di Trouw FAMILIEBERICHTEN ELKE OCHTEND OPNIEUW Tl' Trouw SI Vi Paarsmerk X-MTnu: f 4,22 Roodmerk i4ï8fnu: f 4,62 Zilvermerk i4r98"nu: f4,73 Fijne Dessert X5^2CTnu: f4,95 Douwe Egjberts koffie—lekkere koffie, (jy DINSDAG 11 APRIL 197S TROUW/KWARTET P18-I 4 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9.00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18.00- 20 00 uur 2 Corinthiérs 5: 1-10. Met droefheid delen wij u mee dat God tot Zich genomen heeft onze lieve zuster en schoonzuster. Christina Wilhelmina Boon, weduwe van Willem Hooyer, op de leeftijd van 81 jaar. Amerongen. B. A. Boon M. E. Boon-de Rijke Soest: M. Boon-Maan Amsterdam C. W. Jager-Boon Delft: B. Theuerzeit W. Theuerzeit-Bilgenroth Delft: W. Boon C. P Boon-Eygenraam Delft G. Boon A. Boon-Bruinzeel. Rcnkum, 8 april 1978 „Oranje-Nassau's Oord" Corr. adres: W. Boon, Prof. Evertslaan 221, Delft De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 13 april a.s. om 13.45 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de Willem de Clerqstraat te Almelo. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Na een kort ziekbed werd kalm en vredig van ons weggenomen onze lieve vader en opa Jan Johannes Jacobus Jansen in de ouderdom van 83 jaar. F. van der Hoek-Jansen R. H. F. van der Hoek Ellen Ronald Amsterdam. 8 april 1978 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4 Correspondentieadres: R. H. F. van der Hoek A. M. de Jonglaan 2, Uithoorn. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7-8 uur in het gebouw van de Protes tantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P. C. B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 12 april om 14 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan te Amsterdam. In de hope des eeuwigen levens is vredig ontsla- f>en mijn lieve man, onze lieve vader en groot vader Herman Krans in de leeftijd van 84 jaar. Deventer: A. B. Krans-Gunnik Ommen: J. J. Krans Amsterdam: M. J. Culeman-Krans Kampen: Hk. Krans A. M. Krans-Kabsvaart Hilversum: A. H. Kliphuis-Krans G. Kliphuis Gorssel: F C. J. Krans M. W. Krans-Kalisvaart Leiden: H. L. Krans J. A. Krans-WUlemsen Amsterdam: J J. D. Krans en kleinkinderen Deventer, 10 april 1978 Laan van Borgele 40/802 Donderdag 13 april 1978 is er om twee uur 's mid dags een dienst in de Gereformeerde kerk in 't Harde; in aansluiting daarop vindt de begrafenis om ongeveer kwart voor drie plaats op de Nieuwe Begraafplaats aan de Bovenweg, 't Harde. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in één van de bijzalen van de Gereformeerde kerk. Thuis liever geen bezoek. Onverwacht is in de nacht van 9 op 10 april onze geliefde broer, zwager en oom Herman Krans geboren 1893, echtgenoot van A. B. Gunnink. in Jezus ontslapen. Rotterdam N. Krans-Tollig Amersfoort: T. W. Been-Krans 's-Gravenhage: G. H. A. Krans Heemstede: M. G. Krans-Oosterbaan Meppel: J. A. Krans H. Krans-Haverkamp Bilthoven: R. L. Krans L. H. Krans-Esser Molenaarsgraaf: J. Maris-Verlare nichten en neven. Deventer. 10 april 1978. „Ik zie een poort wijd open staan" Bedroefd, maar dankbaar dat de Heere hem heeft verlost na een lange lijdensweg, geven wij kennis van het overlijden van onze innig geliefde man, vader en grootvader Willem Elderkamp op de leeftijd van 50 jaar. A. A. Elderkamp-Borgstein Addie en John Monique, Yvonne Els en Gerard Garda Berkel-Rodenrijs, 7 april 1978, Industrieweg 72. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdagavond van 7.15-7.45 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam. Dienst van woord en vertroosting zal D.V. gehou den worden donderdag 13 april om 2 uur in de Geref. Kerk „De Ark", Oranjestraat te Berkel, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Ds. v. Koetsveldstraat, om circa 3 uur. Met grote droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze gebefde zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Willem Elderkamp op de leeftijd van 50 jaar. '„De Heere kent degenen die de Zijne zijn" Familie Elderkamp Familie Borgstein Berkel Z.H., 7 april 1978. Met gevoelens van verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Willem Sol echtgenoot van M. Ooms op de leeftijd van 47 jaar. Moerkapelle: P. Sol-van der Bas Alphen a/d Rhijn: J. Sol L. D. Sol-Huisman Zevenhuizen: M. van Leeuwen-Sol L. P. E. van Leeuwen Zevenhuizen: D. A. Sol P. Sol-Brouwer nichten en neven. Harderwijk, 9 april 1978. Met grote droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat na een zeer actief leven de Here geheel onverwacht uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze lieve zoon en broer, zwager en oom Harm Nicolaas Buizer echtgenoot van Maja van den Heuvel op de jonge leeftijd van 26 jaar. Goudriaan: M. Buizer-van den Heuvel Sprang-Capelle: Fam. N. Buizer-de Lange Joke, Gerda en Bas Werkendam: Fam. J. Smitsman- van den Heuvel Fam. H. A. voor den Dag van den Heuvel Fam. M. C. Groer.eveld-van den Heuvel Huizen: Fam. G. Brasser-van den Heuvel Werkendam: Fam. B. Holwerda-van den Heuvel Fam. C. Ruitenberg-van den Heuvel Goudriaan, 8 april 1978 van Tetsstraat 12 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 11 april na 19.30 uur aan het woonhuis en na de teraardebe - stelling.De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. donderdag 13 april om 14.30 uur op de begraafplaats te Sprang-Capelle, Heistraat, voor afgegaan door een rouwdienst in de aula van de begraafplaats. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Diegenen die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om 13.45 uur in de Geref. kerk aldaar aanwezig te zijn. Geen bloemen. Winkelen begint op de advertentie pagina's van In Jezus ontslapen onze lieve moeder, grootin der en overgrootmoeder Jannetje Klijn weduwe van Jan Pronk in de ouderdom van 93 jaar Utrecht: B. R. Robbers M. Robbers-Pronk Jeannette en Piet Jan en Ploni, Jesse Trude Amstelveen: D. Pronk N. N. Pronk-Jong Annètje en Martin Marieke en Piet Niesje. Rianne, Jandirk Jandirk Amsterdam, 8 april 1978 Huize „De Schutse", Hemsterhuisstraat 123. Correspondentieadres: B. R. Robbers. Toermalijnlaan 1. Utrecht. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag april om 9.45 uur in Huize „De Schutse", waar om 11 uur de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats Zorgvlied aan de Amsteldijk Amsterdam. ITO. OST ELKE ZATERDAG IN Advertentiemateriaal moet donderdags (ie post) in ons bezit Inlichtingen over deze speöele advertentiepagina* TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 «n 750 Douwe Egberts koffie opnieuw fors in prijs verlaagd! (je weet dat l goed is)

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 20