KBB PHILIPS PHILIPS Drinkjefit. (J) TROUW Wacht, e aft ADVERTEERT IN Trouw Ochtendblad Trouw ADVERTENTIE-VERKOPER VRIJDAG 14 APRIL 1978 N V Koninklijk* Bijenkort Beheer KBB Nu de op 13 april 1978 gehouden jaarlijkse Algemene Vergadering van aandeelhouders de jaarrekening over het boekjaar 1977/1978 neeft goedgekeurd, zal het dividend over dat boekjaar bedragen: a op de 6 pet cumulatief preferente aandelen 1.20 per stuk van nomi naal f 20.- (6 pet) in contanten. b op de gewone aandelen 5.20 per stuk van nominaal 20.- (26 pet) in contanten óf naar keuze van aandeelhouders 1.40 per stuk van nominaal 20.- (7 pet) in contanten plus 5 pet in gewone aande len ten laste van hetzij het belastingvrije gedeelte van de agio-reserve dan wel uit andere met belastingvrije reserves, welke aandelen ten volle wmstdelend zijn over het boekjaar 1978/1979 en volgende boekjaren Dientengevolge zullen met ingang van dinsdag 25 april 1978 betaalbaar zi|n bij Amsterdam-Rotterdam Bank N V te Amsterdam en Rotterdam en bi) Bank Morgan Labouchere N V te Amsterdam: dividendbewijs 49 van de 6 pet cumulatief preferente aandelen met f 1.20 in contanten per stuk van nominaal 20.- onder aftrek van 25 pet dividendbelasting; b dividendbewijs 21 van de gewone aandelen met f 1.40 in contanten per stuk van nominaal 20.- onder aftrek van 25 pet dividendbelas ting en c dividendbewijs 22 van de gewone aandelen met 3,80 (19 pet) in contanten per stuk van nominaal 20.- onder aftrek van 25 pet divi dendbelasting óf naar keuze van de aandeelhouders tot en met 31 oktober 1978 5 pet belastingvrij in gewone aandelen ten laste van de agioreserve of niet belastingvrij ten laste van andere reserves, hetgeen inhoudt dat het bezit van telkens 20 gewone aande len nominaal f 20.- met dividendbewijs 22 recht geeft op verkrij ging van één gewoon aandeel voorzien van talon en dividendbewijs nummer 23 en volgende Van 1 november 1978 af zal dividendbewijs 22 van de gewone aan delen uitsluitend betaalbaar zijn met 3.80 in contanten per stuk van nominaal 20.- onder aftrek van 25 pet dividendbelasting. Bij inleve ring door een bank of commissionair dienen de dividendbewijzen aan de achterzijde te zijn voorzien van een firmastempel De voor verwis seling van de dividendbewijzen nummer 22 benodigde aandelen zijn tot en met 31 oktober 1 978 onherroepelijk gedeponeerd bij Amster dam-Rotterdam Bank N V. te Amsterdam Ter zake van de omwisseling van dividendbewijzen nr. 22 in nieuwe aan delen zal aan de bednjfsleden van de Vereniging voor de Effectenhandel de reglementaire provisie worden vergoed, zodat bedoelde omwisseling voor de houders vrij van omwisselingsprovisie zal kunnen geschieden Amsterdam. 14 april 1978 De Raad van Bestuur Certificaten van 6 pet cumulatief preferente aandelen en van gewone aandelen in N V. Koninklijke Bijenkort Beheer KBB te Amsterdam. Ondergetekende deelt mede dat van dinsdag 25 april 1978 af de volgen de dividendbewijzen van certificaten van aandelen in N V. Koninklijke Bijenkorf Beheer KBB betaalbaar zijn bij Amsterdam-Rotterdam Bank N V te Amsterdam en Rotterdam en b«j Bank Morgan Labouchere N V. te Amsterdam dividendbewijs nummer 25 van de certificaten van 6 pet cumulatief preferente aandelen met 0.90 per nominaal 20.- certificaten, zijn de 1.20 dividend over het boekjaar 1977/1978 na aftrek van 0.30 dividendbelasting; b dividendbewijs nummer 41 van de K-certificaten van gewone aan delen met 1.05 per nominaal 20.- certificaten, zijnde f 1.40 divi dend over het boekjaar 1977/1978 na aftrek van 0.35 dividend belasting; c dividendbewijs nummer 42 van de K-certificaten van gewone aande len met 2.85 per nominaal 20.