amateurvoetbal bleek dat uitspraken van een rech ter geen invloed hadden. Een be taalde voetballer, die weer naar de amateurs terugwil, blijft verplicht het eerste jaar opnieuw bij zijn oude amateurvereniging te gaan spelen. Pas na een jaar mag hij van club veranderen. Een oud-semi- prof bij Den Bosch kreeg van de rechter gedaan dat hij mocht gaan spelen voor de club die hij wenste en vocht met succes de reglemen ten van de KNVB aan. „Die zaak was geen aanleiding om ons regle ment te veranderen. Een amateur Is verplicht voor 1 mei overschrij ving aan te vragen. Waarom zou den we dan een betaalde speler de kans geven om dat pas in augustus te beslissen als gebleken is dat hij in het betaalde voetbal niet meer meekan?", motiveerde Van Marle. MILAAN De Belg Johan de Muynck is zijn landgenoot Micg^ Pollentier opgevolgd als winnaar van de Ronde van ItjjJJs Evenals vorig jaar zorgde De Muynck voor een Belgische ver t hc sing door de 61e editie van de Giro op zijn naam te schrijvenjom grote verliezer zondag in Milaan was ongetwijfeld de Italifde Francesco Moser, drie weken geleden gestart als de grote fa gjj Alle ogen waren in deze Giro gericht op de Italianen. Immers, absent wa ren onder meer Eddy Merckx, de vijfvoudige winnaar die zijn carrière inmiddels heeft beëindigd, de win naar van vorig jaar Pollentier, die evenals zijn kopman Freddy Maer- tens naar de Ronde van Frankrijk gaat, en de nieuwe Franse vedette Bernard Hinault, die in Spanje zijn slag sloeg. De weg leek vrij voor een Italiaan: Francesco Moser of Gian- battista Baronchelli. Maar evenals vorig jaar was het een outsider die de zaak al snel onder controle had. Reeds in de derde etappe veroverde De Muynck de rose leiderstrui, die hij niet meer afstond tot en met de laatste rit zondag in Milaan, waarin hij als 64e in een gesloten peloton over de eindstreep ging. Met veel verve en de steun van veteraan Felice Gimondi verdedigde de 29-jarige coureur uit Waarschoot zijn leidende positie en veroverde zo de belangrijkste zege uit zijn wieler- loopbaan. Francesco Moser heeft de slag al in het begin verloren. De wereldkampi oen had verklaard deze Giro te berg achtig te vinden. Maar hij heeft ge weigerd voldoende afstand te nemen in de vlakke ritten, ofschoon hij wist dat hij er in de bergen nauwelijks aan te pas zou komen. Weliswaar manifesteerde hij zich herhaaldelijk in zeer riskante eindsprints, hetgeen hem wel vier etappezeges opleverde, maar niet de rose trui. Bovendien werd hij verzwakt door het afstap pen van zijn ploegmakker Roger de Vlaeminck. Baronchelli had niet de handicap van Moser in de bergen, maar de goede Italiaanse klimmer slaagde er toch niet in los te komen van De Muynck. De Belg zelf bleef overigens uiterst vooizichtig in het ventileren van zijn winstkansen. Hij wilde zich daar niet over uitspreken voor de aankomst in Milaan: „Voor de laatste meter is afgelegd is een koers nooit gewon nen, ik weet waarover ik het heb," zei hij bij voortduring. Hiermee refe reerde De Muynck aan de Giro van drie jaar geleden. Tot aan de laatste dag ging hij toen aan de leiding, maar greep door een valpartij in de laatste etappe toch naast de winst. De enige Nederlander die de Giro uitreed, Roy