Brigadier Ui de Spoorwegpolitie lesticlitswacliter jlooninspekteur direktie-sekretaresse a. BEKWAAM ie BOUWKUNDIG TEKENAAR b. AANKOMEND BOUWKUNDIG TEKENAAR Trouw eerste medewerkster B,V. Sperwer Nationaal administratief medewerkster UKF (j, „GOOIERS ERF" 'n KOOKSTER ARCHITEKTENBURO ARNHEM Interkruis cj Zuid-Holland a) ervaren administratief medewerker/plv. afdelingshoofd b) administratief medewerker effatha 2e KOOKSTER Academisch Ziekenhuis en Medische Faculteit Leiden medewerker m/v Tot onze taak behoort de uitvoering van: de algemene arbeidsongeschiktheidswet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet de ziektewet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze buitendienst is er voor het rayon Amsterdam een vakature voor de funktie van Funktie-informatie: De looninspecteur bezoekt werkgevers ten behoeve van de vaststelling van het premieplichtig loon. Tevens verstrekt hij informatie over de sociale verzekeringen. Funktie-eisen: kennis van en ervaring met de uitvoering van de sociale verzekeringswetten; bekendheid met verschillende systemen van loonadministratie; opleiding op HAVO-niveau en MBA-diploma of hiervoor studerend; aan het diploma Sociale Verzekering wordt veel waarde gehecht; goede kontaktuele eigenschappen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; het bezit van rijbewijs B/E; Kandidaten dienen in Amsterdam of direkte omgeving woonachtig te zijn. Naast goede sekundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - tot maximaal f 3220,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Belangstellenden voor deze funktie verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de afdeling personeelszaken B. V. G., Utrechtseweg 30-32 te Zeist. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Korps Gestlchtswacht jonge mannen van 20-25 jaar, die opgeleid wensen te worden voor een functie bij het Gevangeniswezen. Zij beginnen hun loopbaan als J Na hun opleiding te Veenhuizen zullen zij gedurende de eerste jaren 4) dienst doen bij één of meer detachementen in het westen van Nederland. Gedurende deze jaren verrichten zij beveiligings- taken in en om Huizen van Bewaring. Gevange nissen en Inrichtingen voor ter beschikking van de Regering gestelden en tijdens transporten van gedetineerden. Tijdens de kosteloze opleiding, die geheel in i diensttijd wordt gegeven, wordt veel aandacht besteed aan sport en genieten zij het volle salaris. Vereist: enige jaren voortgezette opleiding. Een diploma MULO/MAVO-4/LTS strekt tot aanbeveling. I Salaris: het aanvangssalaris bedraagt f 1676,- per maand of f 1766.- per maand voor bezitters van het diploma MULO/MAVO-4; uitloopmogelijkheid op grond van diensttijd tot f 2321,- per maand, 6 exclusief de toelage voor onregelmatige dienst. welke gemiddeld f 100,- tot f 150,- per maand bedraagt. Na voltooide opleiding en bij goede dienstvervul ling volgt na 2 jaar diensttijd aanstelling in vaste I dienst. Carrièremogelijkheden Bij de selectie van gestichtswachter wordt rekening gehouden met een doorstroming naar de functie van Bewaarder (na voortgezette opleiding max. f 2449,- per maand); na een kaderopleiding is benoeming in een kaderfunctie bij de bewaking of bij de gestichtswacht (max. salaris f 2844,- per maand) mogelijk. Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8% vakantie-uitkering. Als u in deze functie geïnteresseerd bent, kunt u deelnemen aan één der voorlichtingsbijeen komsten, die gehouden zullen worden op 6 mei 1978 te 's-Gravenhage en Amsterdam. Aanmelding kan geschieden door inzending van onderstaande coupon aqn het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP 's-Gravenhage, waarna u een'uit nodiging zult ontvangen voor het bijwonen van de voorlichtingsbijeenkomst. Leeftijd: j vac. nr. 7-2291/0156 Woonplaats: zal gaarne een uitnodiging ontvangen voor de voorlichtingsbijeenkomst voor de functie van gestichts wachter op 6 mei 1978 te 's-Gravenhage of Amsterdam. B.V. Spe al elijke Wegens huwelijk ga ik na een dienstverband van twaalf jaar mijn werkgever verlaten. Het zou plezierig zijn wanneer ik mijn opvolgster gedurende een aantal