2 I Londen Jersey Guernsey Herm Wight 8-daagse Bourne mouth Bath FAMILIEBERICHTEN 'A 0 Wie wil er mee naar Engeland varen? ZATERDAG 6 MEI 1978 TROUW/KWARTET 8.— ZAT! kunnen v»n maandag lol en met vrijdag teMomscn van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 026-913458 Op zondagavond isdn alleen mogetik van I8.0O- 20 00 uur Lieve Opa en Oma Keen h«ft<-!ijk gefeliciteerd met uw 40-jurig huwelijk Wenda. Erwin. Ro bert. Enca. Conne. Jeroen. Mareiile en Irene De Hullen 8. Dnjber Oma en Opa Pantjea in Grootegast van harte gefeliciteerd met jullie 40-jang huwelijks feest. Roelof. Ate en Nienke Pantjes Si Klaasjan en oelof Moltmaker Opa en oma Schaafsma van harte gefeliciteerd van Jos en Chris Uw handen hebben mij gemaakt en toebereid. Psalm 119:73 i Blij en dankbaar berichten wij de geboorte van David Christiaan een broertje van Gertjan. We noemen hem David. Ferènc en Margriet Postma-Gosker 1702 KK Heerhugowaard. 4 mei 1978 Ligusterlaan 17 en vergeet met een van Zijn weldaden op 29 mei as. zal het 25 jaar geleden zijn dat wij trouwden Met onze kinderen, familie en vrienden hopen wij dit huwelijksfeest te vieren op zaterdag 27 mei a.s. Wie in onze vreugde en dankbaarheid wil delen, zullen wij op die dag graag ontvangen in restaurant ..Le Coq d'Or". Levweg 533 'ingang Hengelolaan). Den Haag- Zuid van 17.— tot 18.30 uur. D. Kooit L. C. Koole-Janse Meppelrade 287 Den Haag tel 070-666575 Op zaterdag 20 mei a.s. vieren onze ouders P. J. Meerkerk G. Meerkerk-van Meerveld hijn 25-jang huwelijksfeest. Etn ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom van 1 $00-16.30 uur in cafe-rest ..Concordia". Koemarkt 49. Formerend Nel. Anja en Wil pjirmerend. mei 1978. Dr A Schweitxerlaan 62 1953 1978 V{ij hebben het genoegen U mede te delen dat onze otiders Jan van Luiing Ali van Luiing-Huigen op 19 mei a s de dag willen herdenken, dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Tier gelegenheid hiervan houden zij receptie op 12 mei a.s. in dc Ontmoetingskerk. Werf 2 te Rijsenhout van 19 00-20.30 uur I de kinderen Hugo en Aline Wieke en Henk Jan-Willem Rij»enhout. mei 1978 Konnetlaantje 2 Met grote dankbaarheid hopen wtj op 20 mei a.s. met onze ouders S. van der Wal D. J. van der Wal-Onvlee feestelijk te herdenken, dat zij op 13 mei 1953 in het huwelijk traden. Gooitzen Grada en Jan Anke Han Di hand Kastanjelaan-Oost 10. Lunteren U kunt hen op zaterdag 20 mei feliciteren van 16.00-18 00 uur in ..Ons Landhuis". Barneveldseweg 11 te Lunteren UITNODIGING Onze hulp is in de naam des Heren die hemel en aarde gemaakt heeft." Psalm 124 8 Dankbaar en blij hopen wij met Jenny en Martha op njdag 12 mei 1978 de dag te herdenken dat we 25 jaar geleden in het huwelijk traden J. van Esch A. van Esch-Wierenga Wij houden een receptie van 18.00 tot 19 30 uur. Om t 20.00 uur bent u ook van harte welkom op onze bruiloft Het feest wordt gevierd in ..de Burcht". Schoutstraat 3 te Grijpskerk 9043 AH Grijpskerk. mei 1978 Ffprestraat 7 Op donderdag 18 mei hopen D V. onze ouders en groot ouders H. A. Staal J. J. Staal-Keijztr hun 40-jang huwelijksfeest te vieren Gaarne willen wij hun vrienden en kennissen in de gelegenheid stellen om hen te feliciteren. Dit is mogelijk oh zaterdag 20 mei van 16.30 tot 18 00 uur in hotel Komman". Mient 1 (tegenover hel station). Castricum Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Castricum. mei 1978. Tormentil 4 Blij en dankbaar hopen Dini Swen en Arend Schaafsma ..p 24 mei as met hun 14 kinderen en aangetrouwde kinderen en 19 kleinkinderen, hun 40-jang huwelijk» leest te vieren De eerste zondag m juni zal het 40 jaar geleden zijn. dat Arend in Oldcmarkt 'Ov predikant werd indcGerefor meerde Kerk 215 Glenridge Avenue. St Catharine» L2T 3 J 7 Apt 40.» Ontario. Canada Hetzij wij dan leven, hetzij wij dan sterren. wij zijn des Heren Romeinen 14 vers 8 Heden ging geheel onverwacht van ons heen onze zeer geliefde zorgzame vader en grootvader Egbert Piet Bakels weduwnaar van Cornelia Adiana Marijtje Uittenbogaard. Ridder in de Orde van Oranje Nassau. op de leeftijd van 68 jaar Oude Wetering: J Bakels C. G. H. Bakels-Bayer Leiden A Bakels Oude Wetering M. M Ouwerkerk-Bakels J N. Ouwerkerk Voorburg: M van Langelaan-Bakels E. J van Langelaan Sassen hei m C. A M Gerrits-Bakels R. E. Gerrits en kleinkinderen. Leiden. 