Prisma. Prima koffie voor een prima prijs. Drinkjefrt (J) VAKANTIE BRIEVENBUS Trouw Trouw Trouw X- 'GOEO BESTEED BIJ W advertentie vertegenwoordiger Goed nieuws voor mensen met aambeien: pijn kalmeert, jeuk stopt Sperti zalf en zetpillen Val Monte part-time medewerkster Laat uw vakantie niet bederven dooreen bedorven maag of diarree. in uw VRIJDAG 5 MEI 1978 TROUW/KWARTET P24-RH1, Op de advertentie-exploitatie van is plaats voor een energieke Standplaats Rotterdam De werkzaamheden omvatten zowel het onderhouden van kontakton met onze bestaande relaties in de regio Rotterdam, als het uitbreiden daarvan Ervaring wordt op pn|s gesteld doch is geen absolute voorwaarde. Leeftijd vanaf 21 jaar. Opleiding MAVO-mveau Belangstelling voor de reklame is wel noodzakeli|k even als oen commerciële inslag en goede kontaktuele eigen- Voor een enthousiaste man liggen er uitstekende moge lijkheden Studeren in het vak is mogeli|k op rekening van het bedM|f Het bednjf heeft tevens goede sekundaire arbeidsvoorwaarden Inlichtingen kunt u krijgen onder tel nummer 010-115700, vragen naar de heer D Verschoor. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Dagblad Trouw, afdeling personeelzaken, t.a.v. mw L. Witmer, Wibautstraat 148, Amsterdam. Er is een middel dal de eigenschap heeft de hindertijke last van aambeien te verlichten. De pijn verdwijnt en de »euk stopt. Dat middel heet Spcni preparation H S pern preparation H is een snel, direkt en afdoend- middel bii de behandeling van aambeien. Het bevat bovendien weefselvemicuwcndc bestanddelen. Last van aambeien? Gebruik Sperti en vergeet x. SBerg en Dal bij Nijmegen Tel. 08895-1704 midden in de bossen van Nijmegen Pinkster-arrangement: speciaal voor u, vanaf 65.- p.p.p.d. volpension een paar dagen uitrusten of recreëren Onze folders liggen voor u klaar Elk week-end Golden Tullp arrangement: 2 dagen hallpension 130 - p.p. KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschil- lenbehandeling uit gedeputeer de staten an Utrecht maakt be kend. dat zij op maandag. 12 juni 1978, ten Provinciehuize, Achter St Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal be handelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.30, 9.40, 9.50, 10.00 en 10.20 uur Utrecht; 10.30 uur Amers foort; 10.40 uur Zeist en 10.50 uur Woudenberg. KENNISGEVING De Eerste kamer voor ge- schillenbehandeling uit ge deputeerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 12 juni 1978, ten Provinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare verga dering zal behandelen be roepen op grond van arti kel 47, lid 5 der Kleuteron derwijswet van ingezete nen der gemeente Doorn. Op de advertentie-exploitatie van Dagblad is plaats voor een Wij denken aan een dame vanaf 35 jaar die nauw zal samenwerken met de verkoopleider en deze bij zijn afwezigheid zoveel mogelijk zal vervangen. Afwisselend zal gewerkt worden op het kantoor Rotter dam en het kantoor Den Haag met de nadruk op Rotterdam. Deze medewerkster zal geheel worden ingewerkt in de problematiek van de advertentie-exploitatie en zonodig ook ingezet worden in de orderverwerking bij ziekte of afwezigheid van de huidige vrouwelijke funktionaris. Vlot kunnen spreken is vereist omdat telefonisch kontakt met adverteerders en reklarpebureaus (geen verkoop!) eveneens tot de taken wordt gerekend. Interne organisatie is nog een kant van deze veelzijdige funktie. In overleg kunnen de arbeidsuren worden bepaald die maximaal op 24 uur per week kunnen worden gesteld. Opleiding minimaal MAVO-niveau. type- en correspon dentie-ervaring. Wij zijn bereid voor de juiste kracht een goed salaris te betalen. Het bedrijf kent tevens uitsteken de sekundaire arbeidsvoorwaarden. Ervaring bij een uitgeversbedrijf of reklamebureau wordt op prijs gesteld. Wilt u meer weten over deze funktie dan kunt u telefonisch inlichtingen inwinnen onder nummer 010-115700, de heer D. Verschoor. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan dagblad Trouw, afd. Personeelzaken, t.a.v. mw. L. Witmer, Wlbautstraat 148, Amaterdam. Entosorbine stopt diarree, zuivert de ingewanden en brengt de maag tot rust. Smaakt aangenaam.Helpt snel. JUWELEN. GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel 023-320481 Haarlem (txj de Ridderstraat) v Uw advertentie in wordt door 355.000 koopkrachtige Nededanders gelezen. A In onze witte melk zit een bonte rij vitaminen, eiwitten, kalk en mineralen. Die hebben we hard nodig om fit te blijven. Daarom is het goed elke dag melk te drinken. Ook als je lekker buiten zit. Melk moet. Melk doet je goed. Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onderstaande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aannemen.) Wij moeten u er wel op attent maken, dat da aflevering van dagbladen In zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wenaen overlaat. Wij kunnen hiervoor dan ook geen verantwoorde lijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amaterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie in! Adres:. Woonplaats:.. VAKANTlEPERtOOE VanTerug op: VAKANTIE-ADRES Per adres Straat en no. Woonplaats... Land. tt* pryop roazandog naar hat Ter voldoening van daze koeten ontvangt u gratis bénnen Europa 1.75 per dag Te water! Zonaanbidders, strandlopers en watertrappelaars: ter land, ter zee of aan het strand... de nieuwste badmode hangt nu klaar. Neem 'n frisse duik in die voordelige kollektie bij C&A. Das nou GOED BESTEED! C<£ot U tócA \>o&tclefJtje\!

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16