- certificaten, zijnde 3.80 divi dend over het boekjaar 1977/1978 na aftrek van 0.95 dividend belasting. De certificaathouders hebben tot en met 31 oktober 1978 de keuze in plaats van 2.85 in contanten te ontvangen op dividendbewijs nummer 42 van de K-stukken van gewone aandelen, te ontvangen 5 pet belas tingvrij m certificaten van gewone aandelen ten laste van de agioreserve dan wel niet belastingvrij uit andere reserves, hetgeen inhoudt dat het bezit van telkens nominaal 400.- certificaten van gewone aandelen recht geeft op verkrijging van nominaal 20.- nieuwe certificaten van gewone aandelen voorzien van dividendbewijs nummer 43 en volgende Desgewenst kunnen dividendbewijzen nummer 42 van de certificaten en dividendbewijzen nummer 22 van gewone aandelen worden samenge voegd ter verkrijging van nieuwe certificaten van gewone aandelen De hierboven vermelde verkrijging van nieuwe certificaten van gewone aandelen is uitsluitend mogelijk bij Bank Morgan Labouchere N V. te Amsterdam De nieuwe certificaten zijn ook verkrijgbaar in de vorm van CF-stukken Aan de houders van CF-stukken zullen het dividend m contanten en hun rechten op uitkering in certificaten van gewone aandelen ter beschikking worden gesteld door tussenkomst van de bewaarders van dividendbla den Aan de bewaarders van deze dividendbladen worden het dividend en de rechten op uitkering in certificaten van gewone aandelen ter be schikking gesteld door het Centrum voor Fondsenadministratie te Am sterdam voor zover CF-stukken per 13 april 1978 na het sluiten van de boeken van genoemd Centrum aldaar zijn geregistreerd Ter zake van de omwisseling van dividendbewijzen nr. 42 m nieuwe aan delen zal aan de bednjfsleden van de Vereniging voor de Effectenhandel de reglementaire provisie worden vergoed, zodat bedoelde omwisseling voor de houders vrij van omwisselingsprovisie zal kunnen geschieden. Amsterdam. 14 april 1978 Administratiekantoor Interland B.V. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken Eindhoven De Raad van Bestuur roept hierbij de aandeelhouders der N.V. op tot bijwoning van de GEWONE ALGEMENE VERGADERING te houden op dinsdag 9 mei 1978. te 14.30 uur in de Philips' Jubileumhal te Eindhoven. De houders van aandelen in N.V Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken heb ben toegang tot deze vergadenng. AGENOA 1Opening. 2. Verslag van de Raad van Bestuur over het boekjaar 1977. 3. Preadvies van de Raad van Commissanssen over de jaarrekening 1977. 4. Vaststelling van de jaarrekening en bej>aling van het dividend op de gewone aandelen op f 1.70 Van het dividend is reeds f 0,60 in contanten uitgekeerd bij wijze van interimdividend 5 Mededeling van het aftreden per 1 november 1978 van de heer Ir. D Noordhof als vice-president en lid van de Raad van Bestuur 6 Voorstel om de heren C.J. van der Klugt en Ir. M. Kuilman met ingang van 1 juli 1978 te benoemen tpt leden van de Raad van Bestuur. 7. Mededeling van de Raad van Commissanssen dat als gevolg van het periodiek aftreden van de heren Or. J.W. de Pous en Prof. Dr. A. Coppé en tenge volge van het bereiken van de wettelijke leeftijds grens van de heer Ir. H M. van Mourik Broekman, in de Algemene Vergadering van Aandeelhouders op 9 mei 1978 in de Raad van Commissarissen drie te vervullen vacatures omstaan De heren Dr. J.W. de Pous en Prof. Dr. A. Coppé heb ben zich herbenoembaar gesteld, de heer Ir H.M. van Mourik Broekman is niet herbenoem baar De Raad van Commissarissen brengt nu reeds ter kennis, onder voorbehoud van aanbeveling van ande re personen door de Algemene Vergadering, dat hij voornemens is de heren Dr. J.W. de Pous en Prof. Dr A Coppé te herbenoemen tot leden van de Raad van Commissarissen, en met ingang van 1 november 1978 de heer Ir. 0. Noordhof te benoemen tot lid van de Raad van Commissanssen. De Algemene Vergade nng is bevoegd tegen de voorgenomen benoemingen een bezwaar kenbaar te maken Nadere gegevens betreffende de heren Dr. J.W. de Pous. Prof Or. A. Coppé en Ir. D. Noordhof liggen ter inzage ten kantore van de vennootschap 8. Rondvraag. 