direkteur algemeen medewerker (m/v) liiy H>riÉÉ^iu»fl ziekenfondsraad gemeentelijke verzorgingstehuizen (m/v) Gemeente F Rottere .1 3 beleidsmedewerker m/v Trouw datis duidelijkde andere manier van een ochtendblad maken. I I I I ziekenhuis Iievensberg^ bergen op zoom Dienst Gemeentelijke Verzorgingstehuizen personeelsfunctionaris (m/v) STICHTING 1940-1945 juridisch medewerk(st)er K 1 HOOFD PERSONEELZAKEN ZATERDAG 29 APRIL 1978 TROUW/KWARTET - advies- en overlegorgaan voor het hoger beroepsonderwijs De HBO-Raad heeft onder meer tot taak Het bevorderen van de ontwikkeling van het hoger beroeps onderwijs het vaststellen van adviezen aan de bewindslieden van Onderwijs en Wetenschappen en Landbouw en Visserij Organen van de Raad zijn de Algemene Vergadering, het bestuur, secties en commissies. Onderwijsspecilieke thema's worden in het algemeen behandeld in de secties, algemene thema's in commissies en ad hoe werkgroepen Het bureau van de Raad staat onder leiding van de secretarie en verleent alle nodige bijstand aan de organen van de Raad Ten behoeve van de ondersteuning bij algemene werkzaamheden zoekt de Raad een TAAK het leveren van studieuze en secretariële bijdragen ten behoeve van commissiewerk en beleidsadvisering in algemene zin, waartoe te rekenen: visie-ontwikkeling op langere termijn betreffende het HBO, part-time onder wijs, open onderwijs, open universiteit, vraagstukken ad hoe, e.d.; in relatie met het voorgaande: bestuderen van literatuur; internationale verkenning en vergelijkende studie: maken van excerpten en vergelijkende overzichten, opstellen van concept-werkprocedures; secretariële ondersteu ning van commissies en werkgroepen opstellen van concept-nota's en pré adviezen. De medewerker verricht zijn werk in nauwe samenwerking met collega's, waarbij hij of zij initiatiefnemer is. VEREISTEN hogere opleiding, met belangstelling voor, cq. ervaring met onderwijs inhoudelijke en onderwijsstructurele vraagstukken. goed organisatievermogen, affiniteit tot werken in teamverband, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Het bureau verkeert nog in een opbouwfase van de medewerker wordt dan ook een grote mate van inventiviteit en flexibiliteit verwacht Het salaris is maximaal 4 933.- per maand bruto, met een mogeh|ke uitloop naar 5.713,- per maand. Inschaling is afhan kelijk van leeftijd en ervaring Rechtspositie vergelijkbaar met die voor overheidspersoneel (AOW-premie voor rekening van de werkgever 8% vakantietoelage, opname m het ABP) Schriftehike sollicitaties met vermelding van leefti/d. opleiding, ervaring en referenties worden binnen 14 dagen ingewacht bi/ drs H K F Kaldenbach, secretaris HBO-Raad. Riviervismarkt 2. Postbus 123. Den Haag biwie tevens telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen (telefoon 070-62 49 51) De Ziekenfondsraad is o.m. belast met het uitbrengen van adviezen m.b.t. de structurering van de gezond heidszorgverzekering in de ambulante geestelijke gezondheidszorg (A.G.G.). Binnen bovenvermeld kader is thans plaats voor een functie-inhoud: het voorbereiden van adviezen m.b.t. inhoud en omvang van de zorgverlening op het gebied van de A.G.G.; het deelnemen aan besprekingen in commissies en werkgroepen; het in nauwe samenwerking met andere disciplines leveren van een vaktechnische bijdrage ter bevorde ring van een doelmatige organisatie en uitvoering van de sectoren van de gezondheidszorg die onder de competentie van de Ziekenfondsraad vallen. functie-eisen: academische opleiding in een der gedragsweten schappen en bij voorkeur ervaring op het terrein van de ambulante geestelijke gezondheidszorg of aan verwante terreinen; kennis van- en inzicht in organisatorische aangele genheden; kennis van onderzoekstechnieken; leeftijd tussen 30 en 45 jaar. arbeidsvoorwaarden het salaris kan, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd, liggen tussen ca. f 3.200,- en f 5.000,- bruto per maand; eventuele verdere uitloop is niet uitgesloten; welvaartsvaste pensioenvoorziening (overeenkomstig de overheidsregeling); vakantie-uitkering 8%;' tegemoetkoming in de kosten van een te sluiten ziektekostenverzekering; directe toetreding tot een collectieve verzekering is mogelijk. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Mondelinge informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd personeelszaken, tel. (020) 43 47 47. Schriftelijke sollicitaties, onder vac. nr. 012, te richten aan de Algemeen Secretaris van de Ziekenfondsraad, Prof. J.H.Bavincklaan 2 te Amstelveen. te Amstelveen Doelstelling De Ziekenfondsraad is een adviserend, beherend en toezichthoudend or gaan op het terrein van de gezondheidszorgver zekering (Ziekenfondswet en A.W.B.Z.). Het Secretariaat omvat ca. 275 medewerkers die zich, binnen het kader van voor noemde wetten, bezighouden met het behandelen van medisch/ sociale, juridische, verzekeringstechnische en financiële aangelegen heden. De dienst beheert vier verzorgingstehuizen en één verpleeghuis, waarin cirka 1000 bejaarden worden verzorgd resp. verpleegd en heeft ruim 400 medewerkers. De bouw van het vijfde verzorgingstehuis gaat in het najaar beginnen. De dienst stelt zich ten doel: a) bejaarden huisvesting, verzorging en zonodig huiselijke verpleging te bieden, waarbij zij een verzorging krijgen die is afgestemd op de individuele behoefte van de bejaarde met het oog op het behoud van een zo groot mogelijke zelfstandigheid; b) minder validen en zieken in het verpleeghuis verpleging en verzorging te geven op zodanige wijze dat de geboden hulp de ziekte niet accentueert, maar de hulp door de patiënt als vanzelfsprekend wordt ervaren; c) het opleiden tot ziekenverzorgende; d) het ontwikkelen van eigentijdse visies t.a.v. bejaardenzorg en ziekenverzorging. Rotterdam vraagt voor deze dienst - wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd door de huidige direkteur - een opvolger voor de funktie van Zijn werkzaamheden liggen vooral op het gebied van het management. Met de hoofden van de vijf huizen en de stafmedewerkers vormt hij een managementteam en geeft daaraan leiding. Gelet op de funktie gaan de gedachten uit naar iemand op akademisch niveau met bestuurlijke ervaring, bij voorkeur in de sociale sektor of de gezondheidszorg. Hij dient te beschikken over sociale vaardigheden, een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift en moet kunnen delegeren. Naast bovengenoemde voorwaarden zijn ook de volgende aspekten van belang. Kennis van en ervaring op het terrein van personeels- en organisatiezaken en bedrijfsekonomie. Een positieve instelling t.a.v. medezeggenschap van het personeel en werkoverleg op en tussen alle niveaus. Bereidheid tot het stimuleren van inspraak van de bewoners der verzorgingstehuizen. Tevens wordt van hem verwacht, dat hij een aktief aandeel heeft in de ontwikkeling van en de vormgeving aan visies met betrekking tot huisvesting, verzorging en verpleging van bejaarden, alsmede adviserend kan optreden ten aanzien van het gemeentelijk bejaardenbeleid en de plaats van dat beleid in het algemeen welzijnsplan. De nieuwe direkteur krijgt de opdracht om samen met de leiding van de Dienst der Gemeentelijke Verpleeginrichtingen na te gaan of een samenwerkingsverband dan wel een samengaan van beide diensten zinvol is, en zo ja op welke wijze. Het salaris loopt tot maximaal f 6.841,- per maand. Inschaling is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij ontwikkelingen in bovengenoemde richting is een verder salarisperspektief aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Aan de selektiekommissie, die sollicitanten ontvangt, nemen o.m. enige funktionarissen van de dienst deel. Inlichtingen over de funktie kunnen worden ingewonnen bij de huidige direkteur, de heer T. Dijkstra, telefoon 010-822111. Vakaturenummer 78.190/00400 Belangstellenden worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie te zenden - gaarne binnen 10 dagen en onder vermelding van het vakaturenummer - aan: hoofd Bureau Personeel voorziening, Rodezand 14, 3000 KT Rotterdam. Een legertje felle journalisten maakt dagelijks een opmerkelijk ochtendblad Trouw Ze doen dat met veel vaart en durf Grondig bekwaam en betrouwbaar Moet ook wel. want de lezers willen nu eenmaal verhelderend en informatief nieuws En een kritische instelling is de redaktie niet vreemd Dat is de manier waarop Trouw een ochtendblad maakt En het resultaat is een opmerkelijke krant1 Verrassend goed in z'n berichtgeving, aanpak en benadering' Niet alleen voor de 355 000 dagelijkse lezers, maar voor een ieder bereikbaar Trouw is ook een krant voor het gezin: met een culinaire rubriek, met artikelen over opvoeding en school, met