I Laatde Leeuw nietinzïihempie GOED BESTEED BIJ OA_ FAMILIEBERICHTEN nb< erl Psalm Jan de Leeuw, voetbal enthousiast. Is uit het oog verloren water op overhemd-gebied veranderd is. Jammer dat de Leeuw de laatste Jaren meer op voetbaluitslagen lette dan op komfortabele shirtvernieuwingen. Na deze advertentie is de Leeuw niet meer van plan om in z'n hempie te gaan staan. Hij draagt de nieuwste zomershirts van C&A! Let dus even op Jan de Leeuw. Dit is zon nieuw zomershirt. Sportief katoen, korte mouw. dubbel gestikt en het kost niet meer dan een kaartje eretribune 25.- Mouwen opstropen is er niet meer bij. Wél twee borstzakken, rugplooi en dubbel stiksel. Polyester/katoen. Het nieuwste zomershirt dus. 20- In dit hemd kun je rustig gaan staan. Eén stof (polyester/katoen) twee dessins en voor die prijs kun je niet buitenspel blijven. 30r WOENSDAG 24 MEI 1978 kunnen v®n maandag to* #o mei vrijdag telefonisch ven 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondegevond is dH alleen mogelijk van 18.00- 20 00 uur. Opa en Oma Hoofevecn- de Brer hartelijk gefeliciteerd met uw 55-jarig huwelijk. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind. Goede morgen oma Koen hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag van uw 18 kleinkinderen Monster, 24 mei 1978 De komende week hopen mijn vrouw en ik met onze kinderen en kleinkinderen ons 55-jarig huwelijksjubi leum in besloten familiekring te vieren en dan tegelijk te herdenken dat, na de huwelijksdag op 31 mei 1923, ik de 10e juni d.a.v. te Gorredijk als dienaar des Woords bevestigd werd. We zijn God dankbaar voor Zijn ontelbare zegeningen. Canadezenlaan 454 Leeuwarden C. van der Woude E. van der Woude-Sprik „Christus is ook voor mij gestorven" Ingegaan in de vreugde des Heren mijn lieve dochter, mijn dierbare vriendin, onze zuster, schoonzuster, tante en nicht Gerritje Maria Buitendijk op de leeftijd van 51 jaar Namens de familie E. M. Buitendijk-Luijte Rotterdam. 21 mei 1978 Gouwstraat 62' Corr. adres Gouwstraat 66* Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren woensdag en donder dagavond van 7.15-7.45 uur in de rouwkamer van het Ikazia Ziekenhuis, Montessoriweg 1 te Rot terdam. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 26 mei a.s. om 13.30 uur in de Bethelkerk, Boergoensevliet 24 te Rotterdam, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats „Charlois", Charloi- se Lagedijk 680 om plm. 14.30 uur. „Alles heeft zijn tijd" Pred. 3: 1-3 In zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft het de Heere behaagt nog onverwacht tot Zich te nemen onze geliefde en zorgzame man, vader en opa Klaas Groot Win. op de leeftijd van 61 jaar Enkhuizen: A. Groot-Westerterp W. Groot Kzn. Monnickendam: S. Boonstoppel-Groot J. W. Boonstoppel Martin, Marcel en Marleen Enkhuizen: M. Visser-Groot P. Visser Jeroen H. Groot W T. Groot-de Wolf J. Groot D. Eltingh-Groot D. O. Eltingh Esther Andijk: E. Roffel-Groot J. K. Roffel Sabine en Ruben Enkhuizen, 23 mei 1978 Westeinde 105 De begrafenis zal plaats vinden D.V. zaterdag 27 mei 1978. des nam. om 14.30 uur vanuit het Uit vaartcentrum. Breedstraat 66. Aanvang rouw dienst 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 26 mei van 19.30 tot 20.30 uur in genoemd centrum. Een dag na zijn verjaardag ging onze lieve opa Groot naar de Heere Jezus Martin Marcel en Marleen Jeroen Esther Sabine en Ruben Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud, woont de Vader in de hemel die van al zijn kinderen houdt. Enkhuizen, 23 mei 1978 Wie in Mij gelooft zei leven, ook al is hij gestorven Joh 11 25 Met grote verslagenheid delen wij u mede. dat plotseling van ons werd weggenomen onze gelief de schoonzoon, zwager en oom Klaas Groot op de leeftijd van 61 jaar echtgenoot van A uk je Westerterp Enkhuizen: H. Westerterp S. Westerterp-Berger Bodegraven: D. Batelaan-Westerterp Voorschoten: T. Pi Ion-Westerterp A. Pilon Ouderkerk a/d AmstH: B. Westerterp A. J. Westerterp-Upperman Enkhuizen: A. de Vries-Westerterp J dc Vries neven en nichten „Wees getrouw tot de dood en Ik zal u geven de kroon des levens" Openb. 