FAMILIEBERICHTEN Ml ZATERDAG 22 APRIL 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 1 a 00- 20 00 uur Wij zijn God dankbaar voor de geboorte van Aleida Maria Frédérique Beam en Impje van Weering- Broek Roelof s Valentijn Emmen 19 april 1978 Boerschaplaan 19 Oma Schering gefeliciteerd van Marja. Age en Dirk-Jan Tot morgen' Met grote dankbaarheid hopen wij D V op donderdag 27 april a s met onze ouders en grootouders C. P. Neuteboom en J. C. Neuteboom-Van der Meer hun 40-jang huwelijksfeest te vieren Spijk Corry en Bram Marian en Bram Leerdam Nel en Cees Rene en Jolanda Spijk (ZH). Tuin 4 In plaats van kaarten Wal wij ooit go?as ontvingen het is ran 17. o Heer Op 6 mei hopen onze ouders G. de Koning en G. J. de Koning-Koomans de dag te herdenken, waarop zij 25 jaar getrouwd zijn Hilda Riny en Leo Jacques Albert Waarder. 20 april 1978 Oosteinde 27 Wilt U hen hiermede feliciteren, dan benf l" van harte welkom op woensdag 3 mei van 19 00 en 20 30 uur in Concordia". Kerkplein te Woerden Dankbaar jegens de HEERE. Die hen voor elkaar en voor ons spaarde, delen wij u mede. dat onze lieve ouders en grootouders H. Jansma en V. Jansma-v.d. Til D V woensdag 26 april hun 50-jarig huwelijksfeest hopen te vieren ft 56' 19 onberijmd Kinderen en kleinkinderen. U kunt hen op die dag feliciteren van 19 00-21 00 uur in de Coendersborg. te Groningen-Helpman Groningen, april 1978. van Panhuysstraat 15* „Ik zie een poort wijd open staan" Koos is van ons heengegaan Tot onze grote droefheid overleed na een langdu rig. moedig gedragen Ujdem onze lieve vrouw, moeder en oma Jacoba Cornelia van Dalsen-Nieuwen- huize op de leeftijd van ruim 69 jaar Leiden N L van Dalsen Apeldoorn J C Favier-van Dalsen C Favier Guido. Marcel. Lisette Hilversum C W van Dalsen Delft P J L. van Dalsen Noordwijk: A J. Bloem-van Dalsen L. Bloem Reimer. Nikolai 2313 PN Leiden. 20 april 1978 Verdamstraat 48 De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Willem de Zwijgerlaan 179. Leiden Aan het Rouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 25 april a s om 10 30 uur in de ..Vredeskerk". van Vollenho- venkade te Leiden, waarna de begrafenis om 11 30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats „Rhijn- hof' te Leiden Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats Voor ons onverwacht heeft God thuis gehaald onze lieve zuster en tante Klazina Lindemulder-de Langen echtgenote van T Lindemulder, geboren 2 april 1900 Haar blij geloof in Jezus Christus Gods Zoon is onze troost Appingedam. 20 april 1978 Mr A T Voslaan 52 Oldehove G Nieland de Langen Hornhuizen J Smith-de Langen Groningen T Rots-de Langen Oldehove G de Langen Alphen a'd Rijn T Brouwer-de Langen Aduard K Kazemier-de Langen Zoutkamp J Bolt neven en nichten Vrees niet. iranl Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijl mijn Jesaja 43 1 Na een lang en rijk leven en kort lijden is door zijn Heer geroepen mijn lieve man. onze lieve vader, behuwd-, grootvader en stiefvader Arie Corstiaan Drogendijk emeritus hoogleraar sociale geneeskunde weduwnaar van Tine Schouten op de leeftijd van 75 jaar. Amstelveen. E Drogendijk-Vonk Zeist. C A Drogendijk H I Drogendijk-Glerum Krimpen a'd IJssel A C. Drogendijk H J. Drogendijk-Slagboom Leeuwarden. G H Feddes-Drogendijk J F Feddes. Heemstede. T C. J van Ravestein-Drogendijk M van Ravenstein Kaatsheuvel. H D Stolk-Drogendijk M. A Stolk Uithoorn, D L. Drogendijk J E. Drogendijk-van der Wal Zevenaar. J L Drogendijk M- Drogendijk-Kuijper Gouda. E L IJ Glimmerveen-Groot G I M. Glimmerveen, en kleinkinderen. Amstelveen. 20 april 1978 Keizer Karelweg 307 De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 25 april om 12 uur in de aula van de begraafplaats „Zorgvlied". Amsteldijk 273. Amsterdam Aan sluitend aan deze dienst zal de begrafenis plaats vinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer Door een ongeval nam God tot Zich onze lieve zoon en broer Adriaan Cornelis de Graaf op de leeftijd van 13 jaar J de Graaf M D de Graaf-Haarsma Diana Paul Middenmeer. 