IOC en Los Angeles: voorlopig akkoord Poortvliet overwint z'n schroom Supporters op zwarte lijst Haan >ch bij 10" voor ^gentinië Neeskens: WK onzeker Kostenverhogende voorwaarden mogen worden afgewezen Z-Excelsior ji donderdag Niet bang voor nieuwe confrontatie met Johan Cruijff Liverpool neemt maatregelen na gebeurtenissen tegenBorussia Anderlecht op volle sterkte tegen Twente Sturka blazers, Sturka katoenen en leren jacks. Gemaakt voor de sportieve man die graag goed gekleed gaat. Let dus op het Sturka- etiket. Voor sportieve mannenmode met allure. sportieve mode 1TET1 NSDAG 12 APRIL 1978 SPORT Trouw/Kwartet 11 IT Interim-bondscoach Ernst bel heeft de namen van de veer- belers vrij gegeven van wie 22 Irs eind mei naar de finales van (wereldkampioenschap voetbal fgentinië zullen vertrekken. Gis- I nog is de lijst aan de FIFA Stuurd. Tien dagen voor het be- iran het wereldkampioenschap lappel de laatste 22 bekend moe maken die in Argentinië zullen m. Je veertig spelers staat voor lerst sinds lange tijd ook weer laam van Arie Haan, vier jaar Jen tijdens de wereldkampioen- ppen in West-Duitsland de ver- ;nd sterke gelegenheids Ausput- Haan maakt op het ogenblik bij erlecht op het middenvak weer top-jaar door maar ontbrak tot toe steeds op alle lijsten van Jscoach Ernst Happel. lerkelijk is voorts het aantal van doelverdedigers. Naast Jan {bloed en Piet Schrijvers, de bei- traste" keuzen van Happel na het inken van Neerlands beste man dit moment Jan van Beveren, ben ook Pim Doesburg (Sparta), de Bree (Anderlecht) en André Gerven (FC Twente) een plaats- p de lijst gekregen. Een van deze zal waarschijnlijk als derde -Iman naar Argentinië meereizen. Bveertig zijn: Peter Amtz, Wim Hanemgem, Hugo Hovenkamp, ■s Kist. John Metgod, Jan Peters bn AZ). Jan Boskamp (RWDM), iel Brandts, René en Willy van de 'khof, Adrie van Kraay, - Jan rtvliet (allen PSV), Arie Haan, Rensenbrink, John Dusbaba, i de Bree (alles Anderlecht), Pim sburg, Wim Meutstege, Michel :e (Allen Sparta), Epi Drost, An- van Gerven, Frans Thljssen, Piet <schut, Amold Mühren (allen FC Inte), Jan Jongbloed, Pierre Ver- Uen, Dick Nanninga (allen Roda Wim Jansen, Wim Rijsbergen den Feyenoord), Martin Jol, ik van Leeuwen (beiden FC Den Ig), Ruud Krol, Tscheu-la Ling, k Schoenaker, Piet Schrijvers, Ion Tahamata (allen Ajax), Johan iskens (Barcelona), John Rep btia), Wim Suurbier (Schalke *04), Leo van Veen (FC Utrecht). JST De tweede wedstrijd in de •e finale van het toernooi om de ITB-beker tussen AZ '67 en Excel- die gisteravond in Alkmaar zou rden gespeeld, is wegens de hevi- sneeuwval afgekeurd. De ontmoe- g is verschoven naar donderdag &Prd en zal om 20.00 uur beginnen. MEXICO CITY Het Internatio naal Olympisch Comité en afgevaar digden van de stad Los Angeles heb ben in Mexico City enige vorderin gen gemaakt tijdens hun bespreking over de organisatie van de Spelen van 1984. Er is een voorlopig akkoord opgesteld dat een de ene kant stelt dat het organisatiecomité van Los Angeles de financiële voorwaarden van het IOC zal aanvaarden en ook zal voldoen aan de eisen die worden gesteld met betrekking tot de orga nisatie van de Spelen van 1984. Aan de andere kant heeft de afvaar diging uit de Verenigde Staten, die onder leiding stond van Anton Cal- leia, plaatsvervangend burgemees ter van Los Angeles, beklemtoond, dat voorwaarden van het IOC die- kostenverhogend werken, door het organisatiecomité kunnen worden afgewezen. Los Angeles is de enige stad, die zich kandidaat heeft ge steld voor de organisatie van de Olympische Spelen van 1984. In mei zwl, tijdens de vergadering van het IOC in Athene, worden beslist of de Spelen van 1984 aan de Californische stad worden toegewezen. Na het eerste gesprek tussen het IOC en vertegenwoordigers