FAMILIEBERICHTEN 1c WOENSDAG 19 APRIL 1978 TROUW/KWARTET P 14 I kunnen van maandag tot tn me! vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond ia dit aHeen mogelijk van 18.00- 20.00 uur. Goedemorgen Oma Ruissen Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Sjoerd Goedemorgen oma hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Ank. Her, Karin, Rune Om» Visser hartelijk gefeliciteerd Derk-Jan GOEDENMORGEN Hr Taekema, en hierbij mijn gelukwen sen voor 19 april 1893-1978. gezang-293 in zijn geheel uit het liedboek der kerken wens ik U toe! een kennis Hierbij geven wij kennis, dat onze ouders K. Pronk en G. Vooys op 20 april a s. 40 jaar getrouwd zullen zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Maassluis Merellaan 111. Ruim een jaar na het overlijden van onze geliefde vader heeft God thuisgehaald onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Mirtje de Haan op de leeftijd van 77 jaar, sedert 31 januari 1977 weduwe van Sietse Hielema Hebr. 6 vers 18 en 19 „Haar leven was verankerd in haar Heer en Hei land. Groningen, 18 april 1978 Oppenheimstraat 33 Groningen: Wieger en Dicky Hielema-Venema St Anna Parochie: Janny en Jaap Sloots-Hielema Haren: Jansje Venema-Hielema Canada. Ontario: Ep en Diny Hielema-Hilbers Ede: Joop en Alice Hielema-Nicolai Berkel Houk en Henk Heslinga-Hielema Haren: Etty en Jan Huiser-Hielema Kruisland: Drewes en Tiny Hielema-van Lierop Wehe den Hoorn: Sietse en Jenny Hielema-Mulder kleinkinderen en achterkleinkind Geen bezoek, geen bloemen. Dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehouden worden op vrijdag 21 april om 13.00 uur in de aula van de begraafplaats „Selwerderhof", waarna plm 13 30 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. .Mijn genade is u genoeg" Na een gezegend leven nam God na een ernstige ziekte tot Zich mijn lieve man, onze lieve vader en opa Gerrit Geertsema op de leeftijd van 39 jaar. Emmeloord: A. Geertsema-Staa) Nieuw-Vennep: Aukje Bos-Geertsema Bram Bos Jan-Jozef Gert Anneke Nieuw Vennep: Kees Geertsema An Geertsema-van den Berg Gerrit Woudsend: Jeannet Bousema-Geertsema Harry Bousema Annieke Jan Teun Marknesse: Jaap Jan Geertsema Ans Geertsema-Wielenga Emmeloord: Gerrit Geertsema Emmeloord. 17 april 1978 Bomenweg 19 Een rouwdienst wonft gehouden op zaterdag 22 april van 11.00 uur in de Nieuw Jeruzalemkerk te Emmeloord. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. Liever geen bezoek aan huis. Door de Heere werd na een ernstige ziekte uit ons midden weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Gerrit Geertsema geliefde echtgenoot van Annie Staal, oud 39 jaar H. C. Zondag I Emmeloord J. Geertsema T. W Geertsema-Engels Zuidhom: J. Geertsema A. Geertsema-Wolters Aduard; J Geertsema Sauwerd K. Geertsema A. Geertsema-de Goede Aduard M J. Geertsema J. Geertsema-Buist neven en nichten Emmeloord, 17 april 1978 Na een moedig gedragen lijden heeft de Heer thuis gehaald ons zeer gewaardeerd bestuurslid Gerrit Geertsema op de leeftijd van 59 jaar. God trooste zijn vrouw en kinderen. Namens de C.B.T.B. LJsse lm eerpolders W. van Tilburg, voorzitter J. van der Linde, secretaris Emmeloord, 17 april 1978. Heden behaagde het de Heere, op Zijn tijd. tot Zich te nemen onze geliefde, zorgzame vader en grootvader x Hendrik van de Riet weduwnaar van Johanna Puppels op de leeftijd van 74 jaar. D'eenvoudigen teil God steeds gadeslaan; 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer. mijne ziel, tot Uwe ruste weder; Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan." Rijssen: J. Voortman-van de Riet Wierden: J. van de Riet D. van de Riet-Bosch Rijssen: H. van de Riet J. J. van de Riet-Rolhaan J. Bakker-van de Riet G. Bakker Amstelveen: H. van de Riet A. A. S. van de Riet-van Wijk Harderwijk: G. H. van de Riet Dodewaard: H. J. Vinkers-van de Riet H. J. Vinkers Rijssen: J. H. Kappert-van de Riet E. Kappert en kleinkinderen Lochem, 17 april 1978 „Huize Debora". Corr. adres: Weth. H. H. Korteboslaan 2 Rijssen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 22 april om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Enter. Vooraf, aanvang 11.00 uur, zal een rouwdienst worden gehouden in het Hervormd Dienstge bouw. Oude Pastoriestraat te Enter Belangstellenden worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 21 april van 18.30 tot 19.30 uur in het Ardanta-rouwcentrum, Schapendijk te Rijssen. Geen bloemen. Geen toespraken. De draad, die in de donkerheid mij door des doolhofs gangen leidt, brengt mij tot 17, Gij trekt, Gij spant: uiant 't einde is in Uwe hand. Op de Dag van zijn Heer werd Thuis geroepen, onze lieve man, vader en opa Jan Bastiaan van der Sijs dienaar van het Woord Doom, T. v.d. S^s-Dijkstra Veenendaal, L. v.d. Sijs N. v.d. Sijs-van Mourik Bas, Addie,> Annemieke,' Thea 's-Hertogenbosch, M. v.d. Sijs C. I. V. v.d. Sijs-Kielman Titia, Jeroen, Mette Rijswijk, R. C. Bolwijn-v.d. Sijs A. Bolwijn Tineke, Albert Langbroek, U. v.d. Sijs R. W. v.d. Sijs-Luiten Jan, Geert, Lidie Rijswijk. L. M. v. Hutten-v.d. Sijs H. v. Hutten Ellen, Ingrid, Karin Doom, 16 april 1978 Park Boswijk 249 De begrafenis zal plaatsvinden, donderdag 20 april, 13 45 uur op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats, Oude Arnhemse Bovenweg, Doorn, waar na er gelegenheid is tot condoleren in de aula. De begrafenis wordt voorafgegaan door een dienst van dank en gebed om 12.30 uur in de Immanuëlkerk, Engweg 32, Driebergen. Ps 4 vers 3 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Na een ernsUge ziekte is in Zijn Heer en Heiland ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Jan Bastiaan van der Sijs echtgenoot van Tine Dijkstra op de leeftijd van 76 jaar Artesia. Calif.: M. H v.d. Sijs J. v.d. Sijs-van Dijke Maywood. New Jersey: B. M. v.d. Sijs G. v.d. Sijs-Passchier Arnhem: A. C. v.d Sijs C. v.d. Sijs-Bogaards Doom C S. Schenkeveld-v.d. Sijs M. Schenkeveld Rijnsburg: C. v.d. Sijs Leiderdorp: L v.d. Sijs N. v.d. Sijs-Schalkers neven en nichten 18 april 1978 Opgenomen in heerlijkheid onze geliefde zwager en oom J. B. van der Sijs op de leeftijd van 76 jaar. Ede: G. Tulp-Dijkstra Canada: U. Dijkstra A. Dijkstra-Postma Anjum: L. M. Dijkstra G. G. Dijkstra-Wits Utrecht: M. Koster-Dijkstra neven en riichten Doom, 16 april 1978. Het Bestuur van de Stichting Steun Kerkbouw (S.S.K.) wil bij het overlijden van Ds J. B. van der Sijs hartelijke deelneming betuigen aan zijn echtgeno te, mevrouw T. van der Sijs-Dijkstra, haar kinde ren en familie. In 1954 nam Ds J. B. van der Sijs met enige anderen het initiatief dat leidde tot de stichting van een gezamenlijke arbeid ten dienste van de kerkbouw in nieuwe stads- en dorpswijken. Ons leven zal geborgen zijn en éénmaal zal het morgen zijn, als helder licht ons overstraalt: een Davidsster die nooit meer daalt. Namens het bestuur van S.S.K. Amstelveen: P. G. Kunst, voorzitter 's-Gravenhage: F. L. van der Bom, secretaris 18 april 1978. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Zutphen heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van Ds J. B. van der Sijs Na zijn emeritaat woonde hij van 1967 tot 1977 binnen onze kerkelijke gemeente. Tijdens vacatures heeft hij onze kerk vele dien sten met grote trouw, liefde en toewijding bewe zen (o.a. catechisaties, ziekenbezoek) Hij zal bij velen in dankbare herinnering blijven. De Here trooste zijn vrouw en kinderen. Zutphen, 18 april 1978 Namens de kerkeraad, ds M. J. Vos, praeses M. van Osnabrugge, scriba. Kerkeraad en Gemeente van de Gereformeerde Kerk te Steenwijk hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van hun oud-predi kant Ds J. B. van der Sijs Hij diende onze kerk van 1930-1937. „In Gods hoede zijn wij wel geborgen". Namens de kerkeraad. ds J. Huizebosch h.t praeses J. A. Broesder, scriba Algemene kennisgeving Op 15 april 1978 overleed mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Jakob Trip Op de leeftijd van 59 jaar. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Nw. Buinen, Zuiderdiep 28 H. B. W. Trip-Huisman Ermelo: Trijnie van Wijngaarden-Trip Klaas van Wijngaarden Arend, Hilde Odoom: Lucie de Vos-Trip Ab de Vos Bart, Kirsten Nw. Buinen: Jan Trip Tecla Trip-Thiadens Job, Hein Groningen: Wim Trip Antje Trip-Sonnenschein De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Dankbaar voor alles wat hij voor de Christelijke politiek heeft mogen doen is van zijn aardse post ontheven onze vriend, bestuurslid en gedeputeer de in de provincie Drenthe Jakob Trip 2 Cor. 4:16 Daarom verliezen wij de moed niet, maar al vervalt ook onze uiterlijke mens, nochtans wordt de innerlijke van dag tot dag vernieuwd. Namens het CDA-bestuur in de provincie Drenthe: G. Numan, Voorzitter. Namens de Kamerkring Assen van de C.H.U.: Mr. J. M. L. Oosthoek, voorzitter. Drenthe, 15 april 1978. Met grote droefheid geven wij kennis van het heengaan van Jakob Trip Lid van het college van gedeputeerde staten van Drenthe. Op 15 april j.l. is hij aan zijn verwondingen ten gevolge van zijn gijzeling bezweken. Wij verliezen in hem een bekwame collega en een goede vriend. Mogen zijn vrouw en kinderen de kracht ontvangen om dit zware verlies te kunnen dragen. Gedeputeerde staten van Drenthe, A. P. Schilthuis, voorzitter, H. Postema, griffier. Met ontsteltenis vernamen wij het heengaan van het lid van gedeputeerde staten De heer J. Trip Wij verliezen in hem een bekwaam en vriendelijk bestuur der. Mogen zijn vrouw en kinderen de sterkte ontvangen die zij behoeven. Het personeel van de provinciale griffie, de provinciale waterstaat, de provinciale plano logische dienst, het provinciaal museum en van de provinciale keuringsdienst van waren. Maar ik weet: mijn LOSSER leeft Job 19 25a Na een moedig gedragen lijden is in Jezus ontsla pen en in heerlijkheid opgenomen, mijn lieve vrouw en onze moeder en grootmoeder Heiltje Johanna Goverdina van Alkemade-van der Zwaai op de leeftijd van 75 jaar. Rotterdam: D. A. van Alkèmade Zwijndrecht: H. J. G. Nijman-van Alkemade H. P. Nijman Nanno Niels Marjo. Westmaas: C. J. Veth-van Alkemade J. Veth Jacqueline Erik 3067 CV Rotterdam, 17 april 1978. Springerstraat 236. De Dienst van Woord en Gebed wordt gehouden in de Verrijzeniskerk, Springer straat te Rotter dam, op vrijdag 21 april om 11 uur, waarna de begrafenis plaats vindt op het Kerkhof Oud Kra lingen aan de Kralingseweg om 12 uur. Gelegenheid voor bezoek: Verrijzeniskerk op don derdagavond 20 april van 7 u. tot 7.30 u. God heeft tot Zich genomen onze lieve schoonzus ter en tante Annie van der Zwaai echtgenote van D. A. van Alkemade Rotterdam, 17 april 1978 Cannes (Fr.): H. B. van Alkemade C. J. van Alkemade-Mica Amstelveen: G. P. J. van Alkemade C. H. van Alkemade-Kwakkelstein Dordrecht: A. M. C. Vermeij-van Alkemade 's-Gravenhage: W. van Alkemade