Ernst Happel erslaat im van Hanegem Neeskens toch klaargestoomd Oranje blijft met twee spitsen experimenteren lZ-middenvelder maakt bedankje voor Parijs toch ongedaan )ok Johnny Dusbaba is fit W.K.voetbal-Argentinië j 7 jio»— (■.SDAG 16 MEI 1976 SPORT. T rouw/Kwartet11 Eerste Divisie |oor Matty Verkamman (STERDAM De triomf van een gokker, of hoe bondscoach Ernst Happel voetballer Willem n Hanegem versloeg. Zo kan het conflict, het zoveelste, van de afgelopen dagen tussen de nurkse istenrijker en de getergde oude middenvelder worden samengevat. Nadat hij zaterdag in de test n Oranje tegen Club Brugge door Happel al weer ln de rust was gewisseld gooide Van Hanegem kont tegen de krib. rst lacherig, later emotioneel, zet- „De Kromme" zich af tegen Hap- Dreigende taal uitte hij. Er am kennelijk nogal wat boven, ider veel omhaal van woorden s hij in de rust van de interland en Israël uit het veld gehaald, ji prettige ervaring. Evenmin k waren die berichten over zijn iditie die matig zou zijn. En die tl met instructies van Happel, die vorige week als enige geselecteer- via Zwartkruis kreeg toegestopt, lel hem helemaal niet. De wissel ?n Brugge was de druppel die de mer deed overlopen. Zwartkruis, de mens Jan Zwart- is, mocht ook deze klus voor zijn ening nemen. Terwijl Happel per naar hoger sferen rees in het igse Olympia-stadion, praatte de litein in een achteraf-kamertje op Hanegem in. Zwartkruis later: illem was geëmotioneerd. Dan g je met een stuk dualisme te een. Enerzijds heb ik er geen leite mee om als sociaal werker op treden, anderzijds wil ik solidair met Happel." Hanegem was geëmotioneerd, 1de zich als een kwajongen be- tdeld door de trainer met wie hij ijn Feyenoord-tijd al een storm- tige haat-liefde verhouding had. n hij het stadion uiteindelijk ver lang na de wedstrijd, was hij van stof tegen de enkele nog leven journalisten. Duidelijk rd toen wel dat hij twijfelde aan rijs", waar Oranje vandaag de ste wedstrijd in het toernooi van is St. Germain speelt. Van Hane- i speelde toen al met de gedachte verder maar helemaal van Oran- te zien. Een gedachte die hij een later hard maakte, maar vervol- is weer terugdraaide. In eerste tantie wilde hij voor de trip naar nkrijk en Oostenrijk (en dus fei- jk voor het WK-toernooi) bij artkruis bedanken. Toen deze dagmiddag niet thuis was, stelde fan Huijbregts, de secretaris van betaalde voetbal, van zijn besluit de hoogte. Later bleek dat tele- ntje echter hoog spel te zijn ge- st. toen hij inzag dat hij zijn cht had overschat, haalde Van negem bakzeil. De trotse Happel kerde er namelijk niet over om de trotse Van Hanegem in con- t te treden. Happel gokte op een eval van de 34-jarige vedette. En gokte goed. Want Van Hanegem n uiteindelijk zelf het initiatief de zaak in het reine te brengen, voor hem ongetwijfeld pijnlijke aring, die, chronologisch, als gt tot stand kwam: trdagmiddag/avond: Ofschoon hij nog niet van zijn aanstaande iel op de hoogte is, zoekt Van negem in de rust van de oefening en Club Brugge al scheldend de edkamer op. Hij heeft als achter ste van de vier middenvelders niet goed en niet slecht gedraaid. Hij had enkele goede bewegingen, toonde zijn motivatie aan middels een „ou derwetse" rel met Julien Cools, maar kon toch niet waar maken dat hij in een 4-3-3 formatie een werkelijke concurrent voor het trio Willy van de- Kerkhof, Neeskens, Jansen is. De bedoeling is dat Neeskens het na één helft voor gezien zal houden, maar de naar wedstrijdritme verlan gende „Nees" wil nog even doorgaan. Happel besluit dan om Van Hane gem naar de