Trouw MUEBERICHTEN in Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. 10 MEI 1978 van maandag to» en met vrijdag tetefoniscti üO-19.30 uur opgagevan wocban op nurnmar f13456. endagavond is dit alaan mogelijk van 18.00- zingei il en Mark 9®heé I en Harald. ICHTW it 141 IARS1È* Ie DIS iet wat (euze lek, p< 3t 50 t raat 904. E? iet opL ziekte /ereni opa Picket gefeliciteerd met huwelijk Goedenmorgen opa Terlouw hartelijk gefeliciteerd met uw 65e verjaardag. Ellen Johnny Richard Nicoline Ronald 40 jaar dat de Here jullie voor elkaar en voor bewaard, zijn wij Hem zeer dankbaar Ina en Harry Bekkering-Levenga Gina en Koos Levenga-Westers Elly en Nanno Levenga-Janssens Gé en Gerrit Roosjen-Levenga Els en Ben Hoekstra-Levenga en de kleinkinderen lankbaar hopen Dinl Swen Arend Schaafsma ii a.s. met hun 14 kinderen en aangetrouwde en 19 kleinkinderen, hun 40-jarig huwelijks- vieren. zondag in juni zal het 40 jaar geleden zijn. dat Oidemarkt (Ov.) predikant werd in de Gerefor- Kerk 5. Glenridge Avenue. St. Catharines. 2 T 3 J 7 Apt. 403. Ontario. Canada. Ijk dank voor de vele blijken van belangstelling, inken. post en gelukwensen bij ons 45-jarig huwe- 4 27 april 1978. Familie H. Mulder Ier 25 prkerk a d IJssel. Voor de grote en warme belangstelling, ondervon den bij ons 40-jarig huwe lijk. zeggen wij u hartelijk dank. J. Sietsma N. Sietsma- V. d. Meer Ede. Weerdestein 54. ,.'k Zal dan gedurig bij u zijn" Psalm 73 12 (Oude ber.) nkele jaren van liefdevolle verzorging in „Het e Heem" naam God tot Zich onze lieve vader. - en overgrootvader Roelof Roodenburg jwnaar van Alida Stam. Eerder weduwnaar Mar ret je Engel. In de gezegende ouderdom 90 jaar. Chr. van Doesburg-Roodenburg Chr. van Doesburg D. Roodenburg L. Roodenburg-Trommel G. van Oostenbrugge-Roodenburg J. P. van Oostenbrugge J. C. van Veen-Roodenburg W van Veen H. Roodenburg P A. J. Roodenburg-Visser K. Roodenburg C. Roodenburg-de Keyzer klein- en achterkleinkinderen khoon orn. 8 mei 1978 k Merodelaan 2 »rr.adres: I Roodenburg. P. C. Hooftlaan 46. 'jthoorn. t teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 12 jei a.s. om 13.30 uur op de nieuwe algemene Igraafplaats aan de Noorddammerweg te Uit- lorn. Geen bloemen. (elegenheid tot condoleren na afloop van de tgrafenis in de aula. een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich jn zeer geliefde man en onze zorgzame vader Alidus Christiaan Koekkoek echtgenoot van Dirkje Maas de leeftijd van 51 jaar. „Alt ik ontwaak dan ben ik nog bij U." Ps. 139 D. Koekkoek-Maas Gerard en Irma Heieen en Henk lam. 7 mei 1978 Dorhaven 144 W f donderdag 11 mei a.s. zal er een rouwdienst »rden gehouden in de Geref. Kerk aan het •oenland te Edam, aanvang 14 uur. waarin Ds. Meijering zal voorgaan. Aansluitend zal de 'aardebestelling plaatsvinden op de Algemene egraafplaats te Edam Gelegenheid tot condole- n na de teraardebestelling in het jeugdhuis van Geref. Kerk. Liever geen bezoek aan huis Liever geen bloemen. Here nam na een kortstondige ziekte tot Zich geliefde broer, zwager en oom Alidus Christiaan Koekkoek echtgenoot van Dirkje Maas. leeftijd van 51 jaar. Tmoste de Here zijn vrouw en kinderen in dit grote verlies Familie Koekkoek Familie Maas Neven en nichten 7 mei 1978 „Jezus zegt. wie gelooft heeft eeuwig leven." Geheel onverwacht nam de Here heden uit ons midden weg, onze lieve zorgzame man. vader en schoonzoon Pietcr Kooijman echtgenoot van Geertruida Johanna Traas, eerder gehuwd geweest met Maria Adriana Berkman op de leeftijd van 55 jaar Barendrecht, G. J. Kooijman-Traas Barendrecht, Coby, Hans Barendrecht, Henk Amsterdam. Klaas en verdere familie Barendrecht. 9 mei 1978. Marijkesingel 39 Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30-20.30 uur in de aula van de begraafplaats te Barendrecht, Scheldestraat. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 12 mei om 14.25 uur in voornoemde aula, waarna de begrafenis zal plaatsvinden 15.15 uur. „De Here Here heb ik tot mijn toe vlucht gesteld, en ik, wil al Uw wer ken vertellen". Psalm 73 28b Heden nam de Here voor ons geheel onverwacht tot Zich onze dierbare broer, zwager en oom Pieter Kooijman op de leeftijd van 55 jaar. Barendrecht, J. J. den Otter-Kooijman J. C. den Otter Barendrecht, M. W. Kooijman-Baan Eindhoven, A. de Zeeuw-Kooijman L. de Zeeuw Barendrecht, J. Kooijman G. W. Kooijman-Den Otter Neven en nichten barendrecht, 9 mei 1978. Tot onze ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze schoon zoon. zwager en oom Pietcr Kooijman In onze familie-kring zullen wij zijn trouw, zijn oordeel, zijn medeleven en zijn christelijke getui genis node missen. Mevr. J. Berkman-Van der Pas Fam. Berkman Barendrecht. 9 mei 1978 Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Adjunct-Directeur, de heer P. Kooijman Zijn integriteit en inzet zullen dankbaar in onze herinnering voortleven. Barend reclrt, 9 mei 1978. Namens alle medewerkers van B.V. Koek- en Banketfabriek A. H. O. te Goirle. Jb. Bussink's Deventer Koekfabrieken B.V. te Deventer. Haust Fabrieken B.V. te Amsterdam. A. Hooimeijer en Zonen B.V. te Barendrecht. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van de heer P. Kooijman Adjunct Directeur van onze vennootschap. Wij zullen zijn arbeid voor het bedrijf waaraan hij ruim 40 jaar verbonden was. in eerbied en dank baarheid blijven gedenken. Barendrecht. 9 mei 1978. Commissarissen en Directie A. Hooimeijer en Zonen B.V. De HERE is mijn herder Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis. ik vrees geen kwaad want Gij zijt bij mij; uw stok en staf. die vertroosten mi) Psalm 23:4 Na een langdurig moedig gedragen lijden werd door zijn Heer en Heiland opgenomen mijn lieve zorgzame man. onze vader en grootvader Pieter Johan Kruysse echtgenoot van Bregje de Ruiter op de leeftijd van bijna 74 jaar. Op zijn sterfdag zouden wij 50 jaar getrouwd zijn geweest. Hilversum: B. Kruysse-de Ruiter Eemnes: P. J. Kruysse J. Kruysse-Baak Hans Martijn Jeroen Saskia Hilversum. 9 mei 1978. Huize „Bethel". Oranjelaan 1 Geen bezoek aan huis. De overledene is overgebracht naar de rouwka mer ..van Vuure" aan het Melkpad 21a te Hilver sum. alwaar geen bezoek De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer Dr F H. von Meyenfeldt zal D.V. gehouden worden vrijdag 12 mei a.s. om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats ..Zuiderhof" aan de Kol- hornseWeg te Hilversum, waarna aansluitend de teraardebestelling aldaar zal plaats hebben Dankbaar voor alles wat God ons in hem gegeven heeft, geven wij U kennis van het plotseling heen gaan van mijn lieve man. onze lieve vader en opa Martinus Rozemuller echtgenoot van Sophia Petrus op de leeftijd van 74 jaar. „Maar de Heer zal uitkomst geven. Hij. die 's daags. Zijn gunst gebied. 'k Zal in dit vertrouwen leven en dat melden in mijn lied: 'k Zal Zijn lof zelfs in de nacht zingen daar ik Hem verwacht, en mijn hart. wat mij moog' treffen. tot de God mijns levens heffen." (Psalm 42). Bakkum: S. Rozemuller-Petrus Amsterdam: M. Rozemuller Amsterdam: S. Verweij-Rozemuller Amsterdam: M. Rozemuller André Purmerend: C. Beijer-Rozemuller F. C. Beijer Martin. Richard. Erik Bakkum 9 mei 1978. Stetweg 10 De overledene is opgebaard in de aula van de begraafplaats ..Onderlangs" te Castricum De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van voornoemde begraafplaats te Castricum op zaterdag 13 mei a.s. om 11.30 uur. Bij de aanvang van de plechtigheid zal er gelegen heid zijn om persoonlijk afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in de aula gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Vertrek vanaf Stetweg 10 11.00 uur. „Wie vertoeft in de schuilplaats des Allerhoogsten. vernacht in de scha duw van de Almachtige" Psalm 91:2 Op 9 mei 1978 is overleden mijn lieve man. onze lieve vader en grootvader Niklaas Theodoras Hummelen