t Londen Jersey Guernsey Herm Wight 8-daagse ik Bourne mouth Bath AMILIEBERICHTEN aktieve onderwijzer Gymnastiek onderwijzer Onderwijzer LERAAR OF LERARES Wie wil er mee naar Engeland varen? Trouw J: vacatures mhl de gessiMullieWszor s T DAG 23 MEI 1978 inen van maandag tot en met vrijdag telefonisch 19.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer J-913456 •zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- 00 uur ru TROUW/KWARTET 11 >n dankbaar laten wij u weten dat onze lieve en grootouders J. van der Laan en E. van der Laan-Zuidema >p woensdag 31 mei a.s. 40 jaar zijn getrouwd. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen enheid tot feliciteren op vrijdag 2 juni a.s. van uur tot 19 uur in „Concordia", Prof. Mekelstr. 1, n. - n. mei 1978 laan 22. Opa en Oma Bol «ik ge eliciteerd met lijde dag. ag was het geweldig! Lisette Arthur Yvonne Charlotte Pauline le Allard .illy 'eter i/Ierijn Jselotte Blijf nog heel lang onze opa en oma Bol Met grote vreugde en dank baarheid geven wij u ken nis van de geboorte van onze dochter en zusje Leontien Annegreet J. van 't Wout- van der Spelt J. van 't Wout Reinier Klaas Jan IJmuiden, 20 mei 1978 Röntgenstraat 1. len nam God tot Zich, voor ons onverwacht, e lieve schoonzuster en tante Willemiena Klaziena Geertruida Veldkamp 5^ weduwe van Jan Hendrik Ottevangers de leeftijd van 63 jaar. Haarlem. D. C. Ottevangers S. M. A. Ottevangers-De Boer F. Ottevangers J. D. C. Ottevangers-Godart Lochem, B. Ottevangers W. Dingier neven en nichten fcningen. 19 mei 1978 v*pndersweg 83. Heden overleed onze lieve Vriendin Miny Ottevangers-Veldkamp Margot Kuyvenhoven-Mulder Lidy Wamelink-Stapelkamp Co Stoker-Zwartsenberg Jo van der Laan-Boelens Ina Dijkstra-Boelens Ironingen, 19 mei 1978. diepe ontroering vernamen wij dat onze colle en vriend, de heer A. van Dalen ssj, 20 mei 1978 van ons is heengegaan. In zijn bijzondere, persoonlijkheid zullen wij leds in dank terugdenken. F Zijn Belgische vrienden. grote verslagenheid geven wij u kennis van k plotselinge overlijden van onze medewerker k collega Arie van Dalen j de leeftijd van 36 jaar, jemeen procuratiehouder bij onze vennoot schap. Jjn heengaan betekent voor onze organisatie en k voor vele van onze relaties een blijvend groot rlies. is medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinde- n en de verdere familie. Directie en personeel P. van Leeuwen Jr's Buizenhandel B.V. Liever geen bezoek aan huis. tegenheid tot condoleren dinsdag 23 mei van 30 tot 21.30 uur in het Rouwcentrum, ingang anusstraat 25 te Zwijndrecht. begrafenis zal plaatsvinden woensdag 24 .nei 12.00 uur vanuit het Rouwcentrum op de gemene Begraafplaats aan de Jeroen Bosch- A an te Zwijndrecht. i de begrafenis is er nog gelegenheid tot condo- en in het Rouwcentrum. 'ijndrecht, 20 mei 1978. droefheid heeft de Geref. kerk van Hooge- •Sappemeer kennis genomen van het plotse- overlijden van ds. S. G. Bloem grote dankbaarheid gedenken wij het geze- 'dtr werk in de jaren 1949-1962 door hem op zijn tn opgewekte wijze in ohs midden verricht. ge de Here in dit verlies kracht en troost nken aan zijn echtgenote 1 Namens de kerkeraad algemene zaken Praeses Ds. H H Binnema Scriba G. Pennink „Zie ik heb u in mijn handpalmen gegrift" Jes. 49:16a Tot onze grote droefenis is van ons heengegaan „tante" Ger in leven directrice van ons tehuis „de Schuilplaats" Zr. G. M. Buitendijk Zij was voor ons als een moeder die ons vele jaren met liefde en trouw omringd heeft. Rotterdam, 21 mei 1978 Charl. Kerksingel 34 De bewoners: Gerrit, Dick, Jan