PERSONEEL GEVRAAGD sous-chef Rabobank hoofd administratie Fe 1. een tekenaar constructeur 2. twee instrument makers 3. een electronicus secretaresse 0 vrije universiteit eerste medewerker arbeids voorwaarden beginnend assistentie) BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN ÏÏS2T"-30-31 telefoniste jonge medewerk(st)er Rabobank Breukelen part-time geestelijk verzorg(st)er a. LEIDINGGEVEND ASSISTENT b. GEVORDERDE ASSISTENT boekhoudkundig medewerk(st)er PPD zuid-holland woningbouwprogrammering volkshuisvesting ITERDAG 13 MEI 1978 TROUW/KWARTET 29 uis Bij de sectie Hoge-Energiefysica van het Nationaal Instituut voor Kernfysica en Hoge-Energiefysica (NIKHEF) te Amsterdam zijn vakant posities voor Dit instituut, dat zich beweegt op het gebied van de experimentele fysica van de elementaire deeltjes, heeft een laboratorium in aanbouw voor omstreeks 180 personen in de Watergraafsmeer te Amsterdam. Daar de experimenten niet in Nederland plaatsvinden moet bij de kandidaat de bereidheid bestaan enige malen per jaar voor een periode van 2 weken of langer in het buitenland te werken. Voor deze posities wordt gedacht aan personen van omstreeks 25 jaar, bij voorkeur met enkele jaren ervaring, met als vooropleiding: voor 1: MTS Fijnmechanische techniek/werktuigbouw of gelijkwaardig, voor 2: MTS Fijn mechanische techniek/werktuig bouw en/of het diploma A van de Leidse In- strumentmakersschool voor 3: MTS Electronics of middelbaar electronicus PBNA. Aanstelling geschiedt in dienst van de Stichting voor Fundamenteel Onderzoek der Materie. Salariëring volgens FOM-salarisschalen (afgeleid van die van het Rijk); opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioen fonds. Sollicitaties gaarne vergezeld van relevante gegevens, binnen twee weken te richten aan de direkteur van het NIKHEF sectie H, p/a Zeeman-laboratorium, Plantage Muidergracht 4, Amsterdam. DR. ABRAHAM KUYPERSTICHTING Wegens vertrek van de huidige secretaresse naar het Oosten des lands, ontstaat per 1 augustus a s. brj ons een vakature voor een voor een van onze stafmedewerkers De werkzaamheden omvatten correspondentie, het uittikken van artikelen en rapporten, het voorbereiden en eventueel biiwonen van commissievergaderingen e.d. met de daarbij behorende werkzaamheden en wat er verder zoal te regelen en te assisteren valt opleiding vwo/havo verantwoordelijkheidsgevoel, flexibiliteit en collegialiteit zijn bij ons belangrijke zaken. Van ons kan verwacht worden: een goed salaris prettige werksfeer op een klein kantoor zelfstandig en afwisselend werk De Or A Kuyperstichting is het wetenschappelijk bureau van de ARP. dat zich bezig houdt met het politieke beleid op de langere termijn De meeste werkzaamheden worden verricht in samen werking met de wetenschappelijke bureaus van KVP en CHU. in het kader van het groeiende CDA Voor eventuele inlichtingen kunt u zich wenden tot de betrokken stafmedewerker, drs W. van den Bos Czn. (070-606838) Sollicitaties te nchten aan de directeur van de Dr A. Kuyperstich ting, drs. A. M. Oostlander. Dr. Kuyperstraat 3. Den Haag. amsterdam Bij ae Dienst Personeelszaken wordt voor do Afdeling Algemene Zaken (sectie arbeids voorwaarden) gevraagd een Het takenpakket van deze sectie bestaat hoofdzakelijk uit de volgende onderdelen wijzigen en voorbereiden van rechts positionele regelingen geven van informatie en adviezen op het gebied van de bij de V U. geldende arbeidsvoorwaarden (grotendeels over eenkomend met de bij de Overheid gel dende regelingen) en de sociale verzeke ringswetten uitvoeren van diverse van de bij de V.U. geldende rechtspositionele regelingen onderhouden van contacten met andere instellingen van wetenschappelijk onder wijs en de verschillende ministeries als mede met de organen die zich bezighou den met de uitvoering van de sociale ver zekeringswetgeving. De medewerker zal in teamverband zowel beleidsvoorbereidende als uitvoerende werk zaamheden op bovengenoemd gebied gaan verrichten, waarbij een zelfstandige inbreng wordt verwacht. Wij denken voor de vervulling van deze func tie aan iemand met: een opleiding op H.B.O.-niveau een goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid bij voorkeur ervaring op het gebied van arbeidsvoorwaarden de bereidheid eventueel aanvullende cur sussen te volgen. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als Christelijke instelling wordt verwacht. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer drs. H.J. Hees, Hoofd Afdeling Algemene Zaken, telefoon: (020) - 548 36 70, na 18.00 uur: (02154)-16973. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-1028. te richten aan de Dienst Personeelszaken, De Boelelaan 1105 (of Postbus 7161). 1007 MC Amsterdam. ACCOUNTANTS KANTOOR J. van Oortmerssen vraagt als medewerker(ster) in klein teamverband. Minimaal M.A.V.O -opleiding. Rodenrijseweg 527 d, Berkel en Rodenrijs, tel. 01891 - 5244. Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. Ter ondersteuning van het bestuur, direktie en de afdelingen van onze bedrijfs vereniging, is een afdeling Sekretariaat werkzaam. Op deze afdeling is thans plaats voor een Funktie-informatie: De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het organiseren en koördineren van de werkzaamheden; het in gang zetten van projekten waar toe besloten is en de bewaking van de voortgang van die projekten; het ontwerpen van beleidsvoorberei dende nota's; Funktie-eisen: opleiding op middelbaar niveau; het diploma Sociale Verzekering; leidinggevende kapaciteiten; Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij - afhankelijk van leeftijd en ervaring - een salaris tot maximaal f3920, bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. het opstellen van rapporten en adviezen; het bijwonen van vergaderingen; het redigeren van artikelen ten behoeve van o.a. het informatieblad voor de aangesloten werkgevers en het jaarverslag. initiatief en zelfstandigheid; ervaring in de sociale verzekering. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Personeelsdienst BVG, Utrechtseweg 30-32, Zeist. STICHTING KONINKLIJK ONDERWIJSFONDS VOOR DE SCHEEPVAART vraagt voor spoedige indiensttreding een en een met diploma MAVO of LEAO en typevaardigheid voor eenvoudig administratief en typewerk. Voor beide functies geldt een salaris (bij 21 jaar) minimum 1.588,- en maximum 2.192,- bruto per maand, een 8% vakantietoeslag en een rijkspensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directeur van de Stichting Koninklijk Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, N.Z. Voorburgwal 120-126,1012 SH Amsterdam. De Rabobank Breukelen e.o. w.a. vraagt een Deze functionaris is specifiek verantwoordelijk voor de administratie van het financiële bedrijfs- gebeuren van de bank. Voorts behoort tot zijn taak het samenstellen van jaar stukken, begrotingen en overige periodieke overzichten en analyses. Tevens zal hij vanuit zijn afdeling een bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de bank. Wij verwachten van de kandidaat: - een middelbare school opleiding, aangevuld met administratieve kennis (minimaal MBA-diploma) - ervaring met een geauto matiseerde administratie - leidinggevende kwaliteiten. Leeftijd ca. 25 jaar. Datum van indiensttreding zo spoedig mogelijk. Naast een goed salaris bieden wij prima arbeids voorwaarden. Een riante dienstwoning komt over enkele maanden ter beschikking. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties met uivoerige inlichtingen en voorzien van een recente pasfoto, kunnen worden gericht aan de directie van de Rabobank, postbus 21, 3620 AA Breukelen. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. geld en goede raad De Stichting Intramurale Geestelijke Verzor ging in Amstelland, gevestigd te Amstelveen, waarin samenwerken het Ziekenhuis Amstel veen, het Verpleeghuis Groenelaan, de Raad van Kerken van Amstelveen-Buitenveldert, het Humanistisch Verbond en de Joodse Gemeente van Amsterdam, wenst over te gaan tot het in dienst nemen van een (voor 15 a 20 uur). Hij/zij zal samen met de reeds aanwezige geestelijk verzorger - belast worden met de geestelijke verzorging van de patiënten van het Ziekenhuis Amstelveen, waarin samenwerken het Nicolaas Tulp Ziekenhuis te Amstelveen en de Centrale Israëlietische Ziekenverpleging te Amsterdam. Het ziekenhuis telt 250 bedden. De voorkeur gaat uit naar een geestelijk verzorger van protestantse huize die een klinische training heeft gevolgd of die bereid is deze te volgen. Vereist wordt de bereidheid tot samenwerking met andere geestelijk verzorgers en andere disciplines. Aanstelling geschiedt volgens de richtlijnen van de Nationale Ziekenhuisraad. Voor inlichtingen kan men zich wenden tot H. Dornseiffen, geestelijk verzorger van de Stichting I.G.V.A., liefst tussen 12.00 en 14.00 uur. Telefoon (020) 45 30 51 (Verpleeghuis Groenelaan Amstelveen), of (02963) 3130 (privé). Sollicitaties worden zo spoedig mogelijk verwacht bij de sekretaris