I PEBSOHEEl 8EVRAA6D ïf m ukf f Studeren voor accountant. Bjj Moret Limperg bouw je direkt met 'n goed salaris aan internationale kansen. En aan 'n zekere toekomst. Xss& 1 secretaresse Maschmeijer Aromatics B.V. compositeurs proces-operators het Academisch Ziekenhuis Utrecht vraagt personeels functionaris Academisch Ziekenhuis Utrecht «JA TECHNICUS EEN SEKRETARIS(ESSE) voor de dlrektie HEAO'er (b-e) MORET LIMPERG JH directie-secretaresses afdelings-secretaresses. y KEUKENHOFF B.V» is een dochteronderneming van Tankens Andel B.V., Land wan Heusden en Altena. AANBOUWKEUKENS, SANITAIR en TE GELS, KEUKENVERKOPER, ZATERDAG 15 APRIL 1978 TROUW/KWARTET fabnkanie van parfumolién, reuk- en smaakstoffen, met 7 buitenlandse vestigingen, heeft in het moederbedrijf te Amsterdam, 2 minuten lopen van het Amstel- en metrostation, op korte termijn plaats voor: De werkzaamheden omvatten het afwegen en mengen van componenten voor onze parfum-composities. Voor deze functie is nauwkeurigheid een vereiste. Enige weeg-ervaring strekt tot aanbeveling. De werkzaamheden bestaan uit het batchgewijs produceren van onze reukstoffen in semi-continudienst (zaterdag en zondag wordt met gewerkt). Voor deze functie is enige jaren ervaring in de proces industrie een vereiste, bezit van een vapro-diploma strekt tot aan beveling. Voor de bovenvermelde functies bieden wij: een goede honorering, 8 vakantietoeslag. totaal 9* aan gratificaties, reiskostenvergoeding. gratis bedrijfskleding. t.z.t. opname in ons pensioenfonds. Wilt u meer weten over de mogelijkheden? Neemt u dan contact op met de heer Th. C. Mosch voor het maken van een afspraak. Maschmeijer Aromatics B.V, Omval 81,1096 AA Amsterdam - tel. (020) 948282. een vacaturenummer 1340/194 ten behoeve van het bureau PERSONEELS VOORZIENING van de afdeling Personeels zaken. Werkzaamheden: vakaturevervulling; probleem signalering en deelsprobleem- oplossing; meewerken aan introduktie van nieuwe personeelsleden; gefaseerd werken aan de opbouw en ont wikkeling van het bureau. Onze verlangens: middelbare schoolopleiding, aangevuld met een relevante, beroepsgerichte opleiding; ervaring met betrekking tot bovenge noemde werkzaamheden; de bereidheid mee te werken aan een psychologisch onderzoek. Salaris: volgens Rijksregeling tot maximaal f 3.247,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Wij bieden: op het ziekenhuispersoneel zijn de be palingen van de Algemene Burgerlijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 8%. Zo solliciteert u: Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. REVALIDATIECENTRUM „DE HOOGSTRAAT" te Leersum zoekt een d»e op grond van zijn opleiding en ervaring in staat »s leiding te geven aan de technische dienst van dit centrum Tot zijn taak behoort o m. het in teamverband uitvoeren van het dagelijkse onder houd aan gebouwen en installaties en het advise ren van de directie over uit te besteden werkzaam heden. Gedacht wordt aan een M.T.S.er of Scheepswerktuigkundige. waarbij de uitgesproken voorkeur uitgaat naar iemand met ruime ervanng in een dergelijke functie Arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de Rijksregeling. Sollicitaties met pastoto te nchten aan de directeur algemene zaken van „De Hoogstraatpostbus 47, 3956 ZR Leersum. Wij zoeken met in principe het volgende takenpakket (verder in overleg uit te werken) regelen afspraken, bijhouden agenda voeren van korrespondentie bijhouden van de dokumentatie van onze projekten supervisie over en bijspringen in alle administratieve taken (ook typewerk enz.) kennis van en korrespondentie in engels, duits ep frans wordt op hoge prijs gesteld. Schriftelijke sollicitaties: Architektenburo Onno Greiner b.v. Jan Willem Brouwersstraat 8 1071 LJ Amsterdam De Stichting Woonhuizen voor Ouderen beheert in Rot terdam-Sc hie broek en Ommoord het Bejaardenverzor- gingscentnim Borgsate (330 bewoners), het Serviceflat De