3 □tb ■V boekhoudkundig medewerk(st)er m analistfe) CO medewerker op M.B.A.-niveau Sterrenberg COÖRDINATOR ADMINISTRATIEVE TAKEN Woningbouwvereniging „HET OOSTEN'' Universiteit van Amsterdam tutti-violist - Ie violen idem altviolen Trouw hoort bij u. En bij355.000 andere Trouw-tezers. Elke ochtend groepswerksupervisor BEDRIJFSMAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER CON-METRIX maatschappelijk werk(st)er ZE KIJKEN NAAR JE UIT SOCIAAL CULTUREEL WERKER paviljoenshoofd ZATERDAG 15 APRIL 1978 TROUW/KWARTET n »TEI DEVENTER De Christelijke Scholengemeenschap „Revius" vraagt een voor de financiële- en de onderwijsadministratie, die leiding kan geven aan het administratief personeel over goede organisatorische eigenschappen beschikt inzicht heeft in de problematiek van een brede scholengemeen schap de directie kan assisteren bij de uitbouw van het l.h.n.o. en l.t.o. belangstelling heeft voor automatiseringsprocessen de Christelijke doelstelling van de school onderschrijft en deze daadwerkelijk helpt opbouwen. Inschaling naar opleiding en ervaring volgens salarisschalen B B R A Schriftelijke sollicitaties met een korte omschrijving van de levensloop kunt u richten aan de rector, drs. W IJ. Zandstra, Fred van Blankenheimstraat 21 te Oeventer. Deze verstrekt ook inlichtingen. Telefoonnummer: 05700-27070. Vlaardingenlaani, Amsterdam Beheer van 12.000 woningen Bouw en renovatie van woningen zoekt een die een grote mate van zelfstandigheid geniet bij het opstellen van jaarrekeningen en begrotingen, en het hoofd van de afdeling Boekhou ding zal assisteren bij een aantal taken met betrekking tot de hoofdboek houding en sub-administraties. Leeftijd tot ca 35 jaar. Wij bieden een goede salariëring gebaseerd op de C.A.O. voor de woningcorporaties, opname in Pensioenfonds en een prettige werksfeer. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. Sollicitaties te richten aan Woningbouwvereniging ..Het Oosten", post bus 90559, 1006 BN Amsterdam onder vermelding „Personeelszaken" of telefonisch een "afspraak te maken 's-middags tussen 2 en 4 uur. telefoonnummer 020 - 17.89.05 toestel 214 De Subfaculteit Biologie vraagt, ten behoeve van de vakgroep Elektronenmicroscopie en Moleculaire Cytologie, een De taken zullen bestaan uit het verlenen van assistentie bij moleculair cytologisch onderzoek van bacteriën. Vtreist zijn een H.B.O.-A opleiding alsmede ervaring in biochemische richting. Elektronen-microscopische ervaring is geen eis. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 2582.,- bruto per maand. Uw sollicitatie kunt u richten aan dr. G. J. Brakcnhoff, Nieuwe Herengracht 79, ion RT Amsterdam, onder nummer 1780 bij wie u ook inlichtingen kunt inwinnen. Telefoon 020 - 522 2189. HET GELDERS ORKEST, ARNHEM In ons orkest komen per 1 september 1970 de volgende plaatsen vrij: De proefspelen voor deze functies zullen in de tweede helft van mei 1978 plaats vinden. Sollicitaties, met volledige gegevens in zake opleiding en ervaring, s.v.p. zo spoedig mogelijk zenden aan het bureau van H.G.O., Veiperbuitensingel 12 te Arn hem (tel.: 085-422632). De orkestleden van H.G.O. komen in aanmerking voor de gemeentelijk ver huis- en inrichtingskosten- en voor de I.Z.A.-regelmg. Voorts worden zij opge nomen in het Algemeen Burgerlijk Pensi oenfonds. Salariëring vindt plaats volgens de Rijksregeling. Bij het verkrijgen van woonruimte wordt door H.G.O. medewerking verleend. Electrotechnische Industrie van der Veer BV Van der Veer b.v. is een electro- Er werken ongeveer 180 mensen, technisch installatiebedrijf dat behoort Ter versterking van onze Boekhouding tot het RSV-concern. zoeken wij op korte termijn een die binnen een team van 5 collega's zal worden belast met het volgende takenpakket: het verwerken van het debiteuren bestand - het aanmanen van de debiteuren - het verzamelen en vaststellen van financiële gegevens t.b.v. diverse periodieke overzichten budgetenng - het opstellen van balans- specificaties. De administratie wordt gevoerd met behulp van een Philips Office- computer P354 Gedacht wordt aan een jonge man of vrouw met MEAO of PD Boekhouden en enige ervaring. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de afdeling Personeelszaken. Basisweg 45. Amsterdam, t.a.v. de heer Harmsen die ook gaarne bereid is telefonisch inlichtingen te geven (020-11 25 55). Stichting Protestants Christelijk Medisch Kinderhuis de Reggeberg vraagt op een zo kort mogelijke termijn wegens overplaatsing van de huidige functionaris naar het aan ons instituut verbonden medisch kleuterdag verblijf een (hoofdleider/ster) Taak o.a het begeleiden van drie groepen en hun teams het houden van wekelijkse teambespre kingen (voor het individueel pedagogisch aspect is een full-time pedagoog aan wezig) het bi|wonen van diverse stafbesprekin gen (de hoofdleider/ster wordt opgeno men in het multi-disciplinair begelei dingsteam) Vereiste: een opleiding op HBO-niveau. bij voor keur HBO-iw, met ervaring in een bege leidende functie leeftijd 30-35 jaar positief prot. chr. levensovertuiging Salariëring volgens de geldende normen van de Centrale Raad voor Kinderuitzending Voor nadere inlichtingen bij de directrice, mw. zr T. Hilbrands tel. 05486-54030. Sollicitaties te rich ten aan het bestuur, van de Stichting Prot. Chr Medisch Kinderhuis de Reggeberg, Luttenberger- weg 13. Hellendoorn. De sollicitatiebrieven worden ter inzage gegeven aan een commissie uit het personeel. Bij de Gemeentepolitie Amsterdam kan in een volledige dagtaak geplaatst worden een tweede Het accent van de hulpverlening ligt momenteel op de persoonlijke problematiek al of niet verband houdende met de werksituatie. De invulling van het bedrijfsmaatschappelijk werk moet nog meer gestalte krijgen. Gedacht wordt aan: meer samenwerking met andere deskundigen, zoals bedrijfsarts, psycho loog, personeelsfunctionarissen meer geregeld contact met de diverse afdeling bij de politie, zodat via een betere kennis omtrent de relatie persoon/organisatie meer gewerkt kan gaan worden aan de daaruit voortvloeiende problematiek De huidige bedrijfsmaatschappelijk werkster heeft daartoe inmiddels de eerste stappen gezet Verwacht wordt een eigen inbreng van bovenomschreven functie-opvatting in samenwerking met de afdeling personeelszaken van de politie en ondersteund door de centrale afdeling personeelszaken van de gemeente Amsterdam. Aanstellingseisen: leeftijd tussen 25 en 40 jaar einddiploma Sociale Academie of H.B.O.-sd. Salaris: afhankelijk van diploma's, leeftijd en ervaring van minimaal J 1877,-- tot maximaal 3251,-- bruto per maand: vakantie-uitkering 8%. Een psychologisch- en een medisch onderzoek vormen een onderdeel van de selectieprocedure. Eigenhandig geschreven sollicitaties (onder vermelding van de naam van dit blad) gericht aan de Hoofdcommissaris van Politie kunnen ongefrankeerd worden toegezonden onder antwoordnummer 2715 - 1000 PA Amsterdam „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN In de personeelsflat op het terrein van ons centrum is de funktie vakant van In de 177 kamers van de personeelsflat zijn voornamelijk leerling-verpleegkundigen en leerling-ziekenverzorgenden gehuisvest. Het mentoraat waarvan de bezetting is: de mentrix, een con-mentrix en een assistent mentor, heeft een belangrijke taak in de opvang en begeleiding van de bewoners in hun woonsituatie. Eisen: Voor deze funktie denken wij aan iemand die: een algemene ontwikkeling op middelbaar niveau heeft beschikt over leidinggevende kapaciteiten en goede kontaktuele vaardigheden. belangstelling heeft voor jongeren bereid is óp onregelmatige tijden te werken niet jonger is dan 30 jaar. Niveau: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van minimaal 2163,- tot maximaal 2647,- bruto per maand. Inlichtingen: Deze kunnen worden ingewonnen bij de mentrix. mej. Slatman, tel. 05920-21777. toestel 2472. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenummer T.78.22. tHet jongenshuis „Hoenderloo" te Hoenderloo (Gld.), een orthopedagogisch instituut van protes tantse signatuur voor moeilijk opvoedbare jongens. erloo Wj| 0p k0rte termijn overgaan tot het aanstellen van een Behalve de bemoeienis met de pupil zowel als met zijn milieu tijdens het verblijf van de jongen in Hoenderloo. zal een belangrijk deel van de taak worden gevormd door nazorg na het vertrek van de jongen. Funktieinformatie: De aan te stellen funktionaris zal zich gaan bezighouden met o.a de volgende taken informatie verstrekken over het milieu het adviseren van groepsleiding, hoofdleiding en stafme dewerkers advisering/begeleiding van ouders/pleegouders het geven van nazorg t.z.t. de koördinatie van het team van maatschappelijk werkers op zich nemen. Funktie-eisen: Voor de vervulling van deze vakature is een H.B.O.