van Los An geles werd het volgend communiqué opgesteld: „Lord Killanin, voorzitter van het IOC, Julian K. Roosevelt, Amerikaans lid van ht IOC, Monique Berlioux, directeur van het IOC, Ro bert Kane en F. Don Miller, voorzit ter en zakelijk leider van het Olym pische comité van de Verenigde Sta ten en de vertegenwoordigers van de stad Los Angeles, Anton Calleia, plaatsvervanged burgemeester, John Argue en John Macfaden, voor zitter en vice-voorzitter van het orga nisatiecomité van de Spelen en Ken neth Spiker, rechtskundig adviseur van het gemeentebestuur van Los Angeles, hebben alle niet-technische punten met betrekking tot de orga nisatie van de Spelen besproken. Zij hebben zich unaniem akkoord ver klaard met het standpunt dat de kosten van de Spelen van 1984 zo laag mogelijk moeten zijn. Zij hebben overeenstemming be reikt over de meeste punten die zijn gesproken en de heer Calleia zal ver slag doen van dit gesprek aan de burgemeester van Los Angeles. Bradley, en het stadsbestuur opdat aan de vergadering van het IOC in mei te Athene een lijst met vragen en voorwaarden kan worden over legd. De vergadering zal worden voortge zet om de voorwaarden te onderzoe ken die, met betrekking tot de orga nisatie van de Spelen, worden ge steld door de internationale sportor ganisaties. Het organisatiecomité van Los An geles erkent het „eerste recht" van de regels en reglementen van het IOC, maar behoudt zich het recht voor iedere wijziging op zijn voor waarden te verwerpen, indien die veranderingen een directe of indirec te stijging van de kosten van de organisatie van de Spelen tot gevolg zouden hebben. Het schrijven van de president van de Verenigde Staten, dat bevestigt dat alle deelnemers aan de Spelen toegang zullen hebben tot het grond gebied van de Verenigde Staten, is ontvangen. De vereiste verklaring van de stad Los Angeles is goedgekeurd door het Olympisch Comité van de Verenigde Staten. Aanvullingen of wijzigingen op de lijst van voorwaarden, die door Los Angeles zullen worden goedgekeurd, zullen zo spoedig mogelijk ter kennis worden gebracht van de leden van het IOC, maar het zal onmogelijk zijn dit te doen voor de vergadering van mei te Athene." Het uitgangspunt van Los Angeles bij zijn kandidaatsstelling is geweest dat de Spelen van 1984 sober zouden moeten zijn en dat de stad de kosten zo laag mogelijk wilde houden. Ten einde ook de zekerheid te hebben van een belangrijk deel van de in komsten wilde Los Angeles het volle pond van de televisierechten. Het IOC echter houdt vast aan de bepa ling dat een belangrijk deel van dat bedrag aan het IOC toevalt. Na de bespreking van gisteren maakte Lord Killanin bekend dat Los Angeles had afgezien van zijn eis dat hpt volledige bedrag van de tv- rechten ten gunste van de organisa toren moest komen. „Er is", zei Killa nin, „geen probleem dat niet kan worden opgelost. Wij hebben met de vertegenwoordigers van Los Angeles een uiterst positief gesprek gehad. Wij hopen in de voortzetting van de besprekingen op alle punten tot overeenstemming te kunnen komen, waardoor Los Angeles in mei een goede kans op succes zal hebben als de voorstellen aan het congres van het IOC te Athene zal worden voor gelegd." Killanin ging niet in op vragen of er. gezien de mogelijke problemen met Los Angèles. al gedacht was aan de kandidatuur van andere steden. Kil lanin zei: „Tot nu toe is Los Angeles de enige stad, die zich heeft aange meld en de termijn is gesloten. Het zou bovendien incorrect zijn op be paalde suggesties in te gaan. wan neer wij nog midden in de besprekin gen zijn. Officieel is er bovendien geen enkele andere aanmelding, al heb ik hier en daar opgepikt dat Mexico City, Montreal en München eventueel in de plaats van Los Ange les zouden