douche te verwijzen. De coach legt die gang van zaken tot in de details uit aan de pers Van Hanegem trouwens ook en zegt dat die beslissing „erg slecht viel bij Willem". Happel: „Toen ik hem te gen Israël wisselde, was dat omdat hij slecht speelde, nu had het alleen met Neeskens te maken. Zwartkruis heeft me gerapporteerd dat hij in Zeist uitstekend heeft gewerkt." Happel antwoordt met „misschien" wanneer hem wordt gevraagd of hij Van Hanegem op deze manier wil prikkelen. Wil hij hem eigenlijk nog wel mee nemen naar Argentinië, luidt een andere vraag. Happel: „Waarom niet? Maar ik kan niemand een vaste plaats beloven." Eerder heeft Truus van Hanegem in de catacomben minder prettige din gen over Happel gezegd. Onder meer: „Willem is zestien jaar prof. Nu wordt hij door Happel ais een piepel tje behandeld." De persoon in kwestie hult zich aan vankelijk, glimlachend, in nevelen. In een eerste reactie zegt hij: „Het was misschien mijn strop dat ik naast Neeskens op de bank zat. Maar Ja, 't is makkelijk voor die ouwe. Happel is de enige die altijd wint." En, vervolgens, over zijn positie; „Als het 4-3-3 wordt, dan ben ik er dus niet bij." Later wordt zijn ongenoegen duide lijker, wanneer hij voor de TV-came- ra tegenover Theo Reitsma, die in tegenstelling tot zijn AVRO-colle- ga's heeft aangevoeld dat er „iets" speelt rond Van Hanegem, zegt: „Ik was liever thuis gebleven wanneer ik van tevoren had geweten dat ik maar een halve wedstrijd zou spelen. Mijn zin om in het Nederlands elftal te spelen gaat op deze manier wel over. Al dat gezeur om mij vind ik vervelend. Die brief van Happel vond ik ook al zo gek." Van Hanegem bevestigt dat het voor hem moeilijk zal worden wanneer hij op de bank komt te zitten. Op weg naar de spelersbus wil Jan Zwartkruis maar enkele dingen kwijt over zijn gesprek met Van Ha negem. Wel aardige opmerkingen trouwens. „Willem is teleurgesteld, dat vind ik een normale reactie. Er bestaat, zoals iedereen weet, een be paalde band tussen Happel en Van Hanegem. Misschien raakt dat ver- trouwenspatroon een beetje ver broken." De naar Parijs gevlogen selectie be staat uit de volgende spelers: Keepers: Jongbloed, Schrijvers, Doesburg; verdedigers: Suurbier, Krol, Rijsbergen, Wildschut, Brandts, Van Kraay, Dusbaba; middenvelders: Poortvliet, Van Hanegem, Haan, Bos kamp, Neeskens, Willy van de Kerk hof, Jansen; aanvallers: Rcnsen- brink, Rep, Rcné van de Kerkhof, Lubsc, Nanninga. Zondagavond Dnjtcen die woorden van Zwartkruis maar al te waar. Van Hanegem heeft zich bij Jan Huij bregts afgemeld. Hij wil niet meer in het Nederlands elftal spelen. Desge vraagd begrijpt de verbaasde Huij bregts niet hoe dit nieuws is uitge lekt. „Er is met Willem nog zó afge sproken dat we er over zouden zwij gen. (Studio Sport heeft het bericht intussen al gebracht, op het niet al te „kijkdichte" tijdstip van kwart over zes-mv). Maar ja, het klopt, hij heeft definitief afgezegd. Ik heb aan de technische mensen gevraagd om contact met hem op te nemen." Dóar voelt Ernst Happel totaal niets voor. Vroeg in de avond weet hij trouwens nog niets van het bedankje af. „Want ik zit net naar de Duitse televisie te kijken," zegt hij. „Ik neem geen contact met Van Hane gem op. Wanneer hij mij wil spreken dan moet hij maar bellen." In huize Van Hanegem neemt echt genote Truus alle telefoontjes aan. Willem is „niet thuis", maar het is bekend dat Truus ook niet op haar mondje is gevallen. „Wanneer Hap pel niet belt, dan worden onze ge dachten alleen maar bevestigd. Hap pel wil op een stiekeme manier van Willem af. Hij wil