3 mei 1978 Bachstraat 706 Correspondentie-adres 2377 XH Oude Wetering Burgemeester Vostersstraat 42 Gelegenheid tot afscheidnemen in het Rouwcen- trum Van der Luit. Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden, zaterdag van 11.30-12.15 uur Geen toespraken De rouwdienst is bepaald op maandag 8 mei a.s. om 3 uur in de Bevrijdingskerk. Montgomery- straat te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden om ca. 4 uur op de begraafplaats „Rhijn- hofte Leiden. Op de middag voor de Hemelvaartdag overleed in de leeftijd van 68 jaar onze geliefde broeder en zwager Egbert Pieter Bakels Zijn lijden is zeer groot geweest, hoewel zijn verscheiden plotseling Eelkje Maria de Mooij-Bakels Cornelis de Mooij Catharina Maria Bakels-La Lai. Bartele Bakels Noordwijk aan Zee Pieter Bedijnstraat 18 Heden overleed in de vreze des Heren, onze dier bare zwager, oom en vriend Egbert Piet Bakels weduwnaar van Cornelia Adnana Marijtje Uittenbogaard Borculo: M. Zaalberg-Uittenbogaard M Zaalberg Amsterdam D. Los-Uittenbogaard J. Los Leiden. Th Uittenbogaard W. Uittenbogaard-van Leeuwen M Uittenbogaard nichten en neven. Leiden. 3 mei 1978. Zie, God is mijn heil, ik vertrouw en vrees niet, want mijn sterkteen mijn Psalm is de Here. Here, en Hij is mij tot heil geweest. (Jes. 122) Op Zijn tijd. voor ons toch nog onverwachts, nam de Here uit ons midden mijn lieve man. onze vader en grootvader Jan Gootjes op de leeftijd van 74 jaar. Heerhugowaard: H. Gootjes-Verhulst Heerhugowaard: G. M. Gootjes Kapelle-Biezelinge W. Markusse-Gootjes A. Markusse Heerhugowaard: J. Gootjes A Gootjes-de Ruyter Annemarie. Rita en Jan Alkmaar: A. Bootsma-Gootjes W. Bootsma Yvonne en Ronald Heerhugowaard. 5 mei 1978. Middenweg 31. Gelegenheid tot condoleren maandag 8 mei van 19.30-20.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Stationsweg te Heerhugowaard De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden dinsdag 9 mei 1978 des namiddags 2.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Stationsweg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats achter de kerk. In volle zekerheid des geioofs. na een zegenrijk leven werd door God tot Zich geroepen onze broer, zwager en oom Jan Gootjes op de leeftijd van 74 jaar. Grand Rabits (Michigan. U S.A E. Gootjes-Den Hartigh Zeist: P. Gootjes M. Gootjes-Hendrtkse Heerhugowaard K. Gootjes E. Gootjes-van Gelder L. Gootjes A Gootjes-de Graaf Broek op Langedijk W Balder Zuidschermer A Gootjes A. Gootjes-Balder Heerhugowaard J Gootjes Neven en nichten Heerhugowaard. 5 mei 1978 Heden nam de Heer tot Zich mijn lieve man. onze zorgzame vader en opa Geert van der Veen oud-hoofd Chr. Lagere school op de leeftijd van 61 jaar. H. A. A. van der Veen-Stulp kinderen en kleinkinderen Pernis. 4 mei 1978 Pastoriedijk 345 De begrafenis zal D.V plaatsvinden op maandag 8 mei a.s op de begraafplaats te Pernis Vooraf wordt om 12.30 uur een rouwdienst gehouden in het Geref. Jeugdgebouw. Burg. van Esstraat 34 te Pernis. Vertrek vanaf het Jeugdgebouw omstreeks 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren aan het woon huis op zaterdag 6 mei 1978 van 19.00 tot 21.00 uur. Geen bloemen. Zeer onverwacht heeft de Here thuis gehaald onze geliefde broer, zwager en oom Geert van der Veen op de leeftijd van 61 jaar Trooste de Here Hennie en de kinderen. Aalten (Gld.). 