een autorubriek, met konsumentennieuws. strips voor <*e jeugd en nog véél meer. Vul de bon in of bel ons even op (020-913456). Veertien dagen lang kunt u TROUW gratis beoordelen. Enalsudan besluit dat u TROUW niet meer wilt missen, krijgt u op het abonnementsgeld voor het eerste kwartaal een welkomst- reduktie van f6,55. TROUW/KWARTFTBV. Antwoordnummer2792, Amsterdam #Zend deze bon in een ongefrankeerde envelop aan kJÉÉ| tel. Ik wil wel eens kennismaken met TROUW o Stuur mij die krant veertien dagen grabs o Noteer mij na deze proefperiode als abonnee c O 42 PROVINCIE OVERIJSSEL Bij het bureau personeelszaken van de provinciale griffie is de funktie vrij van functie-informatie: het begeleiden van medewerkers bij het opstellen van functiebeschrijvingen; het optreden als adviseur van de functiewaarderingscommissie: het uitbrengen van adviezen m.b.t. het functie-onderzoek; werving en selectie. De te benoemen functionaris zal t.z.t. ook betrokken kunnen worden bij andere^ dan genoemde activiteiten van het bureau die ter uitvoering van het rapport; personeelbeleid ter hand zullen worden genomen. Vereist: een opleiding op h b o.-niveau (richting personeelswerk); redactionele vaardigheid; goede contactuele eigenschappen; analytisch vermogen; ervaring in bovengenoemde werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, tot maximaal 4.191,- bruto p maand. Procedure: Bij de selectie worden de medewerkers van het bureau ingeschakeld Inlichtingen: Kunnen verkregen worden bij de heer Th. W. Vaatstra, wnd. chef van het bureaierd personeelszaken (telefoon 05200-77177,v toestel 2380). Sollicitaties: Sollicitaties graag binnen een week te richten aan de griffier der Staten - Luttenbergstraat 2 te Zwolle, onder vermelding van „soll. 78.03". De Stichting 1940-1945 heeft ten doel het behartigen van de materiële belangen en de maatschappelijke begeleiding van de verzetsslachtoffcrs alsmede van hun nagelaten betrekkingen in het kader van de Wet buitengewoon pensioen 1940-1945. Daarnaast participeert de Stichting in de uitvoering van dc Wet uitkering- en vervolgingsslachtoffers 1940-1945 Voor het Hoofdbureau te Amsterdam zoeken wij eén ervaren vakature 15E voor de afdeling pensioenen en uitkeringen. Funktie aanduiding: Het betreft een beleidsvoorbereidende taak waarbij centraal staat het opstellen van nota's, conceptadviezen en dergelijke, veelal naar aanleiding van vragen van direktie en bestuur of in verband met wijzigingen van de Wet buitengewoon pensioen. Gevraagd wordt: - middelbare opleiding, aangevuld met een al dan niet geheel afgeronde universitaire rechtenstudie. - ruime ervaring in het opstellen van nota's, adviezen, reglementen e.d. - analytisch denken en bondig en duidelijk formuleren. - leeftijd bij voorkeur tussen 45-55 jaar. De Stichting heeft een rechtspositieregeling, waarbij het personeel ambtenaar is in de zin van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet. De salariëring is volgens rijksregeling, waarbij rekening wordt gehouden met opleiding en ervaring. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie met volledige gegevens te richten aan de direktie van de Stichting 1940-1945, Rhijnspoorplein 1 te Amsterdam met vermelding van het vakaturenummer in de linkerbovenhoek van de brief en de envelop. EN In ons ziekenhuis werken bijna 600 personen. Op de afdeling personeelzaken (in totaal twee personeelwerkers en twee sekretariaats medewerksters) komt binnenkort de funktie vakant van •el ini ete et "fin ur itd he lel De afdeling personeelzaken valt onder verantwoordelijkheid van de ekonomisch direkteur. Naast de gebruikelijke taken op het gebied van personeelbeleid en personeelbeheer. wordt in deze funktie verwacht het meewerken in en eventueel leiding geven aan projektgroepen. Kandidaten dienen te beschikken over een diploma Sociale Akademie PW of HBO-AP/PB of afgestudeerd zijn in een van de gedragswetenschappen. Daarnaast wordt ruime ervaring op een personeelsafdeling als voorwaarde gezien en strekt ervaring op het gebied van organisatie-ontwikkeling tot aanbeveling. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het hoofd personeelzaken, voor sollicitatie tot de economisch direkteur. beroen op zoom boerhaaveplein 1 tel.: (01640) 37980 interconfessioneel 360 bedden

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26