Borghave (235 flats) resp. het Servicecentrum Te Hoogerbruggc (250 flats). Wij zoeken voor plaatsing op korte termijn een Assistente Hoofd Huishoudelijke Dienst die zich vooral bezig gaat houden met het organiseren en voorbereiden van huishoudelijke werkzaamheden. Vanzelfsprekend is het noodzake lijk ook zelf bij de uitvoering van deze werkzaamheden te assisteren. De bewoners van onze centra zijn voor het overgrote deel zeer vitale en actieve ouderen met een prot. chr. levensovertuiging. Het werken met en voor de ouderen in onze tehuizen is zeer afwisselend, boeiend en dankbaar. De activiteiten die vaak vanuit de bewoners geïnitieerd worden, vor men een belangrijk onderdeel van het dagelijkse leef- en werkklimaat Voor deze belangrijke functie vragen wij in Borgsate iemand met een positief christelijke levensovertuiging, goede contactuele eigenschappen, ervaring en bekendheid met de taken van een huishoudelijke dienst en enige ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd ca. 25 jaar. Bereidheid tot het verrichten van weekenddiensten is noodzakelijk. Salaris - afhankelijk van leeftijd en ervaring - alsmede secundaire ar beidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een pasfoto, kunt u zenden aan Bejaardenverzorgingscentrum Borgsate. Meidoomsingel 181, 3053 BP Rotterdam, t.a.v. de airecteur Algemene Zaken, W.FJC. Sizoo, met vermelding van de letters CD op de enveloppe. STICHTING WOONHUIZEN VOOR OUDEREN De Unie van Kunstmestfabrieken is een grote internationaal werkende industrie op het gebied van kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam. Geleen, Pernis en IJmuiden, benevens vestigingen in het buitenland en een centraal kantoor te Utrecht. Op het centraal kantoor te Utrecht is op de concern- administratie plaats voor een Hij zal niet direkt belast worden met een speciale opdracht, maar in de concernadministratie op verschillende plaatsen ingezet worden om na een ruime trainingsperiode, in wederzijds overleg, een vaste plaats binnen deze afdeling te verkrijgen. Voor deze afwisselende- en uitdagende funktie denken wij aan een medewerker die in het bezit is van een HEAO diploma (b-e). een vooropleiding op VWO niveau heeft genoten. 25jaar oud is en die over goede kontaktuele eigenschappen beschikt. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer K Beunder. hoofd concernadministratie. Telefoon 030-329222. Uw sollicitaties kunt u richten aan UKF B V.. Maliebaan 81. Postbus 45.3500 AA Utrecht, t.a.v. afdeling Personeelszaken. UKF Unie van Kunstmestlabrieken bv Uitnodiging voor iedereen die voor z'n diploma zit van HEAO, Gymnasium of Atheneum en liever niet verder gaat op goed geluk. 't Is niet de tijd voor risico's. Zekerheid inbouwen in je studie- en beroepskeuze is om vele redenen verstandig. Dus als je goed verdienen met een goede studie combineren kunt. moetje dat nu doen. Als aankomend accountant ben je in feite een "prima gesitueerde student" met een zéker toekomstperspectief. Bovendien: bij Moret Limperg, accountants, met vele vesti gingen in Nederland en erbuiten, krijg je inter nationale kansen. Is dat niet een reëel aanbod? We willen er graag eens met je over praten. Het "avontuur" van de accountancy. Boeiend is deze studierichting wel degelijk als je even verder kijkt. Want als accountant ben je weliswaar de man van de cijfers, maar ook de man van de management-adviezen, de fusies, de aandelenwaarderingen. de beleidsanalyses en de automatisering. Zaken die actueel blijven. Een goed en gewaardeerd beroep waarin je maar zelden achter je eigen buro zit. Accountancy is meer actie dan je denkt. Werken studeren bij Moret Limperg. De opleiding van het NIvRA is een studie op academisch niveau die voor een groot deel in werktijd wordt gevolgd. Vaak vier dagen in de week werken, één dag college. En je zit later niet "vast" aan je keuze. De opleiding is een afgerond geheel en biedt ook goede