Van Kemenade: nieuwe schoolstrijd op komst Kwijtschelding schuld casino's nog niet zeker Verpauperd Lobith: nieuwe toekomst Aanslag op Duits gebouw verijdeld Datum huurverhoging nog niet definitief 'Inkrimpen arbeidsplaatsen in industrie logische ontwikkeling' VREDE DOOR GERECHTIGHEID! 'Nu tegen organisaties bijzonder onderwijs' Van Agt: 'Tweede Kamer besluit' Onderdeel van bezuinigingspakket Boeren overwegen aardappelleverantie aan Duitse fabriek Drs. Lubbers op symposium in Utrecht: Aanpak gevraagd belastingontduikers SSZSSS Kalverstraat te water voor het toerisme Kaapverdisch meisje overgebracht naar Bijlmer-ba jes Drietal met explosieven aangehouden AlsUde kleur weet heett Haiéma hel tapijt 04920-28321 Soms passeren per dag zo'n duizend schepen Vissersblokkade van Deense havens opgeheven GPV is voor een programcollege onder voorwaarde ZATERDAG 6 MEI 1978 BINNENLAND Trouw/Kwartet Van onze onderwijsredactie UTRECHT Volgens oud-mi nister J. A. van Kemenade staat Nederland aan de voor avond van een nieuwe school strijd. Deze zal zich niet richten tegen de staat, maar tegen de organisaties van het bijzonder onderwijs, die „zich de vrijheid van onderwijs hebben toegeëi gend." Van Kemenade komt tot deze scher pe uitspraak in een artikel in het blad School. Van Kemenade geeft daarin een terugblik op zijn proef schrift over de katholieken en hun onderwijs, dat tien jaar geleden ver scheen. Uitgangspunt was destiji s de vraag hoe het kwam dat het katholieke onderwijs niet te lijden had onder de algemene tendens naar ontzuiling. Uit het onderzoek bleek toen. dat de katholieken het bestaansrecht van de katholieke school over het alge meen niet aanvechten, maar toch wel verschillend dachten over het belang hiervan. Zo gaf bijna de helft van de ondervraagde ouders de voor keur aan een samenwerkingsschool met protestanten en/of humanisten. Van Kemenade concludeerde daar uit in 1968 dat de katholieke school steeds minder vanzelfsprekend zou worden. Tien jaar later schrijft hij: „Ik meen. kijkend naar de verande ring in de religieus-kerkelijke oriën tatie in de afgelopen tien jaar, naar de groei van het aantal zogenaamde samenwerkingsscholen en naar de opzet van het peuterspeelzaakwerk. dat praktisch volledig „algemeen" is. dat die toen verwachte ontwikkeling zich inderdaad heeft voorgedaan." Reeds in zijn proefschrift stelde Van Kemenadé de veranderingen in de feitelijke positie van de katholieke school afhankelijk van de bereidheid tot vernieuwing bij de schoolbestu ren en koepelorganisaties in Den Haag. Nu stelt hij vast. dat „de be trokken beleidsorganen niet of nau- welijk hebben ingespeeld op de ver anderde voorkeuren en behoeften van hun „consumenten". Volgens Van Kemenade is eerder sprake van het tegendeel. Hij herinnert eraan dat de Neder landse Katholieke Schoolraad en de Nederlandse bisschoppen de samen werkingsschool hebben afgewezen. De gedachten van oud-staatssecre taris Schelfhout over samenwerking van openbaar en bijzonder onderwijs zijn met kracht bestreden. Het door Van Kemenade zelf ingediende wets ontwerp op het basisonderwijs stuit te op verzet waar het ging om decen tralisatie van het beleid en medezeg genschap van ouders en personeel. In het algemeen zouden de organisa ties van het bijzonder onderwijs zich op het standpunt stellen dat de vrij heid van onderwijs beheerd werd door de oprichters der scholen, niet door de gebruikers. Ook bij het on derwijs aan volwassenen zouden de organisaties de dienst uitmaken en niet de volwassen consumenten zelf. Op grond van dit alles concludeert Van Kemenade dat de vrijheid van onderwijs in Nederland wordt mis bruikt. De traditionele verdeling van het onderwijs handhaaft zich niet omdat de ouders dat willen, maar omdat de vrijheid onvoldoende is gewaarborgd. Wie iets aan de verzui ling wil veranderen, krijgt geen voet