directrice of directeur M. arts een diëtist(e) hoofd verpleegkundige sektor hoofd van de huishouding verpleegkundige Sterrenberg ZIEKENHUIS SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE opleiding voor ziekenverzorgende Stichting Christelijke Verpleeghuizen SÜJ ergo-therapeut(e) kreallel-therapeut(e) al Sterrenberg wnd. hoofd verpleging directrice-verpleegkundige EEN ANAESTHESIE- VERPLEEGKUNDIGE r rERDAG 22 APRIL 1978 TROUW/KWARTET 15 In onze verpleeghuizen, waar 280 bejaarde bewoners worden verpleegd en verzorgd, wordt 1 september 1978 gestart met de officiële Dit is een boeiende opleiding voor jonge mensen, die geïnteresseerd zijn in een verzorgend beroep. Na de zgn. préklinische periode (2 maanden) wordt er meteen al een flink salaris betaald en reiskostenvergoeding naar de ouderlijke woning, konform de bepalingen van de C.A.O. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. Er is gelegenheid reeds eerder in dienst te komen als aspirant leerling tegen een 1e jaars leerlingensalaris. Toelatingseisen: min. leeftijd 17 jaar en 6 maanden (bij aanvang opleiding) het bezit van het diploma M.A.V.O., I.N.A.S. of gelijkwaardig diploma goede geestelijke en lichamelijke gezondheid bereidheid een toelatingsexamen af te leggen. Huisvesting mogelijk zowel voor jongens als meisjes in een gezellig personeelswoonhuis met kleuren-t.v.. biljart enz. Interesse? Stuur dan snel een briefkaart of onderstaande bon op. Na ontvangst krijg je van ons nader bericht. Naam:m/v Adres: Sturen aan Hoofd Opleiding Plaats: Zr. E. Luyando Hugo de Grootkade 20 Geboortedatum: 1052 LS AMSTERDAM Genoten vooropleidingTe,>: 020 - 22 43 12 Diploma: ja/nee Hugo de Grootkade 20, Amsterdam. ERK1 ng of :edure ter, 870) SINT LUCAS ZIEKENHUIS AMSTERDAM Op de Psychiatrische Afdeling van het Sint Lucas Ziekenhuis bestaan de vakatures van een en een Het is de bedoeling dat de nieuwe medewerk(st)ers meedenken en deelnemen aan een nieuwe opzet van de aktiverings-therapie. Voor de aktiverings-therapie denken wij aan een opleiding erkend door de Vereni ging voor Ergo-therapie en voor de kreatieve therapie aan een Middeloo- opleiding. Ervaring met psychiatrische patiënten strekt tot aanbeveling. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot het Hoofd van de afdeling Psychiatrie, dr S. Scheffer, tel. 020-5112233, toestel 213. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Jan Tooropstraat 164, Amsterdam-West. Ook in óns verzorgingstehuis is het hoofd van de huishouding de centrale figuur voor 1000 en 1 aangelegenheden. Alleen in augustus a s. gaat onze huidige medewerkster ons verlaten en dus zoeken wij een opvolgster. Voor deze verantwoordelijke en zelfstandige werk kring vragen wij iemand die de nodige opleiding heeft genoten, beschikt over ervaring in een vergelijkbare tunktie en gevoel heeft voor sfeer. Leeftijd bij voorkeur niet onder de 30 jaar. Toename van het aantal verzorgingsbehoeftigen noodzaakt ons tot versterking van de verpleegkundige staf. Daarom zoeken wij kontakt met een enthousiaste kracht, in het bezit van een diploma Ziekenverpleging A, zo mogelijk A B,die kan worden geplaatst in de rang van verpleegkundige A, met uitloopmogelijkheden. "OPEN VENSTERS" te Ameide is een nieuw tehuis voor 136 bewoners, dat naast een moderne ziekenafdeling met 10 bedden ook 49 servicewoningen omvat. Voor de aan te stellen medewerk(st)ers is een nieuwe eengezinswoning beschikbaar in een nabijgelegen dorp. De salariëring is volgens de betreffende CAO; een psychologische test kan tot de selektie- procedure behoren. Gezien de aard van onze stichting vragen wij van alle stafleden een positief protestants-christelijke levensovertuiging. >n: tl A/te nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de direkteur, Prinses Marijkeweg 34, Ameide, telefoon (01836) 1541, aan wie u ook uw sollicitatiebrief kunt richten. Wilt u dan wel enige gegevens over opleiding en ervaring vermelden? PROTESTANTS INTERKERKEUJKE STICHTING BEJAARDEN ZORG ALBLASSERWAARO-OOST HERHAALDE OPROEP De Stichting Rusthuizen Westelijk Schouwen vraagt voor haar rusthuis 'DUINOORD' te