HUISHOUDSTER-A part-time medewerkster FAMILIEBERICHTEN docent(e) HANDENARBEID een leraar (lerares) WOENSDAG 17 MEI 1978 TROUW/KWARTET 8E^= kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- 20 00 uur ..Wont deze God. u onze God eeuwig en altoos Hij zal ons geleiden tot de dood toe." Met deze woorden van ps. 48 vers 15 zijn onze ouders en grootouders P. Buitenhuis en E. Buitenhuis-Guliker 40 jaar geleden op 18 mei 1938 in de echt verbonden. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard moge blijven is de wens van hun dankbare kinderen en klein kinderen. Gelegenheid tot geluk wensen op vrijdag 26 mei van 18.45 tot 19.45 uur in het ..Trefpunt" Goede Herderkerk. Willem Alexanderplein 14. Nijkerk. Nijkerk. 17 mei 1978. Prof. Eijkmanstraat 79 D.V. 24 mei a s. hopen wij met onze kinderen en kleinkin deren onze 50-jarige echtvereniging te gedenken Ps 116:7 (o.ber.) RecepOe 27 mei in het Dorpshuis. Middenweg 17 n.m 16.00 uur. J. Sluys D. Sluys-de Boer Andijk. Kleingouw 17. Hartelijk dank aan allen voor de belangstelling in welke vorm dan ook die onze 60-jarige huwelijksdag tot een onvergetelijke hebben gemaakt. Grootegast. mei 1978 De Schalck 37 S. Helmantel S. Helmantel-Helmholt Bij het begin van de nieuwe dag op 16 mei nam de Heere. na een verblijf van vier weken in het ziekenhuis, uit onze familiekring tot Zich in Zijn Hemels Vaderhuis, onze geliefde man en zwager Maarten Post Op de hoge leeftijd van bijna 93 jaar. met wie ik als zijn vrouw eenenzestig jaar in de echt verbon den was. Emeritus Predikant van de Geref. Kerk van Bunschoten-Spakenburg. Nu mag hij zijn Koning die hij naar de lust van zijn hart. zo menigmaal gepredikt heeft, aan schouwen in Zijn schoonheid. Hoogeveen: G. Post-Wolting Z.winderen: J. Lanning-Wolting H. Lanning Hoogeveen: F. Hoogkamp-Wolting R. A. Hoogkamp Hoogeveen. 16 mei 1978 Wiigencamp 10 De overledene is opgebaard in het ziekenhuis ..Bethesda" te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren aldaar vrijdag 19 mei van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 20 meia.s. om 11.00 uur vanuit de Zuiderkerk. Baarlelaan 1 te Hoogeveen Vooraf gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.30 uur Aanvang van de rouwdienst 10.30 uur. Geen bloemen. Heden is naar de Hemel gegaan oom Maarten Post die in ons leven zo'n bijzondere plaats heeft inge nomen. Wij bidden tante Gezien Gods nabijheid toe Hoogeveen Ineke en Bert Borneman- Hoogkamp Geerd-Maarten. Erna en Rick Maarn Betty en Hans van der Meulen- Hoogkamp* Fennande. Jan-Kees en Annelies Marjan en Koert Elders- Karin. Inge en Koert Hoogkamp Apeldoorn: Thea en Mient Pel-Hoogkamp Johan en Ricky Hoogeveen. 16 mei 1978 Nog onverwacht voor ons werd door de Heer in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze geliefde, dap pere moeder en om.i Neeltje Wilhelmina Roels geb. Van der Plas in de ouderdom van 83 jaar. sedert 24 december 1977 weduwe van Cornelis Roels Groningen. 12 mei 1978 Verpleeghuis Coendershof 's-Gravenhage A. Kimmel-Roels M. C Kimmel Theo en Margriet Cees en Edith Eddie en Lenkie Groningen: C Roels J. C. Roels-Berghuis Niek Evert Wilma Corelien De begrafenis heeft op 16 mei jl te Groningen in familiekring plaatsgevonden. Condoleance-adres Handellaan 8. Groningen Na langdurige ziekte heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster Arnolda Looijen weduwe van de weleerw. heer Ds. A. Ringnalda Stuttgart J. Immendoerfer-Looijen Apeldoorn G. L Looijen Na een lange lijdensweg opgenomen in Heerlijk heid onze lieve schoonzuster Arnolda Looijen weduwe van ds A. Ringnalda Haarlem: W. Ringnalda-Rotteveei Bilthoven: A. M. Feenstra-Ringnalda H. Feenstra 's-Gravenhage: J. Slellinga-Ringnalda J. R. Stellinga Canada: W. P. de Moor-Ringnalda H. de Moor Bilthoven. 13 mei 1978 Vertrouwend op Gods beloften is van ons heenge gaan onze lieve moeder en oma Maria Meinen sedert 14 december 1961 weduwe van Gerrit Koets, op de leeftijd van 86 jaar. Groningen, 13 mei 1978 Westersingel 25a Familie Koets Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het ..Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek 's avonds van 7 tot 8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 18 mei om 12.00 uur in de aula van de begraaf plaats ..Selwerderhof". waarna plm. 12.30 uur de begrafenis zal plaatshebben. Vertrek van de rouwkamer om 11.30 uur. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Vertrouwend op Gods beloften is van ons heenge gaan onze lieve zuster, schoonzuster, tante en oud tante Maria Meinen sedert 14 december 1961 weduwe van Gerrit Koets. op de leeftijd van 86 jaar. Groningen, 13 mei 1978 Westersingel 25a. Familie Meinen. Heden heeft de Here geheel onverwacht tot Zich genomen, mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Hendrika van de Wetering-van Pelt op de leeftijd van 49 jaar D. van de Wetering Dick en Ineke Gunhild Rotterdam. 13 mei 1978 Chopinlaan 54 Geen bloemen De bijzetting in het familiegraf zal D. V. plaatsvin den donderdag 18 mei op de begraafplaats ..Crooswijk". na aankomst in de kapel om 1.00 uur. -Vertrek vanaf de Chopinlaan 54 om'12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der begra fenis in de kapel op de'begraafplaats. ..De Here heeft ons geen kalme reis beloofd, maar teel behouden vaart." Op zijn tijd. voor ons nog onverwacht nam de Heer uit ons midden, onze lieve schoonzuster en tante Hendrika van de Wetering-van Pelt op de leeftijd van 49 jaar. Apeldoorn: E. M. Corporaal-van de Wetering T. Corporaal Bunnik: M. C. van Oosterhoudt-van de Wetering P. J. van Oosterhoudt Houston: P. van de Wetering neven en nichten Heden nam God van ons weg na een kortstondig ziekbed mijn lieve zorgzame man. onze vader, grootvader, broer en oom Jacobus van der Zee in de ouderdom van 72 jaar Schiedam. A. van der Zee-Monster Zwijndrecht: J. van der Zee L. J. J. van der Zee- van der Linden Rijswijk (Z.H.) A. van den Broek- van der Zee H. van den Broek Krimpen aan den IJssel: M P. van der Zee N. van der Zee-van den Broek kleinkinderen en verdere familie Schiedam. 14 mei 19J8 Tuinlaan 2a De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 19 mei a s. om 1430 uur op de Algemene Begraafplaats. Laan van Spieringshoek te Schiedam Vertrek van Tuinlaan 2a om 14.00 uur Geen bloemen Geen toespraken „God zegt: Ik zal uitstorten van Mijn geest op alle vlees" Handelingen 2:17b (o.v.) Na een lijdensweg van 8 maanden is tot ons grote verdriet van ons heengegaan mijn geliefde man., en onze zeer zorgzame vader en opa Werner Kijk in de Vejte Pappa was nog maar 63 jaar. „En het zal geschieden, al wie de naam des Heere zal aanroepen, zal behouden worden." Joél: 2:32a (o.v.) Driebergen: Janny Kijk in de Vegte-Versluijs Wim en Ria Kijk in de Vegte André, René Chaam: Anja en Gerard Jansen Siska Gouda: Jan en Marize Kijk in de Vegte Arnold, Louise Hoogland: Wilma Kijk in de Vegte Karei van de Graaf Zeist: Arie en Ans Kijk in de Vegte Driebergen: Werner Kijk in de Vegte Lia Kruk Kees Kijk in de Vegte Driebergen. 14 mei 1978. Jagersdreef 119. De begrafenis zal D.V. plaats vinden vrijdag 19 mei op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Driebergen, om 15.00 uur. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Morgenster Kapel. Melvill van Carnbeelaan 16 te Driebergen. Voorganger zal zijn de weleerwaarde heer W. Kalkman van Ameide. Aanvang van deze dienst 14.00 uur. U kunt van de overledene afscheid nemen in één van de zalen van voorgenoemde Kerk van 13.15 tot 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in deze kerk. Geen bloemen - geen toespraken en geen bezoek aan huis. ..Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren." De HERE heeft voor ons zeer onverwacht in Zijn Heerlijkheid opgeno men. onze zeer geliefde zuster, schoonzuster en tante Johanna Cornelia Diepersloot op de leeftijd van 72 jaar. Leeuwarden: H.Diepersloot Amsterdam: P. G. Diepersloot J. Diepersloot- Schippers Monster: E. J. Diepersloot M. Diepersloot- ten Have nichten en neven Haarlem, 13 mei 1978 Marnixstraat 41 Corr.adres: Fam. P. G. Diepersloot, Dehlistraat 8hs. 1094 CV Am sterdam. De overledene ligt opge baard in de rouwkamer aan de Parklaan 36 te Haarlem. Gelegenheid voor rouwbezoek woens dagavond van 7-7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag mei om 12.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kleverlaan te Haarlem. Vertrek van Marnixstraat 41 ca 11.45 uur. Verzoeke geen bloemen. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland nam God tot Zich onze zorg zame vader, groot- en overgrootvader Hugo Bak weduwnaar van Maria Bak-Boogaard op de leeftijd van 90 jaar. Dieren: C. H. Bak M. Bak-Kooy Houten: G. Koogje-Bak W. Koogje klein- en achter kleinkinderen Zeist. 13 mei 1978. Rusthuis „de Looborch" Woudenbergseweg 42. Corr. adres: Prins Hen- drikweg 3, Houten. De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Al gemene Begraafplaats, donderdag 18 mei a.s. om 14.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 13.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de „de Loo borch". Gelegenheid tot condole ren aldaar na afloop van de dienst. Psalm 68 vers 10 Heden nam de Here tot onze diepe droefheid, van ons weg onze lieve, zorgzame moeder en groot moeder Judina Timmer weduwe van Evert Dekker in de ouderdom van ruim 83 jaar. Rotterdam: G. P. Bette-Dekker G. P. Bette Maarssen: H W. Dekker A. H. Dekker-Burggraaff Wout Corine Utrecht, 15 mei 1978 Hooft Graaflandstraat 179. Corr.adres: Kennedylaan 16, Maarssen. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Diakonessenhuis ingang Burg. For- kema Andreaelaan te Utrecht. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren aldaar donderdag van 19.00-19.30 uur. Vrijdag 19 mei a.s. zal om 13.00 uur de teraarde bestelling plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Tolsteeg", ingang Opaalweg, Utrecht. Met leedwezen geven wij kennis van het overlij den in de nacht van vrijdag op zaterdag j.l. van onze medewerker, de heer H. P. van Dorp De opgewekte wijze, waarop hij zijn werk ver richtte strekte allen tot voorbeeld die het voor recht hadden met hem te mogen samenwerken. Zijn dood is voor ons een groot verlies. Bestuur en medewerkers van het Raadgevend Bureau Berenschot B V. Utrecht. 16 mei 1978 De Heer is mijn Herder psalm: 23 Heden overleed na een geduldig ziek zijn van enkele maanden onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Willem Vethaak weduwnaar van Alida Kraaij in de leeftijd van 87 jaren Zaandam: N. Vethaak 't Harde: E. Moolenaar-Vethaak A. Moolenaar Abbotsford B. C. Canada: W. Paul-Vethaak A. Paul Heiloo: G. Wagenaar J. Wagenaar Zaandam: A. Dekker-Vethaak D. Dekker Auckland Nieuw Zeeland: C. Vethaak L. Vethaak-Spijker Zaandam: P. Vethaak E. A. H. Vethaak-Hess kleinkinderen en achterkleinkin deren Zaandam 13 mei 1978 Mennistenerf kamer 2-11 Corr. adres Jonkerplantsoen 3 Zaandam De begrafenis is bepaald op woensdag 17 mei 1978 om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Zaandam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de ontvangkamer van de Begraaf plaats. Geen bezoek, geen bloemen. Na een dapper gedragen lijden is op 2e pinkster dag van ons heengegaan mijn lieve zoon, onze onvergetelijke broer, zwager en oom Cornells Fransen Hij werd 52 jaar. M. G. Fransen-Dekker Chr. Fransen H. Fransen-Muste H. Fransen A. Fransen-Spreeuwenberg M. A. Sloot-Fransen H. P. Sloot neven en nichten Gelegenheid tot condoleren en rouwbezoek aan het woonhuis Marthalaan 148, Hoogvliet. Donderdag van 19.00 tot 20.00 uur, vrijdag van 16.00 tot 17.00 uur en 19.30 tot 21.00 uur. Op zaterdag 20 mei zal om 11.30 uur de dienst in de aula van de Zuiderbegraafplaats aanvangen waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Heden overleed na een moedig gedragen lijden onze lieve schoonzuster en tante Jans Elisabeth Troelstra den Hollander echtgenote van R. Troelstra op de