n I Sotheby Mak van Waay FAMILIEBERICHTEN Zeer belangrijke wijnveiling Zeer belangrijke speciale veiling DINSOAG 18 APRIL 1978 trouw/kwartet! Goeiemorgen Gijs hartelijk gefeliciteerd met je 30-jarig priesterjubi leum. van Jopi Maandag 24 april 1978 D.V. hopen onze ouders, groot- en overgrootouders P. J. Kruidenier J. Kruidenier-Jungerius hun 60-jarig huwelijk in familiekring te herdenken. Hun dankbare kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Rhoon. april 1978. Achterdijk 20 in plaats van kaarten Op 27 april D.V. hopen onze ouders en grootouders H. Mulder en H. J. Mulder-Paul hun 45 jarig huwelijk te gedenken Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren 's avonds na half 8 in het Ned Herv kerkelijk centrum J. A. Beyerinkstraat 53 Nieuwerkerk a d IJssel. Het adres van onze ouders is Populier 25, Nieuwerkerk ad IJssel. Na een moedig gedragen lijden nam God tot Zich onze beste zwager en oom Henk van Klaveren op de leeftijd van 69 jaar. M. P. v.d. Boon-de Knegt P D Knol A. M. Knol-de Knegt A. de Knegt W. E de Knegt-Schiereck H. Spijker J. Spijker-de Knegt H C de Knegt L. W. van Andel Nichten en neven Rotterdam. 16 april 1978. Enige kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve oudste zuster, schoonzuster, tante en oudtante Gerarda Gesiena de Veer oud-directrice van de C. T. Stork-school te Hengelo-(O) ridder in de orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 77 jaren Voorschoten: F G de Veer 's Gravenhage: G. A. de Lint-de Veer G. J. de Lint A. J. de Veer- Berdenis van Berlekom Huddinge (Zweden): A G. Berdenis van Berlekom- de Veer .1 D. Berdenis van Berlekom Daan, Peter en Ellen Vorden (Gld): Anneke B. Bulthuis-de Veer Rico J. Bulthuis Wageningen: A. A. de Veer Heemstede: J G. de Lint M. C de Lint-Walvis Willemijn en Sophie Wassenaar: H C de Lint M. S. de Lint-Burgers George en Willem-Jan 's Gravenhage 15 april 1978 „Arendsdorp". Wassenaarseweg 76. Correspondentieadres: van Alkemadelaan 106. 's Gravenhage. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 18 april te 14 uur in hei crematorium „Ockenburgh". Ocken- burghstraat. Loosduinen Vertrek van ..'t Staten- huys", Stalenlaan 78 te 13.30 uur. Geen toespraken. In diepe dankbaarheid voor alles wat zij voor ons is geweest geven wij U kennis dat heden in vast vertrouwen op het verzoenend sterven in Jezus in heerlijkheid ts opgenomen onze zeer beminde vrouw, moeder en grootmoeder Hendrika Sophia van Buiten echtgenote van L. van Groningen in de ouderdom van 81 jaar. Nieuw Vennep: L. van Groningen Bennebroek: C. van Groningen S. B. van Groningen-de Boer Sassenheim J H van Groningen M. van Groningen-Bruijnis Zeist A. S. J van Wijk-van Groningen M J H. van Wijk Den Haag. E J van Groningen C. L. J. van Groningen-Bogers en kleinkinderen Nieuw Vennep. 16 april 1978 Hoofdweg 1185 De overledene is opgebaard in de aula van Huize Westerkim. Zaaierstraat 1. Nieuw Vennep. Gelegenheid tot condoleren aldaar op woensdag 19 april in de avond van 7.30 tot 9 00 uur Een rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 20 april n.m om 1.30 uur in De Rank Eugenie. Previnaireweg 14. waarna de teraardebestelling op de algemene begraafplaats aldaar zal plaats vinden Geen bezoek aan huis en geen bloemen Opgenomen in heerlijkheid onze geliefde zwager en oom J. B, van der Sijs op de leeftijd van 76 jaar Ede G- Tulp-Dijkstra Canada. U. Dijkstra Anjum: L. M. Dijkstra Utrecht: M. Koster-Dijkstra neven en nichten Doorn. 16 april 1978. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Bredevoort heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van zijn emeritus-predikant Ds. J. B. van der Sijs Van 1956 tot 1967 diende hij de kerk van Brede voort als een goede en getrouwe dienstknecht. Hij is nu ingegaan tot het feest van zijn Heer. Trooste onze God zijn vrouw. Doorn. 16 april 1978. Namens de Kerkeraad: Ds. J. P. Koning W. H. van der Heide Bij het heengaan van haar oud-predikant Ds J. B. van der Sijs op zondag 16 april jl. gedenkt de Gereformeerde Kerk van Amsterdam West dankbaar zijn trouwe dienst in haar midden in de jaren 1937 tot 1956 en wenst zijn vrouw en kinderen de troost van het Evangelie toe. namens de kerkeraad van de Gere formeerde Kerk Amsterdam West Ds F. D. Kraan, praeses R. J. van der Mark, scriba Op de dag des Heren, nadat wij 's morgens nog met de gemeente het Heilig Avondmaal hadden gevierd, is plotseling van ons heengegaan en opge nomen in de eeuwige heerlijkheid mijn innig geliefde vrouw en der kinderen zorgzame en lief hebbende moeder en oma Geesje Joustra op de leeftijd van ruim 48 jaar. „Want ik ben verzekerd, dal noch dood, noch leven, noch engelen, noch machten, noch heden, noch toe komst, noch krachten, noch hoogte, noch diepte, noch enig ander schep sel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Je zus, onze Here." (Romeinen 8 38 en 39) Smilde. 16 april 1978. H. P. Sickensstraat 49. P. Suurd René en Martha Martijn Jeannet Zwannie Harma en Jan Pieter Peter Jolanda Ronald De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 21 april a.s. om 14.00 uur vanuit de Geref. Kerk te Boven- smilde. De uitvaartdienst, die zal worden geleid door Ds. Tj. Doesburg uit Leiderdorp, begint om 13.30 uur. U wordt in de kerk verwacht om 13.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de grote zaal achter de Geref. Kerk. De overledene is opgebaard in het mortuarium, Oosterhoutstraat 9 te Assen. Bezoekuren zijn van 18.30-19 30 uur. Zie, Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld. Matt. 28: vers 20 Heden is vredig ontslapen onze lieve vader en grootvader Ir. Herman Gerard Carel Cohen Stuart Officier in de Orde van Oranje-Nassau sinds 28 januari 1977 weduwnaar van Th. E. C. Micheels op de leeftijd van 81 jaar. Poortugaal: M. H. Cohen Stuart J. P. Cohen Stuart- van Nieuwenhuijze Meppel M. K. N'auta-Cohen Stuart A. P. Nauta Oerle: H. van Witteveen-Cohen Stuart R. A. J. O. van Witteveen "s-Gravenhage: J. W. T. Cohen Stuart A. A. E. Cohen Stuart- Bodisco Massink Poortugaal. G. H. Cohen Stuart M. E. J. Cohen Stuart-Jumelet en kleinkinderen Poortugaal. 16 april 1978 „De Hooge-Werf" t Wiel 2. Correspondentie-adres. Molenweg 19. Poortugaal. De overledene is opgebaard in „De Hooge-Werf": bezoek dinsdagavond 18 april van 19.00-19.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 20 april om 12.45 uur in de Bethlehem kerk. Laan van Meerdervoort. hoek Azaleastraat te "s- Gravenhage. waarna de begrafenis zal plaats heb ben om ongeveer 14 00 uur op „Nieuw Eykenduy- nen". Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot rouwbeklag na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Na een langdurig lijden heeft de Here uit ons midden weggenomen mejuffrouw P. A. van den Akker op de leeftijd van 72 jaar Ruim 40 jaar heeft zij haar beste krachten als onderwijzeres aan onze school gegeven. Wat zij in die periode voor de vele kinderen heeft betekend zal in de herinnering blijven. Maasland. 