IghIcii Miele marketing en verkoop in binnen- en buitenland bureau van de kieft agrarische sektor 625 HOOGLERAAR DIREKTEUR Miele - schoon is meer dan schoon alleen ttgmam er is geen betere vrije universiteit wetenschappelijk (hoofd) medewerker (m/v) vrije universitét wetenschappelijk medewerk(st)er Ontdek 't Engelse Kanaaleiland HERM "n Eiland zonder l/I>K ZATERDAG 8 APRIL 1978 TROUW/KWARTET 14 Per 1 september 1978 komt in de FACULTEIT der GODGELEERDHEID van de RIJKSUNIVERSITEIT te LEIDEN vacant de functie van m de wijsbegeerte van de godsdienst en de zedekunde en de encyclopedie der godgeleerdheid Gelet op de taakverde'mg binnen de vakgroep is voor de hoogleraar gedacht aan een specialisatie in de gods- diensrwijsbegeene Gezocht wordt naar een theoloog die enerzi|ds binnen het geheel van de lande!i|ke vakweten schappen^ differentiatie de bekwaamheid bezit om de in Le-den vigerende fenomenologische methode te hanteren en die anderzijds aan de vraagstelling van andere metho den recht weet te doen Bekwaamheid tot onderzoek moet blijken uit publicaties. De te benoemen kandidaat zal wetenschappe'i.k en organisatorisch leiding moeten ge ven aan de vakgroep De leerstoel maakt deel uit van de faculteit der godgeleerdheid en de centrale interfaculteit Sollicitaties (vergezeld van een kort curncuium vitae en een lijst van publicaties) worden ingewacht voor 1 mei 1978 bi| het bestuur der faculteit der godgeleerdheid. Rapenburg 59. Leiden Degenen die de aandacht willen vestigen op mogeii|ke kandidaten wordt eveneens ver zocht daarvan vóór 1 mei a.s. mededeling te doen aan genoemd faculteitsbestuur Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij dr. H. M. Vos. te< 02522-13147 Vac.nr 8-115/0156) STICHTING OPENBARE BIBLIOTHEEK SPIJKENISSE In verband met de verzellstandiging zoekt bovengenoemde stichting voor spoedige indiensttreding een De gemeente Spijkenisse, die nu zo'n 32.000 inwoners telt en in de toekomst zal uitgroeien naar ca. 60.000 inwoners, heeft momenteel één bibliotheekvestiging. De opening van een filiaal in de wijk Waterland wordt verwacht in juni 1978. Verder zijn er plannen ontwikkeld voor de bouw van een hoofdbibliotheek. Over het jaar 1977 telde de bibliotheek gemiddeld 9.000 lezers en werden er zo'n 320.000 boeken uitgeleend. In januari 1978 is de uitlening geautomatiseerd met het A.L.S.systeem. De aan te stellen direkteur worden de volgende taken toebedacht: de opbouw van de funktionele en administratieve organisatie de verdere uitbouw van de bibliotheekvoorziening in de gemeente het leggen en onderhouden van kontakten met instanties die voor de bevordering van het bibliotheekwerk nodig zijn Funktie-eisen: het vermogen om de funktionele en administratieve organisatie op te bouwen leidinggevende kapaciteiten goede kontaktuele eigenschappen B.O B, of C.V. direkteursdiploma kennis t.a.v. financieel beheer b.v.k. ervaring in een dergelijke funktie Salariëring volgens het Rechtspositiereglement Openbare Bibliotheken Inlichtingen: de heer J. de Jong. voorzitter, tel. 01880-19111 Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Formatie- en Personeelszaken van de Stichting Verenigde Provinciale Bibliotheekcentrales voor Zuid-Holland Westfrankelandsedijk 1Schiedam. Gelieve in de sollicitatiebrief vakaturenummer 03 te vermelden. miéle-schooii schoon Een Miele afwasmachine maakt korte metten met alle vuil. Drie roterende sproeiers en een uitstekend drogingssysteem zorgen altijd voor een schitterend schoon en droog servies. Afwas- en glansmiddel worden automatisch gedoseerd, zodat u nooit teveel gebruikt. veilig Een kostbaar servies of wat meer alledaags eetgerei: Miele wast alles even grondig ais veilig af. Kalkaanslag is voltooid verleden tijd dankzij de automatische waterontharder. Natuurlijk heeft elke Miele afwasmachine het KEMA-keur voor optimale elektrische veiligheid. perfekt Miele is bijzonder degelijk. Van de speciale warmte-en geluidsisolatie tot en met het roestvrij edelstalen interieur en de geëmailleerde stalen ommanteling. Die niet kan bladderen of verkleuren. De machine is geschikt voor inbouw, sokkel- en frontkleuraanpassing is mogelijk. zeker Niet voor niets heeft Miele zo'n naam opgebouwd van het hoogst bereikbare op het gebied van afwasmachines. Miele is meer dan schoon alleen. Miele is veilig en betrouwbaar. Noem het Miele - schoon. Als begrip voor totale perfektie. HET NEDERLANDS BIJBEL INSTITUUT TE BOSCH EN DUIN is een interkerkelijk opleidingsinstituut voor werkers in kerk. evangelisatie, onderwijs en christelijk-sociale arbeid. In verband met de pensionering van 1979 van de huidige DIRECTEUR wil het Bestuur reeds nu in contact komen met belangstellenden voor deze tunctie Voor informatie kunt u zich wenden tot Directie NBt, Biltseweg 0. Bosch en Duin post Bilthoven. 