In de leeftijd van 61 jaar: Dankbaar zijn wij voor de liefde en de zorg. waarmee hij ons heeft omringd. Putten: Gré Hummelen-Boonstra Bunnik: Corry en Arnold Grijns- Hummelen Putten: Hetty Hummelen Johannesburg. South Africa: Joke en Patrick Alexander-Hummelen Lelystad: Ineke en Ed van Basten-Hummelen en kleinkinedern Putten, Heuvellaan 16 Geen bezoek - Geen toespraken De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 13 mei a.s. om 11 00 uur in het crematorium „Oland- horst". Oostrand. Lelystad. Zij die de plechtigheid willen bijwonen worden verzocht om 10.50 uur in het crematorium aanwe zig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de crematieplechtigheid in de ontvangkamer van het crematorium. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze vriend en medewerker Ing. N. T. H. Hummelen op de leeftijd van 62 jaar. De heer Hummelen heeft als adviserend ingenieur met grote kennis van zaken ons instituut gediend vanaf het eerste uur. Het enthousiasme voor het werk en de rijkdom aan ideeen die hij daarbij tentoonspreidde werk ten aanstekelijk op allen die met hem samen werkten. Wij zijn hem dankbaar voor de vrienschap die wij ondervonden er. denken aan zijn vrouw en kinde ren die hem zo vroegtijdig moeten missen. Amersfoort 10 mei 1978. Directie en Personeel van de Stich ting verwijdering- afvalstoffen. Op 6 mei jl. nam God, voor ons onverwacht, uit ons midden weg onze dochter, zuster en tante Joyce Bijloo op de leeftijd van 25 jaar. Wij hielden veel van haar. Rotterdam: J. Bijloo-de Lange Kats: Henny en Jan André Stefan Rotterdam: Gonny en Thijs Jolanda Marcel Enschede: Marijke en Roel Marjolein Carolien Hilversum: Jan en Ria Zwaardleliestraat 11c 3053 W Rotterdam GEEN BEZOEK GEEN BLOEMEN De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag a s. in de kapel van de algemene begraafplaats ..Crooswijk". Kerkhoflaan 1 om 14 30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden Vertrek vanaf het woonhuis om 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de kapel t'hVk obligatielening 1968 Verenigde Machinefabrieken Stork N V pro resto 342.000.- In de op 3 mei 1978 gehouden uitloting van bovenvermelde lening zijn nominaal 52 000.- obligatie» voor aflossing aange wezen Getrokken werd no. 6. waar door de obligatie» welke een nummer dragen waarvan het laatste cijfer gelijk is aan dat van het getrokken lot zijn uitge loot De uitgelote obligaties zijn van af 15 juni 1978 met 1000. be taalbaar bij de Algemene Bank Nederland N.V.. Pierson. Hel dring 6t Pier»on N V. te Am sterdam. Rotterdam. 's-Gra- venhage en Hengelo (O) voorzo ver aldaar gevestigd. Uitgelote obligaties van voor gaande trekkingen welke nog niet zijn opgekomen ter verzil vering zijn met de eindcijfers: no 5 (per 15 juni 1974); no 2 (per 15 juni 1975); no. 7 (per 15 juni 1976): no. 3 (per 15 juni 1977) Amsterdam. 10 mei 1971 DC TWENTS CHE TRUST MAATSCHAPPIJ N V TROUW/KWARTET P11-RH13-S15 •nu 10.000b?hang grote emmer 1*9° voor 72 prijs Vni struktuurverf •ook óehangval50 8kglatexwit 14°° •rwhfaser 33mtr latexdi*.ki2?°7hj. per nol 5. óók bromriefs- Synt. muurverf helmen slechts div. kleuren37° maten4Stot5217,a struktuurverr óók kwas tenr 3 kg div. ki 2?° terpetme-thinner 'nassaukade 320 tel.186914 tijde kinkerstr.M Het College van Dekanen der Vrije Universiteit geeft met droefheid kennis van het heengaan van zijn emeritus-hoogleraar L. van der Horst die tot 1 september 1963 verbonden was aan de Faculteit der Geneeskunde. De grote verdiensten die hij als pionier met name op het gebied van de psychiatrie en neurologie heeft gehad zijn zeer belangrijke inbreng bij de tot standkoming van de Faculteit der Geneeskun de zijn voor ons aanleiding hem met grote dank baarheid te herdenken. Ons medeleven gaat uit naar zijn nabestaanden. D. M. Schenkeveld. rector magnificus R. H. Rozendal, secretaris Amsterdam. 