IJzersterke reden om een occasion juist bij uwdealer voor Volkswagen en Audi te zoeken: alleen hij heeft de No-Risk garantie waarmee u een jaar lang gegarandeerd goed zit 0000 Auèi FAMILIEBERICHTEN Keuze uit een groot aantal merken! Uwdealer voor VWen Audi heeft een naam op te houden Tegen een kleine vergoeding een héél jaar rijden zonder risico ZATERDAG 15 APRIL 1978 trouw/kwartetIzate kunnen van maandag to! en met vri|dag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeiak van 18 00- 20 00 uur 1897 15 april 1978 Goede morgen Opa van Engelenburg Onze hartelijke gelukwen sen met Uw verjaardag Theo -Thea. Rob en Marian. Dick en Beata. Jaap 4- Wilma. Gertjan Johan. Bert. Jaap. John ny. Selma. Sonja. Mar co. Arno. Thierry. Mar tin. Karin, Martijn. Je roen. Mirjam. Goede morgen Pa Pen van harte gefeliciteerd met uw 50-jarig wont,nginrich- tersjubilcum Namens kinderïn en kleinkinderen Voorschoten. 15 april 1978 In plaats van kaarten GETROUWD W. Wierenga wedn van J B Z Brouwer H. de Jong wed van J. Slager delen U mede. dat zij op 12 april 1978, in het Gemeente huis van Norg, in het huwe lijk zijn getreden Norg. Mezenstraat 30 Woldendorp. Klpasterweg 60 Cor en Jo Dondorp 45 jaar echtgenoten Echt-genoten van elkaar en wij van jullie' Dick en Tine Yvonne en Rienus Agaath Hans en Mieke en kleinkinderen Van harte geluk jullie! Hilversum. 15 april 1978 Dankbaar gedenken wij met onze kinderen dat wij J. W. Pier en H. A. Pier-Mulder 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Graag geven wij gelegenheid tot gelukwensen op zater dag 22 april van 19.30 tot 21.00 uur in het Café-rest. „Schokkererf" te Nagele, N O.P. Nagcle. april 1978 Havenweg 8 II Enige en algemene kennisgeving Met droefheid berichten wij dat op 11 april geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve man. onze zorgzame vader Gerrit Jan Hoijtink op de leeftijd van 53 jaar. Th J. E. Hoïjtink-Kramer Henk en Isa Frans Jan Maike Sheffield. 18 Whitely Wood Road Geen bloemefi geen toespraken De teraardebestelling zal plaats vinden op don derdag 20 april 1978 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Alkmaar. Gelegenheid tot condoleren in de Aula op de begraafplaats na afloop van de plechtigheid Ps 8:4 en 5 Met diepe droefheid berichten wij dat de Heere op 11 april volkomen onverwacht uit ons midden heeft weggenomen mijn zeer geliefde zoon. onze lieve broer. neef. zwager en oom Gerrit Jan Hoijtink echtgenoot van Th. J. E Kramer op de leeftijd van 53 jaar. Alkmaar M. E Hoijtink-Rijkers Marknesse: G C Gooljes-Hoijiink Alkmaar L A. Hóvjtink A S. Hoijtink-v. d. Meulen Leeuwarden: N'. H. Spanninga-HóMttnk L Spanninga Bergen (NH) E J Hoijtink Luntercn J G. H Hoijtink G A W Hoijtink-Hol Alkmaar B. Hoijtink D. Hoijtink-Koopmans P H Hoekstra-Hoijtink F. Hoekstra M E. Ruiter-Hoijtink A. Ruiter Th. Hoijtink neven en nichten Alkmaar, april 1978 van Ostadeiaan 4 In diepe droefheid delen wij u mee dat God tot Zich heeft genomen, na een kortstondige ziekte, mijn lieve man en onze zorgzame vader Gijsbert van Dijk op de leeftijd van 47 jaar. Psalm 68.10 loude berijming) N. v. Dijk-Huisman Herman en Judith Geke en Corne Jacob Elize Gert Zwartsluis, 14 april 1978. Mastenmakersstraat 19 Geen bloemen - Liever geen bezoek aan huis. D>' begrafenis :s bepaald dinsdag 18 april a s. om 14 00 uur op de algemene begraafplaats te Zwart sluis Vooraf zal un. 13.00 uur in de Gereformeerde Ki-rk aldaar .-«.-n rouwdienst worden gehouden Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „Vrede". Zwartsluis Indien u de dienst wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 12.45 uur in de kerk aanwezig te zijn Gtj zult mij leiden door Uw raad en daarna tn heerlijkheid opnemen Psalm 73:24 Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Agatha Kraay op de leeftijd van 83 jaar Scherpenzeel M M Kraay Koudekerk a.d. Rijn Jac. Kraay J. Kraay-van Leeuwen Driebergen D. J. Kraay-Vink Woudenberg J. G A. A. Kraay Zeist: M. van Wermeskerken-Kraay P. J. van Wermeskerken Woudenberg. H M Kraay neven en nichten Woudenberg, 12 april 1978 't Schild 40 De teraardebestelling zal D.V. plaats vinden maandag 17 april om 2.