9. Sluiting Aandeelhouders, die (in persoon of door een gemachtig de) de vergadering wensen bij te wonen, aldaar het woord wensen te voeren en het stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respectievelijk de schriftelijke be vestiging als bedoeld in artikel 7 der statuten, uiterlijk vrijdag 28 «pril 1978 deponeren bij de Amsterdam- Rotterdam Bank N.V te Amsterdam. Herengracht 597 of ten kantore van de vennootschap te Eindhoven. Pieter Zeemanstraat 6. Aandeelhouders van N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken, die deze ver gadering wensen bij te wonen, moeten voldoen aan de voorschnften die worden vermeld in de gelijktijdig ge plaatste oproepingsadvertentie van N V Gemeenschap pelijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrie ken Een afschrift van de jaarrekening en van het preadvies van de Raad van Commissarissen ligt. te zamen met een afschrift van het verslag van de Raad van Bestuur, als mede van de accountantsverklaring, ten kantore van de vennootschap en bij voornoemde kantoren van de Am sterdam-Rotterdam Bank N.V. voor aandeelhouders als mede voor houders van aandelen N.V. Gemeenschappe lijk Bezit van Aandeelen Philips' Gloeilampenfabrieken ter inzage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag over het boek jaar 1977. onder meer inhoudende voornoemde stuk ken. zijn voor de aandeelhouders en obligatiehouders op aanvrage (gratis) verkrijgbaar bij de Amsterdam-Rotter dam Bank N V.. Herengracht 597. Amsterdam en ten kantore van de vennootschap. Pieter Zeemanstraat 6 te Eindhoven. Eindhoven. 14 april 1978 m'i 'es /K rw Op de afdeling advertentie acquisitie is, wegens uitbreiding, plaats voor een liefst met ervaring voor het rayon Amsterdam e.o. Zijn taak zal bestaan deels uit het verkopen van advertenties per telefoon en deels uit het bezoeken van adverteerders. Er is een bestaande klantenkring, doch daarnaast zal veel geptoneerd worden, hetgeen een uitdaging betekent voor iemand met doorzettingsvermogen en veel initiatief. Wij vragen: - opleiding Mavo niveau leeftijd vanaf 21 jaar representatief liefst ervaring, doch niet vereist. Wij bieden: goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden gezellig team van jonge mensen. Voor mondelinge informatie bel 020-921960 en vraag naar Peter op der Heijde Schriftelijke sollicitaties richten aan Dagblad Trouw afd. Perso neelszaken, t.a.v. Mej. L. Witmer, Wibautstraat 148. Am sterdam. N.V. Gemeenschappelijk Bezit van Aandeelen PhHips' Gloeilampenfabrieken Eindhoven De Voorzitter van de Raad van Beheer roept hierbij de aandeelhouders der N V. op tot bijwoning van de GEWONE ALGEMENE VERGADERING te houden op dinsdag 9 mei 1978. in de Philips' Jubi leumhal te Eindhoven, in aansluiting op de vergadering van aandeelhouders van N.V. Philips' Gloeilampen fabrieken AGENDA 1Opening. 2. Verslag van de Raad van Beheer over het boekjaar 1977. 3. Vaststelling van de jaarrekening en bepaling van het dividend op de gewone aandelen op f 1.70. Van het dividend is reeds f 0.60 in contanten uitgekeerd bij wijze van interimdividend. 4. Mededeling van het aftreden van de heer H.J.R.G. Hartong, die wegens het bereiken van de gestelde leeftijdsgrens niet herbenoembaar is. 5. Voorstel tot benoeming van een lid van de Raad van Beheer met ingang van 9 mei 1978. ter voorziening in de vacature ontstaan door het aftreden van de heer H.J.R.G. Hartong De hiervoor door de Vergadering van houders van prioriteitsaandelen opgemaakte voordracht luidt: 1Ir. D. Noordhof 2. Dr.lr. A.E. Pannenborg. 