maanden kan inwerken. Om die reden roept mijn direktie sollicitanten op voor de funktie van Ons bedrijf is het hoofdkantoor van een levensmiddelenorganisatie, waarbij zes grossierderijen en zeshonderd supermarkten en zelfbe dieningswinkels zijn aangesloten. Ons kantoor telt 65 medewerkers. De direktie-sekretaresse is werkzaam voor een tweehoofdige direk tie. Zij zal daarnaast leiding moeten geven aan het direktie-secretari- aat. De werkzaamheden bestaan o.m. uit het verzorgen van de korrespondentie, het regelen van afspraken, het voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het verzorgen van het direktie- archief. Voor deze funktie is vereist: middelbare schoolopleiding diploma typen en steno goede beheersing van de Nederlandse taal kontaktuele eigenschappen en organisatietalent praktische ervaring in een soortgelijke funktie. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van Bilthovenseweg 33, De Bilt. Voor telefonische informaties 030-763011, tst.25. Tya Valkema Psychiatrisch centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort, uitgaande van de vereniging Ned. Herv stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Zij zal worden belast met het faktureren van levenngen naar het buitenland, alsmede het maken, kontroleren en verzenden van bijbehorende documenten, het typen van brieven, ook in de moderne talen en het verzorgen van de post Het legaliseren van documenten bij de Kamer van Koophandel en het verzorgen van het afdelingsarchief behoren eveneens tot haar werkzaamheden Voor deze funktie. die veel afwisseling inhoudt, zoeken wij kontakt met kandidates die een MEAO opleiding hebben genoten en in het bezit zijn van een typediploma Kantoorervanng is gewenst, alsmede enige kennis van de moderne talen. Sollicitaties kunt u nchten aan de afdeling personeelszaken. Unie van Kunstmestfabrieken B V.. Maliebaan 81, 3500 AA Utrecht of u kunt telefonisch een afspraak maken Ons telefoonnummer is: 030 - 32 9911 Unie van Kunstmesifabne Bejaardenhuis op humanistische grondslag te Hilversum Ons modern en ruim opgezet huis met 223 bewoners heett een gerieflijke irnichtmg, die het mogeiijk maakt dat men er vrij en plezierig kan wonen Onze opzet is een goede dienstverlening die de vrijheid van de bewoners onaangetast laat Wij vragen in het bezit van het diploma instellmgskok. Loon- en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor de bejaardentehuizen Een flat met keukentje en badkamer staat eventueel tot uw beschikking „GOOIERS ERF", Willem Barendszweg 9, Hilversum, telefoon: 035-851643. H. GEELS EN T. M. BOKHORST B.V. vraagt voor het uitwerken van meerdere interes sante grote en kleinere projekten in de utiliteits bouw en woningbouw voor spoedige indiensttre ding: (gewend zelfstandig te werken) Schriftelijke sollicitaties te richten aan het buro: Bakenbergseweg 100 te Arnhem. Telef. inlichtin gen 085-431597 wordt door 355 000 Nederlanders gelezen. Binnen het team van de afdeling personeelszaken ontstaat een vakature in de funktie van die leiding geeft aan het werk op de personeelsadministratie (totaal 3 medewerksters). Tot haar taken behoren verder ondermeer het verzorgen van de korres pondentie, het maken van afspraken, het bij houden van agenda's en het verstrekken van informatie. Voor het vervullen van deze funktie denken wij aan kandidaten tussen de 23 en 35 jaar met een havo-of meao-opleiding en een goede type- en stenovaardigheid. Zij moeten op basis van ervaring zelfstandig kunnen werken en plezier hebben in het omgaan met mensen. Het salaris bedraagt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - f 1.748, - tot f 2.554, - bruto per maand. Inlichtingen worden graag verstrekt door mej. HVersteegtoestel208 Uwsollicitaties kunt u richten aan de afdeling perso neelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. zoekt voor de afdeling service-verlening op het provinciaal bureau s-Gravenhage t.b.v. ca 160 plaatselijke en regionale kruisverenigingen en 16 kraamcentra Zij/hij zal voor een regio de contactpersoon zijn o a voor: subsidie-aanvragen salarisadministratie het geven van voorlichting op administratief en financieel gebied. Een zelfstandige werkkring in teamverband wordt geboden Voor deze functie is noodzakelijk opleiding op H.A.V.O.