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Verlengde Traay te Driebergen, waar vooraf in de aula om 1.30 uur de rouwdienst zal worden gehouden. Gelegenheid om afscheid te nemen van de overle dene in de aula van de Algemene Begraafplaats. Zeisterweg te Woudenberg zaterdag van 7.00 tot 7.30 uur n.m. Voor ons geheel onverwacht, heeft de Heere tot Zich genomen, tijdens ons verblijf in Zuid-Afrika. mijn zeer geliefde man, onze lieve zorgzame va der. schoonzoon, broer, zwager en oom Arie Barnhoorn echtgenoot van H. Stegeman op de leeftijd van 53 jaar. H. Barnhoorn-Stegeman Floor Erik Aad C. W. J. Stegeman-Hombrink Farh. Barnhoorn Fam. Stegeman Sassenheim. 11 april 1978 Menneweg 4 De rouwdienst is bepaald D.V. op dinsdag 18 april a.s. 2.00 uur n.m in de Nederlands Hervormde kerk te Sassenheim. waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum „Vliem" Jacoba van Beierenlaan 4. Sassenheim; alwaar gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling (zijuitgang begraafplaats). ..Want wij zijn burgers van een rijk in de hemelen. waaruit wij ook de Here Jezus Christus als verlosser verwachten Filipperizen 3 20 Uit de moeiten van de ouderdom is overgegaan in de eeuwige heerlijkheid, onze innig geliefde, zo zorgzame moeder en schoonmoeder, Jenneke van Oosterhout-van Strien geboren 5 februari 1882, sedert 23 oktober 1947 weduwe van Jan Cornells van Oosterhout 'sGravenhage: B. L. van Oosterhout A. van Oosterhout-van de Water Capelle a/d IJssel; M. J. Booden-van Oosterhout G Q. Booden 's-Gravenhage: L. J van Oosterhout B. van Oosterhout-Versluys J A. van Oosterhout J. C van Oosterhout-Begthel J A. van Oosterhout L. A van Oosterhout W. H Barendrecht-van Oosterhout 's-Gravenhage. 13 april 1978. Huize „Sammersbrug", Lichtenbergweg 10. Correspondentie-adres: B L. van Oosterhout. Me lis Stokelaan 2632. Moeder is opgebaard in „Het Rouwcentrum", Van Diemenstraat 167. Bezoek aldaar zaterdagen zon dag van 1-2 uur. maandag van 5-7 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 18 april a s. op de begraafplaats „Westduin". Ocken- burghstraat 27 te 's-Gr^venhage (Loosduinen). Vooraf wordt in de aula een dienst van Woord en Gebed gehouden; aanvang 1.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van ..Westduin". Vertrek vanaf de ontvangkamer. Groot Hertogin- nelaan 227 om 1 uur Na een leven vol van geloof en vertrouwen in haar Heer en Heiland is tot ons verdriet van ons heen gegaan onze zeer geliefde en onvergetelijke groot moeder en overgrootmoeder. Jenneke van Oosterhout van Strien ..De verborgen dingen zijn voor de Here, onze God, maar de geopenbaarde zijn voor ons en onze kinderen." Deuteronomium 29 29. Jan en Marion van Oosterhout Dineke en Piet van de Burgt Jenny en Leo Jacobsen Jenny en Maarten Ou wens Meta en Jan van de Water Wim en Marry Booden Jan en Ineke Booden Hanneke en Roland van Dijk Leo en Ingrid van Oosterhout Jan Willem van Oosterhout Irma en Beno Koens Sjaak Barendrecht Lenie en Rob Kleyheeg Jan en Nel Barendrecht Wim Barendrecht Wilma Barendrecht en kinderen 13 april 1978 Op 12 april 1978 is te Meppel overleden de heer A. Fledderus van 1953-1972 aan onze school verbonden als leraar wis- en natuurkunde. Als trouwe en zeer gewaardeerde collega zal hij altijd in onze herinnering blijven leven. God sterke zijn vrouw en kinderen bij het dragen van hun verlies Namens bestuur en personeel van de Middenmeerschool voor Chr. Mavo te Amsterdam Watergraafsmeer. P Cnossen U zoekt een auto, een occasion. Maar hoe weet u voor 100% zeker wat u koopt, dat u geen gok neemt? Uw dealer voor VW en Audi wijst u de zekere weg door middel van een opvallend herkenningsteken: het No-Risk occasiongarantieteken. Uw dealer voor VW en Audi biedt u keuze uit een groot assortiment No-Risk occasions. En ongeacht het merk dat u kiest, geldt dat u tegen een kleine vergoeding een heel jaar lang rijdt zonder zeuren of zorgen. Per slot bent u - voor het onwaarschijnlijke geval dat het mocht gebeuren - volledig gedekt tegen alle grote repa raties die buiten uw schuld aan het licht komen. Vertrouw daarom rustig op zijn advies. Iedere No-Risk occasion die hij aanbeveelt, voldoet aan dezelfde strenge normen en eisen. Uw dealer voor VW en Audi staat er, samen met het No-Risk occasion-teken, garant voor! Gezang 232 Gesteund door een rotsvast geloof en daardoor berustend in zijn lot is van ons heengegaan mijn man. onze vader en schoonvader Albert Rubingh 64 jaar Gods genade is voor mij genoeg. P. W. Rubingh-Voortman Doe we Hans Annemarie en Hans Hein en Marjan Roos Zaandam. 