FAMILIEBERICHTEN Ook op de envelop van een liefdesbrief hóórt de postcode. lèfal maakt 't zo wel makkelijk om een beetje bijzonder te koken. DONDERDAG 6 APRIL 1976 TROUW/KWARTET PRS10-I Goedemorgen Oma hartelijk gefeliciteerd met uw 76ste verjaardag Mario en Gea Bert en Enk Goede morgen opa Colijn Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. René. Yvonne. Jacqueline Beste Oom Joop, Hartelijk gefeliciteerd met uw verjaardag. Frans. Marieke. Tony. Christien. Cornells je Onze hartelijke dank voor de geweldige belangstelling bij ons 50-jarig huwelijks feest Dankbaar zien wij daarop terug. H. Hendriks B. Hendriks- de Jong Nijkerk, Verlaat 5 Oo 5 april verloren wij plotseling door een onge val mijn lieve man en onze liefdevolle vader Henk Weststrate 41 jaar oud. God sterke ons in dit zware verlies. Uw medeleven zullen wij daarbij ook nodig hebben. Corry Weststrate-den Boer Mark Harriet Maureen Yvette Vlaardingen. 3 april 1978 Anna van Burenstraat 22 Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7-6 uur in het „Kerkcentrum Holy", Reigerlaan te Vlaardingen en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den zaterdag 8 april a s. in de aula van de algeme ne begraafplaats „Holy". Olmendreef te Vlaardin gen om 11.15 uur v.m. waarna aldaar de begrafe nis zal plaatsvinden. Vlaardingen 5 april 1978. Door een droevig ongeval werd plotseling aan onze familiekring ontrukt onze lieve zoon. broer, zwager en oom Henk Weststrate De geliefde echtgenoot van Corry den Boer en de liefhebbende en zorgzame vader van Mark. Har riet, Maureen en Yvette. De boodschap van het evangelie waarnaar hij in zijn 41 levensjaren getracht heeft te leven, zowel in de familiekring als in de samenleving, is nu voor hem volle werkelijkheid. God, trooste ons en vooral zijn vrouw en kinderen in dit plotselinge verlies. Vlaardingen: M. H. L. Weststrate C. Weststrate-Vuyk Janny G. Weststrate Doorn. Anneke H. H. Weststrate Maastricht: Greetje K. Loos-Weststrate Jan C. Loos Erik Jan Diedrich Hans Wicher Vlaardingen: Rien Weststrate Hannie Westrate-Aalbersberg Annemiek Margriet Door een droevig ongeval werd van ons weggeno men onze schoonzoon, zwager en oom Henk Weststrate echtgenoot van C. M. den Boer, op de leeftijd van 41 jaar. Vlaardingen: W. den Boer-Smit W den Boer L. den Boer A A. Swaneveld- den Boer H Swaneveld en kinderen Vlaardingen. 5 april 1978 Tot onze grote ontsteltenis zullen wij er aan moe ten wennen onze blijmoedige collega Henk Weststrate niet meer m ons midden te hebben. Onze gedach ten zijn bij hen die hem nog meer nabij waren. De collega's van Bureau Voorlichting Stadhuis Rotterdam. 5 april 1978 Met verslagenheid namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze oud-collega Henk Weststrate Hij was een fijne collega en een goede vnend. Onze gevoelens van meeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Den Haag. 4 april 1978. Alle medewerkers van de AR-Partij. Bij U schuilt mijn ziel. (Psalm 57 2) Met droefheid en verslagenheid berichten wij het onverwacht overlijden van Henk Weststrate Gemeenteraadslid van Vlaardingen. De Heere trooste zijn weduwe en kinderen. Namens de CDA-Raadsfractie en de Besturen van CDA-Vlaardingen en ARP-Vlaardingen P. van der Linden-Van Dorp J H. van Roon M Voogd J. Wijnstok Vlaardingen. 4 april 1978. Met grote verslagenheid nam de redactie van dagblad Trouw kennis van het droeve nieuws, dat oud-collega, journalist, gemeente-voorlichter en vriend Henk Weststrate plotseling is overleden. Moge zijn familie de kracht vinden om dit grote verlies te dragen. Redactie dagblad Trouw. Rotterdam. 