sekretaresse regio- sekretariaat HBI Rabobank Q Brigadier bii de Spoorwegpolitie «keukenhof f" hoofd voorde afdeling verzekeringen J KEUKENHOFF B.V. is een dochteronderneming van Tankens Andel B.V., Land van Heusden en Altena. AANBOUWKEUKENS, SANITAIR en TE GELS, KEUKENVERKOPER, 1»V assistent(e) studiodienst DIRECTIE-SECRETARESSE VROOMS DREESMANN Hailsma Bouw Industrie energieke leider hTD- secretaresse ASSISTENT ACCOUNTANT thhk een administratief medewerkster voor gevarieerd secretariaatswerk vrije universiteit instrumentmaker een reeds meer dan honderdjarig aannemers- en handelsbe drijf. gevestigd te Andel (N-Br), in het mooie Wegens de steeds uitbreidende verkoop van is er bij ons plaats voor een |onqe. energieke voor „binnen" en „buiten" Salaris in overeenstemming met kunde en resultaat. Schriftelijke sollicitaties aan onderstaand adres Julianastr. 6, Andel (N-Br), tel. 01832-1841 11V Nederlandse Christelijke RacSo vereniging De NCRV beschikt in Hilversum over een uitgebreid complex van kantoorgebouwen en radiostudio s In het werk dat daar wordt gedaan, neemt de Studiodienst een belang rijke plaats in We zoeken daarvoor een Zijn/haar taak zal bestaan uit het assisteren van de chef van de Studiodienst bij het regelen van de werkzaamheden in de studio's, het ontvangen van bezoekers en programma medewerkers het verzorgen van rond leidingen door de studio's alsmede administratieve werkzaamheden ten bphoeve van de dienst. We denken aan een representatief iemand van 24-30 jaar die - de moderne talen redelijk beheerst - kan typen - goed kan omgaan met zowel oudere als jonge mensen, en gemakkelijk contacten maakt - verantwoordelijkheidsgevoel heeft, en accuraat en in teamverband kan werken - er niet tegenop ziet om ook op onregel matige tijden s avonds, in de weekeinden en op feestdagen) te werken. Belangstellenden tf-e mstemmer, met net doel van de NCRV kunnen hun schriftelijke reacties richten aan de afdeling Personeelszaken van de NCRV Postbus 330 te H ive'Sum met vermelding van AD SD 3 is een uitgeverij van (populair)wetenschappelijke boeken van belletrie en leugdboeken. van schoolboeken en tijdschriften, van plaatwerken en een boekenclub. De directie zoekt ter vervanging van de huidige medewerkster met SPOED een Deze functionaris 1 zal de leiding van het directie-secretariaat over dienen te nemen: zal de moderne talen (m.n. Engels en Duits) moeten beheersen, zowel schriftelijk als mondeling; zal over een positieve inzet en goede contactuele eigenschappen moeten beschikken die tot een optimale interne en externe communicatie leiden Ervaring op dit niveau is vereist. Een afwisselende taak en een met de eisen overeenstemmende salariëring kunnen in een prettige werksfeer worden aangeboden Sollicitaties kunt u richten aan de directie van UITGEVERSMAATSCHAPPIJ J. H. KOK B.V. Oudestraat 5 - Kampen, Tel. 05202-13545 (toestel 21). Vroom Dreesmann zoekt een voor de regio Rotterdam, omvattende de volgende vestigingen: Rotterdam. Dordrecht, Vlaardingen, Schiedam en Gouda. Het regio-sekretariaat is werkzaam voor 4 regio managers. De sekretaresse heeft o m. als taak: het verzorgen van de correspondentie het concipiëren van brieven het notuleren van vergaderingen het archiveren het maken van telefonische afspraken en het ontvangen van bezoekers In deze taakvervulling wordt zij bijgestaan door een assistente Van de kandidate verwachten wij, dat zij in het bezit is van een HAVO-diploma. aangevuld met een sekretaresse opleiding en een steno diploma. Zij moet beschikken over goede kontaktuele eigenschappen en een