Schuiten, eindigde op de 44e plaats met een achterstand van 2 uur 9 minuten en 45 seconden op winnaar Johan de Muynck. Eindklassement: 1. Johan de Muynck (Bel) 101.31.22, 2. Gianbattista Baronchelli (Ital op 0.59.3. Francesco Moser (Ita) op 2.19,4. Wladlmi- Og a are ro Panizza (Ita) op 7.57, 5. Giuseppe S%n (Ita) op 8.19,6. Ronald de Witte (Bel) op p" v Alfio Vandi (Ita) op 9.04, 8. Claudio Bert# eei (Ita) op 9.25,11. Felice Gimondi (Ita) op LIENZ De Oostduitser Hi^f Kickeritz heeft zondag de d'aïs etappe van de Ronde van Ooste piicl voor amateurs, van Klagenfurt jpar Lienz over 146 kilometer, gewor emt In de eindsprint van een comings peloton versloeg de Oostduitsi nde. Nederlander Jan Feiken. Derde de Westduitser Wilfried Trott. Jüen, Het klassement wordt na de dlKoe etappe nog steeds aangevoerd te de Westduitser Dieter Flögel, difcde c voorsprong van 11 seconden heejiar de Pool Ryszard Szurl;ovski. CREIL De Fransman Jacqu< classan heeft zondagmiddag d( de en laatste etappe van de r van de Oise gewonnen. Hij legt,- 103 kilometer van Beauvais Creil af in 3 uur en 54 seconder®™? Belg Teirlinck die vierde werd. F aar< beslag op de eindoverwinning. F135 van Vliet werd door zijn negr plaats in de derde etappe 13e LStig die Eindklassement: 1. Teirlinck 12.34.27, 2. de S (Fra) op 3 seconden. 3. Sanders op 0.06, hl( Vliet op 0.07. BRIGHTON - De Brit Phil l,en fiths heeft zondag in Brightolkaai proloog van de Ronde van Eng< voor amateurs, gewonnen. Hijede de snelste in de tijdrit over 3,2 m 8 meter in 4 minuten 15.6 secoi :vaa; Tweede werd de Zwitser Hans °Id" op 0.4 seconden en als derde eiip P' de de Pool Jan Jankiewicz oj da seconden. te Naast drie ploegen van de Bp'3™ eilanden nemen negen buitenla n Pf.( equipes deel aan de ronde: N( land, Denemarken, Spanje, Ven 'Y31- de Staten, Polen, Zweden, Zwiv land, Tsjechoslowakije en de S< de Unie. Op 10 juni is de finish in B pool, dat bereikt zal worden, n ,s de renners (62 bij de start in B 3315 ton) 1760 kilometer hebben afge HEERENVEEN - Frits Schü le| Didam heeft zaterdag de Rond£ Zuid-West-Friesland gewonnen plaats in de derde etappe eindklassement op zeven seci achter de winnaar. atle legde de 161 kïïomete'r met sta uner finish in Heerenveen af in 3 ui sj?e minuten en 45 seconden. Schütfn ®e eerder deze week als achtste eii1311€ de in Olympia's ronde van N(..W35 land, had een voorsprong van dY®e een minuut op een groep, waa ulJn Gerrit Brokelman de sprint wo Frits Schür (Didam) 161 km in 3.37 h&d' lkklr Gerrit Brokelman (Hardenberg) op 1.04, cher Vlot (Wanneperveen), 4. Gerard Scl n H ITpp Anolt A Hpnlr Ulllcaarc (fiphllnHpIt X 1 ien. (Ter Apel). 5. Henk Mutsaars (SchijndeD.6 Ribbers (Groenlo), 7. Tiemen Zijlstra (M( 8. Ad van Peer (Sprundeli, 9. Egbert K< OOf (Emmeloord). 10. Eddie Gevers (Schijnd* evol is ge ?n g( ibij ng k eeds ayof: ge n« «ze PERI etitie al ni< ontlc uel i )ns I lan d De to niet i le he Kijk op de verpokking ven Iglo lunchkroketten, bitterballen en frikandellen! Of heel een wedstrijdkaart bij uw winkelier (ook verkrijgbaar bij Iglo, Postbus 2114, Utrecht) jj* nmpiw pttitl ►tuna Dat kan je niet koud laten. (zuider

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10