20 april 1978 Koggenrandweg 10. De rouwdienst zal gehouden worden op maandag 24 april om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Middenmeer, waarna de begrafenis op de algeme ne begraafplaats aldaar zal plaatsvinden Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak". Prof ter Veenweg 2 te Midden- De Here nam uit onze familiekring weg onze lieve kleinzoon en neef Adriaan L J de Graaf-Reijm J N van Andel-Blijdorp P L. van Andel Ooms en tantes neven en nichten Wienngermeer. 20 april 1978 Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, voor ons nog onverwacht, op Zijn tijd. mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, be- huwd-moeder en oma. zuster, behuwd-zuster en tante Mevrouw Martijntje Kentson-De Korver op de leeftijd van 80 jaar ..Heer. waardan heen. tot U alleen, 't Kruis is mijn enige troost." Dordrecht: W. Kentson Apeldoorn. W. Kentson P Kentson-Nap Ellen Dordrecht. 21 april 1978. Krispijnseweg 226 Geen bloemen. Geen bezoek. De begrafenis zal D.V plaatshebben dinsdag 25 april a.s. vanuit de aula op de Algemene Begraaf plaats om 12 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11 45 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats Wie tn mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. (Joh. 11 vers 25) Heden nam de Here tot Zich onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johan Koert van der Mik sinds 18 februari 1978 weduwnaar van Agatha Rijkenberg op de leeftijd van 81 jaar Apeldoorn W van der Mik J. van der Mik-van der Veen Uithoorn A van der Mik C. van der Mik-van Marion kleinkinderen en achterkleinkind Vinkeveen. 21 april 1978 Mariaoord" Corr adres. Potgieterlaan 26. Uithoorn. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 25 april as om 2 00 uur n m in gebouw „Irene". Kerkstraat 9 te Mijdrecht, w aarna de teraardebe stelling zal plaatsvindenop de Hervormde begraaf plaats aldaar Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Irene". Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving geeft met droefheid kennis van het plotseling heengaan van de heer D. Boogaard Het bestuur gedenkt dankbaar de wijze waarop hij met liefde zijn taak van technisch onderwijs assistent aan onze Christelijke scholengemeen schap ..Johannes Calvijn" heeft verricht. Rotterdam 20 april 1978 N. de Vries, voorzitter dr J. van Helleman, secretaris Curatorium, schoolleiding, medewerkers en leer lingen van de Christelijke scholengemeenschap ..Johannes Calvijn". geven met verslagenheid kennis van het overlijden van hun technisch on derwijs assistent de heer D. Boogaard Dankbaar gedenken zij de blijmoedige wijze waarop hij zijn taak in hun kring trouw vervulde Rotterdam 20 april 1978. S. Oudkerk, president curator W. K. Walstra, redtor „Zij is verlost God heeft haar welgedaan". Heden heeft de Here thuis gehaald onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Petronella Lydia van der Sjouw weduwe van Jacob van Dijk op de leeftijd van 86 jaar. Dan ga ik op tot Gods altaren, tot God. mijn God. de bron van vreugd Psalm 43 4 Maassluis J Nusteleijn M Nusteleijn-Zegwaard M C. Post-van Dijk C. Poldervaart-van Dijk J Poldervaart P van Dijk T. van Dijk-Soeteman - C van Dijk B C. van Dijk-Hofman A. E. Poortman-van Dijk P. C L Poortman Vlaardingen J van Dijk M. van Dtjk-de Bruyn Maassluis: P L. Warnaar-van Dijk A. Warnaar klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Maassluis. 20 april 1978 Gereformeerd Bejaardencentrum „De Schut sluis" Richard Hollaan 105. Correspondentie-adres: Mevr M. C Post-van Dijk. Fr Halslaan I3a. Maassluis Liever geen bloemen Onze moeder en oma ligt opgebaard in de aula van „De Schutsluis". Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag a.s. van 20.00-21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V gehouden worden dinsdag 25 april 1978 om 12.