aan de grond. Volgens prof. Van Kemenade is de vrijheid van onderwijs nog steeds een waardevolle zaak. Juist in onze tijd is de eigen identiteit van de school van groot belang. Maar de invulling van die levensbeschouwe lijke en onderwijskundige identiteit verloopt niet altijd volgens traditio nele scheidslijnen. Om de vrijheid van onderwijs te verzekeren zullen ouders en docenten door wijziging van onderwijswetten opnieuw zeg genschap moeten krijgen over de gang van zaken in hun eigen school, aldus Van Kemenade. De stoere stofzuiger uit Denemarken Nilfiskbv-Dtemen Tel.020-994301,toestell 13 Van onze sociaal-economische redactie DEN HAAG Het is nog niet zeker dat de regering de 40 mil joen gulden belastingschuld van de casino's zal kwijtschel den De ministeriële beschik king hiertoe is er nog steeds niet Gisteren deelde minister president Van Agt mee dat het kabinet in deze zaak zal hande len overeenkomstig de wens van de Tweede Kamer. „We maken er geen kabinetskwes tie van," zei Van Agt. Van onze parlementsredactie totale bezuinigingspakket waarover DEN HAAG Het kabinet be- Van Agt beslist pas in het ka- der van de totale bezuinigings- problematiek over de vraag van de tweede kamer om de huurverhoging voortaan altijd per 1 juli te laten ingaan, in plaats van per 1 april, zoals tot vorig jaar gebruikelijk was. Het structurele uitstel van de huur verhoging werd onderdeel van het woonruimte. slissingen vallen, omdat het mede invloed heeft op de samenstelling van het regeringsbudget. De bewindslieden op het departe ment van volkshuisvesting, Beel- aerts van Blokland en Brokx, heb ben dit gisteren de Tweede Kamer laten weten in een brief met wijzi gingsvoorstellen op de door ex- staatssecretaris Van Dam ingedien de wetsontwerpen huurprijzen Met elkaar afspreken In de regeling van de huurprijsvast stelling wil de regering drie wijzigin gen aanbrengen. Met de eerste wil men voorkomen dat de huurprijs na betrekkelijk eenvoudige en minder kostbare woningverbetering zal val len onder het systeem waarbij de huurprijs na verbetering met het verplichte trendmatige huurstij- gingspercentage vijf jaar lang wordt verhoogd. In die gevallen zullen nu huurder en verhuurder de huurprijs na verbetering met elkaar moeten afspreken. Volgens de tweede wijziging mag er niet meer worden volstaan met het bij de geldende huurprijs optellen van het in een tabel opgenomen per centage van de verbeteringskosten. Staatssecretaris Brokx wil dat te vens wordt nagegaan wat de ten hoogste redelijke huurprijs zou zijn. Als nieuwe huurprijs moet dan wor den genomen het bedrag dat als laagste uit de twee berekeningen voortvloeit. De laatste jaren is in de praktijk gebleken dat vooral bij oudere wo ningen de verbeteringskosten zo hoog zijn geworden, dat de huurprijs na verbetering soms ver uit stijgt boven hetgeen gezien de kwaliteit redelijk geacht kan worden. Derde wijziging is dat de regeling van de huurprijsvaststelling na ver betering ook zal gelden voor niet- zelfstandige woonruimte. Van een onzer verslaggevers GRONINGEN Ongeveer duizend Nederlandse boeren overwegen hun aardappelen te leveren aan de Duit se aardappelmeelfabriek te Emlich- heim, onderdeel van het failliete KSH-concern. Dit doorkruist de be langen van de aardappelmeelcoöpe- ratie AVEBE, die een bod heeft ge daan op de zetmeelpak van KSH. Een eis is dat dan ook de fabriek in Eralichheim hierin wordt opgeno men. De boeren van de fabriek in Emlichheim willen deze fabriek ech ter zelfstandig laten voortbestaan. Een deel van de Oostgroningse boe ren schijnt meer voordeel te ver wachten van levering aan Emlich heim. Dit althans meent het Staten lid Brouwer te weten. Hij heeft hiero ver vragen gesteld aan Gedeputeer de Staten van Groningen. Van een onzer verslaggevers UTRECHT Wij moeten een in arbeidsplaatsen krimpende industrie niet alleen als