j Technisch- commercieel Inspekteur Trouw 625 gemeente dordrecht directeur van de dienst openbare werken en stadsontwikkeling en van het grondbedrijf Adjunkt hoofd financieel-economische afdeling (FEA) CHEF BUITENLANDREDAKTIE personeelsfunktionaris Beheersstichting Patrimonium sk 't Engelse Kanaaleiland STAFFUNCTIONARIS ECONOOM of JURIST i J 3 2cjjuiaiJU] -üuoJJ) hoofd van de administratie ZATERDAG 27 MEI 1978 TROUW/KWART Burgemeester en wethouders van Dordrer^rt (ca. 104.000 inwoners) roepen in verband met het vertrek van de huidige functionaris sollicitanten op voor de functie van .h.-fjf Deze dienst telt ca 450 medewerkers. De directie wordt gevormd door een directeur en een plaatsvervangend directeur. De integratie en coördinatie van de bijdragen uit de diverse dienstsectoren zal plaats vinden in een gestructureerd, regelmatig overleg tussen directie, sectorhoofden en chefs van staf afdelingen, onder leiding van de directeur. De werkzaamheden van de dienst liggen op het gebied van stadsontwikkeling en volkshuisvesting, stadsvernieuwing, civiele techniek, bouwkunde, bouw- en woningtoezicht, beheer en onderhoud van openbare infrastructuur (wegen, rioleringen, beplantingen e.d.), landmeten en grondbedrijf. Als serieuze kandidaten voor deze functie zullen worden aangemerkt, zij die - een technisch universitaire studie hebben voltooid, bij voorkeur in de richting civiele techniek, aangevuld met planologische kennis en ervaring; - ruime ervaring hebben opgedaan in een vergelijkbare of daarop voorbereidende functie; - bereid en in staat zijn gebruik te maken van management technieken ten behoeve van een efficiënt en effectief functioneren van de organisatie; - het vermogen hebben om nieuwe ontwikkelingen te stimuleren, in gang te zetten en te continueren; - over goede contactuele eigenschappen en sociale vaardigheden beschikken met het. oog op de eisen die vanuit het intern en extern functioneren van de dienst worden gesteld; - in staat zijn de kennis en bekwaamheden van medewerkers te onderkennen, op waarde te schatten en dienovereenkomstig te benutten, alsmede een positieve instelling hebben ten aanzien van het overleg met de personeelsvertegenwoordiging in de medezeggenschapscommissie. Het salaris bedraagt minimaal f7360 en maximaal f9045,- per maand, exclusief de vakantietoeslag ad 8%. De bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Burgemeester en wethouders zullen zich laten adviseren door een selectiecommissie, bestaande uit vertegenwoordigers van de gemeenteraad, hun college, de dienst en de gemeentesecretarie. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de procedure. Informaties over de te vervullen functie kunnen tot de sluitingsdatum van de sollicitatietermijn worden ingewonnen bij drs N.L.P. Lamers, wethouder ruimtelijke ordening en ir. H.H. Tonkes, de huidige directeur van de dienst. Beide heren zijn bereikbaar onder telefoonnummer 078 - 300Ö0. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot drie weken na plaatsing van deze advertentie worden gericht aan burgemeester en wethouders van Dordrecht, Stadskantoor, Spuiboulevard 300,3311 GR Dordrecht. HET BEDRIJF Opleiding en ervaring Voorzieningen Informatie, sollicitatie Het gaat om de organisatie en leiding van deze afdeling. 10 medewerk(st)ers. welke ressorteert onder de administrateur. Het is de bedoeling, dat na enkele jaren bij gebleken geschiktheid aanstelling volgt tot hoofd van de afdeling. Van de gegadigde wordt een belangrijke inbreng verwacht op het gebied van het analyseren en interpreteren van de gegevens van de eigen schijven-computer, het beoordelen en bewaken van het economisch rendement en bij deelname in projektgroepen Leidinggevende en organisatorische kwaliteiten zijn een eis. Naast de FEA zijn er de afdelingen Onderhouds Technische Dienst. Nieuwbouw, Participatie en Sociaal Beheer Totaal 80 medewerk(st)ers Onze vereniging is een dienstverlenende instelling met 