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats Zwijgerstraat te Maassluis, waarna de begrafenis zal plaatshebben op bovengenoemde begraaf plaats. Vertrek van „De Schutsluis" om 12.10 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in de aula van de begraafplaats Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Alida Maria de Borst geb. Lotgering op de leeftijd van 69 jaar Amsterdam. J. I. de Borst Landsmeer. Frank en Carla. Roy en Gaby Westzaan, Hans en Maja Kim en Dennis Amsterdam 21 april 1978 Platostraat 17 De overledene is overgebracht naar het Uitvaart centrum Zuid. Fred. Roeskestraat 91. voorheen Prinses Irenestraat 91 (tussen Parnassusweg en Amstelveenseweg) te Amsterdam, bezoek maan dagmiddag van 3-4 uur en maandagavond van 7-8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 25 april tegen 11.30 uur op de begraafplaats West- gaarde. Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van het Uitvaartcentrum Zuid te 11 uur Thuis geen bezoek. Geschokt geven wij u kennis van het overlijden van onze gewaardeerde commissaris mevrouw A. M. de Borst-Lotgering Wij zullen haar inzet en adviezen node missen. Productie en Handelmij „FEBO" B V „Automatiek FEBO" B V. Amsterdam. 21 april 1978 Vuurwerkerweg 15. Geschokt geven wij u kennis van het overlijden van onze gewaardeerde commissaris mevrouw A. M. de Borst-Lotgering Wij zullen haar inzet en adviezen node missen. Exploitatie en Beheermij ..FEBO" B V Amsterdam. 21 april 1978 Platostraat 17 Onze filialen en kantoren zijn op dinsdag 25 april gesloten De Here nam. voor ons nog onverwacht, tot Zich onze lieve moeder en oma, Wilhelmina Platteel-Vermeulen weduwe van Hendrik Platteel op de leeftijd van 74 jaar. Wij zullen haar heel erg missen Aart en Wil Platteel-Boing Irene en Tamara 's-Gravenhage. 19 april 1978 Gewoond hebbende: Van Reesstraat 37 Correspondentie-adres: Steenzicht 51. De dankdienst zal worden gehouden maandag 24 april om 12.30 uur in de Triumfatorkerk. Jul. van Stolberglaan 154. waarna de begrafenis zal plaats hebben om 14.00 uur op „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage Vertrek van de Triumfatorkerk om 13.30 uur. Na een korte ziekte heeft God van ons weggeno men onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Platteel geb. Vermeulen Ze werd 74 jaar oud Alphen a d. Rijn. C H. Remeeus-Vermeulen 's-Gravenhage M. C. Schmal-Vermeulen J. J. R. Schmal Voorburg: A. Vermeulen L Vermeulen-Schelling J. Cusell-Vermeulen Zoetermeer: J. Janssen-Vermeulen New Jersey, USA N. Heller-Fehling G Platteel-Hamerling Voorburg C. W L Platteel-v d. Wel Neven en nichten 19 april 1978. Voor uw deelneming, ons betoond na het overlij den van onze zeer geliefde vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broeder, zwager, oom en huisgenoot. Johannes Jacobus de Vos. weduwnaar van Johanna Catharina Niehot, betuigen wij u onze oprechte dank J de Vos R J. de Vos-Bos A. S. Drooger-De Vos L. Drooger L. de Vos J C. van Brouwershaven-De Vos J. J. van Brouwershaven P. M. Schregardus-De Vos P. Schregardus R Bergman-De Vos P. Bergman Th. J. de Vos J. B. de Vos-Steens C. H. L. Holstein-Witsche\ Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, april 1978. Bloemfonteinstraat 180. Op haar 72ste verjaardag overleed, na vele jaren smartelijk lijden, mijn echtgenote Jannetje Cornelia Pouderoyen-Heyboer geboron op 20 april 1906 te Nieu werker k-Z Hoewel het verdriet schrijnt dank ik God. d,.: il. haar uit het aardse lijden heeft willen verlossen en haar geest tot* Zich in Zijn eeuwige rust heeft willen opnemen. Mede namens familie en vrienden E. Pouderoyen Amsterdam-Z„ 20 april 1978 Cliostraat 49 Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöperatie PC. Ookmeerweg 273. Amsterdam-Osdorp, zater dag en zondag van 13.00-14.00 uur De rouwdienst in de aula van begraafplaats ..Zorgvlied" aan de Amsteldijk zal worden geleid door ds. L L. Blok, Ned. Herv predikant op maandag 24 april a.s. tegen 10 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben Heden ging van ons heen onze lieve zuster, schoonzuster, tante en vriendin Jasperina de Vries op de leeftijd van 65 jaar Zij wist zich geborgen in Gods Hand Rotterdam: N. de Vries H. de Vries-van der Voorde Vaassen: Ph. Weijenberg-de Vries A. Weijenberg Rotterdam: A. P. Schravesande-de Vries J. B. Schravesande Rotterdam: G H. de Vries Kampen: D. de Vries L. de Vries-Gruteke 's Hertogenbosch: F. J. van Meeuwen-de Vries C. van Meeuwen C Konijnenburg neven en nichten Breda. 