Spaarrente tot 8% Rabobank Q FAMILIEBERICHTEN Kom daarover praten met de persoonlijke bank! enkele I bejaardenhulpen (vrl.) I WOENSDAG 12 APRIL 1978 TROUW/KWARTET kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19.30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur. De Heer is mijn Herder Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Gijsbert de Haan weduwnaar van Pieternella van Breugel op de leeftijd van 73 jaar. 2 Cor. 4:16 - 2 Cor. 5:10 Ouderkerk a.d. Amstel: A. de Haan-Roos Picton (Canada): Sander en Joke Balcultha (Nw. Zeeland): Stien en Jaap Ouderkerk a.d. Amstel: Jop en Rineke Ouderkerk a.d. Amstel: Roel en Nel Utrecht: Tine Ouderkerk a.d. Amstel: Gijs en Tiny Nieuwegein: Hans en Irene en kleinkinderen Ouderkerk a.d. Amstel, 10 april 1978 Binnenweg 7 Gelegenheid tot afscheid nemen heden woensdag avond van 19.00-20.00 uur aan het woonhuis Bin- neweg 7. De rouwdienst zal D.V. gehouden wor den op donderdag 13 april om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk te Ouderkerk a.d. Amstel. waarna de begrafenis in het familiegraf op de begraafplaats Karssenhof zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in gebouw ..De Basis" naast de kerk. Geen bloemen En de hoop maakt niet beschaamd, omdat de liefde Gods in onze harte uitgestort is door de heilige Geest, die ons gegeven is. Rom. 5:5 Heden nam de Heere, voor ons onverwacht tot Zich mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom Derk Jan de Lange op de leeftijd van 50 jaar. Balkbrug: H. de Lange-Mannen Wilsum: S. van 't Veer-de Lange A. van 't Veer Garderen: H. Lefevre-de Lange J. A. Lefevre Wilnis: A. Oosterhuis-de Lange J. A. T. Oosterhuis en kinderen Balkbrug. 10 april 1978. Meppelerweg 66. De teraardebestelling zal plaats vinden vrijdag 14 april op de begraafplaats „Oud Avereest" te Balk brug. Dienst van Woord en Gebed in gebouw „Het Trefpunt", Meppelerweg, aanvang 13.30 uur. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen, worden om 13.20 uur verwacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „Het Trefpunt". Enige en algemene kennisgeving Met diepe droefheid berichten wij 4at op 6 april, geheel onverwacht uit ons midden is weggeno men. mijn zeer gebefde man, onze zorgzame vader en opa Jan Frcderik Hijkoop op de leeftijd van 79 jaar. Waddinxveen W. M. Hijkoop-van der Dussen Gouda J. W. Bol-Hijkoop P. A. Bol Moerkapelle A. M. de Graaf-Hijkoop D. de Graaf Kleinkinderen Waddinxveen, Plasweg 6a. Op verzoek van de overledene heeft de crematie in alle stille plaats gevonden. Veilig in Jezus' armen Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich mijn innig gebefde man en onze beve vader en opa Jan de Jont op de leeftijd van 81 jaar Eerder weduwnaar van Annie Dekker Zijn vast geloof is ons tot troost Groningen, 10 april 1978 Tuinbouwdwarsstraat 18A W K. de Jong-Dekker Naarden Ritha J A. Handelé-de Jong Martin J. Handelé Wilma Jacques Eindhoven: Theo A. de Jong Almelo: Anneke Bosscher-de Jong Gert J Bosscher Al win Rowena De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van het Uitvaartcentrum ..Algemeen Be lang". Esdoornlaan 187, wijk Selwerk, Groningen. Bezoek aldaar woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst wordt gehouden donderdag 13 april a s in de aula van „Algemeen Belang" aanvang 11.45 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Esserveld" om 13 uur Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum, Esdoornlaan 187. Heden nam de Here tot Zich, na een kortstondige ziekte, onze lieve broer, zwager en oom Hendrik Sturm in de ouderdom van 71 jaar. Serooskerke: J. C. Sturm-Meijers Kapelle: F. M. Sturm M. S. Sturm-Broerse Vianen: E. C. Tukker-Sturm N. Tukker Neven en nichten. Serooskerke (W), 10 april 1978. Noord weg 40. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben vrij dag 14 april a.s. om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Serooskerke. Vooraf wordt voor familie en belangstellenden een rouwdienst ge houden in de Geref. Kerk. Ds Van Wouwestraat, aanvang 11.00 uur, geleid door ds J. Ytsma. Na de teraardebestelbng is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Heden overleed zacht en kalm in het Verpleegte huis „de Weerde" te Eindhoven Theodoras Brouwer weduwnaar van H. Hopma, in de ouderdom van 93 jaar. „Al wat aan liefde is geborgen in 's harten schatvertrek, dót blijft!" Namens de familie: J. H. Meijer Eindhoven, 9 april 1978 Herman Gorterlaan 4 Corresp. adres: Wegedoornlaan 6, Eindhoven. De. overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Prins Hendriklaan 23 te Zeist. Gelegenheid tot afscheidnemen aldaar woensdag 12 april van 19.00-19.30 uur. De crematie-plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium Dieren, Imboslaan 6, op donderdag 13 april om 13.30 uur, aula 2. Vertrek van de rouwkamer om 12.00 uur. Met grote droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat na een zeer actief leven de Here geheel onverwacht uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zoon er. broer, zwager en oom Harm Nicolaas Buizer echtgenoot van Maja van den Heuvel op de jonge leeftijd van 26 jaar. Goudriaan: M. Buizer-van den Heuvel Sprang-Cape lie: Fam. N. Buizer-de Lange Joke, Gerda en Bas Werkendam: Fam. J. Smitsman- van den Heuvel Fam. H. A. voor den Dag- vah den Heuvel Fam. M. C. Groeneveld-van den Heuvel Huizen: Fam. G. Brasser-van den Heuvel Werkendam: Fam. B. Holwerda-van den Heuvel Fam. C. Ruitenberg-van den Heuvel Goudriaan, 9 april 1978. Van Tetsstraat 12. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. don derdag 13 april om 14.30 uur op de begraafplaats te Sprang-Capelle, Heistraat, voorafgegaan door een rouwdienst in de Geref. Kerk, aldaar. Aan vang 14.00 uur. Diegenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht aldaar aanwezig te «jn- t Geen bloemen „Al ben je alleen, dan ben je toch nooit alleen." SOU DEO GLORIA Van ons werd weggenomen mijn fijne man, onze lieve vader en grootvader Dirk van der Poort Jzn. Hij mocht 85 jaar worden. Rotterdam: J. H. G. van der Poort-Wissels Nieuw Vennep: A. J. H. van der Poort D. H. van der Poort-Muys Ineke, Hannie, Dirk. Hellevoetsluis: H. H. Porte-van der Poort W. Porte Dirk Willem, Robert Erwin Rotterdam, 11 april 1978 „de Mathenesser Bogert". Franselaan 110 kamer 412. Aan huis geen bezoek geen bloemen geen toespraken. Op „zaterdag 15 april zal om 10.15 uur in „de Mathenesser Bogert een korte dienst gehouden worden, waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren UIT SLUITEND na de dienst in „de Mathenesser Bogert". Van ons werd weggenomen onze oudste broer Dirk van der Poort in de hoge leeftijd van bijna 86 jaar Bilthoven: Dan. van der Poort Ermelo: E. M. van der Poort Rotterdam. J. A. H. van der Poort H. van der Poort-Wissels Rotterdam: H. B. van der Poort C. H. van der Poort-Nijman Ermelo: F. P. van der Poort Rotterdam, 11 april 1978. De Rabobank heeft voor iedereen de juiste spaarvorm in huis. Daar zijn erbij waarvan de rente kan oplopen tot 8%. Kom daarom praten met de Rabobank, de persoonlijke bank. Daar weten ze alles van sparen en kunt u rekenen op de hoogste rente! geld en goede raad Heden behaagde het de Heere zacht en kalm uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Maria Merkens-Floor sinds 12 november 1959 weduwe van Willem Merkens in de ouderom van 91 jaar Amersfoort: J. Merkens C. G. Merkens-Overvegt Woudenberg: S. Merkens P. M. Merkens-Verkerk Wageningen: W. Merkens H. M. Merkens-Hello Doorn: E. Overvest-Merkens T. J. Overvest Utrecht; W. M. Merkens W. N. Merkens-de Vor Wijk bij Duurstede: D. Merkens T. Merkens-Nell Langbroek: G. Merkens C. Merkens-Bos Maurik: W. M. Versteeg-Merkers J. M. Versteeg 'kleinkinderen en achterkleinkinderen. Langbroek, 10 april 1978 Gooyerdijk 21 Geen bloemen De teraardebestelling is D.V. bepaald op zaterdag 15 april op de begraafplaats van de Ned. Herv. kerk te Langbroek om 13 uur. Vooraf wordt er om 12.30 uur een rouwdienst gehouden in het Herv. Centrum. Brink 10 te Langbroek. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond 13 april van 19.30 tot 20.30 uur in het Herv. Centrum aldaar. „En nu wat verwacht ik o Heere Mijn hoop die is op U." Na een smartelijk maar moedig gedragen lijden is in haar Heiland ontslapen onze innig geliefde moeder, dochter, oma, zuster, schoonzuster en tante Maria Jamttt de Kubber weduwe van W. van Bommelen op de leeftijd van 53 jaar. Emmy en Joop Wim en Dikkie Ruddie en Trix Marian en Ton Fred Anna en Wim Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 11 april 1978. Van Swietenlaan 42. Geen bezoek en geen bloemen. De rouwdienst wordt D.V. gehouden donderdag 13 april a.s. in de Maranathakerk, Hillevliet 116, aanvang 13 uur. Waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats Oud-Charlois, Char- loisse Lagedijk 680 te Rotterdam Aankomst aldaar ongeveer 14 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Mijn genade is u genoeg". Heden is opgenomen in heerlijkheid, na een kort stondig ziekbed, mijn lieve man, onze onvergete lijke vader, grootvader en overgrootvader, broer, zwager en oom Pieter van Willenswaard Hij mocht 84 jaar worden. W. van Willenswaard-Jue A. T. van Willenswaard G. H. van Willenswaard-Smit Utrecht: G. van Willenswaard Jac. van Willenswaard-van Hemert Voorburg: M. Rijpstra-van Willenswaard J. J. Rijpstra 's-Gravenhage: S. van Willenswaard-Louwersheimer E. M. Streekstra-van Willenswaard O. Streekstra Leidschendam: C. van Willenswaard J. van Willenswaard-Sixma Beverwijk: W. F. van Willenswaard G. van Willenswaard-Kluft Rijswijk: M. M. Huurman-van Willenswaard W. Huurman Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Leidschendam, 10 april 1978. „Schoorwijck", Schoorlaan 1 (kamer 109). Gelegenheid tot condoléance, donderdag van 19.00-20.00 uur in „Schoorwijck". De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den vrijdag 14 april om 11.15 uur in de Geref. kerk, aan de Damlaan te Leidschendam, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 12.30 uur op de „Oosterbegraafplaats" aan de Rodelaan te Voor burg. Geen bloemen. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is nog plotseling tot onze droefheid overleden, mijn lieve man en onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader JAN LIPSIUS echtgenoot van ELISABETH ZWAAN op de leeftijd van 78 jaar. Driemond: E. Lipsius-Zwaan L. Lipsius G. Lipsius-Van Zadelhof Soest: G. Lipsius N. Lipsius-Grol Driemond: E. de Bruin-Lipsius J. de Bruin kleinkinderen en achterkleinkind Driemond, 6 april 1978 Burg. Kasteleinstraat 25 De teraardebestelling heeft inmiddels plaats ge had maandag 10 april op de begraafplaats te Driemond. Op 10 april is overleden onze gejiefde zwager Herman Krans op de leeftijd van 84 jaar Kampen: G. W. Gunnink-Lindeboom 't Harde: Jules E. Gunnink In plaats var kaarten 2 Cor. 1:5 Voor de vele blijken van meeleven, betoond bij het overlijden van mijn li^ve man en onze zorgzame vader Gerrit Jan Ligtenberg betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Het meeleven van velen in de gebeden is ons tot grote steun. W. C. Ligtenberg-Segers en kinderen Huizen, april 1978 ,Populierenlaantje 2 Huize Romsicht Chr. verpleeg- en verzorgingsinlichting Valeriusplein 6, Amsterdam vraagt voor de maanden juli en augustus Aanmelden telefonisch onder nr. 020-790797 N.V. SLAVENBURG'S BANK gevestigd te Rotterdam Jaarlijkse Algemene Vergadering van AANDEELHOUDERS op woensdag 26 april 1978 des namiddags 4.00 uur ten kantore van de vennootschap. Coolsingel 63 te Rotterdam De agenda, die o m benoeming commissarissen vermeldt, het jaarverslag en de jaarrekening liggen op de kantoren van de vennootschap ter inzage en zijn aldaar kosteloos verkrijgbaar. Eigenaren van aandelen aan toonder dienen, om deze vergadering bij te wonen, hun aandelen uiterlijk 2 x 24 uur voor de vergadering te deponeren bij een der kantoren van de vennootschap. Eigenaren van aandelen op naam dienen, om deze vergadering bij te wonen, uiterlijk 3 dagen voor de vergadering san hun voornemen daartoe schriftelijk aan de directie kennis te geven. DE DIRECTIE

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10