nneasin»! Tegen een kleinewngoeding GARANTIE M IK HEB VOOR BERUST GEKOZEN' FAMILIEBERICHTEN Ui VRIJDAG 19 MEI 1978 TROUW/KWARTET 8 kunnen van maandag to! en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20.00 uur. Getrouwd: Ds. J. E. Brederveld eerder gehuwd met A. H. de Kort en A. van de Griend eerder gehuwd met A. de Jong Mei 1978. Leiden. Johan de Wittstraat 8. Alphen a.d. Rijn. Venusstraat 364. Adres per J5 juni '78: Vrouwenweg 1. 3864 DX Nijkerkerveen Telefoon: 03495-1737 Getrouwd op 17 mei 1978 Harry van der Kamp en Doming Geertien W. Morsink Amsterdam, 17 mei 1978 Stadionkade 2"' C. Mastenbroek weduwnaar van G. L. Noordhuis J. de Waard 11 met 1978 Merellaan 133, Maassluis. Lief Bruidspaar Geerlings Gefeliciteerd met jullie 40-jarig huwelijk. Liesbeth Peter Tineke Kees en verdeel niet één tian Zijn weldaden. Dankbaar en blij dat God hen zo lang voor elkaar en voor ons"heeft gespaard, hopen wij D.V. met onze innig geliefde ouders en grootouders Nikolaas Kremer Jantina Kremer-Wit de dag te herdenken dat zij op27 mei a.s. 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden Groningen: H. Kremer Groningen: H. E. Kremer Workum: J. A. Helmantel T. T. Helmante.-Kremer Delft: S. Kremer W. Kremer-de Haas Kleinkinderen Receptie: zaterdag 27 mei 1978 van 17.00-18.30 uur in de Kandelaar. Schoolstraat 9. Uithuizen. Uithuizen, mei 1978 Noorderstraat 17 In plaats van kaarten De Heere dankbaar, hopen wij DV. dinsdag 23 mei a.s. met onze ouders, groot- en overgrootouders: J. de Gelder T. de Gelder-van der Voort de dag te herdenken waarop zij 60 jaar geleden in het huwelijk traden. Bilthoven T de Gelder H de Gelder-Hidding Groningen N de Gelder Berkel (ZH P de Jong-de Gelder Rozenburg: D P de Gelder P. F. de Gelder-van Vliet Berkel (ZH C de Gelder P de Gelder-de Heer Berkel (Z.H W de Gelder H de Gelder-Dijk Kleinkinderen en achterkleinkinderen 2651 DJ Berkel <Z H Wilhelminastraat 1 Daar bezoek aan huis. vanwege de leeftijd van onze ouders bezwaarlijk is. willen zij u gelegenheid geven om hen te feliciteren op woensdag 24 mei a.s. van 20.00 tot 21 30 uur in gebouw „Rehoboth". Wilhelminastraat 2. Enige en algemene kennisgeving 13-3-1903 16-5-1978 Maar de nacht licht als de dag" Psalm 13912b Dinsdag j.l: kwam onze moeder, schoonmoeder en oma Grietje Koornstra eindelijk Thuis Sinds 21 september 1969 was ze weduwe van Roelof Willem Zaadnoordijk. Alkmaar: R. W. Zaadnoordijk C E Zaadnoordijk-Schortinghuis Delfzijl J van der Zee-Zaadnoordijk S. van der Zee en kleinkinderen. Alkmaar. Fritz Comjnlaan 22. Inmiddels heeft de begrafenis in besloten kring plaats gevonden. In Jezus ontslapen mijn geliefde man, onze lieve vader en grootvader Gerardus Pieter Jacobus van Alkemade. Ridder in de orde van Oranje Nassau Hij werd 78 jaar oud. Amsterdam C. H. van Alkemade-Kwakkelstein Drachten P. C. Hacquebord-van Alkemade A. Hacquebord Lilian, Anne-Gerard Amsterdam C. van Zweden-van Alkemade C. G. van Zweden Corien, Hanneke Racine (Wis., USA) G. P. J. van Alkemade R. van Alkemade-Berger Kim, Glen, Rob Amsterdam W. van Alkemade F. van Alkemade-Martin Frederik, Floris Amstelveen D. J. van Alkemade J. P. W. van der Brander Amsterdam, 13 mei 1978 Imstenrade 52 1082 AL Amsterdam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgehad. Slechts van horen zeggen had ik van U ver nomen, maar nu heeft mijn oog U aanschouwd." Job 425 In deze heerlijkheid is opgenomen onze geliefde broer, zwager en oom Geert van Alkemade echtgenoot van C. H. Kwakkelstein. Cannes (Fr.): H. D. van Alkemade C. van Alkemade-Mica Dordrecht: A. M. C. Vermey-van Alkemade Rotterdam: D. A. van Alkemade Voorburg: W. J. A. van Alkemade