Nieuw Verpleeghuis inVeenendaal. Wolfheze f 'sir Interkerkelijk Verpleeghuis „de Meent"fe Veenendaal. afdelingshoofd het nieuwe spittaal het nieuwe spittaal verpleegkundige Stichting Christelijke Verpleeghuizen OK-verpleegkundige logo-akoepedist(e) afdelingshoofd Een afdelingshoofd inSt.Hiëronymus.... Veipleeghuis St. Hiëronymus afdelingshoofd Trouw hoort bij u. En bij 355.000 andere Trou w-lezers. Elke ochtend. VAN DEN BERGH-STICHTING O docent(e) bezigheidsbegeleiding praktijkbegeleider(ster) svn stichting verpleeghuizen nederland Nachthoofd Afdelingshoofden Informatie en sollicitatie Waarnemend afdelingshoofden ZATERDAG 27 MEI 1978 TROUW/KWARTET Tf diakonessenhuis Het Oiekonetsenhws- Reta/a in Dordrecht. geloqen een de rijksweg Rotterdam - Brede, is een modern uitgeiust ziekenhuis met een capaciteit tan 476 bedden Het kompiet omvat zes terpleegaidelingen een psychiatrische khmek. een centrum voor haemodiatyse. een polikliniek met traumatologist tunctie. een klinisch-chemisch- en isoiopenlaboratonum. een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 mtern gehuisveste leerling verpleegkundigen. De medische stal bestaat uit plm. 40 specialisten. ruim 700 modewerkers in dienst. Op onze nieuwe, met moderne apparatuur uitgeruste afdeling CARDIO CARE kan op korte termijn een worden geplaatst die de gespecialiseerde opleiding harlbewaking heeft gevolgd of bereid is deze cursus in ons ziekenhuis te volgen. Het vinden van passende woonruimte le vert in Dordrecht over het algemeen geer\ problemen op. De arbeidsvoorwaarden en honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Postbus 444 te Dordrecht. Wij zijn nu nog met ons vijven. "WIJ" betekent 5 afdelingshoofden van het verpleeghuis "De Poort". Onze leeftijd is relatief laag, onze ambities zijn hoog. Gevolg: één van ons gaat elders verder studeren (fijn voor haar!). Wij zijn nu erg nieuwsgierig wie op 1 augustus a.s. als ons kwintet weer vol maakt! Hij/zij zal in het bezit moeten zijn van een gezonde teamgeest, een flinke dosis humor en de Christelijke levensovertuiging zijn toegedaan en natuurlijk het diploma ziekenverpleging A en/of B, liefst enkele jaren ervaring in een leidinggevende funktie, bij voorkeur nog aangevuld met staf- of managementopleiding. Maak eens gauw een telefonische afspraak met ons hoofd verpleegdiensU zr. H.M. Binnendijk-Huyboom, voor een oriënterend gesprek met ons. Julia. Bep, Bill, Nico en Jan. Hugo do Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 82 63 05. streekziekenhuis warnsveld /bij zutphen Ons ziekenhuis beschikt over een viertal modem inge richte operatiekamers. Oe OK's staan ten dienste van de algemene chirurgen, waaronder thorax- en vaatchlrurgie. dè KNO-arts. de gynaecologen, de uroloog, de oogarts, de orthopedisch chirurg en de kaakchirurg. Wij zoeken ter uitbreiding en versterking van het OK-team met OK-opleiding. Zr. H H Koenders. Hoofd OK. is gaarne bereid tot nadere informatie, telefoon 05750 - 84411. Aanstelling en salariérmg volgens rijksregeling en afhan kelijk van opleiding en ervaring. Wij verlenen onze medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeels zaken. Ooyerhoekseweg 8. Warnsveld. „Hendrik von Boeijen-oord" Assen Ned. Herv. Inrichting voor Onderzoek en Advies, Behandeling, Opvoeding en Verzorging van Zwakzinnigen zou graag in contact komen met een: It fill- «I ptrt-time dienshrertand Die, samen met een aanta! collegae en andere deskundigen, tot taak zal krijgen de dagelijks begeleiding, het onderzoek en eventueel behandeling van onze geestelijk gehandicapten. Zijn/haar taak omvat tevens poliklinisch werk en klinische observatie. De afdeling is uitgerust met uitgebreide audiometrische appara tuur. Telefonische inlichtingen worden graag verstrekt door mevr. A. Wassenaar, tel. 05920-13843. toestel 354; privé 050-348457. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie. Burg. Both. Lohman- weg 8. Assen. streekziekenhuis warnsveld /bij zutphea Het ziekenhuis heeft 350 bedden waarvan 12 bedden behoren tot een modern geoutilleerde afdeling intensieve verpleglng/harlbewaklng. In verband met het aanvaarden van een funktie buiten de gezondheidszorg van de huidige funktionaris zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van Taakgebied: verantwoordelijk voor de kwaliteit van patiëntenzorg van beide subafdelingen mede verantwoordelijk voor de interne opleiding IC/CC. Wij vragen: ruime verpleegkundige ervaring in een leidinggevende funktie ervaring op genoemd specialistisch gebied. Wij hanteren de rechtspositieregelingen van de Gemeente Zutphen. Rang en salaris maximaal 1e verpleegkundige a. Zr. H. W. Boerdam, Hoofd Verplegingsdienst, verstrekt gaarne nadere inlichtingen, tel. 05750 - 84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken, Ooyerhoekseweg 8. Warnsveld. 78-08 geeft leiding aan een afdeling met 32 patiënten, zorgt voor een stuk organisatie, maakt planningen en blijft bij dat alles ook zélf nog een bijdrage leveren aan de aktieve verpleging. Dit is in 't kort de taak, die wij willen toevertrouwen aan en waar over wij in een uitvoerig gesprek willen praten met een ervaren verpleegkundige A of A en B die interesse heeft in de psycho- geriatrie. Wanneer u meer wilt weten over deze funktie en over ons goed geoutilleerd tehuis voor 70 psycho geriatrische patiënten, kunt u een af spraak maken met mevr. A. Midhat. tetefoon (030)515221 Wilt u direkt solliciteren: dan wordt uw brief met belang stelling tegemoet gezien door de direktie van verpleeghuis St. Hiëronymus, Maliesingel 77, Utrecht 'nhuisvandeSticftingKABU HkJ Psyctv Ziekenhuis Psychiatrisch Ziekenhuis "Wollheze". 6874 BE Wolfheze <bi| Arnhem) 08308 241 Vereniging lot chnsteli|ke ver /orging van geestes en zenuw zieken VTDI1» Binnen één van de afdelingsteams. op paviljoen Schoonoord waar een voortgezette behandeling plaats vindt voor 36 patiënten, bestaat de vakature vooreen Het B-diploma (en eventueel A-diploma) en de stafopleiding zijn een eerste vereiste. Wij denken aan een kandidaat die beschikt over leidinggevende kapaciteiien en een ruime ervaring heeft in het werken met groepen patiënten. Zi|/hi| zal in een mutti-disciplinair team werken en in staat moeten zijn om zowel de belangen van de patiënten als van het personeel - binnen en buiten het pavil|oen - te behartigen Wij achten het noodzakelijk dat zij/hij op daadwerkelijke wijze een bijdrage levert aan de verdere ontwikkelingen binnen de afdeling. Een christelijke levensovertuiging vinden wij belangrijk. Aanstelling zal geschieden in de rang van 1ste Verpleegkundige-A Een woning is beschikbaar Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heren E Iwemaen J. Verhoeven, toestel342 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie, t a v de heer H. Huberts Protestants Christelijke Inrichting voor geestelijk gehandicapten ZWARTE WEG 20 - 2201 AC NOORD WIJ K-BI NNEN CC ZWARTEWEG 20 - 2201 AC NOORDWIJ K-BI NNEN Telefoon (01719) 19320 Binnenkort ontstaat binnen de Afdeling Opleiding voor Z-verpleegkundigen de vacature voor een De taak omvat in hoofdzaak het voorbereiden en het geven van theoretische en praktische lessen in het kader van de opleiding voor leerling verpleegkundige Z. De lessen hebben te maken met activiteiten die door de leerling uitgevoerd worden in en rond de woon-leefsituatie van onze zwakzinnige bewoners. Tevens wordt verwacht dal de kandida(a)t(e) in samenwerking met de docent-coördinator van de Bezigheidsbegeleiding een bijdrage kan leveren aan een verantwoorde didactische (methodische) opbouw daarvan. Gedacht wordt aan iemand met cén van de volgende opleidingen: - diploma Kleuterleidster A en B - volledig bevoegd onderwijzer(es) - akte N XX Tevens dient de aan te stellen docent(e) te beschikken over goede contactuele eigenschappen. Een positieve christelijke levensovertuiging is, gezien het karakter van de inrichting, gewenst. De salariëring is, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 2345,21 en maximaal 2841,51 bruto per maand. Verder is de CAO voor het Ziekenhuiswezen van kracht. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot: - B.F.L. Jonker (hoofd opleiding), tst. 410 - J. Volbeda (doc./coörd. Bez. Beg.), tst. 211 Schriflelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Mevrouw T. Pouwels. "De Stichtse Hof' te Laren (N-H) is een van de 4 psychogeriatrische verpleeg huizen voor hulpbehoevende bejaarden, die ressorteren onder de Stichting Verpleeghuizen Nederland ..De Stichtse Hof' zoekt voor de begeleiding van de leerlingziekenverzorgenden een tot zijn/haar taak behoort o.m.: de begeleiding van leerlingen op de afdelingen in samenwerking met de opleidingschool. .afdelingshoofden en de hoofdverpleegkundige: de begeleiding van de leerlingen in het praktijklokaal. Gegadigden dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A. Zij die ervaring hebben in een psychogeriatrisch verpleeghuis genieten de voorkeur. De mogelijkheid bestaat om intern te wonen. Salarisregeling, studiekosten alsmede eventuele verhuiskostenregeling volgens de C A O. voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u kontakt opnemen met Zr. D. Mouthaan, telefoon: 02153-87744. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen kunt u richten aan de heer H. Bos. verpleegkundig direkteur van De Stichtse Hof, Naarderstraat 81, Laren (N.H.). De Interkerkelijke Stichting Verpleeghuizen te Veenen- daal is een Stichting, waarin protestants christelijke kerken samenwerken ten behoeve van door ouderdom hulpbehoevende mensen. De basis van het funktioneren van de Stichting is een Christelijke levensvisie. De Stichting heeft in opril van dit jaar Verpleeghuis .de Meent* geopend, ten behoeve von 120 geestelijk gestoorde bejaarden. Wonen en verzorgd worden zijn de uitgangspunten in dit nieuwe verpleeghuis. Het streven is er don ook op gericht dot de bewoners .centraal* komen te stoon. En dat hen zoveel mogelijk kansen geboden worden inhoud oan hun leven te geven. Wie we zoeken en wat de opleidingseisen zijn Voor de opbouw en begeleiding von de ver plegingsdienst zoeken wij kontakt met: Voor deze funktie denken wij aan verpleegkundigen A en B. Ons streven is het dienstrooster zodanig in te richten, dat 4 nachthoofden gezamenlijk en in onderling overleg deze dienst vervullen. Arbeidsvoorwaarden De CAO. voor het ziekenhuiswezen zal worden ge hanteerd voor de arbeidsvoorwaarden. Onderdeel von deze voorwaarden is o.a. de pensioenregeling voor de Gezondheid, Gesstelijke en Maat schappelijke belangen, het P.G.G.M. De 4 afdelingshoofden zullen elk voor zkh de zorg hebben voor 30 verzorgingsploatsen. Voor deze funktie denken wij aan ervaren verpleegkundigen, die in het bezit zijn van de diplomo's A en B. Een voltooide stofopleiding is een pré, ervaring in het leiding geven in een verpleeghuis strekt tot oonbeveling. Wij denken voor deze funktie oan verpleegkundigen, die in het bezit zijn von het diploma verpleeg- kundige-A. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie van Interkerkelijk Verpleeghuis „de Meent", Grote Beer 10, Veenendaal. Informatie wordt u graag verstrekt door de heer A. P. de Smidt, verpleegkundig adjunkt-directeur, telefoon 08385 - 191 77.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18