vraagstuk zien, maar ook als een logische ontwikkeling hoewel het nu wel veel te snel gaat. Dit betoogde de oud-minister van economische zaken drs. R. F. M. Lubbers gisteren op een symposium over het toekomstbeeld der industrie. De verschuiving naar de diensten sector is een normale ontwikkeling, die door de internationale verweven heid van onze economie nog wordt versterkt, aldus het CDA-Kamerlid. Bovendien behoort daardoor, ster ker dan elders, de dienstensector zelf voor een deel tot het zogenaamde draagvlak van de economie (bijvoor beeld het internationale vervoer). Lubbers merkte dit op om de zwart galligheid te bestrijden die tamelijk ruim voorhanden was. Basis van het symposium was een recente enquête bij ondernemingsleidingen naar knelpunten en mogelijkheden van de industrie. Deze studie van de Stichting toekomstbeeld der tech niek riep een mat en wat klagerig beeld op zonder veel toekomstvisie. „Men heeft het kennelijk te druk met overleven", reageerde destijds directeur-generaal Molenboer van economische zaken. voor een consequent EVANGELISCH-PROGRESSIEF BELEID VAN ONDEROP Versterk de Evangelische Progressieve Volkspartij voor aanmelding en/of inlichtingen: E.P.V. postbus 304 Papendrecht postgiro: 389 24 47 Van onze sociaal-economische redactie DEN HAAG Het PvdA-Kamerlid De Graaf wil een eind gemaakt zien aan het gebruik van brievenbus-on dernemingen op het eiland Cyprus om de Nederlandse belastingen te ontduiken. Deze constructie zou worden toegepast door bouwbedrij ven voor opdrachten in Arabische landen. Het Kamerlid noemt met name het bedrijf Bos Kalis Westmin ster. Het Kamerlid heeft nu de rege ring schriftelijk gevraagd met de re gering van Cyprus een afspraak te maken over beëindiging van de be lastingvoordelen. Ongerustheid over rode kleurstof in huisbrandolie UTRECHT (ANP! De industrie- bonden NW en NKV eisen dat de rode kleurstof in huisbrani olie wordt afgeschaft, omdat het gevaar lijk is ermee te werken. De kleurstof moet op last van de Dienst invoer rechten en accijnzen in alle Neder landse raffinaderijen aan huisbrand olie toegevoegd worden om die te onderscheiden van de onder een an der tarief vallende gasolie. De bonden zijn ongerust geworden jrr -i j ijj is gebeurd doordat twee werknemers het spul over zich heen kregen. Vol gens de bonden komen bij olieraffi naderijen en -terminals en bij de chemische industrie die de kleurstof maakt, dagelijks enkele duizenden mensen met kleinere concentraties in contact. ADVERTENTIE D/T POEDEUrJIT GRAfCii Lubbers gaf de economische voor waarden aan waaronder zijns inziens een gematigde groei mogelijk zou blijven: permanente beheersing van de arbeidskosten, met enige herver deling via bewust gebruik van de post incidentele loonstijging (en -da ling!) door de sociale partners. Blijvend overschot Prof. ir. J. in 't Veld (industriële organisatie, Delft) droeg met krach tige argumenten oplossingen aan voor wat in de enquête alleen als probleem was gesignaleerd: een blij vend overschot aan hoger opgelei den en een 'tekort aan LTS'ers. Diploma's zullen geen garantie meer kunnen zijn voor een bepaald soort baan met een bijbehorend salaris, aldus In 't Veld. Het begrip passende arbeid zal aangepast móéten wor den. Maar die hoger opgeleiden zul len in lagere functies meer eisen aan die arbeidsplaatsen gaan stellen. De arbeidsplaatsen, zowel In fabriek als op kantoor, «uilen een meer comple te inhoud, meer zelfstandigheid en meer beslissingsvrijheid moeten krijgen. De mensen zullen zelf ver antwoordelijkheid moeten krijgen voor een deel van werkvoorbereiding en -inrichting, kwaliteitscontrole, overleg over normen. Er zal in de toekomst meer groepsgewijs gepro duceerd moeten worden, ook in kan toren, aldus prof. In 't Veld. Dat levert trouwens een efficiëntere organisatie op, die met een eenvou diger planning meer