5 april 1978. Zalig zijn de doden die in de Here sterven. Bedroefd maar dankbaar voor wat de Here in haar ons geschonken heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Beleke Bijl-Bijl sinds 27 januari 1959 weduwe van Koenraad S. Bijl. Zij bereikte de leeftijd van 84 jaar. Zeist: P Bijl C. B. J. Bijl-van der Wal Gorinchem: W. Bijl Th. L. Bijl-van Dalen Herwijnen: M. van Wijk-Bijl A. van Wijk Herwijnen: J. Bijl C. Bijl-van Eek Driehuis: K. W Bijl M. L. Bijl-de Zoete Leerdam A. W. Bijl J. Bijl-van Zandwijk Klein- en achterkleinkinderen. Herwijnen. 5 april 1978. „Huize Avondlicht". Correspondentieadres: J. Bijl. Molenstraat 26. Herwijnen. De teraardebestelling zal D V. plaatsvinden op zaterdag 8 april a.s. te 11.15 uur op de algemene begraafplaats Vooraf zal er in de Gereformeerde Kerk te Herwijnen een rouwdienst worden gehou den. aanvang 10.30 uur. Gelegenheid tot condole ren in de nieuwe aula (ingang Schoutensteeg) vrijdagavond a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. Geen bloemen. De Here nam tot Zich in Zijn heerlijkheid, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Sikke Boelema in de leeftijd van 88 jaar; sinds 29 januari 1963 weduwnaar van Jantje Boelema. Psalm 23 Middelstum. 5 april 1978 „Hippolytushoes" Correspondentieadres: Boerdamsterweg 1, Middelstum Middelstum: J. A. Boelema A. Boelema-Linstra Bedum. A. J. Boelema T. Boelema-Knot klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 8 april a.s. 's morgens om 10.30 uur vanuit „Vita Nova", Herestraat 39 te Middelstum. Zij die de overlede ne de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 9.45 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. De leden van de schoolgemeenschap Chr. HEAO- Zwolle geven met leedwezen te kennen dat door een ernstig auto-ongeval uit hun midden is wegge nomen hun collega en docente Wietske Boersma-Tamboezer Met dankbaarheid voor wat zij, in de nog korte periode dat zij aan de school les gaf. voor de school gedaan heeft, gaat ons diep meeleven voor al uit naar haar man en kinderen. Moge God. die onze enige troost is in leven en in sterven, hem en zijn kinderen de kracht geven dit zo onverwachte leed te dragen. Namens de schoolgemeenschap: Drs. M Meilink, voorzitter schoolbestuur Drs. L. E. H. Vredevoogd, direkteur J. van der Worp. voorzitter studentenvereniging. iedereen leest de krant altijd en overal. De Here nam tot Zich na een ernstige ziekte op de leeftijd van 69 jaar onze geliefde broer, zwager en oom Jan Dijksterhuis geliefde echtgenoot van Engelina-Lalkens eerder van Eva Lalkens. Loppersum: H. van der Wal Kommerzijl: G. Lallinga- Dijksterhuis J. Lallinga Bierum: A. Dijksterhuis Loppersum E. van der Wal- Dijksterhuis T. van der Wal Neven en nichten Na een stil gedragen lijden is van ons heengegaan onze lieve, trouwe zuster en tante Annie Post-Huizenga Zij werd 65 jaar oud. Groningen, 3 april 1978 Bedum: L. Lameijer-Huizenga L. Lameijer Stadskanaal: A. Groenhof-Huizenga J. Groenhof Hoogvliet: H. Huizenga M. Huizenga-den Uijl Bedum: F. G. Woldhuis-Huizenga A. Woldhuis neven en nichten Een liefdesbrief is voor schri|ver en ontvanger een heel belangrijke brief. Een brief die snel en op het juiste adres moet aankomen Daarom adresseert u ook uw liefdes brieven compleet. En duidelijk U gebruikt de postcode zó 1 Vier cijfers, dan 2 wat ruimte, dan 3 twee hoofdletters, dan 4. beetje méér ruimte, dan 5 plaatsnaam 6. En alles zónder streepjes ertussen of streep eronder De raad der Geret. Kerk te Warffum geeft met ontsteltenis kennis van het overlijden van haar oud-predikant Ds. S. Bosma Gedurende een lange reeks van jaren mocht hij onze gemeente als herder en leraar dienen. Geve de Here, dat mevrouw Bosma en de familie de kracht en de troost van Zijn nabijheid; mogen ervaren. Matth. 