Willen treden." door Matty Verkamman BARCELONA In de jaren dat de Westduitser Kurt Linder nog met ijzeren vuist regeerde bij PSV, hoorde Pleun Strik altijd van die trainer dat hij de enige verdediger was die Johan Cruijff uit de wedstrijd kon spelen. Nationaal en internationaal deed nie mand hem dat na, zo vond Linder. Nou was dat wel een beetje overdreven, want in zijn Ajax-jaren was Cruijff, bijvoorbeeld, vaak opmerkelijk onzichtbaar tegen Spaanse clubs in Europa- Cup-verband. Maar inderdaad, tegen de meedogenloze Strik raakte de toenmalige nummer 14 op voorhand van zijn stuk. Linder wist toen heel zeker dat er niemand meer zou komen die de prestaties van Strik kon verbeteren. Daar is dan op de avond van de 29ste ■maart 1978 verandering in gekomen, voor zover Cruijff tenminste al niet eerder wel eens is uitgeschakeld. Pi kant is echter dat het opnieuw een PSV'er was die hem bedwong: Jan Poortvliet. In tegenstelling tot de ongezond harde Strik, won Poort vliet het tijdens de eerste aflevering van PSV-Barcelona evenwel op basis van techniek en snelheid van hande len tegen Cruijff. Ook Cruijff zelf sprak daar waarderende woorden over. Gewend als hij is aan „klitten de killers" was het voor hem een zekere opluchting dat hij nu eens op louter sportieve gronden het loodje moest leggen. Aan de vooravond van de beslissen de tweekamp tussen de clubs, zegt Poortvliet over zijn eigen spelopvat ting: „De verleiding is er natuurlijk om op Cruijff in te springen. Maar ik had me voorgenomen om hem eerder nog bij zijn shirt te pakken dan hem neer te leggen. Hard spel ligt me niet. Cruijff zeurde zelfs niet in het vela op Poortvliet. „Hij werd steeds stil ler, vooral in de tweede helft. Ik heb hem meer Spaans tegen die Italiaan se scheidsrechter horen roepen, dan Nederlands tegen mij", zegt de 22-jarige Zeeuw. Zoals het tijdens zijn nog korte car rière als profvoetballer steeds is ge gaan, zo stond Poortvliet ook na zijn winst op 's werelds beste vpetballer weer verbaasd over zichzelf. „Dat klopt. Toen ik als 17-jarige jongen naar PSV kwam, keek ik op tegen de jongens van het C-team. Het ver baasde me dat ik daar in mee kon, later gebeurde bij het eerste hetzelf de. Nu sta ik er van te kijken dat ik Cruijff uitschakel en een beetje word genoemd voor het Nederlands elftal. Het is wel een goed uitgangspunt. Ik ging er tegen Cruijff vanuit dat ik niets te verliezen had. Wat kun je verliezen tegen zo'n speler?" Toch heel wat. Een lolletje is het tenslotte niet om constant te worden uitgespeeld. De nog altijd eerzuchti ge Cruijff zou trouwens best wel eens revanche-gevoelens kunnen koeste ren ten opzichte van Poortvliet en PSV, door wiens chauvinistische aanhang hij veertien dagen geleden nogal pijnlijk werd uitgefloten. Zoiets wil voor Cruijff, ook tegen het einde van zijn loopbaan, nog wel eens een stimulans betekenen. Des ondanks is Poortvliet, met de weten schap van een betrekkelijk veilige 3- 0 voorsprong in het achterhoofd, niet bang voor een nieuwe confrontatie BARCELONA Johan Neeskens is er niet meer zeker van of hij tijdig genoeg hersteld zal zijn van zijn knieblessure om met het Nederlands elftal te kunnen uitkomen tijdens de wereldkampioenschappen in Argentinië. „Indien ik over twee weken niet voldoende hersteld ben, zie ik die WK niet meer zitten," zegt de middenvelder van Barcelona. Neeskens raakte twee weken geleden tijdens de eerste halve finale-wedstrijd tegen PSV na een botsing met Jan Poortvliet opnieuw aan zijn linker-knie geblesseerd. Moge lijk is ook, dat hij een maand geleden te snel terugkwam na een gelijke blessure. Neeskens, die vandaag wegens twee gele kaarten toch niet tegen PSV had mogen spelen, heeft de afgelopen weken ook de competitieduels van Barcelona gemist. Met