Grote goedheid '//////////////A receptionist/ administratieve kracht li Als u dóórdenkt ervaren tekenaars aankomende tekenaars ADMINISTRATIEF MEDEWERKER FAMILIEBERICHTEN DIJKHUIS B.V. 0< VOLVO oinsdag 11 APRIL 1970 TROUW/KWARTET P16-Ri kunnen van maandag tot en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00- 20 00 uur Wij werden verblijd met de feboorte van een dochter Willemijn Karin J. R van de Berg P A van de Berg Koning Seoul 10 april 1978 P.O. Box 396 Gwangwha- moon Met dank aan God en grote blijdschap geven dhr. en mevr. Wentink-Frumau kennis van de geboorte van hun kleindochter Quirien dochter van Jacques en Aliedje Boone. zusje van Hans en Kitty Wester lookade 1 2271 GA Voorburg Tel 070-861360 Enige kennisgeving Onverwachts overleed op 5 april 1978 onze lieve zuster, tante en beste vriendin Sophia Nieziena Bovenkerk weduwe van de heer L. C. van Schaik. op de leeftijd van 89 jaar. Najnens de familie M. Bovenkerk. A. C. Tollius Glusenkamp- Bovenkerk. A D van Vliet Zeist, 5 april 1978 Herv Bejaardencentrum ..Mirtehof". Molenweg 50 K.315. Korrespondentieadres: Woudenbergseweg 5. Zeist Ingevolge de wens van de overledene heeft de begrafenisplechtigheid in stilte plaatsgevonden op maandag 10 april op de begraafplaats „Rust hof' in Amersfoort. Nu klinkt alom de roep voortaan, de Heer is waarlijk opgestaan. Halleluja. Mijn genade is u genoeg" In vol vertrouwen in Jezus ontslapen Alida Cornelia Bonefaas weduwe van Arie Keet op de leeftijd van 83 jaar. Delft A. Huisman-Bonefaas Katwijk aan Zee: J. Guyt-Bonefaas J. H. Bonefaas-Weener Apeldoorn: W. Eichner-van Wiggen neven en nichten Delft. 9 april 1978 Wooncentrum ..Abtswoude" Aart v. d. Leeuwlaan 608 Correspondentie-adres: Ligusterstr. 26 2225 RG Katwijk aan Zee De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voornoemd centrum donderdag 13 april a.s. om 12 uur, waar na de bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats ..Jaffa" te Delft om ca. 1 uur. Hiermede geven wij U kennis van het overlijden van Krijn den Drijver in de ouderdom van 84 jaar. Bejaardencentrum De Wilgenbqrgh Rotterdam. 9 april 1978 Adriaan Kluitstraat 170 De teraardebestelling zal plaats hebben op de algemene begraafplaats Crooswijk, donderdag 13 april a.s. om 10.50 uur. Vertrek van De Wilgenborgh omstreeks 10.30 uur. Ingenieursbureau vraagt en voor gewapend beton- en staalconstructies. Gegadigden zullen moeien beschikken over een MTS- opleiding bouwkunde Sollicitaties te richten aan het bureau, Kwinkenplein 59. Groningen De Direktie van het Gereformeerd Bejaardencentrum „CAMPDUINEN" vraagt voor spoedige indiensttreding een (mnl./vrl.) werkzaamheden van de receptie bestaan uit o.m. behandeling post; bediening telefoon (geen centrale); kassierswerkzaamheden; lichte admi nistratieve en boekhoudkundige werkzaamheden; terwijl ook de gastvrouw(heer)funktie een belang rijke rol speelt, t.a.v. de ontvangst van de dames en heren bewoners en medewerkers. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar iemand met tenminste MAVO-opleiding en enige ervaring in een soortgelijke funktie; alsmede type vaardigheid; terwijl studie voor PD-boekhouden tot aanbeveling strekt en het kunnen funktioneren in teamverband een belangrijke voorwaarde is. Belangstelling voor onze tak van dienstverlening wordt verwacht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dhr. C. de Jong, administrateur, tel. 070 - 68 0640 (tussen 10.30 en 16.00 uur). Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de Direktie, Aibardastraat 5, 2505 LM 's-Gravenhage. y o w f on' Cebeco-Handelsraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn leden-cooperaties verzorgt Cebeco-Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. Voor de afdeling Fakturering van onze afdeling Mengvoedergrondstoffen zoeken wi| een in het bezit van praktijkdiploma boekhouden Schriftelijke sollicitaties gelieve u te nchten aan Cebeco-Handelsraad, Afd Personeelszaken. Postbus 182 te Rotterdam Zelfs al ga ik dooreen dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 4 Heden nam de Heer toch nog onverwacht van ons weg. onze lieve tante Geertje ten Kate in de ouderdom van 83 jaar Haarlem: J. M. van de Stadt-ten Kate Lunteren J. Grootegoed-ten Kate Amsterdam: J. G ten Kate Heerde. 9 april 1978 Correspondentie adres: J. M. van de Stadt-ten Kate. Lordensstraat 22. 2012 HC Haarlem De begrafenis zal plaatsvinden a.s. donderdag 13 april om 12.00 uur op de begraafplaats aan de Mr. Nijhoffstraat te Heerde, vanuit het rouwcentrum. Eperweg 1 te Heerde. Aanvang rouwdienst 11.