12 april 1978 Klim-op school De begrafenis heeft plaatsgevonden maandag 17 april op de alg. begraafplaats te Maasland Die in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25» In Jezus ontslapen mijn lieve man en onze onver getelijke vader Johannes Hoekstra op de leeftijd van 60 jaar. N. Hoekstra-de Graaf Joop lpe en Marian Janneke Evelien en Dick Zeist. 17 april 1978 Prof. Lorentzlaan 65 De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Algemene Begraafplaats vrijdag 21 april a.s. Hieraan voorafgaande zal om 12.00 uur een rouw dienst gehouden worden in de aula van de be graafplaats. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de plechtigheid. Vertrek van huis om 11.40 uur Na met vreugde te hebben gearbeid op Gods aarde is nu ingegaan tot de vreugde van Zijn Heer, onze lieve broer, zwager en oom Dr. Johannes Hoekstra op de leeftijd van 60 jaar Woudenberg; A. Pol-Hoekstra Haarlem: G. Hoekstra Doorn: E. Hoekstra-van den Berg Tiel: J. Hoekstra-den Uyl Leidschendam; A. Kleyn R. Kleyn-Varekamp nichten en neven Zeist 17 april 1978. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zwager en oom Johannes Hoekstra echtgenoot van P. J. de Graaf Wij zijn dankbaar voor alles wat hij voor Nel en de kinderen en ook voor ons allen geweest is. Gezang 487 Lugano. J. de Graaf B. L. E. de Graaf-Boukema Alphen a.d. Rijn: mr. A. J. Meyer P. Meyer-Belgraver Haren: A. S. Andriessen-de Graaf G. Andriessen Amersfoort: A. G. de Graaf Hapert: A. de Graaf R. D. De Graaf-de Boer Utrecht: J. de Graaf J. de Graaf-Kiers Bennekom: A. J. Noordink-de Graaf J. Ph. W. Noordink neven en nichten 17 april 1978 Daarboven juicht een grote schaar van kind'ren voor Gods troon" Heden nam God tot Zich, op Zijn tijd en wijze ons innig geliefd kleinkind en neefje Matthijs Barend van den Berg op de leeftijd van 4'/i jaar Fam. van Rooijen neefjes en nichtjes Rotterdam, 15 april 1978 De begrafenis zal plaats vinden op woensdag 19 april op de Hervormde begraafplaats Charlois om 12.30 uur. Tengevolge van een droevig ongeval, nam de Here van ons. onze innig geliefde kleinzoon Albert Dirk Rang oud 15 jaar. Arnhem. 15 april 1978. Eimerssingel 38. Wageningen T. B. Los-van der Zijl Nijverdal: A. Rang S. Rang-de Krijger Hij gedenkt in der eeuwigheid aan Zijn verbond. Psalm 111 5b God heeft in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maatje Noot-Hogerheijde weduwe van Jan Noot. Zij werd 98 jaar. Naast het verdriet over haar heengaan, zijn wij dankbaar dat wij zó lang hebben mogen genieten van haar warme liefde, zorg en belangstelling voor ons en voor allen die zij kende. Duivendrecht. J W. Jonker-Noot Amsterdam. H. Bartelings A. Bartelings-Noot Dordrecht. W. Noot J. Noot-Meeldijk Amstelveen, H. Drexhage H. Drexhage-Noot klein- en achterkleinkinderen Duivendrecht, 17 april 1978 't Reijgersbosch Lunaweg 1 Correspondentie-adres. J W. Jonker-Noot Mercurius 504, Duivendrecht Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donderdag avond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P C B u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 21 april om 11 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Amsterdam PTW71 U7W71 H.'.W.'i H.'.W'.'l H.'.W.'l H.'.B'.'J H.'.R'.'I M.'.B'.'J H.'