Haamstede een Het rusthuis biedt plaats aan 96 bejaarden. Salaris overeenkomstig C.A.O. Bejaarden tehuizen. Ervaring in leidinggevende functie strekt tot aanbeveling. Sollicitaties worden gaarne ingewacht voor 15 mei door het Bestuur der Stichting, Kloosterweg 18 te Haamstede. Sterrenberg is een christelijke woon- en werkgemeen schap in het midden van het land, waar ca. 450 geestelijk gehandicapte volwassenen worden verzorgd en begeleid. De organisatie van Sterrenberg is opgebouwd uit 6 sek toren. te weten de sektor Verpleging, Aktivering en The rapieën, Civiel-Technische Dienst, Economisch-Admini- stratieve Dienst. Personeelszaken en Opleiding en de sektor Onderzoek en Behandeling. Voor onze sektor Verpleging zoeken wij een Als wnd. hoofd Verpleging geelt u samen met het hoofd Verpleging leiding aan deze sektor (200 personeelsleden), die belast is met de zorg voor een goed beheer vag hel woonklimaat binnen Sterrenberg. Men doet dit door de verzorging en verpleging op zich te nemen van onze huisgenoten die wonen in groepen van 10. 12 en 16 personen verdeeld over 6 paviljoens. Samen met het team van paviljoenshoofden en het hoofd van de Verpleging is het wnd. hoold Verpleging verant woordelijk voor de koördinatie van de werkzaamheden. Daarnaast bent u belast met het mede uitvoeren van beleidsplannen voor de sektor Verpleging m.b.t.: de organisatie de zorg voor de huisgenoten afstemming van de werkzaamheden tussen de ver schillende paviljoens kontakten met de medische dienst. Onze eisen zijn Naast een verpleegkundige opleiding (Z A, Z B of B A) en een goede voortgezette managementopleiding (b.v. H.O./H.B.O.) vinden wij een meerjarige ervaring in een hogere kaderfunktfe onontbeerlijk voor een goede vervulling van de funktie. Daarom schatten wij uw leeftijd op minstens 30 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Een christelijke levensbeschouwing vinden wij gewenst Wat wij u bieden De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Daarnaast bieden wij een goed salaris dat afhankelijk is van leeftijd en ervaring een welvaartsvaste pensioenregeling (PGGM) een gunstige verhuiskostenvergoeding aktieve medewerking bij het vinden van passende woonruimte. Als u belangstelling hebt Voelt u in principe iets voor deze (unktie bij Sterrenberg en wilt u alvorens te solliciteren eerst meer informatie en/of een kennismakingsgesprek? Belt u dan met de heer R. Brans, hoofd Verpleging, telefoon 03463-1343 tst. 214 ('s avonds 08870-4287). Als u direkt wilt solliciteren dan kunt u schrijven aan de heer W. Bezemer, afdeling personeelszaken op onder staand adres. 78-07 Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem.Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting*. De Stichting Opleiding van Kraamverzorgsters in Zuid-Holland en Zeeland roept sollicitanten op voor de funktie van van het opleidingsinternaat voor kraamverzorgsters „de Besselaarshol" te Bergen op Zoom. Deze extern wonende verpleegkundige geeft o m. leiding en neemt deel aan de instruerende en vormende aktiviteiten van de stafleden en „buiten"-docenten. Van de staf maken verder nog deel uit een vormingsleidster en een lerares huishoudkunde. Opleiding extramurale gezondheidszorg is vereist. Hogere opleiding c.q. kaderopleiding of docentenopleiding en ervaring in de kraamzorg genie ten de voorkeur. Rechtspositieregeling zoals van toepassing voor medewerkers van kruis verenigingen. Sollicitaties aan het bestuur van de Stichting. Postbus 186. 2501 CD 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen worden desgewenst gaarne ver strekt (tel. 070-469363 - toestel 153). De N V. AMEV zoekt voor haar Bedrijfsgeneeskundige Dienst (behorend tot het Directoraat Personeel), wegens pensionering van de huidige bedrijfsarts, een als Bedrijfsgeneeskundige (V/M) op halftime basis De Bedrijfsgeneeskundige Dienst beslaat uit een team van 4 personen Naast de bedrijfs arts die de leiding heeft, werken op parttime basis één verpleegster en twee dokters-assistenten. De taak van de Bedrijfsgeneeskundige Dienst is het (verder) ontwikkelen en uitvoeren van programma's ten