1 PERSONEEL GEVRAAGD 16 ru effatlu yo vrije universiteit m at ervaren bouwkundig calculator FMB Het Ministerie van Economische Zaken 'ROJEKT- HEDEWERK(ST)ER .-A,, - direktiesekretaresse 1- GEVORDERD ASSISTENT-ACCOUNTANT groepsleider/ster A. Beleidsmedewerkster vrouwen/onderzoek <3.5 öag P.» B. medewerk(st)er Media C. boekhoudkundig medewerk(st)er (,«ie friso meijerink bouw b.v. VORMINGSCENTRUM OUD-POELGEEST administrateur amsterdam secretaresse/ administratief medewerkster medewerker arbeidsvoorwaarden (m/v) medewerker begrotingen (m/v) boekhoudkundig medewerker (m/v) )AG 22 APRIL 1978 TROUW/KWARTET 21 vraagt t.b.v. het Directoraat-Generaal voor de Energievoorziening directie gasvoorzlenlng medewerker (mni./vri.) vac. nr. 8-4970/0156 Taak: verzamelen en analyseren van relevante informatie m.b.t. energieprijzen in binnen- en buitenland en regelmatig rapporteren daarover; periodiek rapporteren over de ontwikkeling van de aardgasopbrengsten; meewerken aan het beantwoorden van questionaires en het opstellen van energiebalansen. Gevraagd: tenminste diploma MEAO/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Enige jaren bedrijfs- en/of ambtelijke ervaring in een contactuele functie. Salaris: max. f3745,- per maand. directie electrlcltelt en kernenergie medewerker (mnl./vri.) vac. nr. 8-4972/0156 Taak: verzamelen en verwerken van de informatie t.b.v. de directie. Gevraagd: tenminste diploma MEAO/HAVO of een hiermee vergelijkbare opleiding. Enige jaren bedrijfs- en/of ambtelijke ervaring op een dergelijk gebied. Salaris: max. f3745,- per maand. Voor alle functies geldt: standplaats 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen over de vacatures bij het Directoraat-Generaal voor de Energievoorziening kunnen verkregen worden bij de Directie Personeel van het Ministerie van Economische Zaken: onder nr. (070) - 81 41 11. toestel 3346 (de heer M. A. C. Andreoli) en toestel 3441 (de heer L. H. v/d Meer). t.b.v. de Dienst Investeringsrekening secretaresse/secretaris vac. nr. 8-4975/0156 Taak: verzorgen van inkomende en uitgaande post; verzorgen van correspondentie van elk project met de betrokken bedrijven alsmede van agenda's; bedienen van een telefoon en ver schaffen van procedurele informatie aan derden; toezicht houden op en coördineren van typewerk. Gevraagd: tenminste diploma MAVO-4 of een hiermee vergelijkbare opleiding en secretariële opleiding. Ervaring op genoemd gebied strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2129,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. typist (mnl./vrl.) vac. nr. 8-4976/0156 Taak: verzorgen van het typewerk, zoals concep ten. nota's en brieven. Gevraagd: de diploma's MAVO-4 en typen. Salaris: max. f2003,- per maand, met een uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd. Voor alle functies geldt: standplaats 's-Gravenhage. Tel. inlichtingen over de vacatures bij de Dienst investeringsrekening kunnen verkregen worden bij de Directie Personeel van het Ministerie van Economische Zaken: onder'nr. (070)-81 4011, toestel 3264 (de heer J. P. Oosterhout) en toestel 3448 (mevr. J. M. v/d Spek). jroep 3SCO- erva- iniek uden het zoek. 35 of van Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties, onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. e Stichting HTERKERKEUJKE COÖRDINATIE OMMISSIE ONTWIKKELINGSPROJEKTEN een Protestantse organisatie die zich toelegt het verlenen van financiële en personele eun aan ontwikkelingsprojekten van particu- ere organisaties in landen van de derde fereld. oor haar afdeling Afrika, die bestaat uit een team in ongeveer 10 personen, zoekt zij een zich, onder leiding van de verantwoordelijke kretaris van de sub-regio, zal bezig houden met beoordeling en administratieve verwerking van ojekt-gegevens. an de aan te stellen kandida(a)t(e) wordt verwacht zij/hij: zelfstandig kan korresponderen in Nederlands en Engels reizen van de sekretaris mede kan voorbe reiden werkbesprekingen over projekten kan voorbe reiden en verslaan. de van ische bnze voorkeur gaat uit naar iemand met: tenminste middelbare (Atheneum, Havo) of H.B.O.