Willem, Jaap, Henk, Jan, Chris, Chiel, Koos, Henk, Cees, Eddy, Cees, Joop, Willem, Anton, Wim, Jan, Wessel, Krijnjan, Nico De leiding: Aad, Anneke, Annie, Bea. Christa, Coby, Ella, Fernanda. Hendrika, John, Nelly, Suzanne, Willy. Het Bestuur van de Stichting P. C. Tehuizen voor zwakzinnigen geeft met verslagenheid kennis van het overlijden van Gerritje Maria Buitendijk verpleegkundige, directrice van „De Schuil plaats", Charl. Kerksingel 34 alhier, op de leeftijd van 51 jaren. Met dankbaarheid mogen wij gedenken aan alles wat zij gedurende 17 jaren voor onze Stichting heeft gedaan. De grote liefde aan de bewoners van het tehuis betoond, ontsproten aan het geloof in God, moge rijke vruchten dragen. Rotterdam, 21 mei 1978 Avenue Concordia 39. Voor de Stichting, G. den Dunnen, Ds. O. J. van der Ploeg, H. ter Veen. W. Pathuis. Heden nam de Here na een langdurig in het geloof gedragen lijden, tot Zich onze geliefde schoonzus ter en tante Geertruida Cornelia Heineman in de ouderdom van 89 jaar Uit aller naam: Joh. van Eijsden Rotterdam, 22 mei 1978 Bejaardencentrum „De Burcht" van Moorselplapts 1 Corr.-adres: Joh. van Eijsden Grotekerksbuurt 35, Dordrecht De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden vrijdag 26 mei om 12 uur op de begraafplaats „Crooswijk". Hieraan voorafgaand zal er een samenkomst ge houden worden in „De Burcht", le woonlaag om 11 uur. Tevens betuigen wij onze grote dank aan de Directrice van „De Burcht", zr. A. J. Veerman en aan haar toegewijde medewerksters voorde-lang durige en liefdevolle verzorging aan onze schoon zuster en tante bewezen. Enige kennisgeving Enkele uren na het vieren van zijn zilveren brui loft overleed plotseling op zondag 21 mei mijn goede man en onze zorgzame vader, broer en zwager Henk Stam op de leeftijd van 63 jaar. Rosmalen: Riet Stam van Liebergen Caroline Jaap en Mirjam Dirk Huib Piet Familie Stam Familie van Liebergen Driebergenlaan 9. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 25 mei om 11.00 uur in de parochiekerk van de Heilige Laurentius te Rosmalen. Woensdagavond om 19.30 uur wordt in dezelfde kerk een avondmis opgedragen. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst aan huis. Vader wordt in besloten kring gecremeerd. Algemene kennisgeving Gij zijt verlost; God heeft u wel gedaan Psalm 116 vers 4 Heden behaagde het de Here, voor ons geheel onverwacht, tot Zich te nemen onze geliefde broer, zwager en oom Anthonie Kerpershoek op de leeftijd van 58 jaar Uit aller naam: M. Kerpershoek en verdere, familie Katwijk aan Zee, 22 mei 1978 van Raalte Paviljoen, Drieplassenweg 7 Corr.adres: A. Herbert, Koekoeklaan 10, Katwijk. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Zuidstraat 103, Katwijk, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren a.s. dinsdag 23 mei en woens dag 24 mei des namiddags van 7 tot 9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donder dag 25 mei a.s. des namiddags 12.30 uur in het Herv. Kerkl. Centrum. Voorstraat 74, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 13.15 uur op de begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Lied 442: Jezus, ga ons voor Onze lieve Beleke is uit haar lijden verlost. Zij werd 22 jaar. P. Bijl C. B. J. Bijl-van der Wal Koen, Betty en Nanou Riet en Huib Gerrit Wim Clara Piet Zeiét, 21 mei 1978, Dalweg 16. Er is gelegenheid van Beleke afscheid te nemen en een condoleanceregister te tekenen op woensdag 24 mei van 20.30 uur-21.30 uur in het Rouwcen trum Van Tellingen, Jufferstraat 1 te Zeist. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 25 mei. na een korte dienst in de aula van de Algeme ne Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist. Deze dienst begint om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde aula. Op 20 mei 9178 overleed onverwacht in haar 81ste levensjaar mijn lieve vrouw, onze moeder en grootmoeder Wilhelmina Maartje Vegt-van Os Delft: W. H. Vegt Amersfoort: J. J. Vegt W. Vegt-van Lankeren Mimi Ninette Roland Holstlaan 823, 2624 KC Delft De overledene is opgebaard in het „Bethel" Zie kenhuis, Reynier de Graefweg 3 alwaar gelegen heid is tot bezoek dagelijks van 2-3 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen 38 te 's Gravenhage op donderdag 25 mei a.s. om 10.30 uur. Vertrek van Roland Holstlaan 823 om 9.45 uur. Algemene kennisgeving ,,D'eenvoudige wil God steeds gadeslaan." Psalm 116:4 berijmd Vrijdagnamiddag overleed onverwacht in het zie kenhuis „Leijenburg" te 's-Gravenhage onze lieve zoon, broer, zwager, oom en kléinzoon Jan van Geest Hij werd 37 jaar. Namens de familie W. van Geest ~T. van Geest-van Loenen De Lier, 19 mei 1978, Kijckerweg 124. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 23 mei om 14 uur in de aula op de Algemene Begraaf plaats te De Lier, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Wie op de Here vertrouwt is als de berg Sion die niet wankelt. Op zijn tijd riep God zijn moegestreden kind, onze lieve vriendin Mevr. G. Huizinga-Schreuder Namens haar vriendenkring Mevr. T. den Hartogh-Sjoerdsma Emmeloord 19 mei 1978. Heden heeft de Heere tot Zich genomen onze lieve moeder, grootmoeder, schoonzuster en tante Gerritdina Gezina Anna Kijk in de Vegte weduwe van H. Schroor, in de gezegende ouderdom van bijna 84 jaar. „Veilig in Jezus' armen." Rosmalen: G. Schroor J. T. Schroor-Blaauw Annemiecke Menno Rosmalen: G. H. Schroor J. Schroor-'t Gilde Simone Pieter Henk Blaricum: W. J. Valstar-Schroor H. Valstar Eric Wiesje Putten. 21 mei 1978 Corr.adres: G. Schroor. Populierenlaan 5, Rosmalen. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 25 mei a.s. op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Putten om 14.00 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula. Molenstraat 33 te Putten om 13.15 uur. Zij die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen worden verzocht om 13.00 uur in de aula aanwezig te zijn. Na de dienst is er gelegenheid om afscheid te nemen van de overledene. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. „De Heer is mijn Herder". Heden nam de Here tot Zich mijn lievé man. onze lieve vader en opa, onze geliefde broer, zwager en oom. Jacobus Everhardus Westerop op de leeftijd van 74 jaar. G. Westerop-Hartog Haarlem: Gerdien en Hans Rijswijk: Piet en Alies Zoetermeer: Jacques en Ada 's-Gravenhage: Fepimy en Nica Henk, Willy en Ron Kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 21 mei 1978. Thomsonlaan 199. Liever geen bezoek aan huis. Bezoek aan de rouwkamer in het Rode Kruis Ziekenhuis. Sportlaan 600, ingang Rode Kruis- laan 55, dinsdag en woensdag van 16.00-17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 25 mei om 14.30 uur in de aula van „Westduin". Ockenburghstraat 27 le 's-Gravenha- ge Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Vertrek van de familiewoning om 14.10 uur. Psalm 119 105. Heden heeft de Heere na een geduldig gedragen lijden tot Zich genomeq, mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, zuster, schoonzuster en tante. Trijntje den Heijer-Harteveld op de leeftijd van 65 jaar. Uit aller naam. K. den Heijer Scheveningen, 20 mei 1978. Markensestraat 76. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woensdag van 20-21 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 25 mei om 13 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf „Atropos" om 12.30 uur. Heden nam de Here tot £jch, geheel onverwacht, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma. zuster, schoon zuster en tante Willy Suzanna Brugmans-Vooys weduwe van Simon M. Brugmans, op de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: N. M. Wesselius- Brugmans J. Wesselius Sebastian Noord wijk: A. J. W. Brugmans D. B. Brugmans-Blok Friso, Raoul, Brenda en verdere familie Oegstgeest, 21 mei 1978, M. H. Tromplaan 41. Correspondentie-adres: 2203 J Noordwijk, Dahliastraat 50. De overledene is opge baard in het Rouwcen trum Van der Luit, Wil lem de Zwijgerlaan 179, Leiden. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7-7.45 uur. De rouwdienst is be paald op woensdag 24 mei a.s. om 12 uur in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek van M. H. Tromplaan om ca. 11.30 uur. Voor uw blijk van medeleven ons betoond na het overlij den van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Lambertus Polling betuigen wij u hiermede onze hartelijke dank. Uit aller naam: G. Polling-Weima Rotterdam, mei 1978, Heer Vrankestraat 14B. De overweldigende belangstelling en het echte medele ven, welke wij ondervonden hebben na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, en onze lieve moeder Elisabeth Dirkje Soldaat-Rodenburg hebben ons diep getroffen. Het sterkt mij en nfijn kinderen te weten, dat mijn vrouw en onze moeder ook buiten haar familiekring voor zovelen veel heeft betekend en dat u daardoor zo betrokken bent bij ons groot verlies. Met deze willen wij allen in welke hoedanigheid dan ook, hartelijk bedanken voor de manier, waarop zij de uit vaart van mijn vrouw en onze moeder op 30 maart jl. tot een waardige uitvaart hebben willen maken. Voor de Begrafenisonderneming J. Cats hebben wij een bijzonder woord van waardering en dank voor de pië teitvolle uitvoering van de uitvaart van onze geliefde. G W Soldaat Manëlla Gersom Maassluis, mei 1978. Het bestuur van de Chr. L.O.M. School „De Prinsenhof", Willem Alexanderplantsoen 8 te Yoetermeer vraagt voor het nieuwe cursusjaar een voor een midden- of eindgroep: en een voor 10 lesuren (maandag - d nsdag en woensdagoch tend) voor de te stichten L.O.M. Mavo-atdeling wordt een volledig bevoegd gevraagd met belangstelling voor wiskunde en Engels. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de schoolleider: G. Veldhuizen, Montferland 39. Zoetermeer, tel. huis: 079- 214275; school 079-167351 SPOED ROTTERDAM ALEXANDERPOLDER Chr. Mavoschool „Het Lage Land" Kromhoutstraat 1-7, 3067. AE Rotterdam Telefoon 010- 205393. Gevraagd per 1 augustus 1978: voor 6 uur tekenen en 2 uur handvaardigheid. De school ligt in het snel groeiende oostelijk gedeelte van Rotterdam en telt 400 leerlingen en 16 klassen. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij kerkelijk meele vend zijn en zich willen inzetten voor de eigen identiteit van het christelijk onderwijs. Inlichtingen en sollicitaties: C. W. Tinke, Directeur, Silke- borg 75. 2905 AT Capelle aan den IJssel. Tel. 010- 50.54.86. Vliegen kan natuur li/k ook 3-daagse vliegreis v.a. 320 8-daagse vliegreis v.a. 556 8-daagse vliegreis v.a. 596 8-daagse vliegreis v.a. 625 boot-autoreis v.a. 255 auto-bootreis daagse v.a. 259 8-daagse autoreis v.a. 336 8-daagse vliegreis v.a. 359 Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 ELKE ZATERDAG IN xXTT1 ■Mf mooi óondordagt (1o post) m om bont zfn TEL. 020-913456 TOESTEL 794. rwsp. 783 «n 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 11