FAMILIEBERICHTEN VRUOAQ 5 MEI 1978 TROUW/KWARTET P12- kunnen van maandag lot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur. Met grote dankbaarheid en blijdschap geven wij ken nis van de geboorte van onze zoon Christiaan Johan Rutger J. A. Boden H. Boden-Mulder s Gravenhage. 2 mei 1978 v. Boetzelaerlaan 138a. Goedemorgen opa Ming hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag! Ellen en Henk Geert-Jan en Susanne Reineke en Willemijn Arjan en Marco Op D.V. 12 mei 1978 zal het 40 jaar geleden zijn dat onze ouders en grootouders Hilbrand J. Beukema en Janneke Stulp gingen trouwen. U kunt hen hiermee felici teren in Hotel de Marne te Wehe-Den Hoorn op 12 mei a.s. van 17.30-18.30 uur Hun blijde kinderen en kleinkinderen Mede namens onze kinde ren danken wij u allen har telijk voor de overweldi gende belangstelling, in welke vorm ook. ondervon den bij ons 50-jarig huwe lijksjubileum. H W Born W Born-Boeijsma Berlikum (Fr.). Büterhocke 16 Soli Deo Gloria Op D.V. 9 mei a.s. hopen wij te herdenken dat onze lieve ouders Siebrand Helmantel en Sietske Helmantel-Helmholt 60 jaar geleden elkaar hun jawoord hebben gegeven. Moeder is gelukkig weer herstellende van een ziekte en in verband hiermee is het voor hen helaas onmogelijk bezoek te ontvangen. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Hun adres is: De Schalck 37. Grootegast. Ps. 23 (onberymd) Op zondag 30 april 1978 overleed in volle zeker heid des geloofs. Talje van Anken-Knottnerus, weduwe van Ds K. van Anken. in de ouderdom van 96 jaar. Den Haag. R. van Anken Ermelo, J van Anken L. van Anken-Brinkers Zwolle, O. van Anken H. van Anken-Reinders Rijswijk. G. van Anken Voorburg. D. J. van Anken J. van Anken-van Iers el T. Slotema-van Anken J. L. Slotcma Klein- en achterkleinkinderen Op verzoek van de overledene heeft de begrafen. in familiekring plaats gevonden in Delft. Den Haag. Isabellaland 1568. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland mijn geliefde schoonzuster en onze lieve tante T. van Anken-Knottnerus op de leeftijd van 96 jaar. Den Haag. 30 april 1978. Emmen: J. Brouwer Bzn. Groningen en Oostwold (O) neven en nichten Knottnerus Heden ontsliep in vrede, na veel lijden, onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Annetje van der Sterre- Spronk weduwe van Johannes van der Sterre op de leeftijd van 89 jaar „Voor eeuwig vrijgekocht, door het bloed van Jezus Christus Moerkapelle: C. P. van der Sterre Zevenhuizen: C. W. Paul-van der Sterre Annet en Jan, Ali en Sribo. Wanda en Jan. Frank Hazerswoude: P. C. van Wieringen- P. van Wieringen Sof ie, Marja en Han, Marjan en Henk Blijswijk: W. C. van der Sterre A. van der Sterre- Van Ede Petersman leke en Wim Han. Chris. Annet Hazerswoude: 2 mei 1978 Bejaardencentrum ..Driehof Corr. adres: P. van Wieringen Dorpsstraat 167 Hazerswoude ..dorp" Gelegenheid tot condoleren zaterdag 6 mei in het bejaardencentrum "s avonds van 7.30-8.30 uur De rouwdienst zal D.V. gehouden worden maan dag 8 mei in het bejaardencentrum 's middags om 1 uur. daarna ral de teraardebestelling plaatsvin den in het familiegraf op de begraafplaats naast de Ned Hcrv Kerk Ie Benthuizen, aankomst t half 3 van der Sterre Romeinen 839 Want ik ben verzekerd, dat niets ons kan scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Heer. Plotseling heeft God tot Zich geroepen mijn lieve man en onze zorgzame vader Pieter van Munster op de leeftijd van 42 jaar. H. van Munster-Westenberg Marjanne Tom Erik Irma Muiderberg. 3 mei 1978 Googweg 22. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 6 mei a.s. van 9.30-10.00 uur in Bejaardencentrum „Flo- risberg", Kocherplantsoen 1 te Muiderberg. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden zater dag 6 mei a.s. om 10.15 uur, in de Ned. Herv. Kerk te Muiderberg. waarna aansluitend de teraarde bestelling zal plaats hebben op de algemene be graafplaats te Muiderberg. Na afloop van de plechtigheid is gelegenheid tot condoleren in Hotel „Het Rechthuis" te Muider berg. Met verslagenheid en diepe droefenis geven wij als moeder en familieleden kennis van het overlij den van Pieter van Munster in de leeftijd van 42 jaar. ..Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren" Romeinen 14 8b Harderwijk. J. v. Munster-Kerkstra Nieuw Vennep. H. v. Muiden-v. Munster B. v. Muiden Blackman's Bay (Tasmanië) G. v. Munster M. v. Munster-Kruyf Rotterdam. J. Cazemier-v. Munster G. Cazemier Ermelo, G. A. Kok-v. Munster B. Kok Hoogeveen. E. Scholtens-v. Munster E. O. Scholtens Driebergen. T. v. Stempvoort-v. Munster M. W. v. Stempvoort De Lier. H. Biesheuvel-v. Munster D. A. Biesheuvel Apeldoorn, H. v. Munster W. J. v. Munster-Links Rotterdam. J. N. v. Munster G. v. Munster-de Stigter Xelystad. W. B. v. Munster J. M. v. Munster-Schnur Hong Kong. I. Muntingh-v. Munster H. J. N. Muntingh Neven en nichten Harderwijk. 3 mei 1978. Op 73-jarige leeftijd overleed onze zorgzame zwa ger en oom Lambertus Hendrik Strijland Psalm Tl Nieuwersluis: J. Soede Veenendaal: R. van Brenk-van Raande Woudenberg: C. Karsemeijer-Hoogen'doon Zeist: I. M. de Jong-Karsemeijei Loosdrecht: N. Karsemeijer W. Karsemeijer-Groen Voorschoten: M. Weesjes-Karsemeijer C. Weesjes Utrecht: J. van Nimwegen-Karsemeije* G. J. van Nimwegen Wageningen: P. L Karsemeijer A. Karsemeijer-Hoogendoorn Amstelveen: E. S. Hoogendoorn-Karsemeije D. Hoogendoorn Oukoop: J. Karsemeijer Chr. Karsemeijer-van Walbee. Lent: A. Karsemeijer K. L. Karsemeijer-Rietveld Breukelen: G. Bijlenga-Karsemeijer Woerden: J. Karsemeijer G. Karsemeijer-Leijen Neven en nichten Nieuwersluis. 1 mei 1978. Oukoop 32. Nieuwer-Ter-Aa. Met droefheid melden wij U dat heden van ons is heengegaan onze lieve Jakoba Henrica Spaanderman in de ouderdom van 88 jaar Namens allen; Mr. A. P. Mensert Spaanderman exec, test Katwijk aan Zee. 3 mei 1978 Huize „Salem", Duindoornlaan 34 Corr. adres: Cosmea 2 Dordrecht De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 mei a.s. des morgens 11.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerklaar^te Katwijk aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de zaal van Huize „Salem". Heden behaagde het de Heere, tot onze droefheid van ons weg te nemen onze lieve moeder, schoon moeder en oma Heintje Post-Krijgsman weduwe van Hendrik Johannes Post in de leeftijd van 73 jaar. Lunteren: A. J. F Post J. Post-Roskam Amstelveen: A. Koolhaas-Post D. Koolhaas Zwaanshoek: A. Post C. Post-de Callafon Nieuwveen: J. H. Post K. Post-van Zoest Leimuiden: B. Post M. Post-van Dijk en de kleinkinderen Amstelveen, 3 mei 1978 Smeenklaan 4. Correspondentieadres: A. Koolhaas-Post, Mr. G. Groen van Prinstererlaan 85, Amstelveen. Geen bloemen. Gelegenheid tot afscheidnemen en condoleren zaterdagmiddag van 4-5 uur in het Uitvaartcen trum Bouwens. Startbaan 7 hoek Van der Hoop- laan, Amstelveen-Zuid. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 mei te 2 uur op de begraafplaats Karssenhof te Ouder kerk a/d Amstel, Amsteldijk Noord. Venrek vanaf Smeenklaan 4 te 1.30 uur. want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7 Heden nam de Here tot Zich onze moegestreden dochter, zuster en tante Susan van Wijngaarden op de leeftijd van 31 jaar. A. van Wijngaarden M. van Wijngaarden-Schop Liesbeth en Joop Herwin-Sigrid Marlène en Jan Soest 3 mei 1978. corresp. adres: Cordell Hullplaats 213 Rotterdam. Geen bloemen De rouwdienst welke zal worden geleid door de Weleerwaarde heer Ds. A. J. Donderp zal worden gehouden maandag 8 mei om 1.30 uur in de Openhof kerk, Hesseplaats Rotterdam-Om moord, waarna de begrafenis in het familiegraf circa 2.30 uur zal plaatsvinden op de begraaf plaats Crooswijk, Kerkhoflaan 5. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de Openhof Kerk. „Gelijk het gras is ons kortstondig leven" Slechts twee dagen na haar 3le verjaardag nam de Here tot Zich, na een moedig gedragen lijden, onze lieve onvergetelijke nicht Susan van Wijngaarden Tijdens haar leven heeft zij veel voor haar mede mensen mogen betekenen. A. Leeflang-Schop R. Grootenhuys-Schop J. J. Vermeul M. Vermeul-Schop A. C. Schop-Verbaas K. Schop J. Schop G. Schop-Boogaard P. G. A. Schop Nichten en Neven Rotterdam 3 mei 1978. Heden nam de Here in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid tot Zich onze lieve nicht Susan van Wijngaarden „De Heer is mij» Herder" Psalm 23 onberijmd C. M. van Wijngaarden J. van Wijngaarden-Villerius S. P. van Mourik- Van Wijngaarden M. van Middelkoop- Van Wijngaarden W. J. van Middelkoop Nichten en Neven Lunteren 3 mei 1978. „Uw woord is een lamp voor mijn voet." Heden is overleden onze lieve en toegewijde va der, opa en vriend Hendrik Vlig in de ouderdom van 80 jaar. Pijnacker: M. Vlig A. Vlig-Mostert René Irene Rotterdam: H. de Vries-Vlig G. C. de Vries Marco Amoud Rotterdam: M. Noorman-Kuijs Rotterdam. 1 mei 1978 „De Kolk" Havenstraat 101 Correspondentieadres. M. Vlig Park Berkenoord 8. 2641 CX Pijnacker De rouwdienst zal gehouden worden, zaterdag 6 mei a.s. in de Oude Kerk aan de Aelbrechtskolk 20 te Rotterdam-Delfshaven om 10.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats ..Oud-Kralingen Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst in de consistoriekamer van de kerk. Met leedwezen geven wij U kennis van het overlij den van de heer mr. B. J. de Boer President-Commissaris van onze Vennootschap. Wij gedenken met grote dankbaarheid de inne mende en gedegen wijze waarop hij als Commis-' saris onze Vennootschap mede heeft bestuurd. Commissarissen en directie B.V. Sliedrechtse Machinefabriek Sliedrecht, 26 april 1978. Matth. 51-12 Na een kort en geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich mijn geliefde man, onze geliefde vader en grootvader Johannis de Bruijn op de leeftijd van 69 jaar. Oud-hoofd van de Chr. Nat. School te Nieuwveen. Alphen aan den Rijn: A. C. de Bruijn-Künz Nieuwkoop: J. de Bruijn D. de Bruijn-Reijneveld Ineke - Cora - Ingeborg Alphen aan den Rijn: A. de Bruijn J. L. de Bruin-Bout Natasja - Amoud Muntendam: W^de Bruijn M. de Bruijn-de Jong Ter Aar: H. G. de Bruijn A. de Bruijn-Splinter Hilversum: W. M. de Bruijn Alphen aan den Rijn: A. C. de Bruijn 2402 HS Alphen aan den Rijn, 4 mei 1978. Preludeweg 570. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maan dag 8 mei 1978, aanvang 1.30 uur n.m. in de Goede Herderkerk ten Harmsenstraat te Alphen aan den Rijn, waarna de teraardebestelling zal plaatsvin den op de Oosterbegraafplaats, aankomst aula 2.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Gemeentezaal van de Goede Herderkerk. Diep getroffen heeft ons het bericht dat God nog onverwacht tot Zich heeft genomen ons zeer ge acht medebestuurslid de heer Ing. E. P. Bakels ridder in de orde van Oranje Nassau Zijn liefde en enthousiasme voor het Chr. Onder wijs, zijn medeleven met alles wat op onze scholen gebeurde, zijn opgewekte vriendschap, zullen wij in dankbare herinnering blijven gedenken. Namens het bestuur en medewerkers van de Prot. Chr. Schoolvereniging mevr. mr I. Geelkerken- Brusse (voorzitter) C. A. de Roo (secretaris) Leiden 3 mei 1978 Diep verslagen zijn wij door het bericht, dat nog onverwacht is overleden ons zeer geacht mede bestuurslid de heer ing. E. P. Bakels ridder in de orde van Oranje Nassau In ons bestuur zullen wij hem dankbaar blijven gedenken voor het vele en belangrijke werk dat hij in het belang van het onderwijs heeft gedaan, waarbij wij vooral denken aan zijn zeer gewaar deerde adviezen bij de nieuwbouw van onze school. Namens het bestuur en medewerkers van de Stichting Leidse Scholengemeenschap voor MAVO en LEAO. H. Zinderman (voorzitter) Drs C. Verweij (secretaris) Leiden. 3 mei 1978 Na een tragisch verkeersongeval is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onze geliefde dochter, zuster en schoonzuster, Lien Ockhorst-Marseille op de leeftijd van 48 jaar. Wij zijn er allen van overtuigd dat ze bij haar Here Jezus is. Met mond en daad heeft ze haar héle leven de Bergrede als uitgangspunt gehad. W. Ockhorst Marleen en Wim Jan en Sylvia Wikkie en Lieke en verdere familie 's-Gravenhage, 1 mei 1978 Laan van Eik en Duinen 200. Liever geen bezoek. Ze hield van bloemen. De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den maandag 8 mei om 13.