kwaliteit levert en waarin de mensen tevredener zijn. Het vergt wel een forse omscha keling voor de ondernemingsleiding. Die heeft als zodanig geen bezwaren tegen herstructurering, maar als in dividuele managers de bui zien han gen. ontwikkelen die wél allerlei weerstanden. Men handelt niet uit ideologische overwegingen, maar al leen vanuit klemsituaties. „We zullen dus moeten kijken hoe we ze nü klem kunnen zetten," zei In 't Veld. „anders zit de volgende gene ratie in de industrie met de brokken, namelijk veel werklozen van hoog niveau en andercijds veel onvervul bare arbeidsplaatsen." En daar kreeg hij nog applaus op ook. uit een overigens matig gevulde zaal. ROTTERDAM (ANP) - Hetzestien- jarige Kaapverdiaanse meisje Manu- ela Correia Cabral, is gistermiddag overgebracht naar de vrouwenafde ling van de Bijlmer-bajes in Amster dam. Sinds vorige week dinsdag ver bleef zij in een arrestantencel op het Rotterdamse hoofdbureau van poli tie. In afwachting van het kort ge ding dat Manuela heeft aangespan nen tegen haar uitwijzing, mag zij in Nederland blijven. Het ministerie van justitie vond de arrestantenaf deling van het Rotterdamse politie bureau echter niet zo n geschikte plaats. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De Amster damse recherche heeft in d€ nacht van donderdag op vrij dag twee Nederlandse meisjes en een Engelsman aangehou den, die van plan waren om een aanslag te plegen op een West- duitse verzekeringsmaat schappij. Op het moment van arrestatie fiet sten de Engelsman en de twee meis jes op de Leidsegracht. Aan het stuur van de fiets van de Engelsman hing een tas, waarin zich twee molo- tov-cocktails bevonden. De meisjes hadden plastic tassen, gevuld met stenen, bij zich. Verder vond de politie een brief, waarin de verantwoordelijkheid werd opgeëist voor een actie tegen de Westduitse „Allianz-bank aan de Amsterdamse Keizersgracht". In de brief werd verband gelegd tussen het vroegere en het hedendaagse Duitse fascisme. „Terwijl het Nederlandse volk de slachtoffers van het oude Duitse fascisme herdenkt, herden ken wij op deze manier niet alleen hen, maar alle strijders die gevallen zijn in de anti-imperialistische strijd, in het bijzonder onze kameraden die vermoord zijn door het nieuwe Duit se fascisme, waarvan op 4 mei '75 Siegfried Haussner en op 9 mei '76 Ulrike Meinhoff", zo luidde één zin in de brief. De brief was ondertekend met „Revolutionaire Kern". Weigering Volgens een woordvoerder van de politie weigeren de meisjes, die Ne derlands praten, hun identiteit be kend te maken. De naam van de Engelsman is wel bekend. De hoofdstedelijke politie hield al rekening met mogelijke aanslagen op deze dagen. Enkele Duitse gebou wen in de hoofdstad genoten een speciale bewaking. LOBITH Op school hebben we geleerd: bij Lobith stroomt de Rijn ons land binnen Wat we niet leerden, was dat bij Lobith ook veel geld binnenstroomde van schippers van vele nationaliteiten, die daar aanlegden. Sinds een aantal jaren zijn die „gouden tijden" voor Lobith verleden tijd. Als gevolg van de EG- bepalingen vaart tegenwoordig ongeveer zestig procent van de schepen Lobith voorbij, waardoor een welvarende plaats dreigt te verpauperen. Er is een utersl handige maner wan kezen ut de gr andere Haléma tap|tkr*efct>e de Kieu kolcklor Bd onderstaand nunmer en we sturen U vrfMpend een Mei*ri|kc lacuttrochure een pnjs kjsi (Ajs de accessen wan de Haiema Kleur ko»ckiar adviseurs Toestel 380 Die ontwikkeling wordt nu een halt toegeroepen. Uit Den Haag is bericht ontvan gen dat ter stimulering van de werkgelegenheid van rijkswege een krediet van on geveer drie miljoen gulden wordt verleend voor een aan tal voorzieningen. Er komt een Rijn-promenade, die ook toeristisch van veel beteke nis voor Lobith zal zijn, en die deze plaats een nieuwe toekomst kan geven. Toen de mededeling