C. E. van Alkemade-Gurink. nichten en neven Amsterdam, 13 mei 1978 Op de avond voor Pinksteren overleed in zijn Heer en Heiland op 78-jarige leeftijd onze geliefde Zwager en Oom Gerard van Alkemade echtgenoot van C. H. van Alkemade-Kwakkelstein. Vlaardingen: A. Kwakkelstein C. A. Kwakkelstein - Van der Burg M. Kwakkelstein J. Kwakkelstein-van Haften Amsterdam: M. M. van der Kóoy-Kwakkelstein T. P van der Kooy Vlaardingen: W. Kwakkelstein J. Kwakkelstein P. Kwakkelstein-van der Lugt Scheveningen: G. Kwakkelstein. A. C. H. A. Kwakkelstein- van Belkum Vlaardingen: W. van der Weij-Kwakkelstein H. van der Wey. Heeg: L. Kwakkelstein L. Kwakkelstein-Rienks Vlaardingen: C. Goedknegt-Kwakkelstein J. Goedknegt. neven en nichten. Het bestuur van de Stichting Christelijk Voortge zet Onderwijs in Amstelland deelt met droefheid mee. dat op 13 mei 1978 is overleden G. P. J. van Alkemade oud-conrector van de Christelijke Scholen gemeenschap Buitenveldert Amstelveen, 19 mei 1978 J. Blok. voorzitter M. R. Struik-van Schelven, secretaris. Met leedwezen, maar dankbaar voor alles wat hij voor onze schoolgemeenschap heeft betekend, delen wij u mede. dat op zaterdag 13 mei 1978 is overleden G. P. J. van Alkemade oud-conrector van onze school Amsterdam. 19 mei 1978 Namens de Christelijke Scholengemeenschap Buitenveldert. A. A. H. Maurice, rector. God nam tot Zich onze vriend am. W. A. S. Laurense v.d.m. Hij laat in ons dispuut een lege plaats achter. Openb. 22:14 Bestuur en leden C.SiF.R.-dispuut „Panoplia" Leiden 17 mei 1978 God nam van ons onze lieve schoonzoon en zwager Jan Hak echtgenoot van Elly Kruithof op de leeftijd van 41 jaar J. Kruithof M. Kruithof-v.d. Wulp Ad en Jannie Kruithof-Visscher Bob en Friedy van Popta-Kruithof Jan en Ingrid Schoen-Kruithof Den Haag 17 mei 1978 Groot Hertoginnelaan 137 Heden nam de Here uit ons midden weg mijn geliefde man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jakob Jager op de leeftijd van bijna 82 jaar. Wij dan, gerechtvaardigd uit het geloof, hebben vrede met God, door onze Here Jezus Christus. Rom. 5:1 Appingedam, 17 mei 1978 Woldweg 149 Appingedam: G. Jager-Schuur Een: G. v.d. Glind-Jager E. v.d. Glind Calgary: J. Jager R. Jager-Meindertsma Roodkerk: A. van Till-Jager R. van Till klein- en achterkleinkinderen Mijn man, onze vader, is opgebaard in één der rouwkamers van het Uitvaartcentrum. Jukwer- derweg 19, Appingedam. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 23 mei op „Rusthof" om 14.00 uur. Zij, die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 13.15 uur in het Uitvaartcentrum aanwezig te zijn. Condoleanceavond: zaterdag van 19.30-20.30 uur. Geen bloemen (Liever geen bezoek aan huis) Corresp. adres: Woldweg 149, Appingedam Op 17 mei 1978 nam God tot Zich na een moedig gedragen lijden onze geliefde broer, zwager en oom Jan Wolfert echtgenoot van Andrea M. Mulder op de leeftijd van 69 jaar. „God vervult niet al onze wensen, wel Zijn beloften." Bilthoven: J. C. Huizenga-Wolfert Rotterdam: M. J. A. Wolfert-van der Meer Rotterdam: N. de Jager-Wolfert C. de Jager Bilthoven: D. Wolfert H. M. W. Wolfert-Meinema Amsterdam: M. A. Mulder Amsterdam: J. A. Speelman-Mulder A. Speelman Groningen: E. Mulder-Siebers Kingston-Beach (Tas): P. G. A. Laning-Mulder P. Laning Het adres van mevrouw A. M. Wolfert-Mulder luidt: 11 Belhaven Ave. 7006 Taroona (Tas.) Ik ben de Opstanding en het Leven Die in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Na een geduldig gedragen lijden nam de Heere tot Zich mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Frans Sellies eerder gehuwd geweest met Dina Nagelhout op de leeftijd van 88 jaar. Bij het verdriet