25 21 Namens de Kerkeraad Tj. v. Houten, Praeses J. Bos. Scriba Christus voor ons gestorven, opdat wij met Hem zouden leven" Na lang ziek zijn is heden in Jezus ontslapen onze lieve zuster en vriendin-huisgenote Antje Meurs Zij is 72 jaar geworden. Bij U schuil ik" Hoogeveen, „De Arend" 22 L- Meurs Apeldoorn, Parel Vissersstraat 216: G. van Asselt Apeldoorn, 4 april 1378 De crematie zal plaatshebben zaterdag 8 april 1978 om 11.00 uur in het crematorium „Moscowa" Waterbergseweg 18 te Arnhem. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer aldaar. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van belangstelling, steun en mede leven. die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader Abraham Kleijwegt betuigen wij u onze oprechte dank. M. Kleijwegt-Oosterlee en kinderen Zuidland, april 1978. Kerkweg 38a In zijn Heer en Heiland is ontslapen onze zorgza^ me vader, grootvader en overgrootvader Nicolaas Anthony Johannes Voorhoeve weduwnaar van Else Hesseln, op de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: N. Voorhoeve Jr. Eindhoven. 4 april 1978 Genderhof, Sterkenburg 114. Corresp.adres: Telemannlaan 44, Eindhoven. Geen bloemen en liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 8 aprilt geld a.s. op de Algemene Begraafplaats „Oude Toren", tafel i te Eindhoven/Woensel. larder Vooraf zal een samenkomst worden gehouden in&weri de Aula van de Begraafplaats. Aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren in de Aula na de ter?^,1^ aardebestelling. Steld. een w tologii Unive >nd en I een letten eeg gr n de !rkgro< t proji igepa iis ter Allen die belangstelling en medeleven hebben betoi tijdens de ziekte en het overlijden van mijn geliefde rt Cornells Duif Szn. betuig ik mede namens de familie mijn hartelijke daj J. Duif-Timmerman Sint Pancras, april 1978 Bovenweg 4 De Kwartsqrill/bakoven van Tefal, 't Verschil zit 'm in de kwartsbuizen met diep doordringende hitte als van houtskool. Bovendien zelfreinigende wanden, gratis ophangbeugels. uitgekiende bedieningsslee en nog veei meer doordachte details KEMA- keur. Advies- pnjs vanaf .f335,-. Een verstandige aankoop, zo'n SuperPan van Tefal U kunt er vlugger, spontaner mee koken èn braden èn stoven Het is de snelkookpan die u - naast uw andere pannen - biina dagelijks zult gebruiken Met gratis receptenboekje. "Adviesprijs vanaf f 98.90 Deze elektrische Fonduepan is volkomen veilig, want de pan van dikwandig aluminium vormt één geheel met 't voetstuk. De olie blijft precies op de goede temperatuur, dus geen heen en weer geloop. Vrolijk oranje. Adviespnjs f 139,- De Crocrne Gaufre heeft verwisselbare bakplaten (met anti - aanbaklaag) voor brosse wafels of voor fantasievolle tosti's. Dus twee fijne nieuwe mogelijkheden in uw keuken, voor hetzelfde geld. KEMA-keur. Adviespnjs f 147.50. Voor verkoop adressen. bel Tefal Veenendaal (08385-19058) Bezoek de Tefal- stand op de Huishoudbeurs. Standnr. 193. Hapjespan. Ruim. niet te diep, ideaal voor bak-stoof-sudder- gerechten Afneembare steel en deksel met stoom- regelaar. Past makkelijk in de oven. Adviespnjs vanaf f4325. len v imste

Nieuwe Leidsche Courant | 1978 | | pagina 12