zelf buiten schot blijven, maar is al een hele tijd bezig om hem weg te werken. Die brief is één van de bewijzen. Als het Neder lands elftal straks faalt, dan kan Happel als excuus aanvoeren dat er zo veel spelers bedankten." Zwartkruis die de hele toestand een „pure prestigestrijd" noemt, heeft „moeite met die zaak." Hij zegt: „Ik krijg achteraf wel een beetje gelijk dat ik Willem niet heb gekozen in die WK-kwalificatieduels. Het is moei lijk om mensen als Van Hanegem, en vroeger Keizer, op de bank te zetten. Daar zijn ze te groot voor. Willem is een vedette, die denkt in zo'n geval niet aan het geld, maar aan zijn eer. door Matty Verkamman BRUGGE Ernst Happel stuurt nog steeds in de richting van twee speltypes voor het Nederlands elftal. Zaterdagmiddag liet hij tegen Club Brugge voor rust „zijn" favoriete taktiek, 4-4-2, in praktijk brengen, in de tweede helft werd er overgeschakeld op 4- 3-3. In totaal kwamen daarbij vijftien man in actie. Alleen doelman Piet Schrijvers mocht dit keer de plaats van Jan Jongbloed, de vermoedelijke eerste keeper, niet overnemen. Wim Suurbier leefde zich tegen Club Brugge af en toe uit in een offensieve rol. Deze voorzet levert overigens niet op. De bank, die tol wil hij niet betalen. Het is voor mij moeilijk om te oorde len, want ik weet niet wat Happel tijdens die paar bezoekjes in Leer broek aan Van Hanegem heeft toege zegd. Wel heb ik Willem zaterdag gezegd: denk rustig na, neem geen ondoordachte beslissingen. Het is in middels duidelijk dat je onder top- spanning met topincidenten te ma ken krijgt." Later op de avond speelt Zwartkruis weer de bemiddelende rol die hem op het lijf geschreven is. Van Hanegem, die beseft dat hij lang kan wachten op enig levensteken van Happel, belt Zwartkruis (hem wèl). De Kromme legt uit dat hij een gesprek met Hap pel wil hebben. „Nou, dat kan toch," zegt Zwartkruis. De kapitein „onder handelt" met zijn baas in Oostkamp, maar die houdt koppig voet bij stuk. „Van Hanegem maakt niet uit of hij naar Parijs gaat, dat maak ik uit. Op Schiphol of in Parijs kan er verder worden gepraat," stelt Happel reso luut tegen Zwartkruis. Naast Zwartkruis slooft ook AZ-ma- nager Hans Kraay zich uit om Van Hanegem zo ver te krijgen dat hij naar Happel belt. Mede door zijn aandrang kan Truus om kwart over tien de „beslissing" aankondigen- .„Willem gaat Happel bellen. Dat doet hij onder druk van velen. Ja, Van Kraay, van Ted Troost en nog een paar anderen. Je kan 'm op Schiphol verwachten. Als je me moeilijk kunt verstaan, dan komt dat omdat het hier wel een zenuwin richting lijkt." Een half uur later vraag ik Happel of Willem van Hanegem al heeft ge beld. Happel: „Hij gaat mee naar Parijs." Mooi, maar heeft hij net ook gebeld? Happel: „Hij gaat mee, de rest is niet van belang." Toch klasse van Happel dat hij zijn „overwinning" voor zich zelf houdt. Zijn respect voor Van Hanegem weerhoudt hem er van om publieke lijk te verkondigen dat de oude in ternational een blauwtje heeft gelopen. Ofschoon het probeersel met twee spitsen allerminst bevredigend ver liep, zal Happel ook in de komende oefenwedstrijden nog met die be houdende taktiek experimenteren. Tegen Brugge bakte met name Johnny Rep als één van de twee aanvallers de andere was René van de Kerkhof er niet veel van. Met Henk van Leeuwen als centrum spits marcheerde het in de tweede helft iets beter, maar nog steeds niet imponerend. Happel: „Het is nog te vroeg om nu al een oordeel over het speltype te vellen. In de eerste helft verliep de overgang van achter naar voren te traag. In het eerste