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen" waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Vertrek van de familiewoning om 12.45 uur. God heeft op Hemelvaartsdag Thuis gehaald mijn lieve man en papa Henk Koskamp op de leeftijd van 42 jaar. Dinie Koskamp Han, Ineke, Dirkjan. Aalten, 4 mei 1978. Adm. de Ruyterstraat 111. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 8 mei a.s. op de begraafplaats „Berkenhoeve" te Aalten. Vooraf wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehou den in het uitvaartcentrum Romienendiek 2A. Degenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren van 13.00-13.25 uur. Geen bloemen. ;vr „Van twee dingen was hij verzekerd, dat c. tijden in Gods hand zijn. En dat alleen ChrijtJI genade ons kan redden." Na een ziekte waarvan hij de afloop zo lan, voren zo moedig onder ogen heeft gezien, hi God nog vrij onverwacht tot Zich genomen n zeer lieve man, onze zorgzame vader en gr vader Jacob Melis Blok, op de leeftijd van 57 jaar J. A. Blok-te Voortwis Hanny en Joop Albertine, Bastien Jan en Ingrid Fijke Leiden, 3 mei 1978 Breestraat 69 (Thuis geen bezoek, geen bloemen) Een dienst van woord en gebed zal gehoudt worden zaterdag 6 mei a.s. in de Gereformeen „Zuiderkerk" aan de Lammenschansweg. aa vang 11.00 uur, waarna de begrafenis uitsluiten in familiekring zal plaatsvinden. Na een langdurig ziekbed is uit onze familiekrini weggenomen mijn zoon, onze broer, zwager ei oom Abraham Hendrik Stormezand op de leeftijd van 61 jaar. Uit aller naam: M. Stormezand-Geuze 3075 DX Rotterdam, 30 april 1978. Zonnehof 36. Enmige en algemene kennisgeving En levenslang ben ik niet eenzaam meer. Psalm 116: 1 b. Van ons is heengegaan Maaike Goverdina de Rooij-Baas weduwe van' J. de Rooij. Mijn genade is U genoeg. C. J. W. Sutherland, ex. test. Haastrecht. 2 mei 1978 Kievitstraat 3 Correspondentieadres: Fam. J. Groen, Kleinehaven 30, Haastrecht Thuis geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken Zaterdag 6 mei zal er D.V. een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Kerk aan de Hoogstraat te Haastrecht. Aanvang van de dienst om 13 uur, waarna de teraardebestelling plaats zal hebben om 14 uur op de algemene begraafplaats te Haastrecht. „Mijn genade is U genoeg" Heden nam de Heere uit ons midden weg onze lieve man, vader en opa Hermanus Jozias de Regt op de leeftijd van 72 jaar. L. P. de Regt-van Hoeve Alblasserdam: L. J. Korporaal-de Regt A. H. Korporaal Klaas, Lies, Hans en Mariska Ridderkerk: J. P. de Regt Axel: L. C. Minderhoud-de Regt P. Minderhoud Liora en Herma H.I. Ambacht: P. A. J. Baas-de Regt Jan Herman, Lyan en Robin 2989 AM Ridderkerk, 2 mei 1978 Pruimendijk 228 Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 6 mei, 11.00 uur, op de Nieuwe Begraafplaats „Vre dehof" te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. „Ik zal U volgen Here" Lucas 9 61 Maandag werd onze schoolgemeenschap diep ge troffen door het plotseling heengaan ten gevolge van onze leerling Theodorus Joannus Kea God trooste hen, die hem missen. Namens de schoolgemeenschap Chr. M.T.S. Patrimonium: B. J. Reedijk, directeur. Amsterdam, 1 mei 1978. Na een geduldig gedragen lijden werd van ons weggenomen mijn innig geliefde zoon. onze lieve zorgvolle vader en onze dierbare neef, de heer Cornelis de Niet op de leeftijd van 42 jaar. Diep betreurd door ons allen. Mevr. C. de Niet Kees en Mariana Erik Karin Paul Ooms en tantes De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 5 mei op de begraafplaats Nieuw Eykenduijnen aan de Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage om 3.45 uur. Vertrek vanaf ziekenhuis Levenburg om 3.30 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Corr.adres: Mevr. C. de Niet, Hoefkade 1150, Den Haag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8