iXS hsl direkteur (m/vr) Ie verpleegkundige verpleegkundigen adiunkt leidster-docente verpleegkundig docente aM/idlva^ji AFDELINGSHOOFD AFDELINGSHOOFD Provinciaal Ziekenhuis te Santpoort klinisch psycholo(o)g(e) H00FD- WIJKVERPLEEGKUNDIGE, BEATRIXOORD" VERPLEEGKUNDIG AFDELINGSHOOFD NIERDIALYSE "verpleeghuis^ HOGEWEY weesp gediplomeerde ziekenverzorgenden zeister ziekenhuis i)a! iüJoJk (nu Gemeente 's-Gravenhage Ons verpleeghuis met plaats voor 207 somatisch zieken en 84 psychisch gestoorde beiaarden, zoekt een voor de afdeling psychisch gestoorde bejaarden. U dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging B. en bij voorkeur ook van het diploma Ziekenverpleging A., terwijl de kaderopleiding een prae is. Tevens zoeken wij een voor de afdeling somatisch zieken U dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A.. terwi|l de voorkeur uitgaat naar de kandidaat die tevens de kaderopleidmg gevolgd heeft. Voor beide funkties geldt dat uw aanstelling zal plaatsvinden in de rang van 1 e Verpleegkundige A. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan mevrouw J. K. Wever, verpleegkundig directeur van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Postbus 567 Laan van de Helende Meesters 2 AMSTELVEEN tel. 020-458351 Uitgaande vande Ons»V« verenymg 'Hel Zonncnu<smet varpleeghuzat te Amstelveen. Beekbergen. Doom. vuvaingen, Zwdhom en Zwolle. STICHTING VOOR KRAAMZORG, VAN DE KRUISVERENIGINGEN IN DE PROVINCIE UTRECHT vraagt voor hot ttraamcootrum Zuid-West utrecht, gevestigd te Ussei- stern, een verpleegkundige voor de tunktre van Tot haar laak zal o a behoren het opleiden van leerling-kraamverzorgsters in het praktijkjaar hel begeleiden van kraamverzorgsters werkzaamheden i.v.m. het organiseren van kraamzorg thuis. Eén en ander doet zij onder leiding van de leidster-docente en in nauwe samenwerking met 4 andere stafleden In aanmerking kunnen komen verpleegkundigen met diploma A en kraamaantekenmg diploma A nieuwe stijl, liefst met kraamspeciaiisatie diploma H B.O.V liefst met enige kraam- en/ot M G.Z.-ervaring. n|bewi|S BE Salans en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de rechtspositieregeling voor kruisorganisaties. Intormaties kunnen worden gevraagd b»i de leidster-docente van het kraamcentrum zr. J. Osse-Dierx. Kasteellaan 9 te Usseistein. tel 03408-1351 Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting voor Kraamzorg van de Kruisverenigingen in de provincie Utrecht. Van Hogendorpstraat 24 te Utrecht zoekt voor het behandelteam van een gemenge afdeling v kortdurende behandeling van Hoofdafdeling I een De afdeling heeft tot taak het kortdurend behandelen van patiënten met problemen d'e aanleiding hebben gegeven voor opname in een psychiatrisch ziekenhuis Het betreft een afdeling die nu nog functioneert als opname- en observatie afdeling. In september wordt de afdeling gemengd en krijgt bovengenoemde taak. Vereisten bereidheid om in teamverband te werken kennis van en/of belangstelling voor kortdurende pyschotherapieen (bereidheid tot) een psychoterapeutische opleiding/belangstelling voor gezins- en relatietherapie (bereidheid tot het verkregen van) het NVP-lidmaatschap. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het Managementteam van Hootdafdeimg I (tel. 023-379900. toestel 153) Schriftelijke sollicitaties kunt u nchten aan de Direktie van het Provinciaal Ziekenhuis, Postbus 50.2080 AB, Santpoort-Zuid. DE VERENIGING „GEZONDHEIDSZORG VOORSCHOTEN" VRAAGT EEN in een team van 7 wijkverpleegkundigen en 1 wijkziekenverzorgster. Zij zal o.a. tot taak hebben de coördinatie en begeleiding bij het werk van wijkverpleegkundigen en wijkziekenverzorgster het stimuleren van de raads aanwezi ge samenwerking met andere disci plines. Woonruimte: hiervoor zal medewerking worden verleend. Salaris en arbeidsvoorwaarden, conform rechtspositiereg. van de kruisvereni gingen. Inlichtingen: Secretaris de heer drs. H. J. M v d Maaten, tel. werkadres 01719-11467. Tel. privé 01717-6692. Sollicitaties: Vereniging „Gezondheidszorg Voor schoten". postbus 147 te Voorschoten HAREN (Gr.) De afdeling nierdialyse „Beatrixoord" heeft 12 bed den. Thans wordt er van maandag tot en met zater dag overdag gedialyseerd. Voor de vervuiling van deze funktie denken we aan een ervaren verpleegkundige met de dialyse-aantekening. Hij of zij moet met het lei ding geven vertrouwd zijn. Arbeidsvoorwaarden C.A.O. Ziekenhuiswezen, rang 1e verpleegkundige A. Het volgen van de stafoplei ding is mogelijk. Informatie kunt u inwinnen bij Zr. A. Schimmel, ver pleegkundig adjunkt direk- trice of Zr. J. Stenger, coör dinerend hoofd, telefoon 050-345541. Sollicitaties kunt u richten aan de afdeling personeels zaken „Beatrixoord", Dilgt- weg 5,9751 ND Haren (Gr.). Hogewey te Weesp is een modern geoutilleerd verpleeghuis voor somatische en psychogeriatrische patiënten. Erwordt gestreefd naar een optimale aktivering, reaktivering en zo mogelijk terugkeer in de maatschappij. Ter versterking van ons team zoeken wij enthousiaste kollega's met een adequate opleiding en ervaring. Hun wacht een prettige werkkring, een aantrekkelijke studiekostenregeling m.b.t. voortgezette opleiding Z.V., ruime promotiemogelijkheden en een salariëring overeenkomstig de landelijke richtlijnen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de verpleegkundig direkteur, de heer W. H. J. Teunissen, Verpleeghuis Hogewey, Heemraadweg 1Weesp, tel. (02940) 1 14 51bij wie tevens nadere informaties kunnen worden ingewonnen. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 250 bedden en ongeveer 400 medewerkers. Binnenkort ontstaat op de polikliniek een vakature voor een FULL-TIME VERPLEEGKUNDIGE (mnl.) voor de gipskamer in de E.H.B.O.- afdeling. Aan deze funktie zijn geen avond-, nacht- of weekenddiensten verbonden. Gevraagd wordt het diploma zieken verpleging A, terwijl enige ervaring op de gipskamer tot aanbeveling strekt. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de polikliniek. zr.C.van Zuijlekom. tel. (03404) 28422, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeels zaken van het Zeister Ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76, 3707 HL Zeist. Wegens aanvaarding van een andere funktie binnen de Hoofdafdeling Ver pleging en Verzorging door de huidge directeur van het VERPLEEGHUIS HUIZE OP DE LAAN zoeken wij op korte termijn kontakt met gegadigden voor de funktie van: HUIZE OP DE LAAN is één van de tien verpleeg- en verzorgingshuizen van de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging, die ressorteert onder de Gemeente lijke Sociale Dienst te 's-Gravenhage. In dit verpleeghuis worden 76 somatisch zieken (overwegend bejaarden) verpleegd. In het kader van de uitvoering van het „beleidsplan voor de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging", zal Huize Op De Laan tezamen met het psychogeriatrisch verpleeghuis „De Heemstede" eind 1978 tijdelijk (in afwachting van definitieve nieuwbouw) overgaan naar een gecombineerd verpleeghuis waarin totaal 158 patiënten zullen worden ondergebracht. De taak van de direkteur omvat: het management voeren over de verpleeg-, paramedische en civiele diens ten. In deze taak wordt de direkteur bijgestaan door medische en financieel- economische medewerkers en personeelsfunktionarissen; algemene beleidsontwikkeling op het terrein van de verpleging van soma tische en psychogeratische zieken; het in gang zetten en begeleiden van het samengaan van de verpleeghuizen Huize Op De Laan en De Heemstede; m.n. de opbouw van een efficiënte organisatiestruktuur; een aktieve bijdrage leveren aan de beleidsontwikkeling van de Hoofd afdeling Verpleging en Verzorging. Wij denken aan een kandidaat tussen 35 en 45 jaar met: diploma Ziekenverpleging A en/of B met diploma Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen of met aanvullende managementopleiding en -ervaring (bv. kursus ziekenhuisbeleid); ruime ervaring op het terrein van de verpleging en verzorging; het vermogen in wisselende situaties met mensen om te gaan; de bereidheid te werken in teamverband. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maxi maal 4.225,bruto per maand, excl. 5%> toeslag voor onregelmatige overuren. De bij de Gemeente 's-Gravenhage gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn verder van toepassing. Van sollicitanten wordt de bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt zo mogelijk direkt na afloop door de psycholoog met de kandidaat besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht na toestemming van de sollicitant. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Direkteur van de Gemeentelijke Sociale Dienst. Neherkade 110 te 's-Gravenhage, onder nr. GSD 203. Voor informatie kan kontakt worden opgenomen met mevrouw M. M. van Beek. adjunkt-hoofd van de Hoofdafdeling Verpleging en Verzorging. Tel.: 070-94 92 62 tst. 548. Voor ons verpleeghuis, waarin 90 somatische- en 80 psycho-geriatrische patiënten worden verpleegd, vragen wij op korte termijn een die mede vorm en inhoud geeft aan de opleiding voor ziekenverzorgende. Hiervoor vragen wij het diploma Verpleegkundige A en de docentenopleiding. Wij geven er de voorkeur aan wanneer u een protestants- christelijke levensovertuiging hebt. Primaire en secundai re arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. Zieknhuis- Telefonische informatie is mogelijk bij mevrouw J. van de Belt. verpleegkundig directrice. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de directie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE tel. 05200 - 40333 Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis" met verpleeg huizen te Amstelveen. Beekbergen, Doom. Vlaardingen. Zuidhorn en Zwolle. De in 1974 gebouwde kraamafdeling Margriet heeft een capaciteit van 37 bedden en 15 wiegen. Hieraan grenzend is een zelfstandig funktionerende verloskamer-unit gesitueerd, waarin 4 verloskamers en een inleidingskamer zijn ondergebracht. Aan bedoelde kraamafdeling zijn 3 gynaeco logen verbonden die in teamverband met de verpleegkundigen voor de meest doelmatige behandeling en verpleging zorgen, waarin overigens ook de opleiding een belangrijke plaats inneemt. Het toenemende patiëntenaantal maakt het noodzakelijk dat de verpleegkundige staf wordt uitgebreid. Welke wil zich inzetten om in teamverband met de aanwezige staf leiding aan deze afdeling te geven? Voorts kunnen enkele die door hun inzet de verpleegkundige conti nuïteit zullen garanderen, worden aangesteld. Inlichtingen omtrent deze funkties kunnen worden ingewonnen bij mevrouw Zr. H.C. Sandberg, hoofd Verpleegdienst, telefoon 070-264141. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken, Bronovolaan 5, Postbus 96900, 2509 JH 's-Gravenhage, onder vermelding van de letters VK.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20