kwartier waren er enkele goede contra-attaques, maar die leverden te weinig rendement op. Na rust namen we meer initiatief, maar dat kwam ook omdat Brugge maar drie kwartier tegenstand bood." In het toernooi van Paris St. Ger main, waarvoor Oranje vanavond de eerste wedstrijd tegen de organise rende club speelt, zal Happel het weer eens met centrumaanvaller Dick Nanninga proberen. Happel is gecharmeerd van de hoekige kop- door Johan Woldendorp RUGGE Er zijn toch nog oetballers, die popelen om ver enkele weken in het >ranje shirt op te treden. Ook zijn ze zo langzamerhand rchideeën in een tuin met randnetels en paardebloe- ïen geworden. Johan Nees- ens is zo'n sierplantje. Na en in de Spaanse competitie Pgelopen blessure leek het er P, dat de Barcelona-speler et wereldkampioenschap on afschrijven. Neeskens eet zich echter door de pijn een en meldde zich de vorige 'eek in Zeist met de medede- ng, dat hij het weer helemaal iet „zitten". oor Johan Neeskens. een onmis- •re kracht op het middenveld, is *n consciëntieus programma sa- «ngesteld. Conditioneel is hij rijp oor het WK-gebeuren slechts het oontbeerlijke wedstrijdritme ont weekt. Neeskens. zeker van selec- hoeft zich in de oefenduels van Qe week niet waar te maken als oetballer. Het is hem toegestaan en lawine van fouten naar bene en te laten rollen. Hij moet aan eis voldoen: zaterdag in Wenen, 'anneer het Nederlands elftal Oos- enrijk ontmoet, bewijzen dat hij oor de volle honderd procent In- etbaar is. Neeskens staat tijdens het toernooi in Parijs, vandaag en donderdag, in beide wedstrijden in de basisop stelling. Hij speelt minimaal één speelhelft mee, precies zoals dat zaterdag in Brugge ook in de be doeling lag. De mate van inzetbaar heid leverde overigens een twist punt op tussen Ernst Happel en Frits Kessel. Happel wenst Nees kens nog niet al te zwaar te belas ten, de bondsarts is van mening dat de Spaanse Nederlander nu al moeiteloos een hele wedstrijd tot een goed einde kan brengen. Zater dag koos Neeskens, zij het onbe-. wust, voor de gulden middenweg. HIJ verliet in de loop van de tweede helft het speelveld en broedde zo. naar achteraf bleek, het zoveelste onzinnige conflict tussen Van Ha negem en één van zijn voetbalba zen uit. Maar dat is een ander verhaal. Happel: „Ik heb met Neeskens af gesproken. dat hij in iedere wed strijd begint. Het was de bedoeling om hem tegen Club Brugge in de rust te wisselen, maar Johan vroeg of hij nog twintig minuten door mocht gaan." In die periode onder wierp de kleine middenvelder zich zelf aan een serieuze test. Een on mogelijke opgave, want buiten zijn doelpunt (het derde van het experi mentele oranje-team) en zijn aan deel in de eerste treffer, was Nees kens maar zelden de echte Nees kens. Hij kon dat trouwens ook niet zijn, omdat het vakantievierende Brugge dat zeven kemspclers miste hem niet in staat stelde te „bikkelen". Johan Neeskens. de- Johan Neeskens wordt ten val gebracht door Brugge-vcrdediger Ranson. sondanks: „Ik had angst om te veel fouten te maken. Wanneer je vijf dingen in een wedstrijd in één keer goed moet doen en dat lukt ln drie gevallen niet, dan zit ik daarover in de put. Dat knaagt aan mijn zelf vertrouwen. Ik weet wel, dat Hap pel tegen mij heeft gezegd, dat ik nog niet voluit mag voetballen. Hij heeft gelijk. Ik heb in wezen nog drie weken de tijd. De wedstrijd hier en de twee in Parijs zijn niet meer dan oefenpartijtjes. De inter land tegen Oostenrijk is voor mij maatstafgevend." Kessel: „Johan had een aantal psy chisch belangrijke momenten: een serie goede