.PIYI H KUNSTVEILINGEN pj Managing director J. P. Glerum, Rokin 102, Amsterdam. N Tel. 020-24 62 15/24 62 16/24 Jl 88. Te houden op maandag 24 april 1978 in ons gebouw Rokin 102 te Amsterdam, aanvang 14.00 uur en Ej 19.30 uur. EJ Er zal een grote collectie bijzondere kwaliteitswijnen worden geveild. rd Een uitmuntende collectie rode Bordeaux-wijnen, w.o. Premier Crus. Crus Classes. Crus Bourgeois pn en ve'c zeldzame oude wijnen. Een uitmuntende collectie rode en witte Bourgogne, w.o. w ijnen uit beroemde wijngaarden: een collectie witte Bordeaux, alsmede een bijzondere collectie kwaliteitswij. ra nen uit privé-bezit. H Voor geïnteresseerden bestaat de gelegenheid een aantal wijnen te proeven op zaterdag 22 april a.s. U van 16.00-17.30 uur. eveneens in ons gebouw Rokin 102 te Amsterdam. U wordt verzocht hiervoor van tevoren cqptactop ie nemen met Sotheby Mak van Waay B.V. H De catalogus (no. 285) is 2.50 verkrijgbaar. Te houden op maandag 24 april tot en met donderdag 27 april in onze gebouwen Rokin 102 en Q Nes 73. Geveild zullen worden: 0 Schilderijen van XVIe. XVIIe en XVIIIe eeuwse meeslcrs. waarbij werken door: Abraham van Beye- B ren. Jurriaan van Streek. Gerard Terborgh. Balthasar Beschey. Isaac van Ostade en Guiseppe Recco Ed Schilderijen uit de Romantische School, waarbij werken door: Ch. Leickert. A. Schelfhout. J.J.C. Spohler. C. Springer. Wouterus Verschuur. O. Eerelman. A. Eversen. A.H. Bakker Korff. J.B. Klom- p. beek en B.C. Koekkoek Werken van Meesters der Haagse en Impressionistische Scholen, waarbij werken door: J.E.H. Akke- H ringa. L.F.H. Apol. J. Bosboom. G.H. Breitner. Isaac Israels. J.B. Jongkind. J.H. van Mastenbroek. Fn H.W. Mesdagen J.H. Weissenbruch. Werken van XXste eeuwse kunstenaars, waarbij werken door: Massimo Campigli. Kees van Don- P5 gen. M.C. Escher. Leo Gestel. Johan van Hell. Pyke Koch. CJ. Maks. Melle (J. Oldcboerrigter). Thijs Rinsema. Albert Saverys. Willem Schuhmacher. Jan Sluijters en J.Th. Toorop. Ca Een grote collectie van ruim 2000 XVIIe eeuwse Hollandse tegels, een collectie Chinees en Japans porselein, een boeiende verzameling Delfts aardewerk. Europees ceramiek, klokken/meubelen. P3 tapijten en gobelins, belangrijke juwelen, objets de vertu cn zilver. H De twec-delige catalogus is a 15.- verkrijgbaar ten kantore of wordt u toegezonden na overmaking Q van dit bedrag op Postgiro 27179 onder vermelding van cat. 286. Kijkdagen op vrijdag 21. zaterdag 22 en zondag 23 april 1978. telkens van 10.00-16.00 uur in de E gebouwen Rokin 102 en Nes 73 te Amsterdam. Eu International office: Mej. V. de Looze, Rokin 98, Amsterdam, tel. 020-22 54 91. H.'.pv.'i n.'.w.'i H.'.B'.'I H.'.W.'I H.'.ftïl H.'.B'.'J H.'.B'.'I B5W7I PBW71 Dok gee ïerga H.MT.'I racti lan c De Heer is mij tot hulp en rtsrkte (Psalm 118 vers 5) Heden ontsliep in rustig vertrouwen op de grote genade van Christus mijn lieve man, onze zorgza me vader, groot- en overgrootvader Jan Meenderink op de leeftijd van 72 jaar Kampen: A. Meenderink-Lassche Apeldoorn: L. van Putten-Meenderink B. J. van Putten Den Haag: B. G. Meenderink A. R. Meenderink-van de Laan Oost Voorne: J. Meenderink B. Meenderink-Kerstens Utrecht: W. Berghuis-Meenderink P. J. Berghuis Dieren: D. Meenderink J. Dekker 1 Kampen: H. van der Hoven-Meenderink G. van der Hoven Heteren: G. de Vries-Meenderink T. de Vries Kampen: R. Meenderink J. Meenderink-Lindeboom klein en achterkleinkinderen Kampen, 17 april 1978 Jan van Arkelstraat 71 Thuis liever geen bezoek. Verzoeke geen bloemen en geen toespraken. Mijn man. onze vader, groot-en overgrootvader is opgebaard in de aula van het kerkelijk centrum „Open Hof" aan de Leliestraat te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag 20 april a.s. van 19.30 tot 20 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 21 april a.s. op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Bovenbroeksweg te Kampen. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het kerkelijk centrum „Open Hof" welke zal aan vangen om 13.30 uur en geleid zal worden d. d. Weleerwaarde heer Ds R. Akkerman. Vertrek vanaf het kerkelijk centrum „Open Hof" om 14.00 uur. „En Ik zal u een Vader zijn Jasper Knoester beëindigde na 78 jaar zijn aardse leven. Mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa zal in ons blijven voortleven. G. J. Knoester-Korving Carel en Dieneke Hennie, Jasper, Gertie Wim en Grada Dick Riet Jasper en Saskia Frido, Sigrid. Mare 's-Gravenhage, 15 april 1978 Van Beuningenstraat 23 Woensdag 19 april a.s.. 11.00 uur wordt een ere dienst gehouden in de Zorgvlietkerk, J. W. Friso- laan, 's-Gravenhage. De teraardebestelling op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan vindt plaats om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de - eredienst. Heden ging van ons heen onze geliefde broer, zwager en oom Jasper Knoester in de ouderdom van 78 jaar. Familie Knoester Schevenmgen. 15 april 1978 't Behoeftig volk in hunne noden, in hun ellend' en pijn. gans hulpeloos tot Hem gevloden, zal Hij ten redder zijn. Psalm 72:6b Na een smartelijk, geduldig gedragen lijden nam God tot Zich zijn moegestreden kind, mijn lieve man, onze dierbare vader en grootvader Hendrik van Klaveren oud 69 jaar. Rotterdam: K. E. van Klaveren-De Knegt Oenkerk: Marijke en Martien Ojai (U.S.A.): Anneke en Dick Robert Haaften: Mieke en Frans Frieda en Linda Leerdam: Ineke en Jaap Jaap en Marieke Rotterdam: Harry en Tonnie Marion en Anneke Amsterdam: Wim Rotterdam, 16 april 1978. Langegeer 115. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woensdag avond van 7.30-9 uur aan het woonhuis: De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 20 april op de Zuider begraafplaats, Slinge 50, na aankomst in de kapel om 11.30 uur. Vertrek vanaf het woonhuis ra. 11 uur. iver „En nu, wat verwacht ik. Here\ Mijn hoop, die is op U'\ Psalm 39 Tot onze diepe droefheid is vrij plotseling van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster etf tante Ida Oudakker op de leeftijd van 69 jaar. Amsterdam: M. E. Lak-Oudakker Hoogeveen: G. Groenwold-Post Hillegom: A. C. Oudakker-IJtsma Amsterdam: C. J. Elsinga-Oudakker J. Elsinga Utrecht: J. C. Molles-Oudakk'er J. G. Molles Nichten en neven Heemstede. 16 april 1978 Overijssellaan 21 Geen bezoek aan huis Gelegenheid tot afscheidnemen is erin het mortu arium van de Maria Stichting, ingang naast de oude hoofdingang, aan de Kamperlaan te Haar-, nj v~aj lom 'e mi/l/loac 1 L Ift 17 7A uur wen lem 's middags van 16.30-17.30 uur De Dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden reft d gehouden donderdag 20 april a.s. om 12.30 uuritï knitai de Pinksterkerk aan Camplaan te Heemstede, waarna de begrafenis zal plaatshebben, vanuit de kerk. omstreeks 13.30 uur op de Algemene Be- loonw graafplaats aan de Herfstlaan te Heemstede. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Verv ertege 8 ense lein, i er Let DOfd uilen pijt er eaan< e wooi en gel >e bur en teg ten in an de U vo( eleid ens e< ebur( 'oonw leden, iet wo tnt. E long o ijn vai evers lij bel 'oners prelc tracht >en Bi Iet Tv Pen oi Gerrit Derks Overink weduwnaar van Elsje Teunis A. Oost-Overink J Nieuwerihuis-Overink neven en nichten Zwollt'. 16 april 1978 Zernikelaan 159. Huize ..de Wissel". Pin Eh volg v; pcrhal' Heden nam de Heere uit onze familiekring tot ds Zich, onze dierbare broer en oom ^v®l i Tek< Neder lend van di *en vi aan d oorza: pelk Buis «din Bjk y

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 8