4 mei 1978 Aalten (Gld.): A. J. Postema-Stulp J. Postema Dieren. D. Hoeksma-Stulp S. Hoeksma Haren (Gr.): H. Stulp neven en nichten. God is getrouw. Het bestuur van de vereniging ..de Bijbel op de School" te Pernis geeft, mede namens het perso neel en de leerlingen van de „Gereformeerde Basisschool" de Bogerd met droefheid kennis van het nog onverwacht overlijden van de heer G. van der Veen oud-hoofd der school Zijn inzet, warme toewijding en groot enthousias me voor het geven van christelijk onderwijs aan de vele. hem in de loop der jaren toevertrouwde kinderen zullen in dankbare herinnering blijven voortleven. God geve zijn vrouw en kinderen de kracht en de troost, welke zij zo zeer behoeven. Pernis, 4 mei 1978 Het bestuur voornoemd, J. T. Stam. voorz. D. Berghout, secr. Op Hemelvaartsdag is nog onverwacht overleden Jacob Boersma echtgenoot van S. Boersma-Plas in de ouderdom van 70 jaar. Ede J. Boersma L. A. F. Boersma-de Haan Gouda: G. Bertus-Boersma J. R. Bertus ..Zing de Heer een nieuw lied. want Hij heeft wonderen gedaan. Psalm 98:1 Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader. Willem Hendrik Stoeten, op de leeftijd van 53 jaar. M. Stoeten-Pronk Jan en Pauline Martien. Voorburg. 4 mei 1978 Queridostraat 64. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Van Diemenstraat 167 te 's-Gravenhage Bezoek zaterdag en zondag van 1-2 uur. maandag van 5-7 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de Vaste Burchtkerk, Potgieterlaan 15. Voorburg, op dins dag 9 mei a.s. om 1.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de „Oosterbegraafplaats", Rodelaan 64. Voorburg om ca. 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in de kerk en tevens in de ontvangkamer van de be graafplaats na de teraardebestelling. Zondag 1: Heidelbergse Catechismus in Jezus ontslapen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maike Homan sedert 1968 weduwe van L. C. Brinkman in de ouderdom van 88 jaar. Wij zijn dankbaar dat zij zo lang voor ons ge spaard bleef. Voorburg: G. Bolt-Bnnkman K. J. Bolt Hardinxveld-Giessendam: A. L. C. Brinkman E. Brinkman-van Eijk Rijswijk (ZH): J. A. van der Hoeven-Brinkman A. P. van der Hoeven Assen: J M. Brinkman G. M. Brinkman-Los Klein- en achterkleinkinderen Voorburg. 4 mei 1978. Rusthuis „Nieuw Heeswijk". Sonnenburghlaan 2 Correspondentieadres: K. J. Bolt. Vijverhof 22, Voorburg De teraardebestelling zal plaats hebben d v. 9 mei as op de Algemene Begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden. om 14.00 uur Gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. De donk're weg die Hij betrad Komt uit in 'l Hemelrijk En wie Hem volgen op dat pad. worden aan Hem gelijk. Heden nam de Here tot Zich. onze lieve zorgzame vader en opa Kornelis van Roon sinds 7 april jl. weduwnaar van Maria Olovia Smit in de ouderdom van 83 jaar. Pernis: Andries van Roon Ans van Roon-de Wilt 's-Gravenhage: Fie van Viegen-van Roon Jan van Viegen Vlaardingen: Kor van Roon Rita van Roon-Ransnuysen kleinkinderen en achterkleinkinderen Vlaardingen. 4 mei 1978 Wilhelminastr. 4. Corr .adres: Gruttostr. 20. Vlaardingen. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den dinsdag 9 mei aanstaande in de aula van de Algemene Begraafplaats „Holy". Olmendreef te Vlaardingen. Waarna aldaar de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden, aankomst begraaf plaats om 2.15 uur. Heden nam de Here plotseling tot Zich, onze lieve vader, groot- en overgrootvader. Pieter Willemien van Dijk weduwnaar van Aaltje van Rietschoten m de ouderdom van 82 jaar Zoetermeer: A. van Dijk Voorburg: L. van Dijk 's-Gravenhage: A. van Bochove-van Dijk I. van Bochove Marianne en Hans -Ton. Ineke en Christian Rob Richard Rieteke Voorburg: P. van Dijk A. van Dijk-Pel Voorburg 5 mei 1978 Van Duvenvoordelaari 56 Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De crematie zal plaatshebben dinsdagmiddag 9 mei te 4 uur in het crematorium „Eikelenburg". Eikelenburglaan te Rijswijk. Vertrek vanaf Van Duvenvoordelaan 56 te 3.