systematische werkwijze. Belangstellenden nodigen wij uit hun schriftelijke sollicitatie onder bijsluiting van een pasfoto te zenden aan. Vroom Dreesmann regio Rotterdam. afdeling Sociale Zaken, Hoogstraat 185 te Rotterdam. pinksterbloemstraal 2 9288 AG Kootstertille tel. 05121-1715 Haitsma Bouwindustrie Kootstertille (H.B.I.) b.v. Haitsma Bouw Industrie is een modern bedrijf, dat bouwprodukten ontwikkelt en produceert. Voor onze afdeling voorgespannen beton zoeken wij een Deze man zal verantwoordelijk zijn voor de fabricage van elementen van voorgespannen beton. Onze gedachten gaan uit naar een doortastende persoonlijkheid, die beschikt over goede leidinggevende- en goede kontaktuele eigenschappen. Daarnaast is het gewenst dat ervaring is opgedaan in een beton-elementenfabriek. Leeftijd bij voorkeur 30 a 40 jaar. Voor deze verantwoordelijke en veelzijdige functie kunnen we een ruime salariëring en goede secundaire voorzieningen in het vooruitzicht stellen. Bij het secretariaat van de Rijksverdedigingsorganisatie TNO bestaat een vacature voor de functie van Taak: het regelen van afspraken en het voorbereiden van vergaderingen en besprekingen het mede verzorgen van de correspondentie van het Secretariaat het assisteren bij de verslaggeving van vergade ringen Gevraagde kwaliteiten: opleiding HAVO of VWO aangevuld met secretaresse en gelijkwaardige opleiding behoorlijke kennis van de moderne talen enige ervaring in een overeenkomstige functie strekt tot aanbeveling Geboden wordt: Een afwisselende werkkring, gunstige sociale voorzienin gen en salariëring in overeenstemming met de zwaarte van de functie Sollicitaties kunnen worden gencht aan het Secretariaat van de Rijksverdedigingsorganisatie TNO, Koningin Manalaan 21 te s-Gravenhage (postbus 208) Voor telefonische informaties: 070-81 44 81toestel 254 Accountants- Administratiekantoor P. H. DIJKSTERHUIIS B.V. Kraneweg 19. GRONINGEN vraagt: met ervaring op het gebied van midden- en kleinbedrijf Van hem wordt verwacht dat hij administraties zelfstandig kan kontroleren en uitwerken. Schriftelijke sollicitaties te richten aan bovenstaand adres. De Rabobank Kollum (Fr.) met kantoren te Kollum en Kollumerzwaag zoekt ter vervulling van de bestaande vacature een De afdeling verzekeringen omvat een omvangrijke, zich nog steeds uit breidende assurantieportefeuille, welke wordt beheerd door twee buitendienst- en twee binnendienst medewerkers. Het nieuwe hoofd zal rechtstreeks onder verantwoordelijkheid van de directeur leiding geven aan de afdeling. Dit betekent het coördineren van de werkzaamheden en het begeleiden en motiveren van de medewerkers zodat deze zich ten volle kunnen ontplooien. Hij geeft impulsen voor de verdere uitbouw en ontwikkeling van de assurantieportefeuille. Dit doet hij onder andere door zelf de gekwalificeerde assurantie bemiddeling in de bedrijvensector op zich te nemen. Daarom zoeken wij iemand die een middelbare opleiding heeft, aan gevuld met tenminste assurantie A diploma en eventueel met één of meer branchediploma's. Goede leidinggevende en organisa torische capaciteiten zijn vanzelf sprekend, terwijl ervaring in een soortgelijke functie gewenst is. Leeftijd ca. 30-40 jaar. Naast een functie met duidelijke groeimogelijkheden bieden wij een uitstekend vast salaris, terwijl de overige arbeidsvoorwaarden gunstig te noemen zijn. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en voorzien van een recente pasfoto worden gaarne ontvangen door de voorzitter van het Bestuur, de heer W. W. Sikkema, WSlddijk 6 te Westergeest (Fr.). geld en goede raad De Theologische Hogeschool van de Gere formeerde Kerken in Nederland te Kampen vraagt voor haar bureau op korte termijn Aan het bureau van de Theologische Hoge school wordt door een klein team een zeer gevarieerd pakket werkzaamheden verricht. Van de gevraagde medewerkster wordt een goede samenwerking in dit team verwacht. Gelet op het karakter van de hogeschool, de contacten met functionarissen in de Gerefor meerde Kerken en de aard van de te verrichten werkzaamheden, gaat de voorkeur uit naar een lid van de Gereformeerde Kerken. Verdere vereisten zijn een opleiding op niveau HAVO of VWO. goede typevaardigheid, erva ring in secretariaatswerk en liefst ook een secre taresse-opleiding. Salarisgrenzen (afhankelijk van leeftijd en erva ring) van max. 2192 - tot max. 2321 - per maand. Premie AOW voor rekening van de werkgever. Opname in Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan: het hoofd van het bureau van de Theologische Hogeschool, Koornmarkt 1. Kampen Telefonisch kunnen inlichtingen worden gevraagd onder nummer 05202-17811. toestel 129. amsterdam Bij de Faculteit der Geneeskunde, vakgroep Celbiologie, afdeling Elektronen-microsco- pie is plaats voor een die in het bezit is van het diploma M T S -f metaal en het diploma Bemetel. Enige erva ring op het gebied der vacuumtechniek strekt tot aanbeveling. Het werk zal bestaan uit het onderhouden van elektronenmicroscopen en het ontwikke len en vervaardigen van apparatuur t b v het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek Leeftijd tot 25 jaar Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heren A. Mayers, technicus van de afdeling Elektronenmicroscopie en J G. van Deudekom. hoofd van de Mechanische Werkplaats, telefoon resp. 020 - 548 39 35 of 548 27 60 en 548 33 35. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 212-918. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105. (of Postbus 7161). Amsterdam dli m i va Ta int bu si HEB 0MB een he eun re i erelc oor h in on »Ri HE e ziel kreta beo lojekt- an de it zij/ zelf en I Mede als gevolg van een formatie- uitbreiding is bij de Spoorwegpolitie plaats voor enige brigadiers in de rayons AMSTERDAM(+prov N.Holland)en ROTTERDAM prov Z.Holland) Het korps Spoorwegpolitie is een landelijk korps met een specifieke taak op het gebied van de Spoorwegen. Als bedrijfspolitiekorps dient het de belangen van bedrijfoverheid en burger op het spoorwegterrein De brigadier bij de Spoorwegpolitie vervult in de uitvoering van de dienst een centrale rol. Aan de kandidaten voor deze funktie worden de volgende minimumeisen gesteld: bezit politiediploma B tenminste 6 praktische dienstjaren bij Rijks- of Gemeentepolitie maximum leeftijd 30 jaar (uitzonderingen zijn in bijzondere gevallen mogelijk). Een medisch- en psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Tewerkstelling vindt plaats als ploeg- bngadier bij de geüniformeerde Algemene Dienst Na verloop van tijd behoort plaatsing bij de recherchedienst tot de mogelijkheden Mede als gevolg van de leeftijdsopbouw en de bevorderingsmogelijkheden voor adjudant en inspecteur zijn de carrieremogelijkheden gunstig. Voor inlichtingen over de taak, arbeids voorwaarden, aanstellings- en bevorderings mogelijkheden alsmede het salaris kunt u zich wenden tot de personeelchef de heer J. Baas. U kunt naar keuze thuis of op het Hoofd bureau in een persoonlijk gesprek volledig worden geïnformeerd. Hoofdbureau Spoorwegpolitie Croeselaan 22 (C V I -gebouw). 3521CB Utrecht, telefoon 030 - 35 30 35

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20