cvU A psychiater jonge Ie verpleegkundige hoofdverpleegkundige ziekenverzorgenden coördinerend hoofdverpleegkundige I een Ie Groepsleidster. gediplomeerde radiotherapie laboranten(s) radiodiagnostiek laboranten, die opgeleid willen worden voor het diploma radiotherapie protestants christelijk streekziekenhuis bennekom leerling verpleegkundigen verpleegkundige - met een B-diploma. waarnemend afdelingshoofd ÏUZCa u,t Diakonesseninrichting BRONDUO Stichting Christelijke Verpleeghuizen Diakonesseninrictiting li opleiding voor ziekenverzorgende 2<- Stichting Christelijke Verpleeghuizen DISTRIKTSVERPLEEGKUNDIGE ZATERDAG 29 APRIL 1978 TROUW/KWARTET Stichting Dagverblijven voor gehandicapten Zuid-Oost Utrecht te Veenendaai Op het dagverblijf voor ouderen kan geplaatst worden: Vereiste opleiding: Z-diploma; O.P.M. diploma M B O. i.w. Minimum leeftijd 20 jaar. Naast één van de bovengenoemde diploma's strekt het in bezit hebben van de opleiding V S I.D./D.V O. tot aanbe veling. Pos. Chr. levensovertuiging. Uw schriftelijke sollicitatie met opgave van genoten opleiding en referentie adressen, kunt U richten aan het bestuur van bovenvermeld dagverblijf, t.a.v. de Heer A. Steenbergen. Duizend Roeden 4, Veenen daai Het S.K.F. (Stichting Kankercentrum Friesland) vraagt ten eerste voorts Arbeidsvoorwaarden en salarisregeling volgens CAO ziekenhuis wezen en afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de beide radiothera peuten J. J. Seldenrath en G. Botke, Noordersingel 88 (Diakones- senhuis) te Leeuwarden, tel. 05100-41411, aan wie ook even tuele sollicitaties gericht dienen te worden. Voor de opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige (Ziekenverpleging B). welke 1 september begint, hebben wij nog plaatsingsmogelijkheid voor (1e jrs.) De opleiding wordt gegeven in samenwerking met het psychiatrisch ziekenhuis „Wolfheze", waar ook een deel van de stage wordt doorgebracht. Belangstellenden moeten minimaal MAVO-IV of hieraan ge lijkwaardige opleiding hebben genoten. Kandidaten met HAVO/ \M/0-opleiding genieten de voorkeur. Leeftijd: tenminste 17 jaar en 7 maanden en liefst niet ouder dan 20 jaar Tevens is er op de afdeling psychiatrie een vakature voor een Van belangstellenden wordt verwacht dat zij een christelijke levensovertuiging hebben. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door zr K. Pronk, alg hoofdverpleegkundige, telefoon 08389 - 91 01 Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Prot. Chr Streekziekenhuis, Edeseweg 118, 6721 KC Bennekom. In ons fraai gelegen verpleeghuis (niet ver van het centrum) komt op een verpleegafdeling een vakature voor een Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige of verpleeg kundige A, afhankelijk van opleiding en ervaring. Leeftijd bij voorkeur 25 - 35 jaar. Interesse in de persoonlijke zorg van de patiënten, goede kontaktuele eigenschappen en belangstelling voor het leefklimaat in een verpleeghuis zijn vereist. Belangstellenden kunnen vrijblijvend een oriënterend bezoek brengen aan ons verpleeghuis. Voor inlichtingen en/of sollicitaties kunt u zich wenden tot de direktie, Paulus van Loolaan 21. Postbus 10017, 1201 DA Hilversum, telefoon (035) 1 0632, toestel 117. CHRISTELIJK VERPLEEGTEHUIS HILVERSUM instituut voor verpleging en reactivering stich Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de Vereniging Ned. Herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Voor één van de klinische afdelingen vragen wij een Deze vormt samen met de hoofdverpleegkundige en de maatschap pelijk werker het beleidsteam van de afdeling. De afdeling telt 2 units en wel één unit voor opname en kortdurende behandeling en één unit voor verplijfspatiënten. Totaal zijn er 62 behandelplaatsen voor mannelijke patiënten. In de behandeling wordt gewerkt met therapeutische (ook gemeng de) groepen. Voor de vervulling van de vakature gaat de voorkeur uit naar een psy chiater met belangstelling voor en enige ervaring met milieu- en ge zinstherapie. Als lid van het beleidsteam zal de psychiater mede leiding geven aan de afdeling. Naast het werk op de afdeling wordt hij tevens ingeschakeld bij op- leidingsaktiviteiten (o.a. opleiding B-verpleging, A-opleiding psychia trie). Een psychotechnisch onderzoek kan deel uit- q maken van de selektieprocedure. Dr. D. Jacobs, geneesheer-direkteur, en dokter Cankrien, psychiater, zijn graag bereid inlichtin gen te verstrekken. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeelzaken. Utrechtse- weg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. De gynaecologische afdeling Elisabeth" heeft een beperkte kapaciteit van 20 bedden. In deze overigens zelfstandig funktione- rende sektie wordt in goed teamverband gewerkt, waarbij de onderlinge relatie alsmede die tot de patiënt ten volle wordt benut. Zowel de 3 aan deze afdeling verbonden gynaecologen als de daar werkzame verpleegkundigen staan gezamenlijk borg voor een adekwate behandeling en verpleging. Welke wil zich inzetten om gezamenlijk met de hoofdzuster leiding aan deze afdeling te geven, waarbij omschreven kwaliteiten gecontinueerd zullen worden in een werkklimaat, waar zowel medewerkenden als patiënten van kunnen profiteren. Inlichtingen omtrent deze funktie kunnen worden ingewonnen bij Mej. Zr. H. C. Sandberg, hoofd verpleeg- dienst, telefoon 070 - 26.41.41 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Bronovolaan 5, Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage, onder vermelding van de letters VD. Bij de Stichting Christelijke Verpleeghuizen te Amsterdam, waarvan uitgaan de verpleeghuizen De Poort en Horizont, zijn door vernieuwing van de interne organisatie nog enkele funkties vakant voor Wij venvachten van hen dat zij in teamverband kunnen werken en bereid zijn een positieve bijdrage te leveren aan de prettige sfeer in onze huizen, rekening houdend met de christelijke grondslag van onze Stichting. Tijdelijke huisvesting in ons modern personeelswoonhuis is mogelijk. Sollicitaties kunnen gericht worden aan onze Stichting t.a.v. Mevr. H. M. Binnendijk-Huyboom, bij wie u desgewenst ook nadere telefonische inlichtingen kunt krijgen. Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, Telefoon 020 - 82 63 05. Voor de afdeling Intensive Care van ons ziekenhuis vragen wij een (m/v) Zij/hij zal worden belast met de leiding van een afdeling waar vele patiënten met een grote verscheidenheid in diagnose intensief worden verpleegd. De enkele jaren geleden gebouwde afdeling is dusdanig geoutilleerd dat aan de meest moderne eisen wordt voldaan. Inlichtingen omtrent deze funktie worden gaarne verstrekt door het hoofd Verpleegdienst, mevr. Zr. H. C. Sandberg, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken. Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage, onder vermelding van de letters VIC. Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbi/ met alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Opnamen vinden plaats in onze centra "Meer en Bosch" te Heem stede en "De Cruquiushoeve" te Vijfhuizen (gemeente Haarlem mermeer). In laatstgenoemd centrum is een aparte afdeling ("de Zeven sprong") voor zwakzinnigen met epilepsie. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd in Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag, Heemstede. Leeuwarden. Rotterdam en Utrecht. Op ons observatiepaviljoen "De Middenvleugel", waar 27 teeners in de leeftijd van 12 tot 18 jaar opgenomen zijn, bestaat een vakature voor een die in samenwerking met het verpleegkundig team (16 mede- werkers) en de arts en de psycholoog, verantwoordelijk wil zijn voor de observatie en de behandeling van patiënten met epilepsie en de eventueef daaraan verbonden psycho-sociale problematiek. Van belangstellenden voor deze funktie verwachten wij: ruime ervaring in het leidinggeven, een verpleegkundige opleiding (A B). een afgeronde, of binnenkort af te ronden, hogere beroeps opleiding, de bereidheid tijdens de z.g. kantooruren werkzaam te zijn. Aan de sollicitatie is een psychologisch onderzoek verbonden. Aanstelling zal geschieden in de rang van hoofdverpleegkun dige. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door dhr. A Verberne, Adjunkt-direkteur verpleegkundige Zaken, tel. (023) 33 90 60. tst. 2144. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, ouder vermelding van vakaturenummer 104/L/TR. V'v Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch De Cnrjuiushoeve In onze verpleeghuizen, waar 280 bejaarde bewoners worden verpleegd en verzorgd, wordt 1 september 1978 gestart met de officieie 1 Dit is een boeiende opleiding voor jonge mensen, die geïnteresseerd zijn in een verzorgend beroep. Na de zgn. préklinische periode (2 maanden) wordt er meteen al een flink salaris betaald en reiskostenvergoeding naar de ouderlijke woning, konform de bepalingen van de C.A.Ó. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. Er is gelegenheid reeds eerder in dienst te komen als aspirant leerling tegen een 1e jaars leerlingensalaris. Toelatingseisen: min. leeftijd 17 jaar en 6 maanden (bij aanvang opleiding) het bezit van het diploma M.A.V.O., I.N.A.S. of gelijkwaardig diploma goede geestelijke en lichamelijke gezondheid bereidheid een toelatingsexamen af te leggen. Huisvesting mogelijk zowel voor jongens als meisjes in een gezellig personeelswoonhuis met kleuren-t.v biljart enz. Interesse? Stuur dan snel een briefkaart of onderstaande bon op. Na ontvangst krijg je van ons nader bericht. Naam:m/v Adres: Plaats: Geboortedatum: Genoten vooropleiding Diploma: ja/nee Sturen aan Hoofd Opleiding Zr. E. Luyando Hugo de Grootkade 20 1052 LS AMSTERDAM Tel 020-22 43 12 Hugo de Grootkade 20, Amsterdam. REGIONALE VERENIGING VOOR KRUISWERK WEST OVERIJSSEL EN DE ZUIDELIJKE IJSSELMEERPOLDERS de overkoepelende organisatie van de distriktale (plaatselijke) kruisvereni-"elan6 gingen in dit gebied vraagt voor de Sociaal Medische Dienst een ten behoeve van de geslachtsziektebestrijding Taak voorlichting aan gezondheidswerkers en andere groepen in i samenleving. Kontaktopsporing Standplaats Zwolle Werkgebied West Overijssel en de polders De woonplaats dient in het werkgebied gelegen te zijn Vereisten in het bezit van M G Z -opleiding. alsmede een ruir (minimaal 2 jaar) werkervaring als wijkverpleegkundige: diploma kaderopleiding; ook degenen die deze opleidir binnenkort beëindigen of zij die bereid zijn deze opleiding alsr te gaan volgen kunnen eveneens solliciteren. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A J Slim, arts, leider vaij de dienst, tel.: 05200-30611 (privé 05233-1676) Sollicitatie te richten aan de heer S Santema, directeur van de Veremgm p/a Zwartewaterallee 25. Postbus 584. 8000 AN Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 28