9 mei 1978 Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen, na zeer zwaar lijden, onze geliefde schoonzuster, nicht en vriendin, Maria Adriana van der Eijk op de leeftijd van 74 jaar 's-Gravenhage: C. van der Eijk- de Muynck Rijswijk: S. Vreede-van der Eijk L. Vreede 's-Gravenhage: A. H. Poot Rotterdam: C. Bellaart-Poot Schiebroek: A. Slot-Poot P. Slot 's-Gravenhage: H. Poot-Kouwenhoven 's-Gravenhage, 8 mei 1978. Pensiontehuis „Duinha- ge", de Savornin Loh- manlaan 202, kamer 105. Geen bloemen. De rouwdienst zal ge houden worden in huize .Duinhage", op vrijdag 12 mei a.s. om 1.3C uur, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden om 2.30 uur op de be graafplaats „Westduin", Ockenburghstraat, 's- Gravenhage Loosdui- Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland nog geheel onverwacht mijn lieve man, onze broer, zwager en Heijmen Brienen in de ouderdom van 84 jaar. D. J. Brienen-Somsen en verdere familie Leiden, 9 mei 1978 flat ..Cronenstein" Plantijnstraat 86. 2321 JG Leiden De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud", van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. bezoek aan de rouwkamer vrijdagavond a.s. van 7.00-8.00 uur (geen bloemen). De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 13 mei a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats „Rhijnhof', aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in Restau rant „Het Haagsche schouw", nabij de begraaf plaats. Heden nam God tot Zich onze geliefde zwager en oom Heijmen Brienen Echtgenoot van D. J Brienen-Somsen op de leeftijd van 84 jaar. Rotterdam: G. A. Somsen Rotterdam: A. van Drimmelen-Somsen K. van Drimmelen Amsterdam: G. W. Somsen K. Somsen-Van Drimmelen Zwijndrecht: M de Jongh-Somsen A de Jongh. Driehuis: J. H van der Burg L. G. van der Burg-Dulfer Middelburg: G G. van Winkelhof-Somsen H van Winkelhof Neven en nichten Leiden. 9 mei 1978. Hij bad: „Heer. ik leg de namen van mijn vrouw en kinderen in Uw handen Graveer Gij ze daarin met onuitwisbaar schrift." Na een moedig gedragen lijden heeft God van ons weggenomen mijn innig geliefde man. onze zeer zorgzame vader, schoonvader en opa Jacob Hagendijk op de leeftijd van 61 jaar. D. Hagendijk-van Wensveen Ria en Dick Arno. Cindy Cor en Tiny Natas ja Elly en Ger Jack Rotterdam. 6 mei 1978 Friezenoord 9. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 7.45 uur in de rouwkamer van het St. Clara ziekenhuis, Olympiaweg 350. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 10 mei op de begraafplaats „IJsselmonde" aan de Bene denrijweg 489, na aankomst in de kapel om circa 3 uur. Ttrek vanaf het woonhuis om 2.45 uur Na een geduldig gedragen lijden, heeft de Here opgenomen in Zijn Hemelse Heerlijkheid, onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante Pieternella Santman-Groen op de leeftijd van 58 jaar. „Zij is verlost, God heeft haar wel gedaan. Hardenberg: M. Santman-Lamberink Apeldoorn: M. H. Groen-v. Wijngaarden Geldermalsen: A. v.d. Haak-Groen D. v.d. Haak Woodstock (Canada): A S. Groen J. H. Groen-v.d. Berg London (Canada): W. Groen C. Grocn-v.d. Spek Zeist: J. K. D. Groen J. Groen-Knol Hardenberg: S. Santman J. Santman-Meijerink Wierden: J. A. Sierink-Santman M. H. Sierink neven en nichten Op Zijn tijd maar voor ons onverwacht nam de Here tot Zich. mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Fenje Venema-Walraven op de leeftijd van 74 jaar. Gezang 393:1 Ommen. 7 mei 1978 De Vennen 3 W. Venema Siddeburen: G. Spithoff-Venema H. J. Spithoff Westerlee: S. Slijm-Venema B. Slijm en kleinkinderen. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Condoleantiebezoek: donderdag 11 mei van 19.30 uur-21.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Bak kersweg Ommen De begrafenis zal plaatshebben a s vrijdag 12 mei op de ..EshoF' te Haren om plm. 11 30 uur, vooraf gegaan door een rouwdienst van de Geref Kerk. aanvang 10.30 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 13