U zit alweer te springen om ruimte. verbouwen Wij helpea ABN Bank Coupon O Wilt u contact met mij opnemen? FAMILIEBERICHTEN ÏT|' Trouw/Kwartet kunnon van maandag lol an mal vrijdag taleloniscti van 9.00-19.30 uur opgegavon worden oo nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- 20.00 uur. |]953 Soli Deo Gloria l Op D.V. 28 mei hopen onze geliefde ouders Jan Reijm en Hillegonda Reijm-van der Kooy de da6 te herdenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun ";bare kinderen en kleinkinderen. Wim Mieke en Kees Irene en Mathijs Nel en Peter Ger Gonda en Teus Johnny Alfred Jelegenhcid tot feliciteren op donderdag 25 mei a.s. van J5.30 tot 17.30 uur in „Het Witte Hof", Hoogstraat te j0 laastrecht. Stolwijk, mei 1978. Jovenkerkseweg 112. en n Tot ons groot verdriet berichten wij u dat onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Cornelia Strijland-Bogte sedert 3 februari 1975 weduwe van Johannes Machiel Strijland eerder weduwnaar van Johan Duif 13 mei 1978 op de leeftijd van 94 jaar is overleden. M. A. Koelewaard-Duif A. Mol-Duif W. Mol klein- en achterkleinkinderen J. N. Wagenaar, executeur testamentair Koog a/d Zaan, Parallelweg 92. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 17 mei a.s. om 14.00 uur op de Nieuwe Algemene Be graafplaats aan de Noorddammerweg te Uit hoorn. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek. In het vertrouwen op Gods genade is na een langdurig lijden, uit ons midden weggenomen, onze lieve vader en opa Lein Theune weduwnaar van Sentina Huibregtse Hij mocht de leeftijd bereiken van 75 jaar. Hoogeveen: E. I. Kranenburg-Theune A. W. Kranenburg Leo Tineke Middelburg: J. E. de Groot- Theune J. de Groot Niek Ilona Mariëlle Koudekerke. 14 mei 1978. Kerkstraat 83. Condoleantie-adres: Europaplein 40, Middelburg. Vader is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis „Bethesda-St. Joseph" te Vlissingen. Bezoekuur van 18.30-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 19 mei omstreeks 14 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Begin van de rouwdienst in de Hervormde Kerk om 13 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in gebouw „Het Jeugdhonk". Want Ik, de Here, uw God, grijp uw rechter hand vast; die tot u zegt: Vrees niet, ik help uuw Verlosser is de Heilige Israels. (Jesaja 41:13, 14) Heden overleed onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Mevrouw Theodora Aleida van Baalen-Kastein, weduwe van Pieter Kornelis van Baaien. Zij werd 74 jaar. Zeist: Piet van 't Hoog. Leunie van 't Hoog-van Baaien. Hilversum: Han van Baaien, Ria van Baalen-Arentsen. Bussum: Jo Beks, Bettie Beks-van Baaien. Hengelo: Paula van Baaien. Nieuwkoop: Remmelt Bakker, Margreet Bakker-van Baaien. Papendrecht: Piet Hein van Gilst, Theo van Gilst-van Baaien. Loosd recht: Wim van Baaien, Reijna van Baalen-Buitink. Waspik: Wout Koopmans, Juup Koopmans-van Baaien. Rotterdam: Edo van Baaien, Nel van Baalen-de Wit Kleinkinderen en achterkleinzoon. Soest. 13 mei 1978 Veenbesstraat 698. Correspondentie-ad res L M. van 't Hoog-van Baaien, Griffensteynseplein 4, Zeist. Moeder is opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergsestraat 125 te Soest. Condoleance-bezoek aldaar: woens dag 17 mei van 20.00-21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden donder dag 18 mei a.s. om 13.00 uur in het kerkgebouw »De Open Hof'.Veenbcsstraat hoek Dalweg. De dienst wordt geleid door de weleerw. heer ds D. Land. Aansluitend om circa 14.00 uur *al de teraardebestelling plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Veldweg te Soest „Zalig zijn zij, die in de Here sterven". In alle vrede is van ons heengegaan onze lieve Moeder en Grootmoeder Arnolda Ringnalda-Looijen op de leeftijd van 83 jaar. Deventer: D. Ringnalda D. Ringnalda-van Gogh Amsterdam: L. Ringnalda A. Ringnalda-Filippo De Meern: E. van der Tempel-Ringnalda A. van der Tempel Ottawa: G. Ringnalda N. Ringnalda-Verseveldt Steenwijk: W. Ringnalda C. C. Ringnalda-Huiberts Ermelo: G. van Krimpen-Ringnalda Chr. van Krimpen kleinkinderen en achterkleinkinderen Ermelo, 13 mei 1978 Julianalaan 56 Wij als kinderen willen, met allen wie zij dierbaar was, de Heer danken voor wat Hij ons in haar gegeven heeft. Ds J. J. van de Berg zal deze dienst woensdag 17 mei, 10.30 uur in de Maranathakerk te Ermelo leiden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleance. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Ermelo. Enige en algemene kennisgeving „Hij die roept is getrouw" Het heeft God behaagt op de le Pinkster dag, na een zéér moeilijk leven, uit ons midden naar Huis te halen mijn echtgenoot, onze lieve vader, schoonvader, grootvader, zwager, oom en neef Willem Hebly op de leeftijd van 89 jaar Alphen a/d Rijn: C. F. Hebly-Meijer Amsterdam: F. Verbree-Hebly J. R. W. Verbree Delft: L. v. d. Horst-Hebly J. v. d. Horst Peter en Ronald Alphen a/d Rijn: W. Hebly jr. J. Hebly-Oskamp Monique en Wim-Jan en overige familie Bennebroek, 14 mei 1978 Corr.adres: Boterbloemweg 5 Alphen a/d Rijn. De teraardebestelling zal plaats vinden vanuit de Hervormde kerk aan de Binnenweg te Benne broek op woensdag 17 mei a.s. om 15 uur op de begraafplaats aldaar. Geen bezoek. Geen bloemen. „Maak mij de weg bekend, die ik gaan moet, want ik vertrouw op IT' Psalm 143:8 b Onze Hemsele Vader heeft tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve man Willem Veenhof oud-adjunctdirecteur van de Pedagogische Aca demie „Rehoboth" te Utrecht, Ridder in de Orde van Oranje Nassau geboren 8 maart 1899 Jezus, Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van mijn hart. A. F. Veenhof-van der Werff Utrecht, 15 mei 1978 Van Lidth de Jeudestraat 20 Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12: condoleancebezoek donderdag van 19.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 19 mei om 11.30 uur op de begraafplaats „Tolsteeg", Opaalweg. Vooraf zal er een dienst worden gehouden in de Geref. Oosterkerk, Maliebaan, welke aanvangt om 10.30 uur. Op Zijn tijd nam de Heere tot Zich Zijn moege streden kind, mijn innig geliefde vrouw en onze zorgzame moeder en grootmoeder Mijntje Post-Koffeman in de leeftijd van ruim 84 jaar De laatste anderhalf jaar kon zij niet meer spre ken maar wel zingend getuigen van haar Heer en Heiland. Psalm 433 en 4 (onbj Urk: W. Post Zwolle: F. Post J. Post-Cleine Haren (Gn.): I. Post D. Post-Fidder Wim Agdi Mijnke Bergen (N.H.): L. A. Kortenoeven-Post K. Kortenoeven Willemijnke en Hans Jacquespeter Marcel Willem-Ernst Urk. 14 mei 1978 Lange Dam 36 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 17 mei op de begraafplaats „De Vormt". Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in het kerkelijk centrum „De Poort", Lange Dam 52. deze dienst vangt aan om 15.00 uur en wordt geleid door Ds. J. Wieringa, Gereformeerd predi kant Na afloop van de begrafenis is er ook nog gelegen heid tot condoleren in een van de zalen van „de Ark", Lange Dam. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de kran ylLl. i-_ Uitbreiding is \A/V|| Ij I een mooie zaak. V V UL X lUt Maar bedrijfs ruimte is nou niet iets dat je er even bij tovert Toch zou een verbouwing geen overbodige luxe zijn? Praat er eens over met een bank die zich sterk maakt voor het Midden- en Klein bedrijf. Over uw problemen rond vestiging en 'behuizing'. Over plan en realisering. Over kosten en rendement in üw geval. Maak gerust een afspraak met de directeur van uw plaatselijke ABN-kantoor. Of gebruik de coupon. Stuur mij gratis de brochure: De ABN en het Midden- en Kleinbedrijf De ABN en de zelfstandige ondernemer Naam: -Tel.: Adres: Woonplaats: Deze bon in ongefrankeerde envelop verzenden aan: ABN Bank, Afd. O.D. 50, Antwoordnr. 1555, 1000 PA Amsterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 7