FAMILIEBERICHTEN B 1 -MERDAG 13 MEI 1978 TROUW/KWARTET 81 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-013456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20.00 uur. Op vrijdag 19 mi-i D.V. hopen onze ouders en grootou ders C. Koster Pappa en mamma Kleine bedankt week. voor de fijne Kinderen en kleinkinderen Jan en Tlny hartelijk gefeliciteerd Fam. Jongenotter Goedemorgen Opa Prins hartelijk gefeliciteerd met uw 65ste verjaardag. Monique, Sonja Jolanda, Herman Alina. LIEVE OMA LAM UIT NEDERHORST DEN BERG Leen en Lianne, Kees. Saskia en Jeroen, Martine, Herma en Joke, Victor, Robert, Julia en Stephen, Peter en Hermieneke, Helen, Dorothy, Kenny en Linda. Frank, Bas. Pieter-Wiliem en Michiel, Kees, Anja en Hermien, Wendy, Evelyn, Jimmy, Mareia en Rosemary. Robin, Els en Hetty, feliciteren u van harte met uw 83ste verjaardag op 15 Van Oma Lam mag alles 1 Blij en dankbaar hopen Johannes Kors Eva Ina Kors-Mudde met hun kinderen de dag te herdenken dat zij op 27 mei a.s. 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Receptie op vrijdag. 26 mei 1978 van 17.00-18.30 uur in Hotel Schreuder, Stationsplein 8 te Almelo. Eventuele attenties zullen wij het liefst ontvangen in de vorm van een gift voor een door ons nader te bepalen Almelo, Jan Wiegerslaan 3 Mei 1978. C. E. Koster-Bos 40 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Piet Heinlaan 16, 1427 AC Uithoorn. Wij willen U graag in de gelegenheid stellen hen daar mee te feliciteren. De receptie is van half acht tot half negen 's avonds op deze dag in restaurant „Het Rechthuis", Dorpsstr. 19 te Mijdrecht. ALGEMENE KENNISGEVING Dinsdag 23 mei a.s. hopen wij, samen met onze kinderen en kleinkinderen, in dankbaarheid het feit te herdenken, dat wij voor 40 jaren in het huwelijk werden verbonden. Om hun. die dat willen, de gelegenheid te bieden ons op die feestdag te complimenteren stellen wij ons voor te recipiëren in de Kapel van de Martinikerk (ingang t/o het Provinciehuis) en wel van 16.30-18.00 uur. (Zouden wij u mogen vragen de tegenwaarde van bloe men of geschenken, die u ons wellicht toedenkt, te deponeren in een in de Kapel aanwezige bus? Wij zouden dat bijzonder op prijs stellen! Het in totaal te ontvangen bedrag zal worden overge maakt aan DE WILDE GANZEN van het IKON te Hilversum ten behoeve van hen. die het minder hebben dan wij.) P. G. van Delden L. van Delden-Rozema Groningen, mei 1978 Taco Mesdagplein 8 Op 19 mei a.s. hopen wij met onze ouders G. P. de Wit en S. E. de Wit-Dekker blij en dankbaar de dag te gedenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat u met ons deze dag wilt vieren en houden daartoe op 19 mei a.s. OPEN HUIS van 11.00 uur tot 17.00 uur. Wico en Hanny Anton Gerard Mieke Jozien Sander Nunspeet. mei 1978 F. A. Molynlaan 88 In plaats van kaarten Op 21 mei a.s. hopen wij met onze kinderen te gedenken dat we 25 jaar geleden getrouwd zijn. J. Vonk A. Vonk-Lindeboom Jan en Maaike Wieger en Tineke Jaap Piet „Tot hiertoe heeft de Heere ons geholpen" Emmeloord, mei 1978. Espelerlaan 64 Gelegenheid te feliciteren op 20 mei a.s. van 16 uur tot 18 uur in Restaurant „De Luifel", Lange Lering 39 te Emmeloord. Met dank aan de HEERE. die hen voor elkaar en voor ons heeft bewaard, mogen wij 16 mei a.s. het 55-jang huwelijksfeest vieren van onze ouders, groot- en over grootouders Gerrit Rietveld Maria Rietveld-van Heetik