is er de dankbaarheid, voor wat hij voor ons en voor anderen heeft betekend. Amsterdam: C. Sellies-de Groot Bodegraven: G. Walma-Sellies A. Walma A. Grondman-Sellies A. Grondman Hellendoorn: E. van Eijden klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 17 mei 1978 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden maandag 22 mei om 11 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Hattem, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Tevens is er na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze vriend en collega Jan Hak Wij verliezen met hem heel erg veel Directie en medewerkers Dirk Verstoep B.V. Gouderak 17 mei 1978 De kerkeraad van de Geref. Kerk te Elim ontving het bericht dat in zijn Heer en Heiland ontslapen is Ds M. Post In dankbaarheid denken wij aan de periode, dat hij als hulpprediker in onze gemeente werkzaam is geweest. Trooste de Trooster zijn vrouw Namens de kerkeraad, P. I. Jongbloed, praeses H. Wemmenhove, scriba Elim, 16 mei 1978 Bij het heengaan van haar oud predikant Ds. Maarten Post op dinsdag 16 mei j.l. gedenkt de Gereformeerde Kerk van Bunschoten-Spakenburg met grote dankbaarheid aan zijn trouwe dienst in haar midden in de jaren 1921-1946. Moge de Koning der Kerk zijn vrouw en familie troosten in hun verdriet. Namens de kerkeraad van de Gereformeer de Kerk van Bunschoten-Spakenburg Ds. J. G. J. van Echten praesis T. Pruijs, scriba. ,Jk weet, aan wie ik mij vertrouwe" De Here heeft, voor ons nog onverwacht, in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve vader, schoon vader en onvergetelijke opa Christiaan van der Lugt weduwnaar van Johanna Harmans op de leeftijd van 82 jaar. Heemstede: A. van der Lugt J. van der Lugt-Strij- bis Chris Carl Mieke Haarlem, 17 mei 1978 Marsmanplein 34' Corresp. adres: Zand- voortselaan 115. De overledene ligt opge baard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Gelegenheid voor rouw bezoek 's middags van 2 tot 3 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 22 mei om 14.00 uur op de Noorderbegraaf plaats aan de Vergierde- weg te Haarlem. Bedroefd nemen we af scheid van onze vriend Jan Hoornweg Ada Beets Henny en Thonny Cahn Liet van Daalen Francis Daendels Frans en Lida de Jong Ger Kooyman Wim en Klaas Lignac Do en Mieke Rens Wouda Zijlmans De Here nam plotseling tot Zich onze lieve broer, zwager en oom Willem Haan op de leeftijd van 71 jaar geliefde echtgenoot van I. Haan-Meijer Usebridge (Can.): M. Homan-Meijer N. Homan Burlington (Can.): J. Meijer A. Meijer-van Dam Garnwerd: E. Niehof-Meijer Roden: H. Haan-Meijer H. Haan neven en.nichten Roden 17 mei 1978 Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Geert te Velde in de gezegende ouder dom van 84 jaar, echtge noot van Gieltje Veninga. Ps. 116:1 Gasselternijveensche- mond, 18 mei 1978 N.Z. 95 Uit aller naam: G. te Velde-Veninga De overledene is opge baard in het uitvaartcen trum H. J. Kniggekade 124 te Stadskanaal. Condoleantiebezoek za terdag van 16.00 tot 17.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op maan dag 22 mei te Gasselter- nijveen. Zij die de overledene de laatste eer wensen te be wijzen. worden daartoe uitgenodigd om 13.