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het rouwcentrum. Heden is naar het Vaderhuis met zijn vele wonin gen gegaan onze geliefde zwager en oom Jan de Jong op de leeftijd van 81 jaar. geliefde echtgenoot van W. K. Dekker, eerder gehuwd geweest met A. Dekker. Groningen: T. Dik-Dekker K. Dik Canada: M. Dekker Smilde: K Bouwman-Dekker D. Bouwman neven en nichten Onze God sterke Willy en de kinderen. Groningen. 10 april 1978. Gij hebt mij wegen ten leven doen kennen; Gij zult mij vervullen met verheugenis voor Uw aangezicht. Voor ons nog onverwacht, maar op Zijn tijd. werd door de Heere Thuis gehaald onze lieve zwager. oom en neef Hendrik Minnee echtgenoot van E. J. Tijsterman op de leeftijd van 65 jaar Katwijk: M. Tijsterman C. Tij sterman Hardenberg: H. Tijsterman J. Tijsterman-Slingerland Rijnsburg: G van Egmond-Tijsterman J. Zandbergen T. Zandbergen-Glasbergen J. Noort-Tijsterman C. Noort Londen: C. Hodges-Tijsterman Rijnsburg: J. van Delft en nichten en neven. Rijnsburg, 8 april 1978. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Veilig in Jezus armen" Op zondag 9 april 1978 nam God tot Zich onze allerbeste vriend Jacobus Cornelis Riemens geboren op 31 augustus 1900 te Zaanslag. Uit naam van vrienden en familie. Anneke Jansen Rein Greep De Begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 april om 14.15 uur op de begraafplaats „Westgaar- de". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Am sterdam. bereikbaar met bus 23. In de nacht van 8 op 9 april overleed geh| overwacht mijn lieve moeder. Cornelia Geertruida Severijn geb. Smit Zij werd 81 jaar. Jonne Severijn De Hoeve, april 1978 Ratellaan 7 De overledene is opgebaard in de rouwkamer de begraafplaats „Den en Rust". Frans Halslj te Bilthoven, aldaar geen bezoek. De teraarde stelling zal plaatshebben donderdag 13 april 11 uur op de begraafplaats „Den en Rust" Bilthoven. en i :er 01 !%bai •e i Op 6 april ging van ons heen onze stiefvader grootvader. Petrus Hofstede emeritus predikant der Nederlands Hervori Kerk. weduwnaar van Elisabeth Maria Cornelia Rooseboom, in de ouderdom van 87 jaar. istat banl posi Ie hl 1. te- gei pgai feeds viool ntal uit? inem al o; irdei Groningen: W. Swaan Hummelo: A. M. Coenraad-Swaan J. W. Coenraad Canterbury (Australië): H. J W. Swaan E. M. Swaan-Birtwistle en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 10 april 1978. „Haags Hervormd Rusthuis Correspondentieadres: Hervormde Pastorie, Hummelo. De bijzetting in het familiegraf op de begra 16el plaats „Westerveld" te Velsen heeft heden verzoek van de overledene in stilte plaats vonden. ett p [er1 op ieel n d Statistieken van de Zweedse Dienst voor Inspectie van Motorvoertuigen AB Svensk Bilprovning) tonen aan dat Volvo's in Zweden een gemiddelde levensduur van 16,7 jaar hebben. Met die wetenschap zal het u duidelijk zijn, dat u de aanschaf van een Volvo 240 gerust als êen investering mag beschouwen. Immers, als u kijkt naar de inruilwaarde van een Volvo 240, zult u moeten concluderen dat de aanschafprijs van een Volvo 240 minder het bekijken waard is. Het draait om de kilometerprijs die u voor uw Volvo 240 heeft betaald, als u hem na enkele jaren weer inruilt Dit nog afgezien van het feit, dat de aanschafprijs de laatste jaren beduidend is achtergebleven bij die van zijn concurrenten. Een rekensommetje, dat zeer zeker de moeite waard is. Want als u er zich samen met de Volvo-dealer even over buigt, komt u tot de verrassende conclu sie dat de kwaliteit die u met een Volvo 240 koopt, aanmerkelijk voordeliger is dan u wellicht zou denken. Neemt u eens contact op met de Volvo-dealer in uw omgeving. Hij zal u graag voorrekenen, waarom een Volvo 240 een interessante investering is. Bovendien zult u na een proefrit zonder meer beamen, dat de Volvo 240 een zeer interessante auto is. Vraag om informatie over Volvo Leasing of informeer eens naar Volvo op LPG. Gaat u voor langere tijd naar het buitenland, vraag dan informatie over het leveringspro gramma van belastingvrije Volvo's Prijzen Volvo 240-scrie vanaf f 19.205J38 excl. BTW en f22.662,- incl. BTW, af fabriek Prijs- en uitvoenngswijzigingen voorbehouden Volvo Nederland Personenauto B V .Stationsweg 2.4153 RD Beesd it zevf tuinb l is h fn. odul ir ii HAAI e in i ns de iet Cl het C eidsini dagpi rlgeeri agt vc lanuar ari vai luari li irproc lar eei ri bed linder lèle pr ari drii emiddi >118)

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 18