-opleiding redaktionele vaardigheid interesse voor en enig inzicht in ontwikkelings problematiek (zo mogelijk ervaring in ontwikke lingslanden) vermogen tot samenwerking in teamverband. ihriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Ürektie van ICCO. Stadhouderslaan 43, Utrecht. 5 buro wordt begin 1979 naar Zeist verplaatst. KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Voor de verpleegkundig direktrice zoeken wij een Haar taken zullen bestaan uit: het zelfstandig verrichten van adminis tratieve werkzaamheden t.b.v. de ver pleegkundige sektor, het behandelen van de korrespondentie notuleren van vergaderingen het verzorgen van dokumentatie en het assisteren in het opname-beleid. Om deze zelfstandige en verantwoordelijke funktie te kunnen verrichten is gewenst: een gced organisatie-vermogen een school-opleiding op middelbaar nivo sekretaresse-opleiding en ervaring leeftijd 25-35 jaar. Arbeidsvoorwaarden conform C.A O. Zie kenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te rich ten aan de verpleegkundig direktrice. waar na een informatief gesprek kan plaats vinden. FC. DONMAMT* 4Tf5 tT/thX IFF 7EL0S0-71MJ4 Rijksuniversiteit Utrecht zoekt voor de stafafdeling Interne Controle en Administratieve Or ganisatie een die met de NIVRA-studie gevorderd is tot en met bedrijfseconomie II t.z.t. keuzerichting administratieve organisatie, incl. bedrijfsinformatica. Funktie-informatie Tot zijn funktie behoort de controle en funktie-eisen op de jaarrekening van de Universi teit, het beoordelen van de adminis tratieve organisatie en beoordeling van de in opbouw zijnde automati sering van het Bestuurlijke Informa tiesysteem vanuit het gezichtspunt van de controle-technische as pecten. Verwacht wordt een ruime ervaring in het controle vak, bij voorkeur opgedaan op een accountantskantoor. Betrokkene moet bereid zijn zich in de proble men van een grote non-profit orga nisatie van de grond af te verdiepen. Aan capaciteiten op het gebied van samenwerking worden hoge eisen gesteld. Bereidheid tot het afleggen van een psychotechnische test wordt op prijs gesteld. Het geboden zal, afhankelijk van leeftijd, oplei- aanvangssalaris ding en ervaring liggen tussen 2911,- en ƒ3745,- bruto per maand. Telefonische zullen gaarne worden verstrekt door inlichtingen het Hoofd van de afdeling de heer A. van Harten, telefoon 030-315641 toestel 18. Sollicitaties aan de personeelsfunctionaris van te richten het Bureau van de Universiteit. Kromme Nieuwe Gracht 29 «e Utrecht, onder vermelding van va caturenummer 1478. Chr. Instituut voor dove te Voorburg Gevraagd voor het internaat een Minimum leeftijd 23 jaar. Diploma Mavo of een gelijkwaardige opleiding en enige ervaring vereist Positief christelijke levensovertuiging Bij de vaststelling van het salaris wordt uitgegaan van het rapport Haeck. Vakanties lopen ongeveer parallel aan die van het onderwijs. Brieven z.s.m aan de directeur Nationale Commissie Voorlichting en Bewustwording Ontwikkelingssamenwerking Mauritskade 63. Amsterdam Telefoon 020-93 88 22 De NCO stimuleert en subsidieert voorlichtings en bewustwordingsprojekten over het ontwikkelings vraagstuk. Deze projekten worden in Nederland uitgevoerd. Het NCO-beleid wordt voor een belangrijk deel voorbereid in vier werkgroepen (Onderwijs-Vor- ming-Media-Kerken) en twee taakgroepen (Onder- zoek-Vrouwen). Een