4500 woningen, winkels en bedrijfsruimten, die als doelstelling heeft te voorzien in woningen, zowel in de koop- als huursector, voor minder draagkrachtigen in het bijzonder. De vereniging w»l niet alleen bouwen en beheren, maar binnen een vastgesteld budget een goed woonklimaat bevorderen Wij geven aandacht aan minderheden, inspraak en goede voorlichting. Adviesverle ning over financiering, wonen naar draagkracht en woon- en beheersvormen willen wij ontwikkelen Wi| werken in teamverband in een gezellige werkomgeving en in een prettige sfeer. Bedrijfs-economische opleiding en bij voorkeur enkele jaren praktijkervaring. De vereniging biedt zijn medewerk(st)ers een goed salaris. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. woningcorporaties Studie- en reiskostenvergoeding horen ook daarbij. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie-procedure. Voor inlichtingen kunt u bellen met de direkteur of administrateur van de vereniging, telefoon 010-82 75 55 Uw sollicitaties kunt u richten aan: Woningbouwvereniging IJsselmonde, Adriaan de Jongstraat 32, 3078 GA ROTTERDAM. Op de envelop de letters FEA vermelden. Bij het protestant-christelijk ochtendblad komt binnenkort bij de redaktie in Amsterdam de funktie vrij van Voor deze funktie wordt gezocht naar een man/vrouw met een ruime journalistieke ervaring en een aantoonbare belangstelling voor en kennis van internationale vraagstukken Hij/zij zal leiding moeten geven aan een team van gespecialiseerde journalisten die de dageli|kse nieuwsvoorziening over internationale ontwikkelingen verzorgen en daarbij tevens zorgen voor achtergrond-informatie en analyses Deze funktie zal voor het grootste deel moeten worden vervuld aan het bureau Daarnaast bestaat er voor de desbetreflende funktionans een beperkte mogelijkheid zelf te reizen. De huidige chef buitenland, de heer R Muider is graag bereid nadere informatie te verstrekken. Telef. 020-913456. toestel 735. Schnftehike sollicitaties richten aan de afdeling personeelzaken, de heer D. van der Windt, Wibautstraat 131 postbus 859 - 1000 AW Amsterrlnm De Beheersstichting Patrimonium verricht de aktiviteiten die nodig zijn voor het beheer van de circa 15.000 woningen van de prote stants-christelijke woningstichtin gen Patrimonium Amsterdam en Patrimonium Zaanstreek-Waterland. Bij ons bedrijf werken ongeveer 130 medewerkers op technisch, sociaal en administratief gebied. Met vergaande automatisering van het gehele administratieve gebeuren in het vooruitzicht is het gewenst de personele funktie, die tot nu toe werd vervuld door de direktie en de diverse diensthoofden, te gaan professionaliseren. Hierbij voimt de in overleg met het personeel opgestelde aanzet tot een gestruktureerd personeelsbeleid het uitgangspunt. In verband hiermee wenst onze stichting thans over te gaan tot het aanstellen van een (m/v) Tot de taken van deze staffunktionaris zullen onder meer behoren: het gestalte geven aan het gehele personeelsbeleid binnen de stichting; het adviseren van direktie, diensthoofden en afdelingschefs terzake van de uitvoering van het personeelsbeleid; het begeleiden van individuen en groepen in veranderende bedrijfssituaties; het in voorkomende gevallen verlenen van hulp aan personeels leden. Voor een goede vervulling van deze belangrijke funktie is het nood zakelijk dat een kandidaat beschikt over: een opleiding op HBO-niveau; j ervaring in een vergelijkbare funktie; kennis van de veranderingsprocessen die het gevolg zijn van automatisering; interesse in de volkshuisvestingsproblematiek. Salariëring geschiedt op basis van de C.A.O. voor personeel in dienst van woningkorporaties. Salaris-indikatie: f 3000,- tot f 4100,- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitaties richten aan onder staand adres t.a.v. de heer R. Otten, direkteur. Deze kan tevens nadere informatie verschaffen. Wij laten ons in de selektieprocedure bijstaan door een adviesbureau, ter wijl ook een psychologisch onder zoek tot de mogelijkheden behoort. Bezaanjachtplein 1, 1034 CR AMSTERDAM. Tel. (020) 31 09 31. 