ingrepen, een aantal scherpe passes en een doelpunt. Maar het functioneert natuurlijk nog niet optimaal (Neeskens: „Ik zou een wedstrijd moeiteloos kun nen uitspelen, maar kan nog niet veel pressie verdragen"). In de eer ste wedstrijd van het toernooi in Parijs moet Johan kijken tot hoe ver hij kan gaan. In het tweede duel dient hij in ieder geval te starten, maar behoort hij zich enigszins te ontzien. In Wenen tenslotte, moet hij rijp zijn voor een hele wed strijd." Niet alleen Johan Neeskens is bij het vertrek naar Mendoza blessure- vrij, hetzelfde geldt voor Johnny Dusbaba. De Anderlecht-verdedi- ger raakte donderdag in de vriend schappelijke wedstrijd tegen Stade Reims erger gekwetst dan hij al was en moest zich daarom zater dagochtend voor een medische test bij Kessel melden. Dusbaba toerde pas zaterdagmiddag naar Brugge. Hij arriveerde een half uur na de wedstrijd in het Olympiastadion en de veel geplaagde keuzeheren van de KNVB waren zo dolgelukkig over zijn komst, dat hij, zonder dat te melden, straffeloos zijn zwager naar het ziekenhuis mocht vervoe ren. Dusbaba, aanvankelijk niet in de selectie van 22 voor Parijs, werd, ten koste van Henk van Leeuwen, alsnog aan de groep toegevoegd „De beenblessure dateert van de Europa Cupfinale tegen Austria. Daarna moest Anderlecht twee vriendschappelijke wedstrijden spelen, met de internationals wel te verstaan. In zo'n geval word Je niet gevraagd of Je wel kunt voetballen. Je doet mee. desnoods op één been." PEC Zwolle-FC Vlaardingen 3-1 PEC kampioen en promoveert FC Dordrecht-Fortuna SC 1-4 Excelsior-FC Groningen 0-0 SC Amersfoort-Heerenveen 1-1 Wagcningen-Willen II 3-0 Veendam-Helmond Sport 5-0 Dc Graafschap-Eindhoven 2-0 MVV-Herarles 4-0 EINDSTAND PEC Zwolle MVV Wageningen Excelsior Fortuna SC Groningen Willem II FC Den Bosch Eindhoven Hcraclcs Heerenveen SC Cambuur Graafschap Vlaardingen SVV Helmond Sport Veendam Dordrecht Amersfoort PEC Zwolle kampioen. 36 23 8 5 54 83-31 36 22 10 4 54 74-32 36 16 15 5 47 50-23 36 16 13 7 45 69-38 36 17 11 8 45 65-41 36 18 7 U 43 <1-41 36 15 10 11 40 55-39 36 13 14 9 40 51-46 36 11 10 12 38 49-17 36 12 12 12 36 36-37 36 12 12 12 36 40-43 36 13 10 13 36 46-54 36 11 7 18 29 48-61 36 7 15 14 29 26-39 36 7 U 18 25 44-75 36 6 11 19 23 46-80 36 5 12 19 22 46-81 36 6 9 21 21 42-81 36 6 9 21 21 23-66 Periode Stand EINDSTAND VIERDE PERIODE PEC Zwolle Excelsior Heracles MVV Wageningen Fortuna SC FC Den Bosch Graafschap FC Groningen Willem II Eindhoven SC Cambuur FC Dordrecht Vlaardingen Helmond Sport Heerenveen Amersfoort SVV Veendam S 5 2 I 12 23- 4 8 S 2 1 12 23-M 8 5 2 1 12 14- 7 8 S 2 1 12 14- 9 8 3 5 0 II 10- 5 8 3 4 1 10 16-11 8 4 2 2 10 12-14 8 3 3 2 9 17- 9 8 3 3 2 8 3 2 3 8 3 14 8 2 3 3 8 3 14 8 14 3 8 2 2 4 8 13 4 8 2 15 9 II- 7 8 10- 8 7 11-12 7 10-12 7 11-16 6 3-8 6 18-2S S 7-11 S 7-16 Excelsior periodekampioen. 8 1 2 5 4 11-19 8 0 2 6 2 8-30 Topscorers specialist, maar zal ln Argentinië on getwijfeld niet in alle wedstrijden gebruik van hem maken. Anders dan in 1974 zal Oranje straks niet met één vast team spelen. Happel zei zaterdag nog maar eens dat hij zijn taktiek van wedstrijd tot wedstrijd bepaalt. Anders gezegd: tegen sterke landen zal hij met de tweemansaanval Rensenbrink-René van de Kerkhof op de counter spe len, het 4-4-2 type. Tegen een land als Iran zal Nanninga daar wel als derde spits bij komen. En in geval van tegenspoed kan de Groninger moge lijk ook als pinch-hitter worden ineezet. Een probleem voor Happel is wel. dat bij geen enkele Nederlandse top club het 4-4-2 systeem in zwang is. PSV, Ajax