staf van 19 mensen voert de dagelijkse werk zaamheden uit. Bij die staf is een afdeling finan ciën. Bij deze staf zijn drie vacatures: Vrodwen: De Taakgroep Vrouwen richt zich op een grotere deelname van vrouwen in NCO-projekten en stimuleert projekten die vrouwen als doelgroep hebben. De taakgroep wil de discussie over de rol van vrouwen in het ontwikkelingsvraagstuk bevorderen. Onderzoek: De Taakgroep Onderzoek stimuleert onderzoek op het werkterrein van de NCO en van de door de NCO gesubsidieerde projekten (praktijk- en beleidsondersteunend) Taak: Ondersteuning van beide taakgroepen, vooral op het gebied van beleidsvorming. Dagelijkse uitvoering van het beleid (secretariaat) Onderhouden van contacten met NCO-werkgroepen en organisaties die zich met emancipatieen onderzoek bezig houden. Contact houden met NCO-projektindieners Bekendheid met basis- en aktiewerk. Onderzoekservaring (o.a. participerend en evaluatief). Bekendheid mef de ontwikkelingspro blematiek en mondiale vorming. Afhankelijk van leeftijd en ervaring tot een maximum van 4.933,- (op full-time basis) Vereisten: Salaris: Informatie: Uitvoeriger informaties over de NCO en de taken van deze beleids medewerkster is op aanvraag verkrijgbaar. (minimaal 2,5 dag p.w.) De Werkgroep Media houdt zich bezig met voorlichtingsprojekten waarin het gebruik van massamedia centraal staat. De gevraagde medewerk(st)er zorgt samen met de aanwezige beleidsmedewerker voor de dagelijkse uitvoering van het werkgroepbeleid. Notuleren van vergaderingen, maken van verslagen Verzorgen van correspondentie Organiseren van filmviewings en andere bijeenkomsten Contact met projektuitvoerders Zelfstandig kuhnen werken Organisatievermogen Typervaring Maximaal 2.321,- per maand (op fuli-timebasis) weektaak) Financiën: De Afdeling Financiën heeft drie medewerkers. Deze afdelingjioudt zich bezig met het opstellen van de NCO-begroting, de beoordeling van projektbegrotingen, het maken van subsidie-overeenkomsten en de controle op afrekeningen van projekten. Taak: Boekhouden volgens doorschrijfsysteem Opstellen van financiële overzichten Controle van bewijsstukken op afrekeningen Uitwerken en typen van overeenkomsten en financiële correspon dentie assisteren bij algemene financiële taken en archief. Vereisten: Opleidings- en kennisniveau MEAO Ervaring met doorschrijfsysteem Salaris: Maximaal 2.321,- per maand. Voor alle functies geldt: Bereidheid anderen bij te springen Belangstelling voor ontwikkelingssamenwerking is gewenst Secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig die van de Rijksoverheid. Sollicitaties moeten vóór zaterdag 13 mei 1978 binnen zijn, gericht aan de directeur secretaris Drs. Ton Waarts. Friso Meijerink Bouw B.V., ontstaan door het samengaan van Friso-Sneek en Schipper Meijerink-Neede, is een middelgroot bouwbedrijf. FMB realiseert zowel grote als kleine projekten in de utiliteitsbouw, woningbouw en de vernieuw bouw in noord- en oost-Nederland. Voor het Bedrijfsbureau op ons nieuwe hoofd kantoor te Zwolle zoeken wij voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een die zal worden belast met de kostprijsberekening van bouwprojecten. Hij zal deel uitmaken van een zelfstandig werkend team. Van deze medewerker verwachten wij: - een goede bouwkundige opleiding en een uitgebreide calculatorische ervaring - liefst aangevuld met studie op het gebied van calculatie en planning - ervaring op de bouwplaats. Indien u belangstelling hebt voor deze functie met een goed salaris en interessante secundaire arbeidsvoorwaarden, dan zien wij uw sollicitatie gaarne tegemoet t.a.v. de afdeling personeelszaken. Friso Meijerink Bouw B.V., Postbus 51, 8000 AB Zwolle, Voltastraat 19. hoofdkantoor: zwolle vestigingen: groningen, sneek, leeuwarden, zwolle,neede te Oegstgeest De stichting Oud-Poelgeest heeft ce. 30 medewerfc(Bt)ers en beschikt over 3 kursuegebouwen. Hier worden gedurende het gehele jaar meerdaagse kursuesen georganiseerd die door de vormingsstaf begeleid worden. Wegens vertrek van de huidige funktionaris zoeken wij een Funktie De administrateur is beiast met de dagelijkse verantwoordelijkheid op ftnan- cieel/ekonomisch. administratief en organisatorisch gebied Hij is betrokken bij de koordinalie. planning en de beleidsbepafmg van hel centrum via diverse overlegsituaties Gevraagd Opleiding minimaal M B A Interesse voor welzijnswerk Bereid en in staat tot goed overleg in relatie tol andere diensten Ruime visie t.a.v beleidszaken Een zakelijke instelling, maar ook begrip voor de „onzakelijkheid van een vormingscentrum Leeftijd: ouder dan 30 jaar Bij voorkeur wonend in de Randstad Salariëring volgens C R M normen en opname in hef pensioenfonds P G G.M Inlichtingen bij de heer P Zweers. tel. 071-152445 Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het Bestuur van de Stichting Oud-Poelgeest, Postbus 4 2340 AA Oegstgeest Bij de Faculteit der Geneeskunde. Economische- en Personele Dienst worden in een klein team de financiële en personele aangele genheden van de faculteit gecoördineerd en behandeld In dit team is plaats voor een vacaturenummer 203-718 Taak: Naast de noodzakelijke administratieve werkzaamheden zal de func tie. die een vertrouwelijk karakter heeft, ondermeer bestaan uit het verzorgen van correspondentie voorbereiden van vergaderingen bijhouden van de agenda. registratie en distributie van post Functie-eisen: middelbare opleiding: typevaardigheid en ervaring is gewenst Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.H O Zwilling. Hoofd van deze Dienst, tel 020 - 548 20 72 De Dienst Personeelszaken, afdeling Algemene Zaken zoekt een (vacaturenummer 020-408) Taak: het toepassen van rechtspositionele regelingen, alsmede het voor bereiden van de herziening van regelingen Functie-eisen: opleiding op H.B.O.-niveau en (enige) ervaring op hel gebied van arbeidsvoorwaarden. zelfstandig kunnen werken Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christeli| ke instelling wordt verwacht en voorts een (voor halve werktijd) (vacaturenummer 020-348) Taak: voor de sectie Begrotingszaken zoeken wij iemand die zich met na me bezig houdt met het verwerken van gegevens met betrekking tot de personele bezetting en het administreren van de financiële gege vens van de Dienst Personeelszaken Functie-eisen: een opleiding op MAVO/HAVO-niveau. eventueel aangevuld met Praktijkdiploma Boekhouden. zelfstandigheid. bij voorkeur enige administratieve ervaring, met affiniteit tot auto matiseringsaspecten Nadere inlichtingen over beide functies worden gaarne verstrekt door de heer drs H.J. Hees, hoofd van de afdeling Algemene Zaken tel 020-548 36 70 (privé 02154-169 73) De Interne Beheersdienst, omvatlende het Umversiteitsrcstau- rant. de Huisdrukkerij, Huishoudelijke Dienst. Bureau Congres zaken. Telefooncentrale en Dienstadministratie. zoekt ten behoeve van de financiële verslaglegging van bovengenoemde afdelingen een (vacaturenummer 050-938) Functie-eisen: een M 8 A -diploma of een opleiding op gelijkwaardig niveau. bi| voorkeur met een ruime boekhoudkundige ervaring en leidinggeven de capaciteiten Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt lussen 10 00 en 12 00 uur door mevrouw C.J M deGraaff. tel 020-548 43 14 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van hel betreffende vacaturenummer, te richten aan de Dienst °ersoneelszaken De Boelelaan 1105. (ot Postbus 7161), Amsterdam-Builenvel-

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 21