Utrecht: S. W. Zomer-Rietveld. W. Zomer. Benthuizen: H. J. Selie-Rietveld Driel: B. M. Huisman-Rietveld. K. Huisman. Bergeyk: A. de Wolf-Rietveld. M. F. de Wolf Wierden: M. A. Verschuur-Rietveld. M. Verschuur. Hellevoetsluis: B. Rietveld. M. Rietveld-Kousbroek, en de 26 kleinkinderen en 7 achterkleinkinderen. Op maandag 22 mei zijn onze ouders G. H. ten Berge en J. J. ten Berge-Zwama 25 jaar getrouwd. Wij vieren dit op zaterdag 20 mei a.s. Receptie van 14.30 tot 17.00 uor in „Vita Nova" te Middelstum. Jannie en Marien Gea Trees en Koos Jacob Huizinge, mei 1978. Hoofdweg 34. Met blijdschap en grote dankbaarheid aan de Heer, delen wij u mede dat onze ouders en grootouders J. van 't Net J. P. van *t Net-Jongkoen op 4 mei 1978 40 jaar getrouwd waren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Soest, mei 1978 Beatrixlaan 20 Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 20 mei van 15.00- 18.00 uur in Hotel-Rest. Darthuizen, Prins Hendriklaan 1, Soest God heeft ons de tijd gegeven tijd om mens te zijn voor Hem, tijd om mei elkaar te delen tijd voor liefde, tijd voor speL Zaterdag 20 mei a.s. vieren onze ouders en grootouders H. van der Veen A. van der Veen-Keiier hun 45-jarig huwelijksfeest Hun kinderen en kleinkinderen Rhi ieder die hen wil feliciteren i* van harte welkom van 13 uur 17 uur in het „Micnskipshüs". Wilhclmin|»tr. 2 te IJM tFr.j. „De liefde vergaat nimmermeer.' Met dankbaarheid en vreugde hopen wij D.V. op woens dag 24 mei a.s. met onze ouders en grootouders W. A. dc Groot M. C. de Groot-de Heer hun 40-jarig huwelijksfeest in familiekring te vieren. Heteren: Aart en Marry Apeldoorn: Ans en Kees Giessenburg: Floor en Margriet Vianen: Piet en Corry Utrecht: Fieneke en Rob Marry en Rien en de kleinkinderen. Hilversum, Celsiuslaan 34. Passage 2, WADDINXVEEN. In plaats van kaarten Ontslapen in zijn Here en Heiland mijn zeer geliefde broer Geert Jan Tilma op de leeftijd van 83 jaar Heidelb. Cath. Zondag I A. G. Tilma Bedum, 11 mei 1978 Witte de Withstraat 3 Thuis geen bezoek. Geen bloemen De begrafenis is bepaald op dinsdag 16 mei 1978, om 14.00 uur vanuit de Martyria-kerk, Stations weg te Bedum. De samenkomst vangt aan om 13.30 uur aldaar. Op Uwe morgen zult Ge ons halen. We ontstijgen aan dit aards bestaan, en gaan - Uw hoge vensters stralen - recht op Uw open huisdeur aan. Ingegaan tot de vreugde van zijn Heer Gerrit Cornells van Buurt geboren 16 januari 1906, overleden 11 mei 1978. W. A. H. van Buurt-Bakker Marian en Han Overbeek-van Buurt Reinout, Judith, Petra Marc en Netta van Buurt-Backx Minneke Bea en Cees Veschoor-van Buurt Esther De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op dinsdag 16 mei om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Vijverweg te Bloe- mendaal. De begrafenis zal daarna in familiekring plaats vinden. Liever geen bloemen. Santpoort-Zuid. van Dalenlaan 134. Namens het Bestuur der Vereniging voor Weten schappelijk Onderwijs op Gereformeerde Grond slag en het College van Bestuur der Vrije Univer siteit geven wij met droefheid kennis van het overlijden van de heer Prot. Dr. L. van der Horst emeritus hoog leraar in de faculteit der Geneeskunde, op de leeftijd van 85 jaar van 1928-1963 was hij aan de Vrije Universiteit verbonden als gewoon hoogleraar in de Psychia trie en de Neurologie In dankbare herinnering blijft al hetgeen God ons in hem heeft