moge lijkheden voor een carrière buiten het accoun tants-beroep. Maar nu eerst de start: Moret Limperg betaalt naast je salaris het grootste deel van de studiekosten. Ervaren collega's maken je wegwijs in vele bedrijven, organisaties en bij de "eigen" kantoren. Al na korte tijd ga je vrij zelf standig werken en je eigen richting bepalen. Want de accountancy kent vele specialisatie richtingen. Je krijgt alle kansen omdat Moret Limpèrg groot is. Maar niet onpersoon lijk. omdat je in kleine teams werkt met een ongedwongen sfeer. We nodigen je uit om eens te komen praten. Op één van onze kantoren te: Amsterdam, Apeldoorn, Assen, Brede, Dordrecht, Eindhoven, Enschede, 's-Gravenhage/Rijswijk, Groningen, Heerlen, 's-Hertogenbosch, Leeuwarden, Maastricht, Nijmegen, Rotterdam, Terneuzen, Tilburg, Utrecht, Venlo, Zwolle. 1 pcrsonee' -a AnW°°f nederlands instituut van registeraccountants De inhoud van de functie van secretaresse wordt in belang rijke mate bepaald door de persoon die deze functie vervult. Ten behoeve van de secretaris van het bureau dat de buiten universitaire opleiding tot register-accountant verzorgt, die belast is met de algemene leiding van dit bureau en zich voorts bezighoudt met beleidsontwikkeling en -coördinatie zoeken wij op korte termijn een Van haar wordt verwacht dat zij de secretaris assisteert bij ,de uitvoering van zijn functie door het bijhouden van zijn dossiers, het maken van afspraken, het verzorgen van correspondentie, het uitwerken en typen van nota's en voortgangscontrole op door hem te verrichten taken. Voor een goede functievervulling zijn nodig een opleiding op HAVO/VWO-niveau, goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid en typevaardigheid. Salariëring voor deze functie geschiedt volgens de Verorde ning Arbeidsvoorwaarden personeel NIVRA, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal 2638,- fcruto per maand. In de arbeidsvoorwaarden is begrepen: één maandsalaris vakantietoeslag, één maandsalaris decembergratificatie, goe,de pensioen- en vakantieregeling, halfjaarlijkse salarisin dexering. Nadere, inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer F. A. M. van Leeuwen, tel. 020-440222, toestel 226. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van het bureau van het NIVRA. Mensinge 2, Amsterdam-Buitenveldert. VERENIGDE BEDRIJVEN BREDERO NV Verenigde Bedrijven Bredero N. V. is een Nederlands concern met vestigingen in binnen- en buitenland. De activiteiten bestaan ondermeer uit consulting, productie van bouwmaterialen, bouw, ontwikkeling, financiering en exploitatie van onroerendgoed pro jecten. Ten behoeve van een van onze dochterondernemin gen wordt uitgezien naar De werkzaamheden van deze dames zullen onder meer bestaan uit: het vlot in steno opnemen en uitwerken van cor respondentie en rapporten, het archieveren van alle betreffende stukken, het bijhouden van de agenda. het in voorkomende gevallen zelfstandig cor responderen en typen in de moderne talen. Onze gedachten gaan uit naar energieke dames van ongeveer 23-35 jaar met middelbare school- en secretaresseopleiding, die efficient en accuraat kun nen werken en beschikken over goede contactuele eigenschappen. Zij dienen zich bewust te zijn van het vertrouwelijke karakter van hun functie. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitaties te richten aan de Personnel Manager van het concern. Volledige discretie wordt gegarandeerd. Utrecht, Nieuwe Gracht 6 - telefoon 030-33 56 33. t ■Cf een reeds meer dan honderdjarig aannemers- en handelsbe drijf, gevestigd te Andel (N-Br), in het mooie Wegens de steeds uitbreidende verkoop van is er bij ons plaats voor een jonge, energieke voor „binnen" en „buiten" Salaris in overeenstemming met kunde en resultaat. Schriftelijke sollicitaties aan onderstaand adres Julianastr. 6, Andel (N-Br), tel. 01832-1841

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 16