De totaal nieuwe Philips platenspeler AP877met constante draaisnelheid! Philips. Groot in getuid. PHILIPS f kenmerkende, 1. Nieuw: Direct control. 2. Nieuw: 3. Nieuw: Naaldkrachtmeter. 4. Nieuw: Tiptoetsen met LED-indicatie. De Draai is gevonden» De nieuwe, superieure techniek: draaitafeisnelheid optimaal constant, de functionele vormgeving en een rustgevend bedieningsgemak. Dat zijn de eigen schappen die, door een grote onderlinge harmonie, deze nieuwe semi-automatische Philips platenspeler uniek maken in z'n prijsklasse. De direct 't technische bijzonderheden: Optimale draaitafelsnelheid door een nieuw, perfect aandrijfsysteem met zelfcorrigerend vermogen. SitfUtfiHsindirarip doorLED's. Lichtgevende, elektronische diodes geven de snelheid exact aan. Naaldkracht in één oogopslag uiterst nauwkeurig afleesbaar en gemakkelijk instelbaar. Voor optimaal 'elektronisch' bedienings- comfort. Door een lichte aanraking komt de platenspeler in gang. Andere opmerkelijke eigenschappen: O de motor is geïsoleerd opgehangen van draaitafel en opnemerarm (minimale motordreun) O uiterst lichte aluminium opnemerarm O hydraulisch tweezijdig gedempte armlift O eenvoudig instelbare dwarskrachtcompensatie O compleet met magnetodynamisch element type GP401MKII O automatische stop en terugkeer van de arm aan het einde van de plaat. Hoe kritischer u straks bent in het zelf testen van deze platenspeler op draaitafelsnelheid, jengel, rumble en aftasteigenschappen, hoe liever 't ons is. Uw enthousiasme kan er alleen maar door toenemen. (Adviesprijs AF877 f555,-) Wilt u meer weten van deze platenspeler of andere Philips geluidsapparatuur? Haal dan bij uw leverancier de Philips Audio Brochure. Of vraag hem aan per briefkaart bij Philips Nederland B.V., Afdeling AF877, VB 1/34, Eindhoven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16