11 april 1978 De crematie heeft in alle stilte plaatsgevonden. Correspondentieadres: Govert Flinckstraat 32, Zaandam. In Jezus ontslapen onze lieve moedige moeder en oma Reina Geerdina van Heukelem weduwe van Wessel Fokke Schreuder in de ouderdom van 82 jaar „Zalig de reinen van hart want zij zullen God zien" Matth. 5:8 Groningen. 14 april 1978 ..ZuiderflatVestdijklaan 202. Correspondentie-adres: Soesterbergsestraat 99, Soest Zwolle: L. Schreuder Sidney: S. R. Schreuder M. Schreuder-Senior Soest: G. Rinzema-Schreuder J. Rinzema Jan. Reinout, Gerdien De overledene is opgebaard in èèn der rouwka mers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be langEsdoornlaan 187 te Groningen (wijk Sel- werd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden a.s woens dag 19 april om 11 uur In de aula van de begraaf plaats „Selwerderhof" waarna de begrafenis al daar zal plaatsvinden Na de plechtigheid gelegen heid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. „Ik heb U bij Uw naam geroepen. Gij zijl Mijn". Nog bedroefd zijnde van het heengaan van onze twee oudste broers, geven wij U te kennen dat de Heer nu tot Zich heeft genomen onze jongste broer, zwager en oom Gerard Engel op de leeftijd van 59 jaar echtgenoot van G. van Houten Trooste God zijn vrouw en kinderen Aalsmeer: A. Engel-de Hoop Uithoorn: A. Engel-van de Schaft Vlaardingen: D. van de Vlis-Engel Dinxsperloo J. P. Engel N. G. Engel-van Nood Blaricum G. van Wettum-Engel P. van Wettum neven en nichten Uithoorn, 13 april 1978 De rouwdienst zal gehouden worden in de Kruis kerk, Piet Heinlaan, Amstelhoek maandag 17 april om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn om - 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Op 13 april overleed'mijn innig geliefde vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maria Cornelia Louise Baljon-Ossewaarde op de leeftijd van 87 jaar Amersfoort: J. M. S. Baljon sr. Leiden: J. M. S. Baljon jr. K. P. Baljon-van den Ende Nijkerk J. L. Baljon Aerdenhout: Th. Baljon klein- en achterkleinkinderen Amersfoort, 1978 Utrechtseweg 299 De begrafenis zal in stilte plaatshebben. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. 1 Heden overleed op de leeftijd van 80 jaar onze geliefde Diakones Tountje van Veluw Zij was 58 jaar aan ons Huis verbonden. Bestuur, directie en zusterkring van het Diako- nessenhuis Utrecht. 14 april 1978 De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 18 april 1978 om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats „Tolsteeg" aan de Opaalweg te Utrecht. Vooraf zal in de Fliednerzaal van Huize Henriette Swellengrebel, Burg. Fockema Andreaelaan 10, Utrecht een dienst Woprd en Gebed worden ge houden om 10.30 uur. Op 12 april 1978 nam de Here tot Zich Mevr. P. v. d. Akker uit Maasland. Vriendin van wijlen Mevr. J. Huisman Fam. Huisman nichten en neven Tijdens de ziekte en na overlijden van mijn lji man. onze zorgzame va( Harm Schutter ontvingen wij zeer veell ken van medeleven, zijn hierdoor zeer getrol en gesterkt en hiervoor| tuigen wij dan ook zeer hartelijke dank. Mede nami de kinder® B Schutter - Hoving. Vries, april 1978. S. A Haadsmastraat 51 Voor de overstelpend vele bewijzen van hartelijke di neming ons betoond met het plotseling heengaan v| mijn innig geliefde en zorgzame vrouw, moeder, scho^ moeder en grootmoeder Melanie Petronella Albertine Calamé geb. Coelen zeggen wij U hartelijk dank. Uit aller naam: J. J. A. Calamé 's-Gravenhage, april '78 Albardastraat 5 Voor de overweldigende belangstelling en het beto< meeleven na het plotseling overlijden van onze li man en vader. Jan A. Botting betuigen wij langs deze weg onze welgemeende d Het is ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanl H. Botting-Bouwhuis Auke en Ine Ina en Ad Nan Den Haag, april 1978

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22