een vertraging van bijna vijf uur door de sneeuwval op Schiphol arriveerde PSV gister tegen het eind van de middag in een regenachtig Barcelona. Willy (links) en René van de Kerkhof zochten er beschutting onder de paraplu van een grondstewardes. wust: „Ja. er wordt nu gepraat over een verlenging van mijn contract. Ik heb nog één jaar voor de boeg, maar Ger Lagendijk van de VVCS is al over een langere verbintenis bezig." Dat hij zijn schroom aan het over winnen is, blijkt uit zijn gedrag overbekend is langzamerhand zijn vokale vertolking van „De klok van Amemuiden" op PSV feesten en par tijen en ook uit een enkele uit spraak. Zo zegt hij bijvoorbeeld het niet helemaal eens te zijn met trai ner Kees Rijvers, die zijn capacitei ten in het weekblad Vrij Nederland analyseerde. Poortvliet: „Ik heette een aanwinst, sterk op de vierkante meter, maar miste overzicht en de lange pass. Ik keek niet ver genoeg voor me uit. Wel, ik denk dat Van der Kuylen bij ons de man voor de lange pass is. Misschien was het van Rij vers wel als een prikkel bedoeld." Overigens heeft de profcarrière van Poortvliet al enkele keren aan een zijden draadje gehangen. In de be ginperiode maakte hij verkeerde vrienden en was eerder een gezien figuur in Eindhovens uitgaanscen trum „Stratumselnd" dan op PSV' trainingscomplex aan de Welschap- sedijk. Terugkijkend zegt hij: „Dat heeft een jaar geduurd, die zwierige tijd. Ik heb mezelf weer op het juiste spoor gezet. In die periode kreeg ik van iedereen kritiek, dat ik mijn kansen weggooide. Dat heb ik me wel aangetrokken." tijdens de tweede halve finale van het UEFA Cup-toernooi in het Nou Camp-stadion van Barcelona. Poort vliet: „Ik denk dat ik weer tegen Cruijff zal staan (insiders noemen nu echter ook de naam van Willy van de Kerkhof. - red.) hoewel et nog niet over is gesproken. De vorige keer lag dat anders ja, een week van tevoren wist ik het al." Poortvliet, geconfronteerd met het alternatief Willy van de Kerkhof: „Willy is een breker, ik ook. maar ik denk dat ik daarbij meer een klever ben. Trouwens, wanneer ik nu op een andere plaats speel, dan is het mij ook goed hoor." Met die laatste woorden typeert de man uit Amemuiden zijn bescheiden opstelling. Hij is nog altijd een beet je verwonderd dat hij het al zo ver heeft gebracht. Ofschoon hij er zich juist nu van bewust wordt van grote waarde te zijn voor PSV. Zijn spel tegen Cruijff en zijn kampioens goals tegen FC Twente hebben ken nelijk louterend gewerkt. Zelfbe- ddt. 7 LIVERPOOL De Engelse voet- ialclub Liverpool gaat een „zwarte •jcf" opstellen van supporters die Üch misdragen hebben. De pérso- Nen die op deze lijst terechtkomen illen in het vervolg geen kaartjes ïeer kunnen krijgen voor wedstrij- en in Europa. ie Engelse kampioen heeft deze eslissing genomen naar aanlei ding van de incidenten die zich ebben voorgedaan op de terugreis an supporters uit West-Duitsland, vaas Liverpool zijn eerste wed- trijd in de halve finale van het luropese bekertoernooi voor andskampioenen tegen Borussia lönchengladbach speelde. De sup- orters plunderden op die reis de mmer verleidelijke „tax-fee"-win- el op de boot, betaalden hun naaltijd in Oostende niet en haal- len nog enkele andere streken uit. )e club zal voortaan geen treinrei- en in Europa meer organiseren. De lusondernemingen zijn gewaar- chuwd dat zij de entreekaarten oor wedstrijden op het continent lechts via tussenkomst van de lub kunnen bestellen, daar zij an- lers ook op de .zwarte lijst" ge- llaatst zullen worden. Dit alles om de goede reputatie van de club t handhaven", aldus John Smith, irzitter van Liverpool. Argentinië (1) BUENOS AIRES - De Argentijnse •liga voor de rechten van de mens heeft maandag in een communiqué stelling genomen tegen onverschil