i TROUW Diaconessenhuis WJ Heemstede RE FA JA B-VERPLEEGKUNDIGEN rocatm l'l verpleegkundig afdelingshoofd (m/v) jr k laborant(e) of doktersassistent(e) Revalidatiekliniek Overtoom ambulance verplegers Gemeente 's-Gravenhage verpleegkundigen VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE fysiotherapeut(e) hoofd verzorging/verpleging A STICHTING--BEILERDORD- LEERLING VERPLEEGKUNDIGEN ADVERTEERT IN Instruktle verpleegkundige ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen praktijkbegeleidfstjer medewerk(st)ers AA VerpleeghuisVelserduin WIJKVERPLEEGKUNDIGE tf Qj 5 ET W"M— TERDAG 15 APRIL 1978 TROUW/KWARTET 21 fel gjgjffplfigii Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken Dennenoord is een psychiatrisch ziekenhuis, inklusief twee poliklinieken en dagbehandelingsmogelijkheid. Het is gelegen in de rustieke omgeving van Noord-Drenthe. Wij vragen voor een damesafdeling waar 40 chronische patiënten verpleegd worden een Het meedenken over en gestalte geven aan het verpleegkundig beleid behoort o.m. tot de taak van het verpleegkundig afdelingshoofd. Andere taakaspekten zijn: het mede zorgdragen voor een goede organisatie, het begeleiden van (leerling)verpleegkundigen, het leggen en onderhouden van kontakten met andere disciplines en afdelingen. Onze gedachten gaan uit naar een funktionaris, die, naast ervaring in een leidinggevende funktie, in het bezit is van het diploma B-Ziekenverpleging. Aanvulling met de Verpleegkundige Kaderopleiding strekt tot aanbeveling. Aanstelling geschiedt in de rang van Hoofdverpleegkundige. Een psychologisch advies omtrent de geschiktheid voor de funktie kan tijdens de sollicitatieprocedure aan een extern adviesburo worden gevraagd. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer G.J. Westrik, verpleegkundig koördinerend hoofd (tel.: 05905-1331). Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te sturen aan de heer C.A. de Graaf, adjunkt direkteur Personeelszaken, Dennenoord, Zuidlaren - 94-71 KA. 1S10 De Revalidatiekliniek Overtoom, in het centrum van Amsterdam, is een categoraal ziekenhuis waar 140 patiënten worden gerevalideerd met neurologische, orthopedische, reumatologische en cardiologische ziekten. Voor het Laboratorium vragen wij een Zijn/haar taak zal bestaan uit het afnemen van bloed, laboratoriumonderzoek en enkele daarbij behorende administratieve werkzaamheden. De voorkeur gaat uit naar hen, die reeds ervaring hebben in dit werk of in het bezit zijn van het diploma laborant(e) of doktersassistent(e). De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het partikuliere ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen en schriftelijke sollicitatie kunt u kon- takt opnemen met de afdeling Personeelszaken van de Revalidatiekliniek Overtoom. Voor inlichtingen en schriftelijke sollicitatie kunt u kontakt op nemen met de afdeling Perso neelszaken van de Overtoom 283, Amsterdam, tel. 020 - 18 02 02 - toestel 76. GEMEENTELIJKE GENEESKUNDIGE EN GEZONDHEIDSDIENST Bij deze dienst kunnen worden geplaatst Functie-informatie Het in een 40-urige werkweek volgens vastgesteld roos ter in teamverband met een chautfeur-ziekendrager per ambulance verlenen van eerste hulp aan slachtoffers bij ongevallen op straat of elders. Begeleiden van pa tiënten bij vervoer naar/van ziekenhuis of psychiatrische inrichting. Functie-eisen Bij voorkeur het bezit van de diploma's ziekenverpleging A en B. Kandidaten in het bezit van alleen het A of het B-diploma kunnen echter eveneens solliciteren. Arbeidsvoorwaarden Aanstelling als eerste verpleger. Benoeming tot eerste verpleger A is daarna mogelijk. Sollicitanten met ruime ervaring als ambulanceverpleger kunnen direct in deze rang worden aangenomen. De overige arbeidsvoorwaarden van de gemeente 's-Gra- venhage zijn van toepassing, hetgeen o.m. inhoudt: welvaartsvaste pensioenvoorziening (A.B.P.) tegemoetkoming in de kosten van ziekteverzekering toelage van tenminste 300,per maand voor het werken buiten de normale daguren tegemoetkoming in verplaatsingskosten medewerking ter verkrijging van passende woon ruimte wordt verleend. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de naam van dit blad onder advertentienummer 809 te zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Geneeskun dige en Gezondheidsdienst, postbus 65783 - 2506 EB "s-Gravenhage. PROTESTANTS CHRISTELIJK ZIEKENHUIS STADSKANAAL - TELEF. 05990-6850 In ons ziekenhuis is plaatsingsmogelijkheid voor (full-time) Informatie wordt U gaarne verstrekt door zr. G. van Dijk, hoofdverpleegkundige algemene dienst: (bereikbaar via toestel 624). Sollicitanten worden uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de heer L. Gosen, direkteur-verpleegkundige. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor de kinderafdeling van ons 270 bedden tellende ziekenhuis vragen wij een Oe, kinderafdeling telt 50 bedden en is onderverdeeld in een boxenafdeling (13 bedden): zuigelingen/couveuse afdeling (14 bedden) en de afdeling voor peuters, kleuters en oudere kin deren (23 bedden). Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van de aantekening kinderverpleging. Tevens vragen wij een voor de afdeling cardiologie/kleine specialismen. De afdeling heeft 6 bewaakte bedden en een zaal voor nabewaking. Verder zijn er bedden voor diverse specialis men zoals neurologie, otologie, der matologie en opthalmologie. Totaal 34 bedden. Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het certificaat hartbewaking. Schriftelijke sollicitaties aan het hoofd personeelszaken. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Het verpleeg- en reaktlverlngscentrum „Tamerlnde", Neckardreef 6 te Utrecht heeft een capaciteit van 122 bedden voor somatisch zieken. Ten behoeve van de afdeling fysiotherapie, welke goed is geoutilleerd (o.a. hydrotherapies wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een die binnen het team in nauwe samenwerking met andere disciplines wil medewerken de patiënten te reaktiveren. Daarnaast is er ook de behandeling van poliklinische patiënten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, (tel. 030-611211 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van „Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Het bejaardencentrum „De Lichtkring", Eykmanlaan 72 te Utrecht omvat een verzorgingstehuis voor 106 bejaarden, met een ziekenafdeling van 12 bedden en 25 zgn. aanleunwoningen voor echtparen. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris die elders directrice van een bejaardentehuis wordt, zoekt het bestuur gaarne contact met gegadigden voor de funktie van Betrokkene dient in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging A B) en bij voorkeur een voltooide kaderopleiding te hebben. Voor de vervulling van deze funktie, welke tevens vervanging van de directie bij afwezigheid omvat, is ervaring op leidinggevend en organisatorisch terrein noodzakelijk. Gezien het feit dat de R.H.S. van Gereformeerde en Christelijk Gereformeerde Kerken uitgaat, wordt van gegadigden een positief protestants - christelijke levensovertuiging verwacht. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de directrice, mevr. zr. M. A. Karsemefjer (tel. 030-711614). Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan het bestuursbureau van de Richard Hoogland Stichting, Neckardreef 6 te Utrecht." B PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING GEILEN, TELEFOON (0S930) 2541 Bij de Stichting „Beileroord" te Beilen kunnen voor de aanvang van de kursus per 1 september a.s. worden geplaatst VEREISTEN: Minimum leeftijd 17 jaar en 7 maanden. Havo - Mavo-4 of soortgelijke oplei ding. OPLEIDING: Volledige opleiding voor het Staats- diploma B.-Ziekenverpleging. Sollicitaties met vermelding van leeftijd en diplo ma 's en cijferlijsten kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting „Beileroord", I Postbus 30000, 9410 RA Beilen. Op de interne afdeling komt de functie vacant van Gaarne komen wij in contact met belangstellenden, die in bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A en beschik ken over enkele jaren ervaring op een interne afdeling. Tot haar taak zal o.a. behoren: het instrueren en begeleiden van de leerling verpleeg kundigen; het meehelpen bevorderen van de inteqratie tussen theorie en praktijk. De salariëring geschiedt volgens de schaal van verpleegkundige A. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. M. Elsenburg, Hoofd Verplegingsdienst Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeel en Organisatie. <^7 Handetlaan 2. Telefoon 023-319310 V In hel opleidingsteam van het ziekenhuis Bethesda. dat de theoretische en praktische opleiding verzorgt van ±110 leerlingen, bestaat een vakature voor een ten behoeve van de afdeling psychiatrie Tot de werkzaamheden behoren onder andere het zorgdragen voor en toezien op de opleiding van leerlingen in het praktijkveld volgens methodes, regels en atspraken die in het opleidingsteam tot stand komen het bijdragen in de lessen verpleegkunde, dit terwiile van de noodzakelijke integratie van theorie en praktijk Voor deze funktie is het diploma ziekenverpleging A en B vereist en strekt ervaring tot aanbeveling Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door het hoofd opleidingen (toestel 147) Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. WeToESTEYN beharti gen, op christeli/ko grondslag, de intramu rale gezondheidszorg in de regio Zuid-Drentho. Ruim 600 medewerkers zl/n in beide nieuwe in stellingen werkzaam. Een medische stat. waarin alia basisspecia- lismen zi/n vertegen woordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebrjik gemaakt Hoogeveen en omstreken gemeten bekendheid vanwege aen goed woon- on werkklimaat De verbindingen met het Westen en Noorden van hel land zijn snel on komloriabel. Dr. G.H. Amshoffweg 1 -4 Hoogeveen 05280-65987 In óns onlangs in gebruik genomen VERPLEEGHUIS te Driehuis vragen wij voor de afdeling BEZIGHEIDSTHERAPIE en ONTSPANNING Oe afdeling moet nog in zijn geheel worden opgebouwd in samenwerking met de verplegingsdienst en de overige therapeutische afdelingen. Het team zal uit 6 personen bestaan. Naast een erkende opleiding als bezigheidstherapeut(e) is enige ervaring gewenst, zowel met somatisch zieken als met psychogeriatrische patiënten. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de medisch directeur, de heer F.J.C. Westerweel, lel. 02550-19100 tst. 2552 Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeel en Organisatie. Postbus 464 1970 AL Umuiden mm Het Verpleeghuis Velserduin (200 bedden) behoort evenals het Zeeweg Ziekenhuis (312 bedden) tot de W W Stichting Medisch Centrum Velsen. De Vereniging „HET GROENE KRUIS - HAARLEMMERMEER" wil graag in contact komen met belangstellenden voor de functie van Voor deze full-time functie is het bezit van het diploma M.G.Z. of de aantekening wijkverpleging vereist. Geboden wordt: een eigen wijk in Hoofddorp arbeidsvoorwaarden conform de rechtspositieregeling voor kruisorganisaties eigen woonruimte, in de vorm van een dienstwoning die niet bij het wijkgebouw gelegen is. Gevraagd wordt. de bereidheid om in teamverband te werken in het rayon Hoofddorp, Vijfhuizen en Zwaanshoek enthousiasme voor samenwerking op het gebied van de eerstelijns gezondheidszorg Belangstellenden met het diploma H.B.O.-V en studeren den voor het diploma MGZ, die binnenkort het diploma hopen te behalen kunnen eveneens voor de functie in aanmerking komen. Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door mevr. L. M. Rombouts, hoofdwijkverpleegkundige, Postbus 89, Hoofddorp, tel. 02503-13898. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur, Postbus 89 te Hoofddorp. w In verband met het vormen van kleinere leefgroepen, zowel in de bestaande als in de dit jaar in gebruik te nemen nieuwe wooneenheden, zoeken wij contact met „Vrederust" is een psychiatrisch centrum met 650 behandelplaatsen. Er is een indeling in opname-, vervolg-, geriatrische en chronische sector. In deze sectoren is nog een zeer beperkte uitbreiding van de verpleegkundige teams mogelijk. Een psychologisch onderzoek vormt een onderdeel van de selektieprocedure. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de geneesheer-directeur, Moerstraatsebaan 503, Halsteren (post Bergen op Zoom).

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 21