uit Den Haag binnenkwam, heeft men op het gemeentehuis meteen de vlag uitgestoken. Het gemeentebestuur van Herwen en Aerdt, waartoe Lobith/Tolkamer, zoals het voluit heet. behoort, heeft verklaard dat de te ontvan gen middelen „een welkome handreiking" vormen bij het realiseren van zijn ideeën. Burgemeester en wethou ders. die niet alleen herhaal delijk, bij Den Haag op de deur hebben geklopt, maar ook in Arnhem bij de provin cie Gelderland en in Brussel bij de Europese Gemeen schap, heeft nieuwe hoop ge kregen. De miljoenen zullen worden gebruikt voor het verlengen van de Europakade langs de Rijn bij Lobith. Er komt zo'n tweehonderd meter bij. De totale lengte van de prome nade wordt daardoor zeven honderd meter. Bovendien wordt de douanehaven uitge baggerd en beter geoutil leerd, wat in het belang is van de water-taken van douane, rijkswaterstaat, marechaus see en rijkspolitie, terwijl de haven ook een functie krijgt voor de afwikkeling van grensformaliteiten voor ple zierjachten. Toename Het aantal passagierssche pen. dat op de Rijn verkeert, is de laatste jaren sterk toe genomen. Mede als gevolg van de grotere afmetingen van deze schepen kunnen die op het ogenblik nauwelijks meer afmeren. Door de ge plande werken zal Lobith straks veel meer kunnen pro fiteren van het inschepings- en ontschepingsverkeer. En dat werkt, naar verwachting, economisch door naar mid denstand, restaurants en an dere op het scheepvaartver keer georiënteerde horeca bedrijven. De provinciale Gelderse WV heeft, wat het nieuwe Lobith betreft, al enthousiast ge sproken van „de Kalver- straat-te-water". Het is de enige plaats in ons land waar de toerist een schitterend ge zicht heeft op de Rijn in volle breedte en op een punt waar soms op een dag tegen de duizend schepen passeren. De financiële injectie komt voor Lobith net op tijd. De plaats heeft vanaf het grijze verleden van de Rijn en de scheepvaart geleefd In 1972 is in Lobith gevierd dat 750 jaar geleden een riviertol van de graven van Gelre op deze plek werd bevestigd. Bij die gelegenheid verscheen er een fraai boek over. Daaruit bleek welk een grote invloed het tolstation op de ontwik keling van deze plaats en van de gemeente heeft gehad. Veranderd Natuurlijk is de situatie in de loop van de jaren veranderd, omgebogen naar grensactivi- teiten. Elk schip moest alvo rens de watergrens Duits- land-Nederland te overschrij den in Lobith voor de wal. Van die grenspositie heeft de plaats langdurig geprofi teerd. De schippers maakten vaak van de gelegenheid ge bruik om in Lobith inkopen te doen. Als gevolg van de EG-bepalingen varen tegen woordig bijna twee van de drie schepen Lobith voorbij. Honderd arbeidsplaatsen zijn verloren gegaan Een groot aantal winkels is gslo- ten. Gemeente-secretaris M. G. W Weijmans: „Het is moeilijk precies te zeggen waaraan dat ligt. De algeme ne economische teruggang kan ook een rol spelen. Maar de veranderingen met het Rljnverkeer bij de grens heeft de afbraak wel ver sneld". Het gemeentebestuur van Herwen en Aerdt en de pro vincie Gelderland haken op de rijksplannen in met de aanleg van een omleidings- weg. die het toeristen moge lijk zal maken de nieuwe Eu ropakade in Lobith recht streeks te bereiken.Deze weg komt najaar 1978 al in uitvoe ring. Ook de provinciale weg 863. de verkeersader tussen Zevenaar en de E36, zal spoe dig een rechtstreekse aan sluiting op de Europakade krijgen. Een en ander zal een grote verbetering voor het verkeer in de nauwe straatjes van het dorp betekenen. Bij het in de afgelopen jaren nabij Lobith/Tolkamer tot ontwikkeling gekomen twee honderdvijftig hectare grote watersportgebied De Byland worden momenteel, onder meer door het opspuiten van een groot zandstrand, om vangrijke voorzieningen voor de dagrecreatie getroffen Bovendien is daar een tijde lijke gelegenheid voor kam peerders