8-daagse vliegreis (h/p). 'n Eiland zonder auto's! Informatie/ boeking: Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 De Friesch-Groningsche Hypotheekbank houdt zich bezig met de financiering, de ontwikkeling en de exploitatie van onroerend goed De hypotheekverlening is regionaal opgezet. Ter intensivering van deze commerciële aktiviteiten zoeken wij voor de standplaatsen Groningen en Zwolle, commercieel ingestelde Inspekteurs die o.a. tot taak zullen krijgen het taxeren van onroerend goed; het opbouwen van een intensief relatiepatroon met tussenpersonen; het onderhouden van goede kontakten met overheidsinstanties. Voor deze zelfstandige funktie geven wij de voorkeur aan kandidaten in de leeftijd van 27-35 jaar, met een bouwtechnische voor opleiding op H.T.S.-niveau en een commerciële instelling. Het is noodzakelijk in de gewenste standplaat! of de directe omgeving daarvan woonachtig te zijn. Wij bieden een goed salaris en zeer aantrekkelijke secundaire arbiedsvoorwaarde waaronder gunstige financieringsvoorwaarder voor een eigen woning. Voor de uitvoering van de werkzaamheden wordt een auto ter beschikking gesteld. Indien u belangstelling heeft voor een van de geboden mogelijkheden nodigen wij u uit uw sollicitatiebrief te sturen aan de Friesch-Groningsche Hypotheekbank N.V.. afdeling Sociale Zaken t.a.v. de heer E. van den Heuvel, Herengracht 433, Amsterdam, onder vermelding van de door u gewenste standplaats. FRIESCH-GRONINGSCHE HYPOTHEEKBAN onnis h !3 mei sseme v Ton van Stei wc tic- But el ben )ijk t. Deputaten voor financiën en organisatie van de generale synode van De Gereformeerde Kerken in Neder land vragen een ter assistentie van de algemeen secretaris, voor werk zaamheden ten dienste van de gemeenschappelijke ar beid van de gereformeerde kerken. Wie deze functie binnen het algemeen secretariaat wil vervullen, moet belangstelling hebben voor het leven en werken van de kerken; goed met andere mensen kunnen samenwerken; zelfstandig kunnen adviseren en rapporteren over financiële, organisatorische en personeels-aangele- genheden op een gevarieerd terrein van werkzaam heden; secretariaatswerkzaamheden kunnen verrichten voor diverse organen. Gezocht wordt iemand, die universitair of door een hogere beroepsopleiding geschoold is als Leeftijd niet boven de 35 jaar. Gegadigden moeten bereid zijn een medische keuring en een psycho-technisch onderzoek te ondergaan. De materiële arbeidsvoorwaar den vertonen veel overeenkomst met die van het over heidspersoneel. Salarisgrenzen 2.776 tot 4.191 per maand. Uitloop mogelijkheid tot 4.933. De premie AOW/AWW wordt gecompenseerd. De standplaats is Leusden. Leden van de gereformeerde kerken, die voor benoeming in aanmerking willen komen, wordt verzocht hun sollicitatie binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het Algemeen secretariaat GKN, afd. personeelszaken, postbus 202 te Leusden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij drs E. Hazelaar, algemeen secretaris, tel. 033-43244, tst. 310. De cu lard. bus II Voor ons verpleeghuis met 170 bedden en een afdeling dagbt handeling zoeken wij op korte termijn een Voor deze funktie is het noodzakelijk dat uw opleiding i M B A.-niveau ligt. Voorts verwachten wij van u leidinggevende capaciteiten j ervaring. Mede daarom nemen wij aan dat u tenminste 24 jaar bent tery wij in verband met de leeftijdsopbouw van de reeds aanwezii funktionarissen anderzijds denken aan een maximum van jaar. U zult rechtstreeks ressorteren onder de econoom-adminisl teur, die deel uitmaakt van de direktie. Nadere inlichtingen worden graag, eventueel telelonis (05200-40333), gegeven door de heer G. Jongsma, econooi administrateur, aan wie u eveneens uw schriftelijke sollicita kunt richten. HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10