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de crematie in de ontvangkamer van het crematorium. Op een nader te bepalen datum zal de urn worden bijgezet in het familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik en Duinen" te 's-Gravenhage. De wens van onze lieve man. vader en opa om op Hemelvaartsdag naar Jezus te gaan. is de volgen de dag. in de vroege morgen in vervulling gegaan Jan Wildvank op de leeftijd van 62 jaar. ..Want ik weet, dat mijn Verlosser leeft. Tiny Wildvank-Pottjewijd Peter en Tineke Carmen. Simon Gerard en Janny Arday. Ida. Esther Marianne en Allard Jan Hoogeveen. 5 mei 1978 Da Costastraat 14. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 9 mei a.s. om 12.00 uur vanuit de Gereformeerde Kerk. Hoofdstraat 97 te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 11.00 tot 11.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 11.30 uur. Heden overleed na een kortstondige ziekte onze zorgzame en geliefde vader, broer en grootvader Willem Cornelis Meijerink Ridder in de Orde van Oranje Nassau, sinds 1947 weduwnaar van Neeltje de Bruyn. op de leeftijd van 82 jaar. Doom: H. J. van Cooten-Meijerink W. van Cooten G. J. Meijerink J. H. Meijerink-Thedinga Langbroek: G. C. Meijerink C. G. van Zanten-Meijerink J. van Zanten A. M-^yerink Bilthoven R. de Jong O. de Jong-Bendler en kleinkinderen Langbroek, 5 mei 1978 Doornseweg 87. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 9 mei om 11.45 uur op de Oude Begraafplaats aan de Amersfoortseweg in Doorn. Gelegenheid tot con doleren op maandag 8 mei van 2-5 en van 7-9 uur op het adres Doornseweg 87, Langbroek. Diep bewogen geven wij kennis dat op Hemel vaartsdag door een ernstig verkeersongeval van ons is weggenomen onze lieve schoonzus en tante Emma Wouda-Bosjraaf God trooste hen die haar missen Taeke. Let en Cora Wouda Woerden Oldebarneveltlaan 8 Met diep leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-hoofd de heer Johannes de Bruijn Zijn liefde voor het Chr. onderwijs zullen wij in dankbare herinnering blijven gedenken. Bestuur en personeel van de Chr. Nat. School. Nieuwveen, 4 mei 1978. Enige en algemene kennisgeving Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Allerdina Catharina van Dam-Eisses Haren. 5 mei 1978 Nesciolaan 115 Correspondentie-adres: F. Eisses. Rijksstraatweg 216, Haren. Fam. Eisses Fam. Van Dam De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 9 mei a.s. op de „Eshof" te Haren om i 14.00 uur. voorafgegaan door een rouwdienst in de „Zon nehof" aanvang 13.15 uur. Var UT) dat geb Bovi van mee bij eind ondi bon< de C Het is bi ring tore ging mar ziek ond ging van Voor Uw medeleven in ons verdriet bij het heen gaan van mijn lieve zoon en onze lieve broer EGBERT JESSE MELCHIOR ROOSENDAAL zeggen wij U hartelijk dank. W. Roosendaal-van Vessem Barthold Remco Arnhem, mei 1978 Ockeghemlaan 29 Daar u met zo velen was. die hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Evertje Doornenbal-van Woudenberg is het helaas niet mogelijk u daarvoor persoonlijk te bedanken. Weest u er echter van overtuigd, dat uw medeleven en gebed ons hebben getroffen en getroost. Namens kinderen en kleinkinderen Henny Doornenbal Utrecht, mei 1978 Turkooislaan 44 Voor de grote en warme belangstelt ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden v«»n onze zuster Ida Poelman zeggen wij u hartelijk dank' Namens allen J A Poelman Zutphen Heerde Voor uw belangstelling en deelneming ons. in weikc vorm ook. betoond na het plotselinge overlijden van onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Schipper zeggen wij U hartelijk dank Namens de familie H. C Schipper Haastrecht, mei 1978 Julianalaan 127. Vervolg op pagina 26 Vliegen kan natuurlijk ook 3-daagse vliegreis v.a. 320 8-daagse vliegreis v.a. 556 8-daagse vliegreis v.a. 596 8-daagse vliegreis v.a. 625 boot-autoreis v.a. 255 auto-bootreis 8-daagse v.a. 259 8-daagse autoreis v.a. 336 8-daagse vliegreis v.a. 359 Informatie/boeking Perscombinatie reizen Wibautstraat 131 Amsterdam Tel. 020-913456 lin ter i ste 1 va: sv te Or Zn m; tie gr' Zn ge de Ei sp op B< (2i bii S\ vli F ka

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8