I Laatste nieuws: Nieuw laag KLM Amerika-tarief. Vanaf 1 mei kost een retour Amsterdam-New York v.a. 736,-* KLM Thuis in de lucht. Trouw FAMILIEBERICHTEN Van Zijl strips en hoedjes, ZATERDAG S APRIL 197» TROUW/KWARTET 1 TER kunnen van maandag to! en met vrijdag telefonisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond rs dit alleen mogek|k van 18.00- 20.00 uur. Goede morgen oma Sliekers hartelijk gefeliciteerd van Hilda Femmy Doeke Alfred Hilde Goede morgen Opa Gefeliciteerd met uw 75e verjaardag. Dse. Mark en Nienke. Goede morgen Jeannette gelukgewenst morgen. Goedemorgen lieve Angelina van harte gefeliciteerd Carpe Diem Hartelijk Gefeliciteerd Opa Mooy met Uw 65ste verjaardag Marco, Robert Jan Cornne. Benita en Maurice IN PLAATS VAN KAARTEN Looft de Heere mijn ziel. en eeryeet niet eén van ztjn weldaden. psalm 103 2 onberijmd Met dank aan onze Hemelse Vader, dat Hij hen voor elkaar en voor ons heeft bewaard. Hopen wij D.V. 19 april met onze ouders, grootouders en overgrootouders C. J. v.d. Eykel A. v.d. Eykel-Noort de dag te herdenken, dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Berkum: W. v.d. Eykel T. v.d. Eykel-v.d. Spijk Valkenburg: C. v. Starkenburg G. v. Starkenburg-v d. Eykel Rijns burg: H. v.d. Gugten M. v.d. Gugten-v.d. Eykel Rijnsburg: L. v. Egmond B. v. Egmond-v.d. Eykel kleinkinderen en achterkleinkind Rijnsburg. Lijsterbespad 6. Gelegenheid tot feliciteren woensdag 19 april van 4.00 tot 6.00 uur in 't Centrum Kerkstraat 7. Rijnsburg. Dankbaar gedenken wij met onze kinderen en kleinkin deren, dat wij W. J. H. Caron en B. Caron-Richters 50 jaar geleden in het huwelijk traden. Graag geven wij gelegenheid tot gelukwensen op zater dag 22 april a.s. van 16.30 tot 18.00 uur in Hotel Figi te Zeiat Driebergen, april 1978. Prinses Irenelaan 3. ..De Here der heerscharen is met ons, een burcht is ons de Cod van Jakob" Psalm 46: 12 Onverwacht maar voorbereid, overleed mijn lieve man. onze vader, fijne opa, zorgzame zoon en Jacob Herman Pieter Bakker op de leeftijd van 70 jaar Nijmegen: E. M. Bakker-Zonnenberg Doorn: Janny en John Kuiper Ingeborg, Simone, Jessica Uleetraten: Jaap en Juul Bakker Jaap, Peter-Paul, Marijn Cothen: Ben en Lizelot Bakker Martine, Jurgen. Robbert Nijmegen. A. C. N. Bakker-Deurloo en verdere familie Nijmegen. 6 april 1978 Hertstraat 41. De overledene is opgebaard in het Rouw centrum „Rustoord", Postweg 60 te Nijmegen. De rouwdienst zal dinsdag 11 april om 12.00 uur worden gehouden in de aula van het Bouwcen trum ..Rustoord'' waarna de teraardebestelling op de begraafplaats aldaar zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in genoemde aula. Hetzij wij dan leven, hetzij wij ster ren. urij zijn des Heren. Romeinen 14 8 Heden ging van ons heen, onze lieve moeder en Necltje Rietveld-Both weduwe van Aart Jan Rietveld in de ouderdom van 84 jaar. Hilversum: M Steinfort-Rietveld J. Steinfort Middelburg R Kerkhof-Rietveld G. M. Kerkhof 's-Cravenhage: J N. Rietveld Kleinkinderen en achterkleinkind 's-Gravenhage, 6 apnl 1978 Bejaardencentrum ..Uitzicht" Daal en Bergselaan 52 Correspondentieadres Regentesselaan 330 De overledene is opgebaard in een der rouwka mers van het Rode Kruis Ziekenhuis aan de Sportlaan te 's-Gravenhage Bezoek van 11-12 en van 4-5 uur. zaterdag van 11-12 uur en zondag van 12-1 uur (Ingang Rode Kruislaan 55). De rouwdienst zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats Oud Eik en Duinen aan de Laan van Eik en Duinen 38. op maandag 10 apnl a.s om 2 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 23: De Heer is mijn Herder Na een langdurig, geduldig gedragen lijden nam God tot Zich mijn lieve man en onze zorgzame vader lede Bode op de leeftijd van 44 jaar D Bode-Brands Geertje Frans Harlingen. 5 april 1978. Saltryperlaan 10. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 10 april 's middags om 14 00 uur op de Algemene Begraafplaats te Harlingen. Vooraf zal om 13.15 uur een rouwdienst worden gehouden in de Geref.kerk, Noordoostersingel te Harlingen Gelegenheid tot condoleren zaterdag 8 april van 16 00 tot 17.00 uur in de aula van F.U.V Rozen gracht 23 te Harlingen en na afloop van de begra fenis. „Veilig in Jezus armen" Na een leven vol van geloof en vertrouwen in zijn Heer en Heiland is tot onze diepe droefheid van ons heengegaan, onze geliefde en zorgzame vader en opa. zwager en oom. Jan Stam weduwnaar van R. Ligthart op de leeftijd van 76 jaar Sliedrecht, 6 april 1978 Lijsterweg 293 correspondentieadres: Kinderdijk, Molenstraat 159. J. A. Stam W. Stam-Smit Jan Adriaan Sijbrand Jaap Gelegenheid voor rouwbezoek D.V. maandag 10 april a.s. van 13.30-14.00 uur in het Verenigingsge bouw van de Gereformeerde kerk (Dorpslaan) te Nieuw-Lekkerland, waarop aansluitend de dienst van Woord en Gebed zal plaatshebben in de kerk, welke dienst om 14.00 uur zal aanvangen. De begrafenis zal plaatsvinden na het einde van deze dienst op de algemene begraafplaats aan de Schoonenburglaan te Nieuw-Lekkerland om 15.00 ..De Heere is goed dengenen, die Hem verwachten" klaagliederen 3:25a. Heden is zacht en kalm heengegaan in de Hope des Eeuwigen levens, onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Aartje Breedveld-van Vuuren weduwe van Maarten Breedveld in de ouderdom van 89 jaar G. D. Breedveld H. G. Breedveld-Blankespoor B. N. Hilgeman-Breedveld A. M. Breedveld M. C. Breedveld-Faas klein- en achterkleinkinderen. Wassenaar, 7 april 1978 „Sophiekehuis", van Zuylen van Nijeveltstraat 313 Correspondentieadres: Middelweg 45, 2241 AN Wassenaar. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het ..Sophiekehuis'' Bezoek aldaar dinsdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst is bepaald op woensdag 12 april a.s. om 3.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. k Sla d'ogen naar 't gebergte heen. vanwaar ik dag en nacht des hoogsten bijstand wacht. Heden nam de Here toch zich mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Olivia vail Roon-Smit in de ouderdom van 81 jaar. Vlaardingen. K. van Roon Andries van Roon Ans van Roon-de Wilt 's Gravenhage: Vie van Viegen-van Roon Jan van Viegen Vlaardingen: Kor van Roon Rita van Roon-Ranshuysen Kleinkinderen en achterkleinkin deren Vlaardingen. 7 april 1978 Wilhelminastraat 4 Corr Adres: Gruttostraat 20. Vlaardingen. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den woensdag 12 april a.s. om 2.15 uur namiddag in de aula van de Algemene begraafplaats „Holy". Olmendreef te Vlaardingen. waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is onverwacht van ons weggenomen onze lieve zus ter en tante Grietje Dam op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: A. M Boelhouwer-Dam Amstelveen. 6 apnl 1978. Correspondentie-adres Mevr. A. M. Boelhouwer- Dam. Koninginnelaan 5' Amstelveen. Geen bezoek. Geen bloemen De crematie zal plaatsvinden dinsdag 11 april om 13.15 uur in het crematonum Westgaarde. Ook- meerweg 275. einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek vanuit het PC.B.-gebouw Vondelstraat 101. Amsterdam, ongeveer 12 45 uur. Na de crematie gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Na een langdurig en moedig gedragen lijden is ingegaan tot het feest van zijn Heer, onze lieve zoon. broer en zwager lede Bode op de leeftijd van 44 jaar G. Bode-Brouwer S F W. J. B Bode M. Bode-Ras P Bode la: M. Conpagne-Bode A. Conpagne M van der Sloot-Bode J. W. van der Sloot Leeuwarden: H Bode Harlingen. 5 april 1978. „Want Gij zijt mijn verwachting, mijn vertrouwen van mijn jeugd aan" Psalm 71:5. Na een stil gedragen ziekbed is heden ontslapen onze lieve moeder en oma Alida Anna Mulder-Tulp sinds 1 augustus 1943 weduwe van Johannes Mulder op de leeftijd van 85 jaar. Arnhem: W. L. J. Mulder J. A. Mulder-van der Kerk Hoogeveen: L. A. A. Mulder J. Mulder-van der Kerk Almkerk: J. W. M. Mulder Grijpskerk: A. H. M. Mulder W. Mulder-van der Kouwe Harderwijk: A. A. F. Mulder Hoogeveen: A. C. D. Stolp-Mulder A. N. Stolp Bussum: J. J. W. Mulder J. P. Mulder-Griffioen Krimpen a.d. IJssel: M. F. W. Mulder J. Mulder-Hoogenboom en kleinkinderen. Hoogeveen, 6 april 1978 van Limburg Stirumstraat 40. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden maandag 10 april van 11.30 tot 12.00 uur in de Zuiderkerk, Baarlelaan 1 te Hoogeveen. De begra fenis vindt plaats te 12.00 uur op de begraafplaats te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren vanaf 11.00 uur. Geen bezoek Heden nam de Heere tot Zich onze lieve oudste zuster en tante Alida Anna Mulder-geb. Tulp EDE: F. C. Tulp Zwijndrecht: J. W. Tulp C. M. Tulp-Los Zwijndrecht: L. J. W. Tulp A. Tulp-de Jong 7 april 1978. Heden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze schoonzuster Alida Anna Mulder-Tulp Ede: G. Mulder- Aart sen Harderwijk: R H Mulder- Van Gespel. 6 april 1978. JUWELEN, GOUD en ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruif straat 19. Tel 023-320481 Haarlem (bq de Ridderstraat) VOOR HET HUREN VAN rijwielen en tandems per dag, per week ol per maand KIKKERSTRAAT 14A DEN HAAG TEL 070-890784 v Uw advertentie in wordt door355.000 koopkrachtige Nederlanders gelezen. A „Ukiest mijn hart eeuwig tot :ijn Koning" (Gezang 71:7 N.H.-bundel) Heden is in volle vrede in Christus ontslapen onze lieve zuster en tante Petronella Maria Elisabeth Kok op de leeftijd van 84 jaar Zeist: A. B. W. M. Kok Utrecht: M. H. E. Kok-van der Werff Zutphen: H. G. Kok W. Kok-van Asch Leerdam: M. E. W. Wigard-Kok H. Wigard en Rotterdam: W. H. S. Verberk-Onms Rotterdam. 6 april 1978 Corr. adres: A. B. W. M. Kok „De Looborch", Woudenbergseweg 42, Zeist. De rouwdienst zal gehouden worden in de „Vrede- vorstkerk" aan de Wilgenplaslaan te Rotterdam (Schiebroek) op dinsdag 11 april a.s. om 11 uur Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de dienst. De begrafenis zal daarna om 15.00 uur plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Zeist. Niet alleen wij, ook velen van u waren zeer betrokken bij het overlijden van onze Nellie Uw belangstelling, medeleven en gebed heeft ons veel steun en kracht gegeven. familie H. Willems Ugchelen, april 1978 Kinkelenburg 33 Voor de zeer vele blijken van belangstelling betoond na het overlijden van mijn echtgenoot en onze vader Willem Balder betuigen wij onze hartelijke dank. T. Balder-Glas en kinderen Alkmaar, 8 april 1978. Voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder Agatha van der Mik-Rijkenberg willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Uit aller naam: J. K. van der Mik Vinkeveen, april 1978. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank v<x uw medeleven ons beloond na het overlijden van geliefde zuster, schoonzuster en tante Jansje van Berkel Wij allen hebben dat zeer gewaardeerd. Uit aller naam S. van Berkel Naaldwijk, april 1978. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK N.V. Gevestigd te Amsterdam Het slotdividend over het boekjaar 1977 is vastgesteld op 7,- per gewoon aandeel van 50,-. Met ingang van 18 april 1978 is bij alle kantoren van de bank betaalbaar dividendbewijs no. 50 van de gewone aan delen van 50,- met 7,- onder aftrek van 25% dividendbelasting. Amsterdam, 7 april 1978 Perscombinatie reizen Uw betrouwbare vakantiepartner Kijk in hel vakantieprogramma vol verrassingen zomer 1978. Gratis thuisgezonden als u de bon invult. Naam Adres In open envelop zonder postzegel opsturen aan Perscom binatie Reizen, antwoordnummer 2792, Amsterdam (juli, augustus, september 846,- Vanaf 1 mei kunt u dus voor 736,- naar New York vliegen en terug en Chicago kost nu maar 899,- 1.013,- in de maanden juli, augustus, september). Voor doorverbinding naar andere Amerikaanse steden bestaan ook goedkope binnenlandse tarieven. Voorwaarden: verblijfsduur 21 tot 60 dagen. Reserveren en betalen vanaf 7 dagen voor vertrek. Gereserveerde vluchtdata kunnen niet meer gewijzigd worden, terwijl de terugreis op door de KLM aan te geven dagen, gelijk met de heenreis dient te worden vastgelegd. Vraag snel inlichtingen bij uw vertrouwde reisadviseur de KLM-agent of het KLM-kantoor. Onder voorbehoud van regeringsgoedkeuring. -rw - - ZJÜClIgj&hiZ: m

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 10