van de Stichting I.G.V.A., Jhr. M. G. van der Does, Thcrbecke- laan 110 te Amstelveen, tel. (020) 41 71 17. Registeraccountants Alkmaar Beverwijk 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Amsterdam Doerinchem Haarlem Leiden Zurpheit Arnhem Ede Hoogevctn Purmcrcnd Voor onze kantoren te Beverwijk, Doetinchem, Haarlem en Hoogeveen zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van die gelet op kennisniveau, ervaring en ambitie, hetzij direkt, hetzij na een korte interne opleiding kunnen fungeren als controleleider. Ook zij die nog niet ais zodanig werkzaam zijn geweest, doch wel een verantwoordelijke administratieve funktie bekleden, komen in aanmerking Het bezit van het staatspraktijkdiploma is vereist, danwel vergevorderde studie voor het diploma van registeraccountant. met een voltooide HAVO- of Atheneumopleiding en in het bezit van minstens het Praktijkdiploma Boek houden en M.B.A. Wij kennen een uitstekende studiekostenregeling voor het volgen van de opleiding tot registeraccountant of één der hogere administratieve diploma's. Voor een eerste afspraak kunt u telefonisch of schriftelijk kontakt opnemen met het desbetreffende kantoor. 1948 NN Beverwijk, Parallelweg 116, telefoon 02510-2 57 44 7001 AB Doetinchem, Plantsoenstraat 79-81, telefoon 08340-341 53 2012 JG Haarlem, Fonteinlaan 9, telefoon 023-31 93 64 7902 AV Hoogeveen, Willemskade 29A, telefoon 05280 - 6 72 52. Nationale Commissie Voorlichting en Bewustwor ding Ontwikkelingssamen werking Mauritskade 63, Amsterdam Telefoon 020-936822 De NCO stimuleert en subsidieert voorlichtings- en bewustwordingsprojekten over het ontwikkelings vraagstuk. Deze projekten worden in Nederland uitgevoerd. Het NCO-beleid wordt voor een belangrijk deel voorbereid in vier werkgroepen (Onderwijs-Vormings-Media-Kerken) en twee taakgroepen (Onderzoek-Vrou- wen). Bij de staf 19 mensen is een vacature voor een: (volle weektaak) Financiën: Taak Vereisten: Salaris: Voor deze funktie geldt: De Afdeling Financiën heeft drie medewerkers. Deze afdeling houdt zich bezig met het opstellen van de NCO-begroting. de beoordeling van projekt- begrotingen. het maken van subsidie-overeenkom sten van de controle op afrekeningen van pro jekten. Boekhouden volgens doorschrijfsysteem Opstellen van financiële overzichten Controle van bewijsstukken op afrekeningen Uitwerken en typen van overeenkomsten en finan ciële correspondentie Assisteren bij algemene financiële taken en archief. Opleidings- en kennisniveau MEAO Ervaring met doorschrijfsysteem Maximaal 2.321,— per maand. Bereidheid anderen bij te springen Belangstelling voor ontwikkelingssamenwerking is gewenst. Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkom stig die van de Rijksoverheid Sollicitaties moeten vóór zaterdag 20 mei 1978 binnen zijn, gericht aan de directeur-secretaris Drs Ton Waarts De afdeling Onderzoek van de Provinciale Planologische Dienst in Zuid- Holland zoekt een medewerker op minstens H.B.O.-niveau, die belast zal worden met de operationalisering, in nauw overleg met andere onderdelen van het provinciale apparaat, van een en met in het kader te verrichten (statistisch getint) onderzoek betreffende de Gedacht wordt aan iemand, die inzicht heeft in de processen op de woningmarkt, ook in hun organisa torische samenhang, en deze kwantitatief kan interpreteren; vanuit zijn opleiding vertrouwd is met planningsprocessen, de organi satie daarvan en procedurebewaking en bij voorkeur ervaring hiermee heeft op het terrein van de volkshuisvesting, danwel een opleiding ge noten heeft in de sfeer van de volkshuisvesting en ervaring hiermee heeft in het organisatorische vlak; over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid beschikt; goed met mensen kan omgaan en overtuigend kan optreden; zelfstandig kan werken. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring en zal liggen tussen 2321,en 4191,bruto per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Alle bij de overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad wor den gericht aan de directeur van de Provinciale Planologische Dienst in Zuid-Holland. Koningskade 2 te 's-Gravenhage, onder vermelding van de aanduiding PZ 224 C P. in de linkerbovenhoek van zowel de brief als de enveloppe. Desgewenst kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de chef van de onderafdeling Documentatie en Statistiek drs. P. Exel tel 070- 264111 tst. 2536.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 29