-opleiding maatschappelijk werk noodzakelijk. Ruime bekendheid met intra muraal en ervaring met extra muraal maatschappelijk werk is gewenst. Men dient te beschikken over goede kontaktuele eigen schappen en redaktionele vaardigheid. Een positief christelijke levenshouding is eveneens vereist Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de geldende rechtspositieregeling voor de Kinderbescherming. Een dienstwoning is beschikbaar. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de direktie van het JongenshuisHoen derlooF 7 te Hoenderloo Eventuele inlichtingen worden op verzoek gaarne verstrekt door de heer J Drost; tel 05768-341 Ze kijken naar uit. onze bejaarden. Naar u. als u rond loopt in ons verzorgingscentrum. Ze vragen oi u een zang avondje kunt regelen; of een uitstapje naar De Keukenhof. Ze vertellen u over hun eigen problemen. Financiële, maar soms ook menselijke probleempjes. Maar ook organiseert. Neemt het initiatief. Om iets te doen op het gebied van recreatie en ontspanning. Vaak in samenwerking met het hoofd bezigheidstherapie. Of u stapt eens binnen, bij die mevrouw waarvan u alle familieprobleempjes kent. Om met haar te praten. Haar weer te betrekken in de actieve leefgemeenschap binnen Borgsate. Borgsate is een bejaardenverzorgingscentrum met ca. 330 prot. chr. bewoners. Het centrum maakt deel uit van de Stichting Woonhuizen voor Ouderen, waaronder ook een serviceflat in Rotterdam-Schiebroek en een servicecentrum in Rotterdam-Ommoord vallen. t Wij vragen iemand die de bovengenoemde taken aan kan en die we wel- licnt het best kunnen omschrijven als met een HBO-opieiding (bijv. akademie de Jelburg) of met ruime erva ring als zodanig. Goede contactuele eigenschappen zijn vanzelfsprekend noodzakelijk. Daarnaast is enige ervaring met budgettering vereist, omdat de gevraag de functionaris vooraf de budgetten indient en tussentijds bijhoudt. Leeftijd 35 jaar. Een prot. chr. levensovertuiging is voorwaarde voor een goed contact met de bewoners en de medewerkers. De salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in deze C.A.O. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties voor deze zeer boeiende functie, met pasfoto, kunt u zenden aan Bejaardenverzorgingscentrum Borgsate, Meidoornsingel 181, 3053 BP Rotterdam, t.a.v. de directeur Algemene Zaken, W.F.K. Sizoo. met vermelding van de letters MW op de enve loppe. STICHTING WOONHUIZEN VOOR OUDEREN rond haar bewoners. Op Zuiderkruis is op zeer korte termijn een vakature voor een (mnl. of vrt.) Voor dit werk zoeken wij iemand met goede organisato rische en kontaktuele eigenschappen. Na een ruime inwerkperiode zal hij/zij belast worden met het ontwikkelen van het beleid binnen de woongroepen en vormgeving van het paviljoensbeleid. Daarnaast wordt verwacht dat hij/zij meedenkt t.a.v. het totale beleid van de sektor Verpleging. Een nauwe samenwerking met kollega-paviljoenshoofden en andere diensten binnen "Sterrenberg" biedt regelmatig de mogelijkheid ideeën te toetsen en problemen te be spreken. Wij denken aan iemand met: tenminste een B en/of Z-opleiding met een voltooide kaderopleiding of een hogere beroepsopleiding in de sociale hulpverlening, gekoppeld aan een behoorlijke ervaring in de intramurale zwakzinnigenzorg leidinggevende kapaciteiten een christelijke levensbeschouwing. Aanstelling vindt plaats in de rang van hoofdverpleeg kundige. Overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de heer R. Brans, koördinator verpleging. Uw sollicitaties kunt u richten aan de heer W. Bezemer. personeelsfunktionaris op onderstaand adres. 78-06 Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de 'Vereniging Johannes Stichting'.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10