geschonken gedurende de jaren dat hij bij onze Universiteit werkzaam was. Amsterdam, 12 mei 1978 De Boelelaan 1105 Namens het Bestuur der Vereniging D. Schut, voorzitter P. J. Biesheuvel, secretaris Namens het College van Bestuur K. van Nes. voorzitter H. Hoogenkamp, secretaris. Het bestuur van de Valeriuskliniek, de directie en de medewerkers geven met ontroering kennis van het overlijden van Prof. Dr. L. van der Horst die van 1936 tot 1963 directeur van de Valeriuskli niek is geweest. Met dankbaarheid gedenken wij hoe hij vele jaren aan de Valeriuskliniek verbonden is geweest en de afdelingen psychiatrie en neurologie op emi nente wijze heeft geleid en tot ontwikkeling heeft gebracht. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. Namens het bestuur S. Feitsma, voorzitter H. Nijenhuis, secretaris Namens de directie W. Rombout A. Poot Namens de medwerkers J. U. Postma J. C. Koetsier Amsterdam. 12 mei 1978. In dankbaarheid voor hetgeen God in haar heeft geschonken in leven en sterven, geven wij als moeder en andere familieleden u met grote droef heid kennis van het heengaan van Joekje Cazemier-van Munster op de leeftijd van 50 jaar. „De Here i* mijn herder, mij ont breekt niets." Psalm 23 Harderwijk: J. v. Munster-Kerkstra Nieuw-Vennep: H. v. Muiden-v. Munster A. F. v. Muiden Blackman's Bay (Tasmanië): G. v. Munster M. v. Munster-Kniyf Ermelo: G. A. Kok-v. Munster B. Kok Hoogeveen: E. Scholtens-v. Munster E. O. Scholtens Driebergen: T. v. Stempvoort-v. Munster M. W. v. Stempvoort De Lier: H. Biesheuvel-v. Munster D. A. Biesheuvel Apeldoorn: H. v. Munster W. J. v. Munster-Links Muiderberg: H. v. Munster-Westenberg Rotterdam: J. N. v. Munster G. v. Munster-de Stigter Lelystad: W. B. v. Munster J. M. v. Munster-Schnur Hong Kong: I. Muntingh-v. Munster H. J. N. Muntingh Neven en nichten Rotterdam, 11 mei 1978. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdagmiddag van 12.00 uur tot 12.30 uur in de rouwkamer van het Ikaziaziekenhuis, Montessoriweg 1, Rot terdam-Zuid. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden dins dagmiddag 16 mei om 13.30 uur in de Geref. Bethelkerk, Boergoensevliet 20, Rotterdam-zuid, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den op de Hervormde begraafplaats „Charlois" aan de Charloisse Lagedijk 680, Rotterdam-Zuid. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Bethelkerk. „Wie in Mij gelooft zal leven." Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan uit dit aardse leven, waarvan hij de schoonheid zo lief had, mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jan Jacob van der Leek architect geboren 19-7-1898 overleden 11-5-1978 Den Helder: N. J. van der Leek-Vonk Brielle: J. R. van Oorschot-van der Leek J. C. H. van Oorschot Brigit Robert-Jan Raijmond Den Helder: Mr. J. R. van der Leek Den Helder. 11 mei 1978 Julianaplein 66 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen zaterdag 13 mei van 17.00 tot 18.00 uur in de tuinzaal van „Goede Ree". Julianaplein 4. Op dinsdag 16 mei, om 14.30 uur zal er een rouwdienst gehouden worden in de aula van de algemene begraafplaats te Huisduinen. Deze dienst zal worden geleid door Ds. Koetsveld. Aansluitend zal de teraardebestelling plaats vinden. Vertrek van „Goede Ree" om 14.15 uur Onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Niesje Hankamp is door haar Heer en Heiland thuisgehaald. Zij mocht ruim 84 jaar worden en was sedert 5 oktober 1962 weduwe van J. Lotterman. Ps. 1388 (onber.) Hardenberg: J. Deuzeman-Lotterman E. Deuzeman Hardenberg: J. H. Lotterman G. Lotterman-Kiooster Andijk: J. Ruiter-Lotterman J. Ruiter Amersfoort: J. Lotterman J. Lotterman-Andela Hoogeveen: T. Lotterman A. Lotterman-Borneman klein- en achterkleinkinderen. Hardenberg, 10 mei 1978 Bramerstraat 18. Correspondentie-adres: fam. Lotterman, Beatrixstraat 22, Hardenberg. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 13 mei a.s. op de begraafplaats aan de Bruchterweg te Hardenberg. De rouwdienst zal worden gehouden in de Gereformeerde kerk aan het Wilhelmina- plein te Hardenberg; aanvang 10.30 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.00 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve schoonzuster en tante Hendrika van den Berg op de leeftijd van 81 jaar namens de families: C. H. J. van den Berg Herveld, 11 mei 1978 Corresp. adres: C. H. J. van den Berg van Leeuwenhoeklaan 14 Helmond De rouwdienst zal op dinsdag 16 mei van 14.00 uur in de aula van de Alg. Begraafplaats, Sir Winston Churchill-laan 233 te Rijswijk worden gehouden, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestel ling in de Aula. Geen bloemen Enige kennisgeving Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Stuurwold op de leeftijd van 79 jaar In leven bakker te Thesinge Namens de familie, P. Geertsema Groningen, 11 mei 1978. Correspondentieadres: Korreweg 100, 9715 AH Groningen. De begrafenis zal plaats hebben D.V. op dinsdag 16 mei a.s. om 14.30 uur te Thesinge. Vooraf wordt een samenkomst gehouden in het gebouw Trefpunt, Kerkstraat, Thesinge, die aan vangt om 14.00 uur. „De Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken". Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen Zijn kind, mijn lieve man, onze lieve en altijd zorgènde vader, groot- en overgrootvader Geert Renkema op de leeftijd van 84 jaar Grote dank leeft in ons hart voor alles wat God ons in hem gegeven heeft. Grootegast, 11 mei 1978 Hoofdstraat 29 Grootegast: M. A. Renkema-Koning Valthermond: R. Renkema M. H. Renkema-Noorlag Oldekerk: E. C. Renkema-Renkema A. Renkema Oldekerk: W. P. Renkema N. R. Renkema-Bosch Winsum (Gr.): Tj. Prins-Renkema J. Prins Maam (Utr.): J. A. Renkema M. Renkema-van der Kooy klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 16 mei 1978 in de Geref. Kerk te Oldekerk, aan vang 10.30 uur v.m. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis. Liever geen bezoek aan huis. Heden heeft de Here tot zich genomen onze lieve broer, zwager en oom Geert Renkema in de ouderdom van 84 jaar geliefde echtgenoot van M. Koning. Zondag 1 H.C. Grootegast, 11 mei 1978. Oldekerk: T. Folkerts-Renkema Soest: M. Smid-Renkema M. Smid Oldekerk: J. Renkema S. J. Renkema-Staal neven en nichten. De Here is mijn Herder; mij zal niets ontbreken. Psalm 23:1 (onber.) Tot onze droefheid, maar in de blijde zekerheid des geloofs, heeft het de Here behaagd tot Zich te nemen, onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Neeltje de Haas weduwe van Hendrika Bestebroer in de ouderdom van 86 jaar. Leiderdorp: M. van der Perk-Bestebroer P. van der Perk Katwijk: J. Haasnoot-Bestebroer G. C. Haasnoot Westerhaar: A. Driebergen-Bestebroer D. Driebergen Purmerend: A. C. Veenstra-Bestebroer, J. Veenstra. Breda: W. Oudshoorn-Bestebroer. J. Oudshoorn. klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 12 mei 1978. Huize „Salem", Duindoornlaan 34. Corr. adres: P. van der Perk, Wielewaallaan 24, Leiderdorp Gelegenheid tot condoleren: zaterdag 13 mei a.s. des nam. van 7.00 tot 9.00 uur in de aula van Huize „Salem", alwaar de overledene is opgebaard en na afloop van de begrafenis in de Openhof, Rijn straat 18, Katwijk aan den Rijn. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 16 mei a.s. des nam. 1.45 uur in de Openhof waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2.30 uur op de Algemene begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. In volle zékerheid des geloofs is van ons heenge gaan mijn lieve man. onze zorgzame vader en lieve groot- en overgrootvader Derk van Dijk eerder gehuwd geweest met Klasina Wilhelmina Magdalena Foppen op de leeftijd van 84 jaar. Amsterdam. J. W. van Dijk-Kruikemeier Amsterdam. D. Snitsevorg-van Dijk Amsterdam. K. van Dijk J. E. F. van Dijk-van den Berg Australië. G. Schröder-van Dijk C. B. Schroder Amsterdam. B. van den Berg-van Dijk S. van den Berg Delft. K. W. M. van de Berge-van Dijk J. van de Berge klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 12 mei 1978 Huize „Patrimonium". Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: Mevr. D. Snitsevorg-van Dijk Remijden 26. Amsterdam Thuis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag- i avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes-1 tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B.t u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 17 meijt te 14 uur op de begraafplaats Westgaarde. Ook-0s meerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam.^ bereikbaar met bus 23. Vertrek van Remijden 26 ongeveer 13.30 uur. s ar El ol teu chc and aa an aai og en er in oor mg iebi Heden nam de Here onverwacht tot Zich mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, behuwd vader, opa, broer, zwager en oom Pieter van Weelden op de leeftijd van 68 jaar. F. van Weelden-de Kwaadsteniet Krimpen a/d IJssel: E. van Weelden B. van Weelden-Visser Erika en Wilma Rotterdam: H. J. Overvoorde-van Weelden C. Overvoorde Jeroen en Suzanne H. van Weelden M. A. van Weelden-Bouwen Peter en Anita Rotterdam, 11 mei 1978 Sionstraat 41b Geen Bloemen Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag vj 4-4.30 uur en maandagavond van 8-8.30 uur in d rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsda 16 mei op de Ned. Herv. begraafplaats „Oui Kralingen", Kralingscheweg 334 na aankomst de kapel om één uur. Vertrek vanaf het woonhuis te 12.30 uur "De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets" Psalm 23 vers God nam plotseling tot Zich mijn lieve man, oi zorgzame vader en opa Sjoerd de Haan op de leeftijd van 68 jaar. I. de Haan-Aardema Jag en Gré Tiny en Cor Ineke en Sietse Margreet en Gerrit en kleinkinderen Broek op Langedijk, 12 mei 1978 Dorpsstraat 40 Dé teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dinsdag 16 mei na voorafgegaan te zijn door l Dienst van Woord en Gebed welke aanvangt ol uur n.m. in gebouw „het Trefpunt", Dorpsstr 41. Gelegenheid tot condoléance na de teraardë stelling in gebouw „het Trefpunt". Vervolg op paglnt II dc de Dl he va zlc bij wa rei ZOi nii in we „U ul bil vo< wei dei nlr ?er gel zou kui uit mii wel sch Zei onv den

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8