2:10 De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Ommen geeft met leedwezen kennis van het over lijden van Ds. S. G. Bloem op de leeftijd van 74 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij het pastorale werk, dat hij gedurende zijn emiritaat met grote toewijding in onze gemeente heeft verricht Namens de kerkeraad, Ds W. A. van den Berg, Op 22 mei j.l. kwam tot ons het bericht dat Ds. S. G. Bloem is thuis gehaald door zijn Heer en Heiland waar van hij vele jaren heeft mogen getuigen. Slechts een korte tijd heeft de gemeente van Schildwolde van zijn bijzondere kanselgaven mo gen genieten: Geve de Heer mevrouw Bloem de kracht om dit verlies te dragen. Namens de Gereformeerde Kerk van Schildwolde: R. F. de Boer, praeses H. Bouwman, scriba De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Hoogkerk ontving het bericht van het plotselinge overlijden van haar oud-predikant. Ds. S. G. Bloem Wij gedenken met grote dankbaarheid zijn trouwe dienst in onze gemeente in de periode 15 juli 1945- 2 oktober 1949. Moge de Heiland zijn vrouw troosten in dit ver driet Namens de kerkeraad van de Gereformeer de Kerk van Hoogkerk, Ds. H. Langenburg, preaeses M. W. Kaldeway, scriba De Heer is mijn Herder, mij ont breekt niets. In vrede heengegaan onze geliefde zorgzame va der, groot- en overgrootvader Teunis Raaphorst weduwnaar van S. E. van Egmond in de ouderdom van 85 jaar. 's Gravenhage: G. Schuil-Raaphorst J. Schuil Canada-Owen Sound: N. Berg-Raaphorst Joh. Berg Hilversum: S. E. Raaphorst Alphen a/d Rijn: M. C. Voskuilen-Raaphorst P. Voskuilen J. Di Raaphorst L. Raaphorst-Hoogendijk T. Raaphorst A. E. Raaphorst-Bogaards C. Raaphorst C. Raaphorst-Booy kleinkinderen en achterkleinkind. Alphen a/d Rijn, 22 mei 1978 Marnixstraat 87. Geen bezoek aan huis geen bloemen Vader is opgebaard in één der kamers van de Maranatha-kerk, ingang J. Coninckstraat, waar woensdagavond van 7.30-9.00 uur gelegenheid is tot condoleren. De teraardebestelling zal plaats vinden D.V. don derdag 25 mei 1978 op de Oosterbegraafplaats te Alphen a/d Rijn. Aankomst aula 3.00 uur n.m. Na de begrafenis is er ook nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit Uzelf: het is een gave van God: niet uit werken, opdat niemand roeme. Efeze 28 en 9 Bedroefd maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij U kennis dat de Heer op Zijn tijd tot Zich genomen heelt, onze geliefde man, vader en grootvader Johannes Pasveer op de leeftijd van 76 jaar Baam: F. Pasveer-van Tarel Nieuwegein: E. G. Koekman-Pasveer C. A. Koekman Baam: H. J. Pasveer W. A. Pasveer-Schipper Nieuwegein: J. Pasveer Noordwijk: Mej. W. Noort Den Haag: G. Pasveer M. P. Pasveer-van Maare Baam: H. Pasveer E. Pasveer-de Groot Eemnes: J. Pasveer C. J. Pasveer-Manten Enschede: G. Berends-Pasveer B. Berends en kleinkinderen Baarn. 22 mei 1978 De Ruyterlaan 7 Liever geen bloemen De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Algemeen Ziekenhuis „Maar schalksbos", Molenweg 2 te Baarn (ingang Ring- laan) condoléancebezoek aldaar: vrijdag 26 mei a.s. van 19 00-20.00 uur. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de Welecrw Heer Ds G Zeyt zal gehouden worden zaterdag 27 mei a.s. om 11.00 uur. in „Brandpunt' Oude Utrechtseweg 4A te Baam. In aansluiting daarop zal om plm. 12 00 uur de teraardebestelling plaatsvinden op de Nieuwe Be graafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn. Diep getroffen zijn wij door het plotselinge over lijden van onze studenten Henk de Jonge en Anne de Jong „Waarlijk mijn ziel keer U stil tot God want van Hem is mijn verwachting" (Ps. 626) Drenten, 23 mei 1978 Bestuur, staf en studenten van de Christelijke Hogere Landbouw school „Niemand van ons leeft voor zichzelf alleen en niemand van ons sterft voor zichzelf alleen. Als we leven, leven we voor de Heer, en als we sterven, sterven we voor de Heer. Of we nu leven of sterven, we zijn altijd van de Heer (Rom. 14) Geheel onverwacht heeft God uit onze studenten kring weggenomen Anne de Jong en Henk de Jonge Wij hopen dat God hun familieleden en vrienden wil bijstaan in het dragen van het verlies. Drenten, 23 mei 1978 U.S.RA.. de studentenvereniging van de Chris telijke Hogere Landbouwschool Wie op de Here vertrouwt is als de berg Sion die niet wankelt. Op zijn tijd riep God zijn moegestreden kind, onze lieve vriendin Mevr. G. Kuizinga-Schreuder Namens haar vriendenkring Mevr. T. den Hartogh-Sjoerdsma Emmeioord 19 mei 1978. Geprezen zij de Heer, Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil, Die God is ons een God van uitred dingen, bij de Heer zijn uitkom sten tegen de Dood (Ps. 68 20 en 21) Zacht en kalm is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder, Adriana Hendrika Franken sinds 1973 weduwe van F. H. Hagg. op de leeftijd van bijna 80 jaar. E. C. Vogel-Hagg G. B. Vogel F. H. Hagg J. Hagg-Bouwer R. Hagg L. M. Hagg-Van Engeland A. H. Ellen-Hagg A. R. Ellen J. N. Hagg E. Hagg-Schoonhoven Klein- en achterkleinkinderen. Voorburg, 22 mei 1978 Kon. Wilhelminalaan 421. Correspondentieadres: Talinglaan 12, 's-Gravenhage. Moeder is opgebaard in „Het Rouwcentrum" van Diemenstraat 167, 's-Gravenhage, bezoekuren da gelijks van 17.00 tot 19.00 uur. Op zaterdag 27 mei a.s. zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in de Christus Ko- ningKerk aan de Br. Ingehoeslaan 2 te Voorburg, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Overleden op 17 mei 1978 onza vriend, zoon en VipnAi. Jacques Hoorntje 27 jaar Saskia J. Hoomtje-Meeuwsen Stef Theo Bouwien Marinus O zegen mij. Uw merisheid. die lijden moet onder Uw levensgave! Mij 't eerst, die 't meest geleden heeft - het meest geleden heeft onder de smart niet zo te kunnen zijn als ik gewild had! Heden nam Gód tot Zich mijn geliefde man| lieve vader en opa, Johannes van Leeuwen op de leeftijd van 72 jaar. mede namens verdere familie M. van Leeuwen-Verbaan Scheveningen, 22 mei 1978. Van Boetzelaerlaan 214. Geen bezoek aan huis. Geen bloemei De Dienst van Woord en Gebed zal geh worden donderdag 25 mei te 1 uur in de kerk, Jurriaan Kokstraat 175, waarna ge,, heid tot condoleren in de consistoriekamer eel kerk. De begrafenis zal daarna in familiekring pk.rac' hebben op de Algemene Begraafplaats a richtr Kerkhoflaan. twee kam] prek d wa ivalli Bpr< Veel plaat turer zestii Morg weer k Je bent niet dood - de Heer he< ge bij Hem te wonen in zijn glanzend Je hoeft geen rust en vrede meer te Je hebt ze nu - want je bent veilig thui Na een moedig gedragen ziekte is in het vertrouwen heengegaan onze geliefde schoonzoon, broer, zwager en oom Gerard van Wijk echtgenoot van Reina van Wijk-de Jongh Hij werd 39 jaar. Zoetermeer, 22 mei 1978 Gaardedreef 46 Namens wederzijdse families: Diepenveen: M. J. van Wijk-Uythoven 's-Gravenhage: A. de Jongh en G. J. de Jongh-Scl: De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 1978 om 14.00 uur op de begraafplaats te 1 meer. Voorafgaande aan de begrafenis wo een dienst van woord en gebed gehouden! Olijftak", Antigoneschouw 31 te Zoeten Gelegenheid tot condoleren na afloop diensten na de begrafenis in „De Olijftak. Morg zon liaan 'Ju* ik Vervolg op arb

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20