030-784065 Secretaris van de benoemingscommissie is de heer J van Hmsbergen, Broeder plein 3 IA. Zeist. Onze in het Westen des lands gevestigde relatie is de houdster-maatschappij van een aantal onder eigen direktie opererende werkmaatschappijen op het gebied van veredeling van en handel in produkten in de Voor een van de werkmaatschappijen zoeken wij - in verband met promotie binnen het concern van de huidige funktionaris - een manager, die de verantwoordelijkheid zal krijgen van de van het gehele produkten-assortiment Middels zijn areamanagers bewerkt hij world-wide de konservenmdustrie, alsmede de groothandel in deze branche binnen en buiten Europa Voor deze belangrijke en uiteraard uitstekend gehonoreerde funktie gaan de gedachten uit naar iemand rond 40 tot 45 jaar met zo mogelijk een hogere beroepsopleiding en met een kommerciële. agrarische background Een man met een kommerciele visie, een strateeg, die in staat is te werken en vast te houden aan. mede door hem opgestelde, korte en lange termijn planningen Iemand, die internationaal denkt en handelt, inspirerend leiding kan geven en een groot organisatietalent heeft Hoewel hij de marketing en verkoop vanuit zijn kantoor dirigeert, moet bereidheid tot reizen aanwezig zijn Belangstellenden wordt verzocht zich. bij voorkeur schriftelijk, te wenden tot de heer drs R R Blomsma Bureau Van de Kieft B V Herengracht 414. Amsterdam Tel020-266838 Volledige diskretie wordt gegarandeerd management consultants executive recruitment amsterdam Bij het Instituut voor Pedagogisch-Didacti- sche Vorming van a.s. Leraren bestaat een vacature vooreen voor de didactiek der klassieke taal- en letter kunde voor 0.4 deeltaak. Taak: het verzorgen van colleges in de didactiek der klassieke taal- en letterkunde aan stu denten. die zich voorbereiden op het leraar schap; het begeleiden van de schoolpraktica (hospiteerstages); het verrichten van onder zoek op het terrein van de didactiek Functie-eisen: een afgeronde studie op academisch niveau; een ruime ervaring bij het voortgezet onder wijs; een goede reputatie als leraar op eerste graads niveau; kunnen wecken in teamver band De aan te stellen vakdidacticus zal zijn werk zaamheden verrichten in contact met de Subfaculteit der Klassieke Taal- en Letter kunde. in samenwerking met de medewer kersvan het Instituut. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer drs. P. Scherpenzeel, tel 020- 548 54 54 of 548 4 3 23. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 753/1-3357. vóór 22 april te nch- ten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105 (of postbus 7161). Am- sterdam-Buitenveldert. m amsterdam Bij de subfaculteit der Sociale Geografie <n Planologie van de Interfaculteit der Aard rijkskunde en Prehistorie kan met ingang vai 1 mei 1978 worden geplaatst een in de vakgroep Stads- en Plattelandsgeo- grafie der Westerse landen Deze medewerk(st)er zal in samenwerking met andere leden van de wetenschappelijke staf van de subfaculteit in het bijzonder werkzaam zijn ten behoeve van het onderwijs in de onderzoeksmethoden en -technieken, zowel in de kandidaats- als in de doctoraal opleiding. Daarnaast zal hij/zij met dé ande re leden van de staf participeren in de onder zoeksprojecten van de vakgroep De voorkeur gaat uit naar een onlangs afge studeerde of binnenkort afstuderend sociaal- geogra(a)f(e) met kennis van en/of belang stelling voor methoden en technieken van sociaal-geografisch onderzoek en statistiek. Ook afgestudeerden in een der andere socia le wetenschappen die aan de bovengenoem de eisen voldoen, kunnen op deze adverten tie reageren. Bereidheid om aan de didactische aspecten van deze terreinen aandacht te schenken is van belang Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Nadere inlichtingen bij prof. dr. G.A. Hoek- veld. telefoon; 020 - 548 36 27 en/of drs. F.M. Dieleman, telefoon; 020 - 548 3615. Schriftelijke sollicitaties, binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie, onder vermel ding van vacaturenummer 711-738. te richten aan de Dienst Personeelszaken. De Boelelaan 1105, (ot Postbus 7161). 1007 MC Amsterdam-Buitenveldert. richten m 8-daagse vliegreis (h/p). auto's! Iformatie/ beking Petcombinatie Wibatstraat 131 Amstrdam Tel. 00-913456 iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altij en overal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 14