6. Voorstel tot benoeming van een lid van de Raad van Beheer ter voorziening in de vacature, ontstaan door het periodiek aftreden van Jhr. H.A.C. van Riemsdijk, die zich voor herbenoeming beschikbaar heeft ge steld. De hiervoor door de Vergadering van houders van prioriteitsaandelen opgemaakte voordracht luidt als volgt: 1 Jhr. H.A.C. van Riemsdijk 2. Dr.lr. A.E. Pannenborg. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Aandeelhouders (behalve houders van in het Register te New York ingeschreven aandelen op naam, voor wie de hierna onder B. weergegeven regeling geldt), die (in per soon of door een gemachtigde) de Vergadering wensen bij te wonen, aldaar het woord wensen te voeren en het stemrecht uit te oefenen, moeten hun aandelen, respec tievelijk de schriftelijke bevestiging als bedoeld in artikel 8 dor statuten, uiterlijk vrijdag 28 april 1978 tegen be wijs van ontvangst hetwelk als toegangsbewijs voor de Algemene Vergadering geldt, deponeren bij één van de volgende instellingen: A. in Nederland de Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. te Amsterdam. Herengracht 597 of ten kantore van de vennootschap te Eindhoven. Pieter Zeemanstraat 6. in België Generale Bankmaatschappij N.V.; Bank Brussel Lam bert N.V.. Kredietbank N.V.; Bank van Parijs en van de Nederlanden. België N.V.Handelsbank N.V Cré dit Générale S A. te Brussel en Crédit Commercial de MonsS.A. teMons in Duitsland Dresdner Bank A.G.; Bank für Handel und Industrie A G.; Berliner Commerzbank A.G.; Berliner Disconto Bank A.G.; Berliner Handels- und Frankfurter Bank; Commerzbank A G Deutsche Bank A.G.; M.M. War- burg-Brinckmann Wirtz und Co.; Saarlëndische Kre- ditbank A.G.; C.G. Trinkaus und Burkhardt; Sal Op- penheim jr. Cie en Schroder Münchmeyer Hengst Co; te Hamburg, Berlijn. Diisseldort, Frankfurt a.M.. Keulen. München en Saarbrücken voor zover aldaar gevestigd. in Frankrijk Crédit Commercial de France S.A., Parijs, in Luxemburg Bangue Internationale Luxembourg S A Luxem- bourg-Ville. in Oostenrijk Creditanstalt-Bankverein. Oesterreichische Lënder- bank A G Oesterreichische Credit-lnstitut A G Schoeller und Co. alle te Wenen. in het Verenigd Koninkrijk Hill Samuel Co. Ltd.. Londen. in de Verenigde Staten Bankers Trust Company. New York. in Zwitserland Schweizerischer Bankverein, Schweizerische Kredit- anstalt. Schweizerische Bankgesellschaft in Zurich. Bazel. Bern. Genèveen Lausanne. B. Houders van aandelen op naam ingeschreven in het Register te New York dienen hun wens om, hetzij in persoon, hetzij door een gemachtigde, de Algemene Vergadering bij te wonen en aldaar de eerder bedoel de rechten uit te oefenen, schriftelijk aan de vennoot schap kenbaar te maken uiterlijk vrijdag 28 april 1978 ten kantore van de Bankers Trust Company. Special Operations. Two Broadway. 2nd Floor. New York, N Y. 10004 Een afschrift van de jaarrekening, alsmede van de des betreffende accountantsverklanng. ligt ten kantore van de vennootschap en bij voornoemde bankinstellingen voor de aandeelhouders ter inzage. Exemplaren van het Philips' jaarverslag 1977 onder meer inhoudende voornoemde stukken en het verslag van de Raad van Beheer over het boekjaar 1977, zijn voor de aandeelhouders op aanvrage (gratis) verkrijg baar ten kantore van de vennootschap te Eindhoven en ten kantore van de hiervoor genoemde bankinstellingen. Eindhoven. 14 april 1978 TROUW/KWARTET P18-RH22-S20 In onze witte melk zit een bonte rij vitaminen, eiwitten, kalk en mineralen. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderstraat) ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 22