C. E. van Alkemade-Guurink nichten en neven. In dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest, nam God tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Hiltje Visser weduwe van Willem Elzinga, op de leeftijd van 84 jaar. Wassenaar: D. Elzinga C. M. Elzinga-de Visser Driebergen: C. Elzinga M. J. Elzinga-Schreuder Goedheijt en kleinkinderen. Amsterdam, 18 april 1978. Bernissestraat 37 hs. Corr.adres: C. Elzinga, de Weistein Pfisterlaan 17, Driebergen. Geen bezoek en geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 21 april om 14 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk te Amsterdam. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vertrek van huis plm. 13.30 uur. Kom eens" naar een themawe op ons landgoi De Hezen centrum voor pastorale zo 8051 CB HATTEI telefoon (05206) 'an et IENI Bij vonnis van de Arlersite mentsrechtbank - An hinlm d d 11 april 1978 is in Ü1"1U| faillissement verklaai DCler sloten vennootschap S jpnoei gineering B V.. ge-"™~ Amsterdam aan de eider de 16. met benoeming |0eft E J van Dijk tot Reet* missaris en van ondt de tot curator Mr P M Bartel Ut J liljoe sterdam Potterstraat 10 naand er, da >ns K ituut Op 18 april 1978 is in de Heer ontslapen mijn man en onze beminde vader en grootvader Kornelis van der Meulen echtgenoot van J. van Dijk eerder gehuwd geweest met E. A. Ganzevo Iet ree in de leeftijd van 82 jaar. „Wie in de Zoon gelooft heeft eeuwig leven lgeme jk we (Johannes Ede: J. van der Meulen-van Dijk Huizen (N.H.): A. E. Schoorl-van der Meulen J. W. Schoorl Zwijndrecht: A. C. de Zeeuw-van der Meulen H. de Zeeuw Nieuwendijk: W. B. van der Meulen M. van der Meulen-Knibbe Rijswijk (Z.H.): J. D. B. van der Meulen G. van der Meulen-ter Haar Amsterdam: H. I. van der Meulen Maarn: H. A. van der Meulen SOCio- itrodu oortre nstitui de wer ennis landel ersite tie. en ftmim misen e volg lebber len do an de Ede, 18 april 1978 Irenelaan 60 KB L. T. van der Meulen-Hoogkamp lUWel en kleinkinderen ens hee (egec De overledene Is opgebaard in het uitvaartc trum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17 slSa Ede. Gelegenheid tot bezoek aldaar donderdag april van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag moed' april om 12 uur in „De Open Haard" aan ft de Willem de Zwijgerlaan (Beatrixpark) te Ede. Aansluitend heeft om 13.00 uur de begrafei plaats op de Algemene Begraafplaats aan Asakkerweg te Ede. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid de aula van de begraafplaats. noen Heden heeft de Here tot Zich genomen oiy-dat geliefde zwager en oom Kornelis van der Meulen echtgenoot van J. van Dijk eerder van E. Ganzevoort Op de leeftijd van 82 jaar Emeritus predikant der geref. kerk Garijp: J. van der Meulen-Jacobi Zwolle: A. van der Meulen-Visser Garijp: A. van der Meulen-Hoekstra en kinderen Ede, 18 april 1978 er lag wate deR uther hadc ffen. i ebrei( bstitu leven forst f-janu 8. ziel lan, d Het behaagde de Heere op 14 april 1978 in 1 Lingeziekenhuis te Leerdam weg te nemen Willem Kersbergen geboren 24 februari 1901, in leven wonende opl adres Hei- cn Boeicopsewcg 6 te Hei- en Boeicq De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden woensdag 19 april des namiddags te 12.30 uur de algemene begraafplaats te Hei- en Boeicop. die de overledene de laatste eer wensen te be zen werden verzocht om kwart voor 12 aanwi te zijn in het gemeentelijk rouwcentrum.Koni in Wilhelminastraat 10 te Schoonrewoerd. Corr. adres: Fa. P. den Hertog, Hei- en Boeicopseweg 78. Hei- en Boeicop. on| ieki

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16