De Eurocasion show Gtote wegenkaart Nederland Bezoek zaterdag a.s. onze grote expositie van betrouwbare gebruikte auttrè: van En neem dangelijk zo'n gratis wegenkaart van Nederland mee. Ze liggen ervoor. Als u op zeker wilt rijden. MMID Paarsmerk i4#7nu: f 4,22 Roodmerk nu: f 4,62 HARTELIJK WELKOM BIJ ALLE EUROCASION AGENTEN" Zilvermerk £4&8nu: f4,73 Fijne Dessert X^2Unu: f 4,95 Douwe Egberts koffie ...lekkere koffie. (Q VRUDAG 7 APRIL 1970 TROUW/KWARTET PS22-R24-» GcBKnte Tm Boer. De burgemeester van Ten Boer maakt bekend, dat het besluit van Gedeputeerde Staten d d. 19 december 1977. nr 1330133 2e afdeling, waarbij de partiele herziening van het bestem mingsplan Kaak heem te Ten Boer werd goedgekeurd, thans onherroepelijk is geworden. Dit bestemmingsplan ligt in- gaande heden ter gemeentese cretane ter inzage Ten Boer. 7 april 1978. De burgemeester voornoemd. J M. Zandbergen. KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschil len be handeling uit gedeputeer- van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 24 apnl U78. aanvang 1100 uur. ten Provinciehuize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in openba re vergadering zal behandelen beroepen op grond van artikel 49. Ie hd. der Drank- en Hore- cawet van ingezetenen der ge Bij beschikking van de Ar- rondissements-Rechtbank te 's-Hertogenbosch dd 15 maart 1978 is Gerlaka Baij- ense. geb op 4 oktober 1897 te Gameren, gem. Kerk wijk en wonende te 's-Her- togenbosch. Orthen 113. onder curatele gesteld, zulks met benoeming van J. C. van Vught-Kreling. wo nende te Heilouw. Korf- graaf 13 tot curatrice en van O J. van Ballegooijen- Kreling, wonende te Per nis. Ring 100, tot toeziend curatrice Mr Th P H. A. M van Emstede, Gasthuis straat 28. ZaltbommeL KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschil len behandeling uil gedeputeer de staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. april 1978, ten Provinciehui -K-- mi rruvinciehuize. Achter SL Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal be handelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezetenen der navolgende gemeenten. 9 30 uur Zeist. 9.40 en 10 50 uur Amersfoort. 9 50 uur Utrecht. 10 00 en 10.10 uur Dnebergen- Rijsenburg. 10 30 uur Veenen- daal en 10.40 uur Baarn. Kennisgeving De Eerste kamer voor ge schillen behandeling uit ge deputeerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 24 april 1978, aanvang 11.10 uur, ten Provinciehuize. Achter St.-Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal behandelen beroepen op grond van artikel 13. 4e lid der Lager-Onderwijswet 1920 van ingezetene der ge meente Colhen. Een mooie gelegenheid om die oude kaart van u te vervangen door deze splinter - nieuwe van Eurocasion. Deze aanbieding geldt alleen zaterdag as. En óp is óp. Volop keus in gebruikte auto's. Zaterdag houden wij een zeer grote expositie, die mag u beslist niet missen als u een be trouwbare gebruikte auto zoekt Want we hebben een ruime keuze voor u. Bovendien zijn al deze auto's Eurocasions. Dat zegt u misschien nog niet veel, maar dat komt wel. Want voordat een ge bruikte auto het predikaat Euro casion krijgt, moet er heel wat gebeuren. dóór en dóór gecontroleerd Hij wordt grondig nageke ken door vakkundige monteurs. Onderdelen die aan vernieuwing toe zijn worden vervangen, de motor wordt perfect afgesteld, de olie ververst, kortom alles wat maar even 'kwaad' zou kunnen wordt ogenblikkelijk 'goed' ge maakt. Vervolgens krijgt de auto een uitgebreide schoonmaak beurt en pas dan mag hij de naam Eurocasion dragen. Eurocasion, een wijd vertakt net van goede garages. Zo'n 180 Citroen agenten in Nederland zijn net als wij Euro casion agent. Dus als u een Euro casion koopt, weet u dat er een grote organisatie achter staat: Citroen. Met alle voordelen van dien. Zo kunt u rekenen op een goede service bij alle Eurocasion agenten, een constante kwaliteits bewaking en een duidelijke ga rantie geldig in binnen en buiten land. Eurocasion garantie, als u op zéker wilt rijden. Kiest u voor een Eurocasion, dan krijgt u er automatisch een waardevolle garantie bij van 3 of 6 Een gebruikte auto kopen bij dezelfde garage waar u ook later voor onderhoud terecht kunt. onaange- v name financiële verrassingen.Onverwachte repa raties worden door ons vergoed. Volledig. D.w.z. onderdelen èn arbeidsloon. Ook als u bij pech onderweg de reparatie bij één van onze Eurocasion collega's laat uitvoeren. En mocht er onverhoopt een probleem ontstaan, geen nood: uw eigen consumentenorganisa tie ANWB of KNAC heeft bij Eurocasion garantie altijd het laatste woord. U merkt wel: er is ons alles aan gelegenom tevreden klanten te maken... en te hou den. Wij nodigen u met plezier uit voor zaterdag a.s. Een groot aantal Euroca sions staat dus zaterdag aan staande op u te wachten. En om de uitnodiging helemaal com pleet te maken: als blijk van waar dering voor uw bezoek krijgt u van ons een prachtige wegen kaart van Nederland. -W*W UN Let op het oranje-blauwe Eurocasion embleem. Douwe Egberts koffie opnieuw fors in prijs verlaagd! (je weet dat l goed is)

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 26