lig welke boycot van de wereldvoet balkampioenschappen. De bij de Verenigde Naties geregis treerde liga verklaarde dat een boy cot in de kaart zou spelen van ter roristen die proberen een verkeerd beeld van Argentinië te schilderen. Het isoleren van Argentinië zou ter reur van de zijde van elke ideologie aanmoedigen, aldus het commu niqué. Volgens de liga moeten de buiten landse afvaardigingen de kans krij gen te zien hoe de Argentijnen wer ken en ijveren voor volledige erken ning van de mensenrechten in hun land. De Argentijnse liga, een non-gou vernementele organisatie, ver klaarde dat het Argentijnse volk „onder zeer moeilijke omstandig heden strijdt voor een toestand van vrede zonder verdwijningen, zon der moord, zonder foltering en zon der gedetineerden die niet weten waaraan ze toe zijn". Oppositie tegen een boycot wordt volgens de liga gesteund door „vele vooraanstaande figuren die zich in zetten voor de mensenrechten." Argentinië© BUENOS AIRES - De voorver koop van kaartjes voor het toer nooi om het wereldkampioenschap voetbal in Argentinië in juni ver loopt uiterst slecht. Van de in to taal 1.9 miljoen plaatsbewijzen zijn er 800.000 nog niet verkocht. Van daar ook dat de organisatoren ab rupt een einde hebben gemaakt aan het huidige verkoopsysteem. Door dit systeem was men ver plicht een serie kaartjes te kopen voor elf wedstrijden. Dit is nu ver anderd. De mogelijkheid bestaat kaartjes te kopen voor één bepaal de wedstrijd. Horst Schmidt van de Westduitse voetbalbond geloofde in München in 1974 ook niet in het seriesysteem. „Ik heb het de Argen tijnen afgeraden. De toeschouwers willen bepaalde wedstrijden wel zien en andere niet en willen zeker geen kat in de zak kopen," aldus Schmidt. Het gaat zelfs zo beroerd met de verkoop, dat voor de finalewed strijd ook nog kaartjes te koop zijn. Voor de openingswedstrijd op 1 juni tussen Polen en titelverdedi ger West-Duitsland liggen nog 12.545 kaarten op een koper te wachten. Uitzonderlijk slecht gaat de ver koop voor Mendoza. waar het Ne derlands elftal de groepswedstrij den speelt. Er zijn hier nog 110.000 kaarten te koop Brazilië (1) LONDEN De Engelse bonds coach Ron Greenwood heeft vijf tien spelers opgeroepen voor de op 19 april op Wembley te spelen vriendschappelijke interland tegen Brazilië. Onder de vijftien de voor HSV spelende Kevin Keegan en de zojuist van Birmingham City naar het Amerikaanse Minnesota Kicks 'getransfereerde Trevor Francis. De vijftien zijn: Joe Corrigan (Man chester City), Peter Shilton (Not tingham Forest), Mick Mills (Ips wich Town), Dave Watson (Man chester City). Brian Oreenhoff (Manchester United), Trevor Cher ry (Leeds United). Billy Bonds (West Ham United), Tony Currie (Leeds United), Trevor Brooking (West Ham United), Steve Coppell (Manchester United). Kevin Keeg an (HSV). Trevor Francis (Birming ham City), Stuart Pearson (Man chester United). Bob Latchford (Everton), Peter Barnes (Manches ter City). Brazilië (2) JEDDAH Op zijn reis langs de internationale voetbalvelden heeft het nationale elftal van Bra2ilië de kampioen van Saoedi Arabië, Al Ah li, met 6-1 verslagen. Al-Ahli, ge traind door de vroegere Braziliaan se ster Didi, heeft weinig in kunnen brengen tegen het overheersende spel van Brazilië. Het eerste half uur hield de verdediging het nog wel. maar in een tijdsbestek van zeven minuten beslisten Cerezo, Nunes en Gil in feite de wedstrijd al: 0-3 In de tweede periode hield Brazilië de Saoedi's constant in de verdedi ging. Na vier minuten maakte Nu nes zijn tweede treffer. In de laatste tien minuten vijzelden Mendonca en Toninho de produktie op tot zes. Al-Ahli zag nog kans één keer tegen te scoren. Dabbo, die enkele aardi ge acties aan de 40.000 toeschou wers had laten