-niveau diploma M.B.A kennis en ervaring op het gebied van automatisenng Mogelijkheden voor verdere studie. Salariëring, afhankelijk van erva ring en opleiding, van 2.700,- tot 3.800,- per maand Zij/hij zal eveneens contactpersoon voor een regio zijn, met een vergelijkbaar takenpakket als onder a) Opleiding H.A.V.O. niveau. Diploma M B A en ervaring strekken tot aanbeveling. Salariëring, afhankelijk van ervaring en opleiding van 2100 - tot 2.900,- per maand. De rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisaties is van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij. de heer C den Haan. hfd. afd. service-verlening, tel. 070-46.93 63 toestel 211, (tussen 10-12 uur) Schriftelijke sollicitaties voor 1 mei a.s. te nchten aan afdeljng personeels zaken Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 CHRISTELIJK INSTITUUT VOOR DOVE KINDEREN te VOORBURG Gevraagd een met enige ervaring, die zonodig de kookster kan vervangen. Gedurende de schoolvakanties is het internaat gesloten. In het internaat verblijven 175 dove kinderen in de leeftijd van 3-18 |aar en plm. 60 personeels- Brieven z.s.m. aan de directeur Mede als gevolg van een formatie- uitbreiding is bij de Spoorwegpolitie plaats voor enige brigadiers in de rayons AMSTERDAM (+prov N Holland) en ROTTERDAM prov Z Holland) Het korps Spoorwegpolitie is een landelijk korps met een specifieke taak op het gebied van de Spoorwegen. Als bedrijfspolitiekorps dient het de belangen van bedrijf, overheid en burger op het spoorwegterrein De brigadier bij de Spoorwegpolitie vervult in de uitvoering van de dienst een centrale rol. Aan de kandidaten voor deze funktie worden de volgende minimumeisen gesteld bezit politiediploma B tenminste 6 praktische dienstjaren bi| Rijks- of Gemeentepolitie maximum leeftijd 30 jaar (uitzonderingen zijn in bijzondere gevallen mogelijk). Een medisch- en psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure Tewerkstelling vindt plaats als ploeg- brigndier bij de geüniformeerde Algemene Dienst Na verloop van tijd behoort plaatsing bij de recherchedienst tot de mogelijkheden Mede als gevolg van de leeftijdsopbouw en de bevorderingsmogelijkheden voor adjudant en inspecteur zijn de carrieremogelijkheden gunstig Voor inlichtingen over de taak, arbeids voorwaarden, aanstelhngs- en bevorderings mogelijkheden alsmede het salaris kunt u zich wenden tot de personeelchef de heer J Baas U kunt naar keuze thuis of op het Hoofd bureau in een persoonlijk gesprek volledig worden geïnformeerd Hoofdbureau Spoorwegpolitie Croeselaan 22 (C V I gebouw). 3521CB Utrecht.telefoon 030 35 30 35 Dienst Geestelijke Verzorging Binnen de patiëntenzorg in het A.Z.L. neemt deze dienst een belangrijke plaats in. Een team van vier pastores uit verschillende kerken verleent pastorale begeleiding aan patiënten cn verzorgt de kerkdiensten. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat de vacature van vac. nr. 062.A.07.I5.TR Taken: - algemene secretariaatswerkzaamhcden. - verzorgen van de communicatie tussen de dienst enerzijds en patiënten met eventueel hun familie cn plaatselijke pastores anderzijds. Gewenst: - algemene vooropleiding op HAVO-niveau en een typediploma: - behorend tot een van de nederlandse kerken; - enige interesse in pastoraal werk strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2321 bruto per maand. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door ds G. E. Bakker. Hoofd Dienst Geestelijke Verzorging, tel. 071 - 14 72 22, 1st. 2740. U komt le werken in hel Academisch Ziekenhuis Leiden, dat mei de Medische Faculteit der Rijks universiteit Leiden samenwerkt. Iedereen wordt bij indiensttreding direct opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds Vakantie toelage 8C7 U kunl solliciteren dooreen brief te zenden aan het hoofd van de dienst pe rsoneels/aken AZL. Rijnsburgerweg 10,2333 AA Leiden Graag >>p de brief hel vacaturenummer vermelden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 17