in aanleg. Ook in dit gebied wordt van belang ge acht voor een nieuwe ople ving van deze plaats. De belastingschuld van de twee casi no's Zandvoort en Valkenburg is hoog opgelopen door het speciale systeem van kansspelbelasting dat was ontworpen. Onlangs deelde het ministerie van financiën mee dat een wetswijziging wordt voorbereid om dit systeem te veranderen. Tegelijk zou dan de opgelopen schuld worden kwijtgescholden Vooral tegen dit laatste bestaan ster ke bezwaren in kringen van ARP en CHU in de Tweede Kamer Ook is gewezen op de mogelijkheid om de opgelopen schuld niet zonder meer kwijt te schelden, maar het nieuwe systeem met terugwerkende kracht in te voeren, waardoor de schuld slechts zou worden verminderd. Staatssecretaris Nooteboom van fi nanciën meent evenwel dat dit in de praktijk niet veel verschil zal maken. Als de schuld moet worden afbe taald. zouden de casino's de komen de tijd minder winst maken. En deze winst vloeit rechtstreeks volledig in de schatkist. Premier Van Agt zei gisteren voorts dat ook nog wordt bestudeerd of de kwijtschelding van de belasting schuld wel behoort te geschieden via een ministeriële beschikking. Mis- schien zou ook hiervoor wetswijzi ging nodig zijn. (Wetswijziging ver eist medewerking van Tweede en Eerste Kamer, een beschikking is een eenzijdige zaak van een be windsman die daarover eventueel wel ter verantwoording kan worden geroepen door de Kamer.) KOPENHAGEN - De Deense vis sers hebben de blokkade van de Ko- penhaagse. alsmede vijf andere ha venplaatsen gistermiddag opgehe ven, nadat bekend werd dat de parle mentaire commissie voor landbouw en visserij bijeenkwam om zich over de problemen van de vissers te beraden. Met de blokkade, waaraan 500 vis sersboten deelnamen met 3.000 vis sers aan boord, werd geprotesteerd tegen de veel te lage toegestane vangsthoeveelheden (quota's) voor kabeljauw in de Oostzee. De vissers zeggen tot een bankroet te worden gedreven, omdat de hele vissersvloot dit jaar nog maar 15 dagen kan vissen. De vangsthoeveelheden zijn inge steld om de visstand in de Oostzee op peil te brengen. Daarbij komt, dat de Oostzee voor de Deense vissers erg klein is geworden, aangezien Zweden. Oost-Duitsland. Rusland en Polen vorig jaar hun visserijzones hebben uitgebreid. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Het Gereformeerd Politiek Verbond is ervóór dat voor het college van burgemeester en wet houders een program wordt opges teld. Voorwaarde daarbij is voor het GPV echter dat de positie van de raad als hoofd van de gemeente niet wordt aangetast. Dit staat in een motie over college vorming die de Groen van Prinste rerstichting het wetenschappelijk bureau van het OPV het licht heeft doen zien. Het stuk is vooral bedoeld als „handreiking" aan GPV- raadsleden die te zijner tijd over collegevorming moeten oordelen. Omdat de raad het hoofd van de gemeente is moeten in het college zoveel mogelijk fracties vertegen woordigd zijn. aldus het OPV. dat stelling neemt tegen de praktijk van de ..meerderheidscolleges" Het col legeprogram moet volgens het GPV worden bekrachtigd door de raad en zo mogelijk worden gebaseerd op een door de raad vastgesteld beleids plan Overigens moeten politieke overwegingen bij de samenstelling van het college niet per definitie de doorslag geven, aldus het GPV. Te weinig wordt soms gelet op persoon lijke aspecten zoals bekwaamheid, inzet en dergelijke. Uitgangspunt bij collegevorming is voor het OPV dat die dienstbaar moet zijn aan de doorwerking van de nationaal-gere formeerde politiek. ADVERTENTIE Vormingscentrum „De Klencke" te Oosterhesselen (Dr.) organiseert op 19-20 mei een weekend „gespreks- en vergadertectKvek" voor mensen die btj kerkeli|k werk zijn betrokken (bijv gespreksgroepen Vr—g inlichtingen; 05248-651

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 3