zien. profiteerde van een verdedigingsfout: 1-6. Schalke '04 GELSENKIRCHEN - De West duitse voetbalclub Schalke '04 heeft v^br het komende Bundesli- ga-seizoen Ivica Horvat als nieuwe trainer aangetrokken. Vorige ver eniging van de 51-Jarige sportleraar was Westfalia Heme. Hij heeft met Schalke een contract afgesloten voor de duur van één jaar. Horvat was reeds trainer van de club in de jaren 1971-1974 In 1972 leidde hij Schalke naar een triomf in het toernooi om de Westduitse voetbalbeker en naar de tweede plaats in de Bundesliga. Horvat volgt de huidige trainer Maslo op. LONE PINE Koploper Lev Poloe- gajevski is er in de zevende ronde van het schaaktoernooi in Lone Pine (Californië) in geslaagd zijn naaste concurrent Bent Larsen af te stap pen. In een moeilijk eindspel met de zware stukken, waarin de grootmees ter uit de Sovjet Unie iets slechter stond, wist hij zich op kundige wijze te handhaven. Van onze sportredactie BRUSSEL Anderlecht kan van avond op oorlogssterkte aantreden tegen FC Twente De blessures, waarmee Rob Rensenbrink hij werd gekweld door pijn tussen enke le ribben en Frank Vercauteren worstelden, zijn in het zicht van de tweede wedstrijd in de halve eind strijd van het Europa Cuptoernooi voor bekerwinnaars geheel genezen Bij Twente, dat in het Brusselse Astridpark met een 1-0-achterstand start, is Piet Wildschut het grootste vraagteken. De 20-Jarige coming-man strompel de zaterdagavond in de confrontatie met PSV met een enkelkwetsuur van het veld. Zondag kon de kersverse international amper op het zere been staan, maar maandag liep hij naar zijn zeggen „al weer als een kievit Getraind heeft Wildschut nog niet Of hij vanavond van de partij kan zijn is onzeker, temeer daar de me ningen van de leden van Twente's medische staf verre van eensluidend zijn. Wildschut: „Ik kan weliswaar normaal lopen, maar ik zou niet we ten. wat ik met de bal kan doen Volgens fysiotherapeut Wim Snel lenberg moetik veertien dagen rus ten, in de ogen van de dokter kan ik tegen Anderlecht al weer spelen." De Belgische club verkeert niet al leen door het resultaat in Enschede in een voordelige positie. Het thuis voordeel weegt zwaarder dan voor tal van andere teams, omdat het- grastapijt aan de kleine kant is Voor een „breed" voetballend elftal als het elitekorps van trainer Spitz Kohn is dat ongunstig. Aan de ande re kant is Kohn's collega Raymond Goethals allerminst gerust op een gunstig resultaat. Niet voor niets liet hij zaterdagavond zijn van Winter- slag winnend elftal in de steek en bracht een bezoek aan PSV-FC Twente Tal van spelers wanen zich al in Parijs, waar op 3 mei de finale plaats vindt Onderschatting zou wat dat betreft een trouwe medespe ler van Twente kunnen zijn. De vorm van Anderlecht laat mo menteel weinig te wensen over. De Brusselse miljoenenformatie is wel iswaar uitgeschakeld voor het lands kampioenschap althans in de praktijk en de Belgische beker, maar heeft de laatste weken weinig problemen met zijn tegenstanders. De meest opvallende krachten zijn de Nederlanders Nico de Bree en Arie Haan De laatste voelde zich tot gisteren een miskende speler, omdat zijn inbreng in de wedstrijden een plaats in de top 40 van bondscoach Ernst Happel rechtvaardigt. Begin deze week ruimde de Oostenrijker dit „misverstand" uit de weg. De oud-AJacied speelde zich twee we ken geladen in Enschede in de kijker door Artiold Mühren uit de wedstrijd te spelen Tegen Winterslag bereidde hij uit vrije schoppen de twee Ander- lechttreffers voor. Het karwei werd beide keren geklaard door Franpois van der Eist, de middenvelder, die als één van de weinige pupillen van Goethals beneden zijn kunnen speelt. ADVERTENTIE Informeer fel 020-151255

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 11