behoeve van het lichamelijk en geestelijk welzijn van de AMEV-mede- werkers. Activiteitsgebieden: - Periodiek geneeskundig onderzoek. - Medisch bijstaan van individuele medewerkers. - Adviseren bij aanstellingen. - Ziekteverzuim problematiek. De bedrijfsarts zal deelnemen aan de stafver gaderingen van het Directoraat Personeel en zijn werk doen in nauw overleg met de sector Personeelswerk, waaronder de personeel- chefs ressorteren, belast met de uitvoering van het personeelsbeleid De funktie-eisen zijn - ruime praktijkervaring - voltooide opleiding als bedrijfsgenees kundige c.q. de bereidheid deze Ie gaan volgen - goede kontaktuele vaardigheden - leeftijd: 35 jaar ol ouder Naast een goede honorering bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden o m - Premievrij pensioen - gunstige ziektekostenregeling - kostenvergoeding - faciliteiten bij huisvesting Sollicitaties kunt u richten aan de Directeur Personeel, drs. B.JV. Smit. postbus 2072 3500 H8 Utrecht Voor het inwinnen van informatie kunt u zich wenden tot de huidige bedrijfsarts J. Koopman, arts. tel 030-572787 ol 313802 werkmaatschappijen die op verschillende terreinen opereren Om er een paar ie noemen: Utrecht voor levens verzekering Holand voor schadeverzekering - ABC voor beleggen gecombineerd mei risicoverzekering - Praktikvoorziening AMEV voor vestigingskredieten ALF1NA voor alle geldleningen AMEV heeft vestigingen in binnen- en buitenland Het Medisch Centrum Berg en Bosch bestaat uit een regionaal ziekenhuis, waarin alle specialismen vertegen woordigd zijn. een (kinder)Astmacentrum en de Van Creveld Kliniek voor hemolilie-patiënten. Bovendien fun geert Berg en Bosch als Experimenteel Diagnostisch Centrum voor de huisartsen uit de regio. Op onze operatie-afdeling, die bestaat uit twee klinische en één poliklinische operatiekamer, ontstaat binnenkort een vacature voor of voor een verpleegkundige die hiervoor wil worden opgeleid. Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door Zr. A. Lekkerkerk, hoofd O.K.. toestel 236. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van het PROF. BRONKHORSTLAAN BAJHO/B4 TEL 030 789911 Het protestants-christelijk ,De Lichtenberg"-Amersfoort neen plaats voor De taken zuHen in samenwerking met de andere diëtisten bestaan uit. voorlichting geven aan klinische en poliklinische patiënten. samenstellen en berekenen van diëten en controle op de bereiding hiervan. toezicht houden op de band-admi nistratie. lesgeven aan de leerling-verpleeg kundigen Gevraagd wordt: het diploma van dië- tist(e). alsmede het bewijs van be voegdheid Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen te richten aan het Hoofd Perso neelszaken, Utrechtseweg 160. 3818 ES Amersfoort Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Binnen deze organisatie is de Verpleegkundige Sektor belast met het voorberei den, ontwikkelen, organiseren, uitvoeren en bewaken van het verpleegkundig beleid, dat zich richt op het verlenen van verpleegkundige hulp aan en het bij staan van patiënten. In overleg met alle betrokkenen is besloten de gehele sektor onder te verdelen in drie verpleegkundige eenheden, waarvan de leiding berust bij koördinerende hoofden. Voor de leiding van deze sektor zoeken wj op korte termijn een die ressorteert onder de direktie, met name onder de verpleegkundig direkteur. Oeze funktionaris is o.a. belast met: gestalte geven aan het totale sektor- beleid, organiseren van de werkzaamheden binnen de verpleegkundige sektor, geven van leiding aan de drie koördinerende hoofden, leiden van het sektoroverleg, deelnemen aan de sektorhoofden- vergadering, deelnemen aan projektgroepen. Wij zoeken een verpleegkundige met een verdere opleiding op HBO-niveau, die beschikt over leidinggevende en organisatorische kapaciteiten en ervaring. Een applikatiekursus op het gebied van management strekt tot aanbeve ling. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunnen onder vermelding van nr. 7815 gericht worden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Dr. C. A. van Hees- weg 2 te Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 15