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Gasselternij- veen. De Here is bij mij. Ik zal niet vrezen. Dankbaar dat hij toch nog zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat God, voor ons onverwacht, tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en lieve opa Albertus Bloemendaal op de leeftijd van bijna 62 jaar. A. W. Bloemendaal-Vermeer Jan en Nel Judith, Bert-Jan, Rolf Ben en Lea Anneke, Jeroen Nelie en Lieuwe Nienke, Jouke Anneke en Arie Pieter, Reinier, Annemarie Lianne Suus en Willem Marijke 17 mei 1978 Julianalaan 22 2641 HC Pijnacker Vader is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Oost singel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur. De souwdienst zal worden gehouden in de Gere formeerde Kerk, Kerkweg 7 te Pijnacker zaterdag 20 mei a.s. om 9.30 uur, waarna de begrafenis zal, plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats te Pijnacker om ca. 10.30 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Wij hebben zóveel liefde en belangstelling ondervonden bij het overlijden van onze lieve man en vader, Johannes Hoekstra dat we u daarvoor op deze wijze hartelijk willen be danken. Mede namens mijn kinderen: N. Hoekstra-de Graaf Prof. Lorentzlaan 65 Zeist. Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn ieve man Pieter Bestebreurtje zeg ik u, mede namens mijn moeder, kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. C. M. Bestebreurtje-de Boer Gouda, mei 1978 Graaf Florisweg 143 Dankbetuiging Voor al uw vriendschap, verdriet en meeleven aan Sam, de kinderen en mij betoond bij zijn ziekte en sterven, willen wij u langs deze weg, mede namens ouders, broers en zusters heel hartelijk bedanken. Gerda Koster-Kuiper Marc, Esther, Mirjam Dellaertlaan 74, Badhoevedorp Mei 1978 Ondergetekende zoekt schriftelijk contact met nazaten van haar overgrootvader Johannes Goote, geboren in 1847 en te Middelburg overleden in 1921. Gehuwd met achtereenvolgens Maria Adria- na Cammelot en Geertje van der Wal. Mrs. Sylvia Kempema Rock Valley Iowa 51 247 USA les >oli RECTIFICATIE t;kV.U| GEMEENTE GRIJPSKERK De burgemeester der gemeente Gnjpskerk maakt bekend. 1e. dat. ter voldoening aan artikel 72a in verband met I de artikelen 63 en 10 der Onteigeningswet, een I commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie I Groningen, bijgestaan door de daartoe door het V algemeen bestuur aangewezen deskundige ent het hoofd van het bestuur der gemeente, in hetk gemeentehuis aldaar zitting zal houden op 30 meif 1978 te 14.00 uur. teneinde de bezwaren belanghebbenden aan te horen tegen het plar van het werk en de voorgenomen onteigening ter name van de provincie Groningen ten t van de aanleg van het gedeelte van de provinciale weg Boerakker-Grijpskerk tussen de weg Sebal-I deburen-Oldekerk (rijkswegenplan 1968. ged met bijkomende werken, in de gemeentel Oldekerk en Grijpskerk en nodigt belangt* den uit om hun bezwaren, ter plaatse en ure ver meld, mondeling of schriftelijk aan genoemd( commissie mede te delen; 'rins 2e. dat de stukken, bedoeld in het eerste lid van artike ,Het I 12 der Onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der gemeente van 16 mei 1978 totdat de commissie haar werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht T 3e. dat het uitgewerkte plan van het gehele werk dp Ij bedoeld in het laatste lid van artikgl 12 van meer genoemde wet. voor een ieder ter inzage zal lig gen ter griffie der provincie Groningen van 13 n 1978 totdat de commissie haar werkzaamhedej heeft volbracht. Ian oi U.BU an de et er fwaclv sstuui ïerder ekken Omdat ik wéét waar het in ons vak op aan komt Er worden tegenwoordig steeds hogere eisen gesteld aan't vervoer over de weg. Alleen het beste materiaal kan daaraan voldoen. En Berliet doet dat. Zowel in de hchte, als in de midden- en de zware klassAnistkci bieden ze allemaal geweldig veel komfort en zijn ze hut|n worde tijd ver vooruit PROBUR IR ZtlFMAAR ItMS Selct Istandp Jfzltter dat he Hoegen DI|khof Handelmaatschappij! Postbus 125.7000AC Otjebnchem. Tstofoon 10834012! v

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8