21 april 1978 Agaatstraat 47 Corr. adres Leeuwenklaan 16. 3055 EB-Rotter- dam De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den in de Gereformeerde Kerk aan de Zandberg laan 31 te Breda op dinsdag 25 april a.s te 12 00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „De Bieberg". Breda om ca 13 00 uur Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis iTEI Het eindpunt van de menselijke levensreis van onze tante Janna Elders is voor haar een overgang naar het Licht van het tijdloze Leven. Die overgang vanuit onze duisternis naar haar Licht is voor ons een sterkte die alle macht te boven gaat De kracht die uitgaat van die wetenschap geeft voor ons Licht op onze levensreis Met behulp van dit Licht kon zij haar menselijke levensweg voltooien en ingaan in het Leven Sleen: J Elders A Elders-Oosting Monique Bertil Harald W J B Elders L J. Elders-Lanting Erik Hanka Julius Hoogeveen I. Z. Elders G. F. Elders-Hens Jennifer Wim Hoogeveen: J. W. van der Plas-Elders K. W. van der Plas Alma Gerlinde Gees K H. Elders J. C. Elders-Hoogkamp Karin Inge Koert Hoogeveen: W. H. Elders W. Elders-van Grootheest Jarno Mariska Emmen: H J. Elders M. Elders-Eckhardt Tamar Marit Assen Bert Elders Rianne (verl F. Elders H A. Elders-Sikken Haar liefde, zorgen en gebeden hebben veel voor ons betekend We zullen haar erg missen Gees. 20 april 1978 ..Maar 's Heren gunst zal over die Hem vre zen in eeuwigheid al toos dezelfde wezen." Psalm 1039 Op 19 april 1978 is in volle vrede ontslapen, onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgroot moeder, zus ter. schoonzuster en tante Cornelia van Vliet-Camfferman weduwe van Arij van Vliet op de leeftijd van 85 jaar. Rijswijk M. A van Vhr* 13 Canada C van Vliet J R. van Vhrt-Maan Rijswijk G. van Vliet M M van Vliet-Taal Rijswijk D van Vliet van Vliet-Van Otterloo Canada M. van Vliet E van Vliet-Opgelder Klein-, achterkleinkin deren e familie Voorburg Chr Rusthuis Nieuw Heeswijk Sonnenburghlaan 2 Correspondentie-adres: Ieplaan 24, Rijswijk Geen bloemen De rouwdienst is be paald op maandag 24 april om 11 uur in boven genoemd rusthuis, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats Ei kelenburg aan de Eike- lenburglaan 7 te Rijs wijk om circa 12 uur Na de begrafenis gele genheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. doo PAF Soni ech les win al >ok noe Ie eai leel lins )pze jen< erei es Het i jnaa elie ulte )0TZ'< jeel :e n; and e bi: ieler iingi tam arer el J ngei ieret moet ene Nedt voor raai piijn aat Een Bel Het: de hebt omd man door zelf. ïg< jersl belai dit 1 lijk nenc milje hoor Veel dan aan voor deeli ding Arat Kom blok Unie grarr zend lln he bijna oordi hand 4tui( per Voor de vele blijken van deelneming bij het overlij< van mijn lieve man. onze vader, behuwd- en grootvad de heer Otto Walraven willen wij u hartelijk dankzeggen, uw medeleven he ons bijzonder goed gedaan Almkerk. april 1978 Mr L. A. Donkerstraat 8 Uit aller naam M Walraven-de Bok Mede namens mijn kinderen wil ik iedereen bedanl die tijdens de ziekte van mijn vrouw Alie de Roode-van Dijk heeft meegeleefd. Voor haar. maar ook voor ons als gezin, heeft dit betekend. Na haar overlijden op 12 april hebben wij velen ontrr die in ons verdriet deelden. Al dezen danken wij v hun oprechte belangstelling D de Roode. Morsweg 98a. Leiden Langs deze weg willen wij allen hartelijk danken die ons meegeleefd hebben tijdens de ziekte en na overlijden van mijn man, onze vader Th. Hoorntje Wat wij ons hele gezin aan zorg en liefde ervi hebben in het „Lukas Ziekenhuis" is n:et in woorde te drukken Namens allen J Hoorntje-Meeuwsen Apeldoorn, april 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10