leeftijd van 59 jaar. Ik leef en gij zult leven Johannes 14 :I 9 Heerenveen: G. Troelstra Wolvega: A. Mulder-Troelstra W. Mulder Heerenveen: M. Troelstra Almelo: J. IJspeert-Troelstra J. IJspeert neven en nichten Hilversum, 16 mei 1978. Eemnesserweg 183. Op het Pinksterfeest 1978 is door Gods Genade toegevoegd aan de Grote Schare die niemand tellen kan mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Lubbertus Kamphuis op de leeftijd van 74 jaar. De Krim: G. Kamphuis-Bos Nieuwlande: Albert en Johanna en kinderen Putten: Luuks en Martha en kinderen Hoek van Holland: Greet en kinderen De Krim: Obbe Frankrijk: Tanny en Hans en kinderen De Krim: Jaap en Trijn en kinderen De Krim: Gonny Amsterdam: Marijke en Rolf Amsterdam: Tineke en David De Krim. 15 mei 1978 Hoofdweg 130 Correspondentieadres: Hoofdweg 130, De Krim. De begrafenis zal D.V. vrijdag 19 mei a.s. in familiekring plaatshebben Liever geen bezoek en geen bloemen. Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Al- machtigen. Psalm 91 1. Heden is in de Heere ontslapen, na een lang ziekbed, mijn lieve vrouw en onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Aukje Ton-Geertsma Zij mocht 86 jaar worden. Uit aller naam: G. Ton "s-Gravenhage. 16 mei 1978. Huize „Campduinen", Albardastraat 5. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 19 mei om 13.00 uur in „Campdui nen", waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. KATWIJK AAN ZEE 2e Chr. Katw. Industrie- en Huishoudschool „PRINSES MARGRIETSCHOOL" Meeuwenlaan 6 tel. 01719-15448 Gevraagd per 1 augustus 1978: voor 20 a 24 lest. per week. Bij voorkeur met ervaring. Prot. Chr. levensovertuiging. Sollicitaties te richten aan de directrice mejuffrouw A. Bakker. De schoolgemeenschap van de Chr. Pedagogische Academie „Rehoboth" Koningsbergerstraat 9 te Utrecht geeft met leedwezen kennis van het over lijden van de heer W. Veenhof Wij denken met dankbaarheid terug aan de meer dan 41 jaar, waarin hij zijn beste krachten aan de school gegeven heeft, waarvan 23 jaar als adjunct directeur. Moge de Heer zijn echtgenote troosten in haar verdriet. Namens bestuur, directie en docenten: J. Heeringa. voorzitter Mr. C. C. Bosselaar. secretaris Dr. T. van Veen. directeur Chr. School voor M.A.V.O. Langestraat 79, Klazienaveen (gem. Emmen) Wegens vertrek van een collega zoeken wij voor onze kleine Mavo (120 II.) voor Wiskunde 20 uur Handelskennis 10 uur Bij voorkeur voor beide vakken bevoegd. Verder voor de vakken Frans 3 uur Muziek 4 uur Natuur-/Scheikunde 4 uur Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging dienen. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de dir. C. Geuze. Langestraat 78, Klazienaveen, tel. 05913-3292. KATWIJK AAN ZEE 2e Chr. Katw. Industrie- en Huishoud school „PRINSES MARGRIETSCHOOL" Meeuwenlaan 6 tel. 01718-15448 Gevraagd per 1 SEPTEMBER 1978: voor de schoolhuishouding (volledige weektaak). Gedacht wordt aan iemand die het vermogen heeft om leiding te geven en te kunnen organiseren. Bij voorkeur in het bezit van het diploma H.v.l. of Inas. Salaris volgens rijksregeling. Leeftijd vanaf 21 jaar. Prot. Chr. levensovertuiging. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice mej. A. S. Bakker. r Het L. C. G. J. te Driebergen zoekt een (50%) voor het notuleren van vergaderingen, het uittypen van notulen en andere stukken, het voeren van enige korrespondentie. Wij vragen iemand met steno/type-ervaring en een opleiding op middelbaar niveau. De werkzaamheden zullen in overleg 's morgens en of 's middags, dan ook wel 's avonds of zaterdags (vergaderingen) verricht worden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt bruto 850,- tot 1073,- per maand, berekend naar 50% funktie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het L.C.G.J.. stafmedewerker intern beheer. G. van Willens- waard. Postbus 99. Driebergen. landelijk centrum voor gereformeerd jeugdwerk r^*

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8