en AZ'67 prefereren prak tisch altijd drie aanvallers. Het zal moeilijk worden om in een kort tijds bestek over te schakelen op een sys teem waarin een vaste puntaanval- ler ontbreekt. Desondanks kan Hap pel er op wijzen dat zijn reeks suc cessen bij Club Brugge onder meer met twee echte aanvallers tot stand is gekomen. Jan Zwartkruis is overigens van me ning dat 4-4-2 een Belgisch speltype is en geen Nederlandse. Na de recen te partij van Nederland-B tegen Po len-B in Kerkrade, stelde de hulp- coach al dat Nederlanders niet zon der centrumspits kunnen spelen. Aanvoerder Ruud Krol sprak ook in de richting van twee types, toen hij meende: „Het is afhankelijk van de wedstrijd, hoe je speelt. Ik vind dat je niet kunt zeggen dat 4-4-2 niet kan. We moeten niet meteen de moed opgeven." Clul) Brucre-Nederland 1-3 (l-J). 7 Jansen 0-1, 20 VsnderEycken 1-1, 48 Van Leeuwen 1-2. 57 Neeskens 1-3. Scheidsrechter. Delcourt iBelijif Club Brugge: Oogne. Ranson (Vandenhendei. Sanders. Leekena. Volders, Cools. VanderEyc- ken. Kü (Marlen»), De Cubber, Simoen. Verheec- ke (Sorenseni. Nederland: Jongbloed. Suurbier, Krol, Rijsber gen. Wildschut, Van HMANEGEM tVan Leeu wen), Willy van de Kerkhof. Jansen (Boskamp), Neeskens (Brandts), Rep, Rene van de Kerkhof (Rensenbrlnk). EERSTE DIVISIE Peter Houtman, die het afgelopen seizoen door Feyenoord aan FC Oronlngen werd uitgeleend. Is zoals reeds maanden te verwachten was, top scorer van de eerste divisie geworden. HU kwam tot een totaal van 24 doelpunten De Eindhove- naar Schapendonk §reep door dne treffen te gen De Graafschap op de laatste dag de tweede plaats met 20 doelpunten De derde positie wordt gedeeld door Engbersen van Fortuna SC en Hazelhekke van Wageningerv I Houtman (Groningen 24. 2. Schapendonk (Eindhoven) 20. 3. Engbersen (Fortunai en Ha zelhekke (Wageningen) 19.5 Peters (Den Bosch) en Swanenburg lExceltior; 18.7 Kowalik iMVVi 17.8. Smeets (MVV) en Jans (PEC ZwoUei 16.10 Van Rooy (Willem XI) 15. t Sporttoto SPORTTOTO 19. De uitslagen van de wedstrijden, die voorkomen op totoformulier 19 zijn: PEC Zwolle Vlaardingen S-l Dordrecht-Fortuna SC 1-4 Excelsior-Oronlngen 0-0 Amersloort-Heerenveen 1-1 Wagenlngen-Willem II 3-0 Cambuur-Den Bosch 0-0 Veendam-Helmond Sport 5-0 De Graafschap-Eindhoven 2-6 MVV-Heracles 4-0 Sparta-Lazlo Roma 1-2 Vitesse-AS Nancy niet g uitslag een 3 Volendam-Uerse 14 VVV-Foggia 2-2 Een juist ingevulde kolom ziet er ais volgt u f I 1 - 2 - 3 - 3 - -3-1.2- •2 3 - 3 Aantal deelnemers: i31.5. in.eg ƒ383 lil Prijzen: 207 114 Eerste prijs (Inclusief Jadcpoti 97 927. Tweede prijs 45 495 Derde prijs 63 692 Lotto LOTTO Aantal deeinemers 804 194 Inler ƒ3.387.595 Prijzen 1.594 858 Eerste prU» 558.200 Tweede prijs 159 486 Derde prijs. 239 229 Vierde en vijfde prUs 318.972. WESTDI ITSE LOTTO ln de Weslduttse lotto zijn deze week de volgen de winnende getallen getrokken. 15 17 30 31 44 45 Reservegetal 8 i van de trekking in het Jeugdcom petitie NAC-De Oraafschap 8-0. FC Utrecht-Den U ADVERTENTIE Gratis 4-kleuren stickers van alle j .«Vg --^-»>^-«*'Nederlandse voet- balsterren bij 'fM Verpleegster Drop- nm' rollen, Mintina en Dropmintina^J Uw winkelier heeft ze in voorraad A Vraag ook de 4-kleuren poster aan van het sta dion, waar de finale wordt gespeeld: Stuur een briefkaart aan Gilda Drop. Postbus 6001 Rotter dam. Plak I 2,50 aan postzegels naast de fran keerzegel. Naam en adres duidelijk vermelden. Binnen enkele dagen ontvangt u de poster thuis. Droplabfieken Rotterdam Telefoon: 010 - 1500S5

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 11